Koji E-mail račun otvoriti?

poruka: 5
|
čitano: 2.237
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Koji E-mail račun otvoriti?

Pozdrav svima, trebao bih otvoriti jedan poslovni E-mail račun, pa me zanima koja je vaša preporuka? Koji servis otvoriti? Po mogućnosti da nema spama, i da je koliko toliko siguran od hakiranja?

 

Čitam malo po drugim forumima, i dosta se preporuča Protonmail, jel ima tko iskustva sa njim? Ili Fastmail? Ili Tutanota mail?

 

Nekako bih zaobišao Gmail, Yahoo, Outlook, itd..

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 22:22 (Slow Rodriguez).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji E-mail račun otvoriti?
Aol mail. Ja ga dugo koristim i iskreno bolji mi je od svakog dolje navedenog.
16 godina
offline
Re: Koji E-mail račun otvoriti?
Slow Rodriguez kaže...

Pozdrav svima, trebao bih otvoriti jedan poslovni E-mail račun, pa me zanima koja je vaša preporuka? Koji servis otvoriti? Po mogućnosti da nema spama, i da je koliko toliko siguran od hakiranja?

 

Čitam malo po drugim forumima, i dosta se preporuča Protonmail, jel ima tko iskustva sa njim? Ili Fastmail? Ili Tutanota mail?

 

Nekako bih zaobišao Gmail, Yahoo, Outlook, itd..

Imaš neki razlog zbog čega bi izbjegavao ove navedene servise? Mislim da ti je za biz Gmail dobra opcija. Imaju super sučelje, znaju upravljati različitima mime type mailovima (npr. pozivnice, shopping ...), radi i online i offline, možeš koristiti i mobilnu aplikaciju s notifikacijama. Ne znam, ja bi se držao mainstreama.

King in the castle, king in the castle ...
15 godina
offline
Re: Koji E-mail račun otvoriti?

-poslovno? .. firma koja nema svoju domenu (hosting-mail..) se ni ne čita, spam :) .. mada sad dosta ljudi koristi gmail ali to su tad poznati kontakti.

-ostalo se ignorira + tvoj rizik jer što god da se desi nemaš baš ništa, nema backupa itd. tj ovisi koliko ti je poslovna korespondencija bitna .. ili je spam :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Koji E-mail račun otvoriti?

Svaka preporuka za gmail, ali uz personaliziranu domenu. Ako ti se posao zove Cvjetić d.o.o., imaš pravo na besplatnu cvjetic.hr domenu te s Googletom ispregovaraš da koristiš njihov servis uz svoju domenu.

Gmail je dobar jer ima jako dobar spam handling, pogotovo za HR i balkansku regiju (MS recimo tu blokira sve i svašta, legit i ne legit), odličnu podršku za mime formate te odličan web i mail klijent.

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice