Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

poruka: 14
|
čitano: 43.960
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

Zanima me gdje je najbolje skidati domaće mp3-ce, gdje vi skidate?

 

Limewire mi je super za strano, a domaće najviše s nostalgije (iako nema puno hr pjesama).


Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

zar nije Limewire pun virusa,mozes li mi reci par rijeci vise o tom programu da ga i ja koristim.

Unaprijed hvala.


Adis Vezir
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

Ajde na www.mjuza.net, tamo ćeš na forumu nać skoro sve šta te zanima !!!Cool


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

"zar nije Limewire pun virusa,mozes li mi reci par rijeci vise o tom programu da ga i ja koristim.

Unaprijed hvala."

 

 

@topnik Ja ga koristim vec sigurno godinu dana i nikad nisam pokupia virusa. Samo trebas razmisljat, ako ti nadje pjesmu npr. "Malo san maka" - 100kb to vjerovatno nije mp3 :) ili ako ti nadje "malo san maka sexy teen" to isto nije ta pjesma :) . Sa limewerom skidaj samo mp3, za filmove i ostale stvari ne garantiram :)

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
Topnik kaže...

zar nije Limewire pun virusa,mozes li mi reci par rijeci vise o tom programu da ga i ja koristim.

Unaprijed hvala.


 Ja koristim Limewire samo za mp3 i isto nikad nisam pokupio virus. Treba paziti što skidaš kako je rekao gorilla, a znat ćeš da skidaš mp3 ako pogledaš stupac "bitrate". Ako tamo ništa ne piše onda to nije mp3, ako piše 128 ili 192 ili 320 itd. itd. onda je to valjani mp3...


Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
Možete koristiti i MP3 Rocket, odličan program koji možete naći na Bug DVD-u.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
pc-haker kaže...
Možete koristiti i MP3 Rocket, odličan program koji možete naći na Bug DVD-u.
 A je to je stavljeno pod top 111 freeware il nije ? A je besplatan ? A ima hrv. pjesme(očito ima kad si ga predložio ovdje) ?

H-MAN RULES!!!11
16 godina
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

Koristio sam Limewire prije pa sam cuo da ima puno virusa, prebacio sam se na besplatni program Ares jako dobar, svakako preporučujem!

http://aresgalaxy.sourceforge.net/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
Horagio kaže...
A je to je stavljeno pod top 111 freeware il nije ? A je besplatan ? A ima hrv. pjesme(očito ima kad si ga predložio ovdje) ?
Program možeš naći na Bug DVD-u 173. "TOP 100 BESPLATNIH PROGRAMA 2007." ili ako nemaš taj Bug DVD, onda ga potpuno besplatno možeš skinuti (i besplatno koristiti) ovdje. I možeš skidati hrvatske pjesme i sve ostalo...

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
Topnik kaže...

zar nije Limewire pun virusa,mozes li mi reci par rijeci vise o tom programu da ga i ja koristim.

Unaprijed hvala.


 Sa limewire sam dosad skinuo oko stotinjak pjesama ako ne i više i nikad nisam pokupio virus.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
i_rambo_plache kaže...

Zanima me gdje je najbolje skidati domaće mp3-ce, gdje vi skidate?

 

Limewire mi je super za strano, a domaće najviše s nostalgije (iako nema puno hr pjesama).


 Također sa Nostalagije skidam domaće! Još sam puno domaćih našao i na http://mp3.bihlink.com/

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca
pc-haker kaže...
Horagio kaže...
A je to je stavljeno pod top 111 freeware il nije ? A je besplatan ? A ima hrv. pjesme(očito ima kad si ga predložio ovdje) ?
Program možeš naći na Bug DVD-u 173. "TOP 100 BESPLATNIH PROGRAMA 2007." ili ako nemaš taj Bug DVD, onda ga potpuno besplatno možeš skinuti (i besplatno koristiti) ovdje. I možeš skidati hrvatske pjesme i sve ostalo...

 taj program nike ne velja, štel sam skinut neke od kavalira, jednu pjesmu je našel i k tomu to je nekaj potpuno drugo skinul

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

Jutro...

Za svu mjuzu ja koristim DC++ samo se nakačim na hub neki domaci i downloadujem sto mi treba, zapravo svaku pjesmu koju sam trazila pa cak i softver sam uspjela naci zahvaljujuci hub-erima Cool

 

A koristila sam cak i Limewire te Morpheus za stranu mjuzu, a inace Azureus zakon za skidanje albuma

 

Long live torrentss....


The world is mine....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji način za skidanje domaćih mp3-ca

www.yucafe.com  al se može skidati pjesma po pjesma


Moj laptop:HP Compaq 6715b ,procesor Sempron 3600+(jako se grije)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice