PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 751.811
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Kako si ti na aliju platio paypalom kad ali ne podrzava paypal?
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...
Torent kaže...
Treba se vidjeti uplata sa minus predznakom. To je refund. Poslije par dana lova legne na karticu.

 Hvala 

Kaj sad? Kontakirat Ali? kontaktirati Paypal? 

 

Tak mi i treba kad nemam internet bankarstvo.. idem u pon. u banku.

 

 Paypal sa tim nema nista....Ako prodavac ne refundira moras otvoriti case na paypalu da bi paypal mogao bilo sta uraditi...

12 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

OMg, OMG!

 

Oprostite!!

 

To mi je bila prva i zadnja kupovina tamo, prije 3-4 mjeseca i uopće sam zaboravio način plaćanja.

Svi desetak ostalih stranica od kuda kupujem uvijek je PayPal u pitanju, pa sam zabrijao da je i ovo!!!

Sorry!!

 

Odoh do banke, povrat je 100% već na kartici...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Vjerojatno ću umrjet dok Paypal agenti odgovore, mislila sam ih zvat sutra, ali mi neda vrag mira i možda netko od vas zna više. Imam verificiranu erste visa debitnu karticu, al koliko sam skužila, ne mogu prebacivat s PAYPALA na nju, nego trebam povezat bankovni račun. Ništa ne kužim, jel to nešto šta trebam obavit u banci da mi daju isključivo za paypal, ili? Koja je procedura, željna sam se informirat, a i trebaju mi hitno ti novci! 
Hvala unaprjed! 

techno und games
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Kako si dobila novac na paypal account? Ako je refund onda ti automatski lijezu na karticu sa koje si platila tu robu a ako si prodala nesto onda ne moze na svaku karticu ici novac. Meni na visu classic moze a mastercard ne mze na primjer iako su  obje vezane za isti racun...

12 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Samo mala napomena, da još netko ne napravi ovo.

 

U paypalu imam upisanu adresu u oba polja:

Zagrebačka 19

3. kat

 

Jer mi je već nekoliko puta poštar zvonio da pita koji sam kat, a klinci su naravno spavali.

 

 

I danas mi je stigao paket s adresom:

Zagrebačka 193 kat

 

Naručena dva, stigao je samo ovaj... nadam se da drugi nije završio na 193 :/

 

P.S. Hvala Pošti što je ovo došlo do mene, izgleda da netko s mozgom dostavlja pakete

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
euphoricOpium kaže...

Vjerojatno ću umrjet dok Paypal agenti odgovore, mislila sam ih zvat sutra, ali mi neda vrag mira i možda netko od vas zna više. Imam verificiranu erste visa debitnu karticu, al koliko sam skužila, ne mogu prebacivat s PAYPALA na nju, nego trebam povezat bankovni račun. Ništa ne kužim, jel to nešto šta trebam obavit u banci da mi daju isključivo za paypal, ili? Koja je procedura, željna sam se informirat, a i trebaju mi hitno ti novci! 
Hvala unaprjed! 

 

Ne mozes sama na debitnu, nego ce ti novci sami se prebaciti kroz par dana, a ti ces tek na ispisu za iduci mjesec vidjeti promjenu stanja racuna jer je rijec o debitnoj kartii koja ide na naplatu tog i tog u mjesecu.. Da je obicna karticca povezana s paypalom, onda bi novce mogla povuci bilo kada, ili sacekati da se to odradi automatski od strane paypala.. Jer ako sama povlacis ide i postotak na povlcenje, ovako nema troska..

 

Torent kaže...

Kako si dobila novac na paypal account? Ako je refund onda ti automatski lijezu na karticu sa koje si platila tu robu a ako si prodala nesto onda ne moze na svaku karticu ici novac. Meni na visu classic moze a mastercard ne mze na primjer iako su  obje vezane za isti racun...

 

Debitna kartica nije isto sto i visa classic ili mastercard..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Znam ja razliku ;). Ne mozes povuci novac od prodaje na bilo koju karticu sa kojom mozes plaćati... Refund moze na bilo koju karticu sa koje mozes i placati ali novac od prodaje ili nekakve druge naplate koja nije refund ne možeš povući na bilo koju.

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ti ne mozes povlaciti, paypal sam prebacuje.. Iz iskustva znam, frend je prodavao neke stvari na netu i placeno mu je preko paypala, a on ima povezano s njim debitnu karticu.. I novac je stajao na paypal balance dobrih 30 dana, dok nije automatski prebacen njemu na racun, a on je taj plus vidio tek iduci mjesec.. Znaci cca 60 dana je proslo dok nije dobio novce..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Možeš povući i ranije ali plaćaš proviziju...

9 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ja sam pital PP i više ne prebacivaju automatski ,nego moraš im dat $5 da prebace..

Visa pbz
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

paypal više ne prebacuje automatski lovu na karticu početkom mjeseca nego moraš sam tražiti i platiti 5$ da ti prebace,ali zato novci više nejdu u pending balance nego u available balance tak da ako nećeš plačati tih 5$ možeš ih potrošiti za kupnju nečeg drugog.to se odnosi za Hrvatsku.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 13:08 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

to sam i ja negdje pročitala..
kako god, novac je od donacija s twitcha.. i malo mi je glupo da ja ne mogu sebi određivat kad ću si prebacit novac(nije me briga za 5€ provizije)::
Uglavnom, taman dok vama pišem, javila mi se paypal službenica i rješeno u 2 ipol sekunde :) yaaaay 

 

edit1 novac se može prebacivat s paypala na debitnu dok god je to visa! 

 

edit2 If you have money available on your balance we will transfer it to your card on the 1st. I'm afraid that automatic withdrawals do have to be left switched on. The money will go to the card you have chosen as your withdrawal location though.

twitch.tv/lusikaeuphoricopium/profil
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 14:12 (euphoricOpium).
11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

da li je isto placati online PBZ Visa karticom ili paypalom? neki dan mi je frend placao avionske karte paypalom i tecaj mu je ispao 8.0 za euro lol

uzima li banka manje na konverziji valuta prilikom placanja sa karticom banke? 

 

ili je mozda najbolje otvoriti devizni racun i koristiti njega za sva online placanja u stranim valutama?

 

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Paypal nije banka i ne mozes placati paypalom. Sva placanja su tvojom karticom. U postavkama paypala moras oznaciti da zelis da ti konverziju radi banka. Po defaultu ti je konverzija paypala koja je dosta visa...

My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit

11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

mjenjanjem na "Bill me in the currency listed on the seller's invoice", znaci li to da onda nema razlike izmedju direktnog karticnog placanja i paypal placanja? 

ili paypal ima jos neke dodatne trosarine pa je najbolje kupovati direktno karticom kako bi se sto jeftinije proslo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Proviziju placa prodavac. Tebi je svejedno sto se toga tice placas li direktno ili preko paypala osim sto gubis zastitu paypala...

14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pošto je paypal promijenio dizajn stranice neke postavke se ne mijenjaju na isti način kao što su se prije mijenjale, zato evo novi ss tutorial za prebacivanje da konverziju vrši banka, a ne paypal, jer je tako jeftinije.

U slučaju da se ne vidi evo imgur link http://imgur.com/a/wKxZq

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 23:00 (Haker_x).
Moj PC  
0 0 hvala 3
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Bilo 3 posta prije :)
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...
Bilo 3 posta prije :)

 Zaboravio si napisati da je to za stariju verziju paypal stranice, koja je bila do nove godine aktivna, za ovakvu: http://imgur.com/a/VqWZc

 

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Mijenjao sam email adrese i sad sam izgubio pristup starome PayPal account reganome na ocevo ime posto je bila regana njegova email adresa,maknuo njegovu i dodao svoju i u meduvremenu zaboravio lozinku i posto je na moj email vec bila regana neka davno prije ne mogu resetirati lozinku,no brine me vise kartica od tekuceg koja je ostala tamo,PayPal stalno daje neke telefonske brojeve,ima li kakav email od korisnicke sluzbe ?

I koristi li tko Visu Electron posto sam napravio novi racun i prihvatio je Visu Electron,ima li kakve razlika devizna Visa i ova Visa electron za internet kupovinu preko PayPala ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Poceli malo spamat i sa paypalom sunce im prevarantsko 

 

Obratite pozornost na adresu posiljatelja 

 

Pripazite maio na email koji dobijete, logirajte se izravno na svoj akaunt. www.paypal.com

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 23:29 (Patrick_cro).
Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Triba mi hitno informacija,znači u pitanju je aliexpress,seller mi triba vratit dio para i traži me paypal account,šta mu točno tribam dat?

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
PC Street Hacker kaže...

Triba mi hitno informacija,znači u pitanju je aliexpress,seller mi triba vratit dio para i traži me paypal account,šta mu točno tribam dat?

 e-mail adresu s kojom se prijavljuješ.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Prijavljujes na paypala da ne bude zabune...

15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Čekaj,jel mu samo dam email ili moran nešto prijavit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
PC Street Hacker kaže...

Čekaj,jel mu samo dam email ili moran nešto prijavit

 Ne,samo mu das email koji koristis na paypalu i on ti bude ti poslal pare

8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Naručio sam preko stranice Sport Direct probao platiti preko Paypala. 2 dana već stoji status ''Pending'' na pay palu a od sport directa nisam dobio ništa niti piše ikakva potvrda da sam išta naručio tamo pod ''Order History''.Nisam dobio nikakav mail od Sport directa kao da nisu niti zaprimili nikakvu narudžbu. Da li je možda problem do kartice?PBZ viza je korištena (žiro račun) ili do same stranice SportDirecta?Kako da maknem na Paypalu tj. da otkažem te neuspjele narudžbe da mi se ne prikazuju tamo pod ''Activity''. Zahvaljujem unaprijed na nekakvom odgovoru i pomoći.   ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Može li mi netko pojasniti:

 

Osoba iz Europe, izvan Hrvatske mi uplati npr. 100 eura.

Uplačuje na paypal od frenda koji ima paypal povezan sa tekućim računom. Da li taj tekući račun može biti samo u kunama? ?> jer ja na svojem tekućem imam kune i eure

Kakve/koliko provizije paypal uzima?

Ima li neki naš porez?

 

Da li ja dobijem čisto 100 eura koliko je osoba uplatila i onda time kupim kune po tečajnoj listi?

 

Hvala!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ako on uplacuje mora uplatiti vise od 100eur da tebi stigne cistih 100eur. Moze ti uplatiti kao family i onda paypal uzme manju proviziju ali nema osiguranja. Evo ti fee calculator
https://salecalc.com/paypal?p=102&e=1.9&f=0.35&l=de&r=0&m=1&c=0, mislim da ti banka auzomatski pretvara eure u kune, barem je tako prije bilo kod mene dok sam kupovao $ sa paypala

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 16:48 (Patrick_cro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice