eBay - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 14.377
|
čitano: 5.073.033
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Naručio sam nešto što seller neće poslati, dva dana nakon što sam naručio krenula je lavina negativnih recenzija gdje ljudi pišu da seller ne šalje ono što su naručili i sad naravno ne mogu otkazati narudžbu jer je prekasno... Što onda mogu napraviti? Da čekam istek predviđenog datuma dostave?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...

Naručio sam nešto što seller neće poslati, dva dana nakon što sam naručio krenula je lavina negativnih recenzija gdje ljudi pišu da seller ne šalje ono što su naručili i sad naravno ne mogu otkazati narudžbu jer je prekasno... Što onda mogu napraviti? Da čekam istek predviđenog datuma dostave?

Ako se još netko nađe u ovakvoj situaciji, nakon 8 dana od kupovine omogućeno mi je da se žalim na to što seller nije poslao paket, seller dobiva 3 dana za odgovor (nije odgovorio), nakon toga sam aktivirao buyer protection te mi je izvršen povrat novca.

6 mjeseci
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Ekipa nasao sam neki mobitel na Ebayu, polovan, sa napuklim zadnjim staklom, ali mi to ne predstavlja problem obzirom da je cijena dobra. Medjutim nalazi se u Americi pa bih to narucio preko Planet Expressa ili neke druge freight-forwarding kompanije (ako ima neka povoljnija, brzina dostave mi nije vazna).

Ono sto me zanima, obzirom da bi prvi put narucivao na ovaj nacin, cijena mobitela je oko 350 USD. Koliko cu jos cca. dodatnih troskova morati platiti pored tih 350 USD? Za 25% PDV-a mi je jasno, ali nisam siguran oko drugih carinskih troskova na psmartphone.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
i kako si
prošao ?
12 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

pozz

 

mislim narucivati iz ove trgovine sa ebaya:

https://www.ebay.com/str/leckstuning?_trksid=p4429486.m3561.l161211

 

dali ide kakad dodatni porez ili sta vec?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Pitanje za ljude koji prodaju na eBayu:

Imam nekoliko oglasa na ebay.com i pod shippingom mi piše "Ships to: Europe, United States". Za neke stvari koje ne želim slati van Europe ne mogu nikako skužit kako da to podesim.

Je li uopće moguće objaviti nešto na ebay.com i ne slati u SAD? Je li mi bolja opcija objaviti oglas na nekoj od europskih ebay verzija (de, ie, it)?

Kako vi ostali to radite?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Nisam dugo koristio ebay i sada mi kod kupnje jedne stvari od 70$ stavlja još i porez 17$? Prije toga nije bilo.. Šta to znaci da jos uz to placam i Hrvatsku carinu i porez?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice