eBay - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 14.391
|
čitano: 5.238.866
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

kaj niko ne vidi moj tecaj koji sam stavio vec 2 puta u zadnjih 10 postova??????

Heroes get remembered, but legends never dies.
14 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Posto sam dobio refund od 40$,mogu li njih odmah potrosit tako sto kupim nesto i naplatim na Paypal ili moram cekat 30 dana da bi ih mogao potrosit?

14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ivanoile kaže...

Posto sam dobio refund od 40$,mogu li njih odmah potrosit tako sto kupim nesto i naplatim na Paypal ili moram cekat 30 dana da bi ih mogao potrosit?

Refund će ti ić direktno na karticu. Znač od kad ti PP javi da je refund odobren ili napravljan od tada počekaš nekoliko radnih dana i bit će na kartici

14 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Dobio sam mail da mi je uplaceno na Paypal,sad samo mi pise da cekam 30dana da ih podignem sa VISA-e.
Npr.ako ih ja zelim potrosit na eBayu,mogu li ih sad odma ili moram pricekat?
15 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

Mislite li da ce bit problema sa dostavom zbog ovog nevremena u europi? Narucio sam u ponedeljak pa.......

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ivanoile kaže...
Dobio sam mail da mi je uplaceno na Paypal,sad samo mi pise da cekam 30dana da ih podignem sa VISA-e.
Npr.ako ih ja zelim potrosit na eBayu,mogu li ih sad odma ili moram pricekat?

Hmmm, ovo mi je malo čudno. To onda nije refund. Barem ne u pravom smislu te riječi. To je tebi netko samo poslao novce na PP i rekao evo to ti je refund. A nije napravljen baš pravi refund transakcije koju si ti uplatio, jelda?

Jer, barem koliko ja znam, refund sjeda na onaj balance sa kojeg je uplaćena transakcija, a to kod HR PP može biti samo kartica. I kod refunda nema onih 30 dana čekanja.

 

A s druge strane kažeš da ti je uplaćeno na PayPal, i da moraš čekat 30 dana da ih podigneš sa VISA-e. Pa mi nije jasno jel lova na PayPalu na čekanju, ili je lova na VISA kartici i ti sad misliš da moraš čekat 30 dana?

14 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Da i ja mislim da nije pravi refund.Jer ja sam mu platio za jednu majicu i sad prvi put ona nije dosla kod mene doma jer je posta zeznula,a shvatili smo to prekasno.Drugi put su bili blagdani,pa nije poslana i onda smo se dogovorili da mi vrati novce.

 

Sad vidim da pise da sam od sebe dobio te novce.Pise da moram cekat 30dana da bi te novce mogao potrosit ili uzet,znaci ja nemogu sa njima sad mjesec dana nista radit.Lova je na PayPalu na cekanju,barem koliko sam zakljucio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ivanoile kaže...

Da i ja mislim da nije pravi refund.Jer ja sam mu platio za jednu majicu i sad prvi put ona nije dosla kod mene doma jer je posta zeznula,a shvatili smo to prekasno.Drugi put su bili blagdani,pa nije poslana i onda smo se dogovorili da mi vrati novce.

 

Sad vidim da pise da sam od sebe dobio te novce.Pise da moram cekat 30dana da bi te novce mogao potrosit ili uzet,znaci ja nemogu sa njima sad mjesec dana nista radit.Lova je na PayPalu na cekanju,barem koliko sam zakljucio.

Jep, to nije pravi refund. To je klasično primanje novaca. I imaš 30 dana čekanja u tom slučaju. Nakon 30 dana će ti ih PayPal oslobodit i onda ćeš ih moć prebacit sa PayPala na VISA karticu ili odmah sa 5 USD provizije, ili čekajući slijedeći prvi u mjesecu kada će se automatski prebacit besplatno.

I nema nikakve mogućnosti trošenja novca koji je na čekanju, pa čak ni novca koji je slobodan na PP balance-u. Novci MORAJU prvo otić na VISA karticu i tek tad ih možeš opet trošit dalje jer HR PP još uvijek nema mogućnost korištenja novaca na PP balance-u.

13 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Je li netko u zadnje vrijeme narucivao kakav USB stick sa eBaya pa da ima za preporuciti. Cijena do nekih 20$ memorija mi nije toliko bitna. Hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
yaga01 kaže...

Je li netko u zadnje vrijeme narucivao kakav USB stick sa eBaya pa da ima za preporuciti. Cijena do nekih 20$ memorija mi nije toliko bitna. Hvala {#}

Ako češ naručiti nemoj kineza. Ja sam jedan naručio i sve datoteke koje kopiram mi koruptira. Imaš dosta iz engleske koji bi trebali biti solidni. Tipa Verbatim itd.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

Također u kineza uzeo micro sd karticu 8 GB (mislim da je micro SD). Zaj*b nad za*ebima, jako loša kvaliteta, spora i fileovi nekad budu oštećeni pri prijenosu.

When all else fails - crowbar the fucker
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Sta mislite o ovome i ovome ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
yaga01 kaže...

Sta mislite o ovome i ovome ?

valja

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

šta se dogodi ako meni dođe paket a mene nema doma, kod ovih manjih stave u sandučić, sta s većima koji ne stanu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Leon93 kaže...

šta se dogodi ako meni dođe paket a mene nema doma, kod ovih manjih stave u sandučić, sta s većima koji ne stanu?

ja mislim da postar onda ostavi susjedu ili dodje sljedeci dan

13 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Ubaci ti poruku da preuzmeš pošiljku u pošti
robimarko@gmail.com
12 godina
odjavljen
offline
eBay - pitanja i odgovori

Ostavi susjedu!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? {#}

 

Ostavi ti papirić da odeš u poštu, ja sam rekao poštaru da ostavi pred vratim pa nemam problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Diplomat kaže...

Ostavi susjedu!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? {#}

 

Ostavi ti papirić da odeš u poštu, ja sam rekao poštaru da ostavi pred vratim pa nemam problem.

da susjeda je bial u prolazu pa je potpisala i dala mi kasniije 

12 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
lnova65 kaže...
Diplomat kaže...

Ostavi susjedu!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? {#}

 

Ostavi ti papirić da odeš u poštu, ja sam rekao poštaru da ostavi pred vratim pa nemam problem.

da susjeda je bial u prolazu pa je potpisala i dala mi kasniije 

 To se tako ne dela...

14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Diplomat kaže...
lnova65 kaže...
Diplomat kaže...

Ostavi susjedu!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? {#}

 

Ostavi ti papirić da odeš u poštu, ja sam rekao poštaru da ostavi pred vratim pa nemam problem.

da susjeda je bial u prolazu pa je potpisala i dala mi kasniije 

 To se tako ne dela...

ma znam nego nije bilo nikog doma pa me nitko nije ni pitao samo je uzela

14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
lnova65 kaže...

ma znam nego nije bilo nikog doma pa me nitko nije ni pitao samo je uzela

Diplomat je hit oreć vjerojatno da se to tak one smije. Nažalost tako se radi, i previše puta, ali to se NE SMIJE raditi. Svakakve stvari tako mogu završiti kod raznih ljudi a poštar riskira i tužbu i otkaz i svakakve probleme.

12 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

Pozdrav ljud!

 

Zamolio bih nekoga ako može da mi pojasni sve oko izrade računa na ebayu i računa za plaćanje.  Koliko se plaća i kako sve to funkcionira.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ZdravkecB kaže...

Pozdrav ljud!

 

Zamolio bih nekoga ako može da mi pojasni sve oko izrade računa na ebayu i računa za plaćanje.  Koliko se plaća i kako sve to funkcionira.

 

Hvala!

1. Otvoriš račun u banci i zatražiš Visa Electron karticu, ovdje ti piše koji račun da otvoriš: http://www.bug.hr/forum/topic/internet/paypal-pitanja-odgovori/22500.aspx 
2. Kada ti stigne kartica registriraš se na PayPal i dodaš tu karticu.
3. Kada si otvorio PayPal račun, onda se registriraš na Ebay-u
4. I u principu je to-to.
5. Sve što kupuješ na ebay-u plaćaš sa PayPalom, tj skida ti novce sa kartice.
Ako te još što zanima slobodno pitaj

12 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

HVALA!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ZdravkecB kaže...

HVALA!

Imaš tipku hvala za takve stvari {#} (tu ti je odmah ispod ovog napisanog)

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Diplomat kaže...
lnova65 kaže...
Diplomat kaže...

Ostavi susjedu!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? {#}

 

Ostavi ti papirić da odeš u poštu, ja sam rekao poštaru da ostavi pred vratim pa nemam problem.

da susjeda je bial u prolazu pa je potpisala i dala mi kasniije 

 To se tako ne dela...

 

Ma to je najbolje, dobio si ono kaj si porucio i jos ti je susjeda dala{#}

13 godina
protjeran
offline
eBay - pitanja i odgovori

Da li je ikako moguce poslati carini racun pomocu maila a ne da im faksiram?!

Jel se moze kako preko neta faksirat?!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
ImHere kaže...

Da li je ikako moguce poslati carini racun pomocu maila a ne da im faksiram?!

Jel se moze kako preko neta faksirat?!

Najbolje ti nazvat na onaj broj koji imaš u pozivu i pitat ih za neki mail. Iako čam mislim da možd ana pozivu i piše neka mail adresa ali nisam siguran.

Online faxeva ima, ali ili se plaćaju ili nisu baš pouzdani. Barem je tako bilo u ono vrijeme kada sam ih ja tražio.

13 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

Može li mi netko molim Vas reći koliko će me koštat ovaj plakat kad dođe meni pred vrata u Zagorje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
razbijach** kaže...

Može li mi netko molim Vas reći koliko će me koštat ovaj plakat kad dođe meni pred vrata u Zagorje?

Ništa. Cijena ti je cca 80ak kuna, tako da ne podliježe carini ni porezu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice