Delivery Status Notification (Failure)‏

poruka: 6
|
čitano: 11.807
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Delivery Status Notification (Failure)‏

U zadnje vrijeme, kada pokušavam poslati poruku (gmail, hotmail, yahoo...)mi se događa da kada ju pošaljem, mi dođe poruka s nazivom Delivery Status Notification (Failure)‏, te  u poruci piše da se nemože poslati poruku. Kako da riješim ovaj problem, budući da već neprestano gnjavi!

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Delivery Status Notification (Failure)‏

Šalješ sa gmail, yahoo adrese ili šalješ na bilo koju od tih adresa pa dolazi takva poruka?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Delivery Status Notification (Failure)‏
Nemo_BJ kaže...

Šalješ sa gmail, yahoo adrese ili šalješ na bilo koju od tih adresa pa dolazi takva poruka?

S bilo kojeg maila (yahoo, gmail, hotmail, windowslive, live.....) šaljem poruku bilo kome i uvijek, ali uvijek mi dođe ta poruka, i na kraju poruka koju sam "poslao" , nije poslana.

D=mc2, Deinstein
14 godina
neaktivan
offline
RE: Delivery Status Notification (Failure)‏
Axlus kaže...
Nemo_BJ kaže...

Šalješ sa gmail, yahoo adrese ili šalješ na bilo koju od tih adresa pa dolazi takva poruka?

S bilo kojeg maila (yahoo, gmail, hotmail, windowslive, live.....) šaljem poruku bilo kome i uvijek, ali uvijek mi dođe ta poruka, i na kraju poruka koju sam "poslao" , nije poslana.

Probaj poslati sa drugog računala poslati mail, govorim o gmailu, yahoo..

Preko koga imaš internet?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Delivery Status Notification (Failure)‏
Nemo_BJ kaže...
Axlus kaže...
Nemo_BJ kaže...

Šalješ sa gmail, yahoo adrese ili šalješ na bilo koju od tih adresa pa dolazi takva poruka?

S bilo kojeg maila (yahoo, gmail, hotmail, windowslive, live.....) šaljem poruku bilo kome i uvijek, ali uvijek mi dođe ta poruka, i na kraju poruka koju sam "poslao" , nije poslana.

Probaj poslati sa drugog računala poslati mail, govorim o gmailu, yahoo..

Preko koga imaš internet?

Amis.

D=mc2, Deinstein
6 godina
neaktivan
offline
Delivery Status Notification (Failure)‏

Poslala sam mail na 3 primatelja u istoj firmi.

 

Dobivam povratno:

Isporuka nije uspjela zbog sljedećih primatelja ili grupa:         

xy@nesto.hr

 

Adresa e-pošte koju ste unijeli nije pronađena. Provjerite adresu e-pošte primatelja i pokušajte ponovo poslati poruku. 

 

Da li to znači da niti jedan primatelj nije dobio ili samo ovaj sa neispravnom mail adresom?

Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice