Facebook

poruka: 455
|
čitano: 207.705
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Facebook

Zna netko gdje je opcija nestala da možeš staviti pregled tj odobriti tagiranje u komentaru nekog posta prije nego se vidi od strane drugih, tj izbjeći nepotrebna tagiranja? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
Zna netko kako na ovom mutavom Facebooku na neki normalan način prijaviti nekoga ili da provjere neki račun koji je fejk. Niti supporta niti email adrese. Veće smeće nisam vidio za tako nešto. Npr. prijavljivao sam bio jedan lažni profil za koji sam znao 100% da je lažan i tek od negdje 30 pokušaja su odobrili tu prijavu, do tad su idioti samo odgovarali da je profil u redu. Vjerojatno nisu niti provjerili i samo kliknuli. Kod te njihove sulude prijave možeš samo kliknut "Prijavi" i to je to, bez ikakvog komentara da možeš napisati ni ništa. Užasno iritantno, pa ako ipak ima neko lakše rješenje za ovakve pizdarije svakako napišite.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Facebook
Neki dan prijavim video gdje je lik udario drugoga autom(napad, pokušaj ubojstva) . Face kaže da je sve po pravilima. Vrh
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
Ma debilčine...
13 godina
offline
Re: Facebook
Evo jedan novi: https://www.facebook.com/profile.php?id=100028121121031

Ne znam... ako je tako kako piše onda mi je stvarno žao djevojke, a opet mi se s druge strane čini ko da netko krade identitet i vara ljude, jer ovo su nebuloze od cijena. Zna možda netko ovu djevojku i ovaj profil?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice