Kad će t-com digniti brzine interneta

poruka: 93
|
čitano: 27.049
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Pošto san redovan korisnik t-com i u zadnje 3 i po godine sam potrošio oko 800 GB prometa (ne skidan baš puno ugl. youtube) počea sam se misiliti kad će digniti brzinu interneta jer ova 4 mbita su obična pljačka za novce koje su izdvajane mjesečno za njih :/ .

Iako mi roditelji plaćaju net isto mi nije svejedno to što za 160 kn misečno dobijen flat internet i 4 mbita brzine koja je u zadnje vrijeme počela padati ( ka fol svaki put ka zoven ono ili je centrala zauzeta ili kažu da su neki radovi bla bla.....) , te gledan da li se isplati ostati ili minjati ... vaši savjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

I ja bi volio znati kad bi digli brzinu, ali samo da poprave ovaj katastrofalni upload, trebali bi ga u deseterostruciti.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

e da i taj upload koji je sramota spomeniti da mi mobitel ima bolji upload -.- , ali šta je da je ovakvin pračenjem konkurencije teško da će im ime zadržati korisnike...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

4 Mbps je dovoljna brzina ako ne skidaš stvari s interneta...

 

Ja bi radije da spuste cijene. A za informacije o eventualnom povećanju brzina ih kontaktiraj na mail, teško da će ti netko na forumu točnije odgovoriti od njih.

 

Koliko ja znam, vukli su oni optičke kablove po ZG-u (bar se tako pričalo) pa bi po toj logici neko povećanje trebalo doći. Ali pitanje kada?

~~~ Shit was SO cash! ~~~
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

a ono skidan ugl razne gluposti , ali upload me dosta puta zajebava jer im je nikakav omjer između dl i uploada..ugl vidia san da su po Splitu radili oko kabela ali to ima već par mjeseci rade non-stop valjda bi tribali uvesti uskoro :) , negdi san progoogla da nema ništa prije rujna a sad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
JokeKralj kaže...

Pošto san redovan korisnik t-com i u zadnje 3 i po godine sam potrošio oko 800 GB prometa (ne skidan baš puno ugl. youtube) počea sam se misiliti kad će digniti brzinu interneta jer ova 4 mbita su obična pljačka za novce koje su izdvajane mjesečno za njih :/ .

Iako mi roditelji plaćaju net isto mi nije svejedno to što za 160 kn misečno dobijen flat internet i 4 mbita brzine koja je u zadnje vrijeme počela padati ( ka fol svaki put ka zoven ono ili je centrala zauzeta ili kažu da su neki radovi bla bla.....) , te gledan da li se isplati ostati ili minjati ... vaši savjeti.

Kad na vrbi rodi grožđe Smijeh.Sumnjam da ćemo uskoro imat veću brzinu za cijenu neta od 4mbps,

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Xbox360 Modder kaže...
JokeKralj kaže...

Pošto san redovan korisnik t-com i u zadnje 3 i po godine sam potrošio oko 800 GB prometa (ne skidan baš puno ugl. youtube) počea sam se misiliti kad će digniti brzinu interneta jer ova 4 mbita su obična pljačka za novce koje su izdvajane mjesečno za njih :/ .

Iako mi roditelji plaćaju net isto mi nije svejedno to što za 160 kn misečno dobijen flat internet i 4 mbita brzine koja je u zadnje vrijeme počela padati ( ka fol svaki put ka zoven ono ili je centrala zauzeta ili kažu da su neki radovi bla bla.....) , te gledan da li se isplati ostati ili minjati ... vaši savjeti.

Kad na vrbi rodi grožđe Smijeh.Sumnjam da ćemo uskoro imat veću brzinu za cijenu neta od 4mbps,

  izgleda da će morati svima postaviti optičke kabelove prije nego šta stave to na cijenik , a to će trajati ohoho D: ,   e jebeš t-šiptare ako in ovo ne prođe za rukon

15 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Dabog da ima kompletna infrastruktura izgorila. MaxTV trza od petka, došao frajer i provukao mi preko prozora žicu kao da vidi dal će bit bolje.

Naravno nije a meni i dalje preko kuhinje ide žica i moram pazit da ne zapnem. Rekli su da će doći u ponedjeljak, nisu!

Zovem, frajer mi u centrali spusti brzinu na 1,6 i kaže da je to to??!!!....pop..dio sam!

Garant je stb u banani jer sam smanjeuje sliku na 16:9 i kad kliknem exit na daljinskom on promjeni kanal?!

 

World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,407
 
14 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

ja ih samo molim za upload nista vise 

meni bi najbolje pasala varijanta 200 down i 200 up 

http://asukaanime.weebly.com
Moj PC  
9 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

oni stvarno ne kuže da taj max tv počea ljudima dizat živce te da će radi njega počet gubiti ljude na internetu , televiziji i na telefonu... to ne izgleda puno ali meni otac mjesečno plati net 160 , telefon 250 i svoj telefon na preplati jedno 200 ( prije je bilo oko 500 dok smo bili u flex obitelji i više) i sad tih 610 kn (najmanje) pomnoži s par tisuća korsnika šta bi promjenili pružatelja usluge ... Lako se skupi ogromna cifra...Hvalin te Bože šta san odgovoria starog da kupi maxtv

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

E da, kad smo vec kod toga zadnji tjedan dana "nemam internet i maxtv" jer svaku sekunud javlja da je unpluged i konekcija je u totalnom k....al zavo ja njih i rekli su da je problem kod njih da ce "uskoro" rjesiti

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Upadam u temu, no primijetih da spominjete cifru od 160 kn za (flat) internet, pa mi je palo na pamet da se negdje proljetos na BOL-u/forumu spominjalo da će cijenu flata spustiti za 20 kn (na 80). Ja i dalje dobivam 100 kn račun za flat...

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
To samo ako potpises ugovor s njima za promet
Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
16 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
geek_boy1 kaže...
To samo ako potpises ugovor s njima za promet

 Ugovor za promet? Pojasni mi malo, molim te, meni je poznat samo "normalni" ugovor, tj. onaj kad sam zatražio instalaciju ADSL-a i koji mi je istekao prošli mjesec (čekam neku pametnu "naknadu" za nastavak njihovog zarađivanja na meni).

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
15 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Leprechaun kaže...

Upadam u temu, no primijetih da spominjete cifru od 160 kn za (flat) internet, pa mi je palo na pamet da se negdje proljetos na BOL-u/forumu spominjalo da će cijenu flata spustiti za 20 kn (na 80). Ja i dalje dobivam 100 kn račun za flat...

http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/

 

Lijepo ti piše zvjezdica pokraj cijene

 

* Uz potpisivanje ugovorne obveze na 12 mjeseci za paket prometa

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

ovo sam napisao flat 160 jer tu uračunavam flat + cijenu ,ali to ne mjenja činjenicu da samo radi tcoma ne koristin youtube (kao upload za filmove) , već ih uploadan u raru te smanjin poprilično njihovu veličinu ali to nije bitno ugl , dok je ovakav upload kao da smo ograničeni na neke usluge interneta (vremenski rijetko tko može uploadat 1 GB ,naravno govoreći o t-com korisnicima)..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta

Naravno da tu mogućnost nisu reklamirali ni u newsletteru koji dobivam mailom, ni uz račune, kad su oni na gubitku. Pretpostavljam da malo tko od nas flataša odustane od flata za mjesec - dva, taman kad se navuče na njega. Hvala svima, kad budem produljivao ugovor podsjetit ću ih da mi duguju popust na flat u zamjenu za moju lojalnost. Belji se

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
15 godina
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Kad na vrbi rodi grožđe.

Leprechaun kaže...

Upadam u temu, no primijetih da spominjete cifru od 160 kn za (flat) internet, pa mi je palo na pamet da se negdje proljetos na BOL-u/forumu spominjalo da će cijenu flata spustiti za 20 kn (na 80). Ja i dalje dobivam 100 kn račun za flat...

Zar nije to sniženje sa (flat) ugovorom na godinu dana?

▶ ▷ ▶ ☠P➋P FrEaK☠ ◀ ◁ ◀ PP su mi isključene, kontaktirati me možete putem email-a: p2pcro(at)gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 15:54 (BORG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
BORG kaže...

Kad na vrbi rodi grožđe.

Uzeo si mi riječ...

www.hrphotocontest.com
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Leprechaun kaže...

Naravno da tu mogućnost nisu reklamirali ni u newsletteru koji dobivam mailom, ni uz račune, kad su oni na gubitku. Pretpostavljam da  malo tko od nas flataša odustane od flata za mjesec - dva, taman kad se navuče na njega. Hvala svima, kad budem produljivao ugovor podsjetit ću ih da mi duguju popust na flat u zamjenu za moju lojalnost. Belji se

 

  05/2010 
  (74.19 GB)   -dl
  (3.43 GB)   -upl
  (77.62 GB) -sveukupno

7 d 22 h 31 m 49 s -vrime


  06/2010 
  (51.87 GB)  
  (2.81 GB)  
(54.68 GB)

10 d 10 h 27 m 25 s


07/2010 137854628704 B
  (128.39 GB) 
  (5.84 GB)

(134.23 GB)

14 d 9 h 38 m 21 s

Sedmi misec sam im nabia prometa da nisan virova da je ovoliko moguće skinuti :D

14 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

I ja imam od t-com. OBIČNA PLJAČKAViče Frend ima od iskona isti paket i skida mu oko 400KB, a meni oko 200. Probao sam speed test, izbacilo mi je 1,63 Mbps. a imam paket od 4Mbps. Najređe bi im sabotirao cijelu centralu na nekoliko dana, da se ljudi maknu s t-coma.

NIKAD VIŠE neidem na t-com! NIKAD!

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a - http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1347177
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Ja imam samo ludu sreću što nemam nikakvih problema s max tv-om i internetom, ono što platim to i dobijem ali brate cijene su im PAPRENE, samo šteta što mi drugi nisu dostupni.........

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

On topic: Povecanja uploada/downloada nece biti dok god ne aktiviraju optiku.99% da ce pojeftiniti trenutni paketi za 10-20%.

Dok god drzavna agencija za telekomunikacije drzi t-comovu opticku infrastrukturu pod blokadom nema veceg bandwitha nikome!

dasHHa
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Plahi kaže...

I ja imam od t-com. OBIČNA PLJAČKAViče Frend ima od iskona isti paket i skida mu oko 400KB, a meni oko 200. Probao sam speed test, izbacilo mi je 1,63 Mbps. a imam paket od 4Mbps. Najređe bi im sabotirao cijelu centralu na nekoliko dana, da se ljudi maknu s t-coma.

NIKAD VIŠE neidem na t-com! NIKAD!

I jesi li prijavio svoj problem T-comu? Možda je problem lako rješiv (imao sam sličan problem i t-com ga je otklonio)

Nemam 14 godina
15 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Plahi kaže...

I ja imam od t-com. OBIČNA PLJAČKAViče Frend ima od iskona isti paket i skida mu oko 400KB, a meni oko 200. Probao sam speed test, izbacilo mi je 1,63 Mbps. a imam paket od 4Mbps. Najređe bi im sabotirao cijelu centralu na nekoliko dana, da se ljudi maknu s t-coma.

NIKAD VIŠE neidem na t-com! NIKAD!

E moj prijatelju,kad bi znao kakvi papci tamo vladaju i koliko u glavi imaju. Sav kadar koji je nešto znao i bio sposoban a nije im išao na ruku u njihovom neznaju i lopovlucima,uspjeli su protjerati u zadnjih par godina. Jako dobro znam kakva politika tamo vlada...

www.hrphotocontest.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Danijel14 kaže...
Plahi kaže...

I ja imam od t-com. OBIČNA PLJAČKAViče Frend ima od iskona isti paket i skida mu oko 400KB, a meni oko 200. Probao sam speed test, izbacilo mi je 1,63 Mbps. a imam paket od 4Mbps. Najređe bi im sabotirao cijelu centralu na nekoliko dana, da se ljudi maknu s t-coma.

NIKAD VIŠE neidem na t-com! NIKAD!

I jesi li prijavio svoj problem T-comu? Možda je problem lako rješiv (imao sam sličan problem i t-com ga je otklonio)

Kako, što da im kažem? Može i na pp...

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a - http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1347177
14 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Meh, zadnih tjedan dana mi po sat vremena svako malo puca veza i nemrem igrat ništa normalno. (mw2?)

http://www.speedtest.net/result/832888883.png U školi... 90Mbps DL 6Mbps UL
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
Plahi kaže...

I ja imam od t-com. OBIČNA PLJAČKAViče Frend ima od iskona isti paket i skida mu oko 400KB, a meni oko 200. Probao sam speed test, izbacilo mi je 1,63 Mbps. a imam paket od 4Mbps. Najređe bi im sabotirao cijelu centralu na nekoliko dana, da se ljudi maknu s t-coma.

NIKAD VIŠE neidem na t-com! NIKAD!

Pa prebaci se na Iskon onda ak mozes, no s obzirom da si u Zagorju nisam bas siguran da ti je dostupan no ak je ustedit ceš 80kn svaki mjesec za gotovo isti paket.Cool

14 godina
neaktivan
offline
Kad će t-com digniti brzine interneta

Dostupan je, rekoh prijatelj ga ima, a od mene je 2 km...

Šta da kažem ovima u t-comu? da im kunem mater? hahaha, ne znam što bi drugo pomoglo.......

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a - http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1347177
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kad će t-com digniti brzine interneta
JokeKralj kaže...

e da i taj upload koji je sramota spomeniti da mi mobitel ima bolji upload -.- , ali šta je da je ovakvin pračenjem konkurencije teško da će im ime zadržati korisnike...

Velike im konkrencije.T-sranje pruža na cijelom teritoriju RH oni pružaja možda na 15% teritorija RH.

Prema zadnjem izvještaju t sranju se broj korisnika adsl usluga povećao toliko o tome da će im konkurencia oduzeti korisnike.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice