PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

poruka: 331
|
čitano: 190.463
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozz

 

Jel netko prebacivao novac s jednog paypal racuna na drugi? (EU) zanima me kolko to u praksi traje,ne koliko kod paypala pise.

 

Evo jucer prebacio i paypal oznaci s completed...al nije sjelo jos na karticu...pa me zanimaju vasa iskustva

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Nece ni sjesti na karticu, osim ako ne povuces rucno te pare sa racuna na karticu. Do tada, stajat ce na paypal balanceu. O tome se pisalo x puta...
My name is Legion... For we are many!
14 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Povuceno je s paypal balance na karticu... Kolko onda traje to? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

poz

 

koristim vec paypal dosta dugo. ali sad su oni nesto promjenili ili neznam što su napravili. znaci imam sljedeci problem:

 

trebao bih uplatiti novac za sredstva i unesem njegov email i cifru koju hocu. e sad je problem sto ja zelim to za sto placam i sto mi se treba poslati, poslati kod frenda na adresu, ali mi paypal nedozvoljava kao nekad da stavim adresu na koju hocu poslati to. nego mi pise da dodam adresu (ali mogu dodati samo ime ulice i zip kod) ali ime i prezime ostaje moje i drzava ostaje moja a ja zelim to poslati u njemacku. dali se to moze kako promjeniti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

dali mi neko moze objasniti kako napravit donations gumb ja kad odem u creation imam samo subscribe add to chart i jos 2 neka nema donations..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozdrav, pokušavam vertificirati Visa electron karticu na paypalu, dva puta sam pokušao da mi pošalju pin i dva puta su mi skinuli 2$, ali u ispisu transakcija nije vidljivo to pa ne mogu vidjeti pin.

 

Da li se netko susreo s ovim?

 

Visa Electron, Erste banka

web developer
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Odeš na devizni ili koji već račun je povezan ta Visa electron i nalog/pin ti bude prikazan tek nakon oko tjedan dana na netbaningu. Strpi se.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Ovako, napravio sam paypal i povezao karticu sa njim, ali je jos nisam verificirao sa onim brojem i ipak sam izbrisao karticu sa paypala. Dali ce mi onda oni vratit tih 2$ posto sam izbrisao karticu sa racuna, a ni nisam je verificirao sa onim kodom sto se dobije ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 12:55 (Daka96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Daka96 kaže...

Ovako, napravio sam paypal i povezao karticu sa njim, ali je jos nisam verificirao sa onim brojem i ipak sam izbrisao karticu sa paypala. Dali ce mi onda oni vratit tih 2$ posto sam izbrisao karticu sa racuna, a ni nisam je verificirao sa onim kodom sto se dobije ?

 pa ako su ti uzeli 2$, a ti si izbrisal karticu na koji način ti misliš da bi ti mogli vratiti novac natrag na karticu? 

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Ma zeznuo sam se, a stavit cu je opet pa cekat verifikacijski kod.

12 godina
odjavljen
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Nema ništa, šta sad da radim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Dex.pwn kaže...

Nema ništa, šta sad da radim?

 čega nema?ništ ne kužim

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
jura kaže...
Dex.pwn kaže...

Nema ništa, šta sad da radim?

 čega nema?ništ ne kužim

 

Tu bi trebalo biti da odaberem tko će raditi prebacivanje iz jedne valute u drugu. PayPal ili banka

16 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

jel si išel ovak kak je objašnjeno?

 

 Profile ->My money -> My preapproved payments -> Update ->  Set Available Funding Sources(desni gornji kut tablice) -> Conversion Options -> "Bill me in the currency listed on the seller's invoice".

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 14:21 (jura).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

double post...

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 14:22 (jura).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Dap
16 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

a povezana ti je kartica i potvrdil karticu s onim pinom kad ti uzmu 1.95$?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
jura kaže...

a povezana ti je kartica i potvrdil karticu s onim pinom kad ti uzmu 1.95$?

 

Nop, ne znam dal će mi oderat kožu kad budu prebacivali tih 1.95$ u HRK kad budem morao verificirat karticu pa sam pokušao sad promjenit(prije verifikacije)

16 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

a dobro pa ne budu ti na tih 1.95$ nabacili sad neku cifru od koje boli glava.pričekaj onda kad verificiraš karticu pa onda probaj.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Imam skoro 19 i pol godina. 

E sad kad sam pokušao otvoriti račun dobio sam poruku da moram biti star najmanje 18 godina, i da se još nemogu registrirati. Jeli netko imao slučnih problema i kako ste ih riješili.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Da li paypal podržava maestro karticu iz Jadranske banke?

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

A šta nije lakše nazvat banku i pitati jel ta njihova kartica radi i sa Paypalom?

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 11:17 (Sum_of_all_fears).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Sum_of_all_fears kaže...

A šta nije lakše nazvat banku i pitati jel ta njihova kartica radi i sa Paypalom?

 Ma nije mi toliko hitno bilo, neke druge stvari sam gledao. Evo sad sam ih zvao, kažu da maestro ne podržava paypal.

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
ROFLOLMAO kaže...

Imam skoro 19 i pol godina. 

E sad kad sam pokušao otvoriti račun dobio sam poruku da moram biti star najmanje 18 godina, i da se još nemogu registrirati. Jeli netko imao slučnih problema i kako ste ih riješili.

 

Ja sam taj problem imao i stavio sam da sam '95, a po mojoj matematici bi trebalo bit '97 za 18 godina. Nešto su zajebali s tom provjerom.

10 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Mogu li prihvatiti novce na paypal ako nisam stavio svoju karticu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 11:01 (mrba).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Dakle, treba mi kartica za kupnju preko neta i naravno, da mogu sa njome otvoriti Paypal račun. Gledao sam malo po netu i najbolja mi se čini ona kod Hypa, Mastercard prepaid refresh kartica. Moji su svi u Zagrebačkoj banci pa bi bilo poželjno da uzmem nešto tamo, ali vidim da samo imaju Maestro, sa kojom se, kako sam negdje pročitao ne može otvoriti Paypal račun. Moje pitanje je, mogu li otvoriti nešto u Zagrebačkoj, a da dobijem karticu sa kojom mogu raditi sve gore navedeno, a da ne odem u minus? Poželjno je da bude Visa Electron. Ove godine sam napunio 18 godina, ne zaposlen sam, pa me zanima ima li kakve šanse za takvo što ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Flue kaže...

Dakle, treba mi kartica za kupnju preko neta i naravno, da mogu sa njome otvoriti Paypal račun. Gledao sam malo po netu i najbolja mi se čini ona kod Hypa, Mastercard prepaid refresh kartica. Moji su svi u Zagrebačkoj banci pa bi bilo poželjno da uzmem nešto tamo, ali vidim da samo imaju Maestro, sa kojom se, kako sam negdje pročitao ne može otvoriti Paypal račun. Moje pitanje je, mogu li otvoriti nešto u Zagrebačkoj, a da dobijem karticu sa kojom mogu raditi sve gore navedeno, a da ne odem u minus? Poželjno je da bude Visa Electron. Ove godine sam napunio 18 godina, ne zaposlen sam, pa me zanima ima li kakve šanse za takvo što ?

 Ako si gledao i došao do zaključka da je Hypo najbolja .. Jesi li pročitao prvi post? Idi u Erste, PBZ ili Zagrebačku, traži žiro račun, u svakoj banci ide Visa Electron s njim. I na njemu nemožeš ni imati minus, koliko imaš toliko možeš potrošit. To što si nezaposlen nema nikakve veze, osobnu u ruke i u banku.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Hacker002 kaže...
Flue kaže...

Dakle, treba mi kartica za kupnju preko neta i naravno, da mogu sa njome otvoriti Paypal račun. Gledao sam malo po netu i najbolja mi se čini ona kod Hypa, Mastercard prepaid refresh kartica. Moji su svi u Zagrebačkoj banci pa bi bilo poželjno da uzmem nešto tamo, ali vidim da samo imaju Maestro, sa kojom se, kako sam negdje pročitao ne može otvoriti Paypal račun. Moje pitanje je, mogu li otvoriti nešto u Zagrebačkoj, a da dobijem karticu sa kojom mogu raditi sve gore navedeno, a da ne odem u minus? Poželjno je da bude Visa Electron. Ove godine sam napunio 18 godina, ne zaposlen sam, pa me zanima ima li kakve šanse za takvo što ?

 Ako si gledao i došao do zaključka da je Hypo najbolja .. Jesi li pročitao prvi post? Idi u Erste, PBZ ili Zagrebačku, traži žiro račun, u svakoj banci ide Visa Electron s njim. I na njemu nemožeš ni imati minus, koliko imaš toliko možeš potrošit. To što si nezaposlen nema nikakve veze, osobnu u ruke i u banku.

 Hvala ti. Ovo sa Hypom mi se činilo najbolje do sad, ali idem u Zagrebačku otvorit račun, nisam znao da se može tako...(bio sam prelijen pročitati prijašnje postove  ).

12 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozdrav, 

 

imam problemćić, tj. pitanjce.

 

Ovako, imam 42 dolara na PP računu.

I sad, želim nešto kupiti preko bangood-a, i kad odaberem PayPal plaćanje, prijavim se na PayPal i piše mi PayPal balance: 0.21 USD, a ispod di piše xxx-xxxxx od kartice i pokraj CIJENA - HRK. 

Eh sad, zašto ne piše PayPal balance 42 USD, želio bih platiti PayPal novcem kojeg imam, kako da to riješim ??

Nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Jole-Ri kaže...
Eh sad, zašto ne piše PayPal balance 42 USD, želio bih platiti PayPal novcem kojeg imam, kako da to riješim ??

Kad je uplaćena ta lova? Moguće da je još pod onom "zaštitom", tj. pošiljatelj može refund napraviti ili šta već, tako da ta lova zapravo i nije tvoja

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice