Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.503
|
čitano: 767.205
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina na Amazon.com

nisan naša ni jeden tutorial o ovoj str. pa bi nekoga pojasni da mi malo pojasni...plzzz

 

evo par pitanja:

  1. kako znan da me neće zeznit
  2. di piše koliko je dostava
  3. carina ako ima?
  4. pdv ako ima?

 

jel može neko pokazat na primjer kako da kupin ovu majicu:

http://www.amazon.com/DC-Apparel-Boys-Hiawatha-T-Shirt/dp/B0036WTOR4/ref=pd_sbs_a_3

 

 

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina na Amazon.com

Hehehehe cak mislim da ni nedostavljaju kod nas u Hrvatsku..............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina na Amazon.com
Ivan 992 kaže...

Hehehehe cak mislim da ni nedostavljaju kod nas u Hrvatsku..............

A kako bi onda Algoritam nabavljao knige?

16 godina
neaktivan
offline
Kupovina na Amazon.com

Knjige sigurno dostavljaju, i tu nema carine ni pdv-a. Sve knjige koje sam do sad naručio su mi došle iz Švabije.

Za elektroniku i ostalu robu ne znam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina na Amazon.com

Pozdrav, zanima me koliko bi mi bila dostava ako naručim ove stvari: speed loader, magazin i kuglice... zajedno koštaju oko 20 $, a dostava je koliko?

Life taker and heart breaker
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina na Amazon.com

evo ljudi, inače problemi naručivanja s amazona ako nije riječ o knjigama, no dobra vijest je ta da amazonci već imaju na umu nas i da će razmatrati da povečaju mogućnosti dostave za HR.

Bio sam u kontaktu, nezna se kad će to biti riješeno, no možemo se barem nadati pošto ipak sagledavaju to.Smijeh

Dont bug me!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina na Amazon.com
The Geek kaže...

Pozdrav, zanima me koliko bi mi bila dostava ako naručim ove stvari: speed loader, magazin i kuglice... zajedno koštaju oko 20 $, a dostava je koliko?

Ništa od toga, samo knjige, DVD, CD, blu-ray. Ali možeš probati ebay, ili shopping.yahoo.com, nađe se trgovina koje šalju ovamo.

 

14 godina
offline
RE: Kupovina na Amazon.com

ja redovito naručujem cd-e preko amazon uk još me nisu zahebali,pošiljka ti stiže u roku od 7 dana,a u hr možeš uvesti do 300 kn bez carine i poreza,i da cd-i su tri puta jeftiniji ako oduzmeš poštarinu,a s poštarinom su upola jeftiniji nego kod nas

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina na Amazon.com
blackalbum kaže...

ja redovito naručujem cd-e preko amazon uk još me nisu zahebali,pošiljka ti stiže u roku od 7 dana,a u hr možeš uvesti do 300 kn bez carine i poreza,i da cd-i su tri puta jeftiniji ako oduzmeš poštarinu,a s poštarinom su upola jeftiniji nego kod nas

činjenica, hrvatsko gospodarstvo će propast kada svi počnu preko neta kupovat, naravno, sami si krivi, zašto platiti više ?

E da, inače i ja sa UK-a, već sam nekolko dvd-a naručio, no za neke stvari zeza, a neke nema, pa moram malo com malo uk vrtiti.

hehe, neće mene država po đepu lupati.

Dont bug me!
16 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Preimenovao sam temu i sada ovu možemo koristiti za sve upite i rasprave o Amazonu da se okolo ne rade duple teme i sl.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

I'm going woo woo
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
tnakir kaže...

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

ne znam, mislim da ti je bolje uzet iPad, jer kindle ti je samo za knjige i sadržaj od amazona koji 90% moraš kupovati.Jedino svoje možeš ako je u PDF-u.A još crn ekran.....

Dont bug me!
16 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Mislim si naručit The Histories of Middle-earth, volumes 1-5. Jel je bolje naručit s britanskog ili s američkog amazona?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
tnakir kaže...

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

Ne kužim te. Kindle je 140$, a ipad je 623$. Kak se onda više isplati uzimat ipad?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
Igor kaže...
tnakir kaže...

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

Ne kužim te. Kindle je 140$, a ipad je 623$. Kak se onda više isplati uzimat ipad?

Neznam gdje sam vidio iPad za 2000 kn. Iako mislim da je probem dugo citati sa normalnog ekrana. tu je kindle u velikoj prednosti.

I'm going woo woo
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
tnakir kaže...
Igor kaže...
tnakir kaže...

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

Ne kužim te. Kindle je 140$, a ipad je 623$. Kak se onda više isplati uzimat ipad?

Neznam gdje sam vidio iPad za 2000 kn. Iako mislim da je probem dugo citati sa normalnog ekrana. tu je kindle u velikoj prednosti.

Aha neznam, to sam ja govorio za cijenu na amazonu. U pravu si. Ako ti je do čitanja onda je definitivno kindle bolji zbog ekrana.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
Igor kaže...
tnakir kaže...
Igor kaže...
tnakir kaže...

Ja si gledam kupit kindle al preskup je. Vise se isplati kupi iPad neg njega :(

Ne kužim te. Kindle je 140$, a ipad je 623$. Kak se onda više isplati uzimat ipad?

Neznam gdje sam vidio iPad za 2000 kn. Iako mislim da je probem dugo citati sa normalnog ekrana. tu je kindle u velikoj prednosti.

Aha neznam, to sam ja govorio za cijenu na amazonu. U pravu si. Ako ti je do čitanja onda je definitivno kindle bolji zbog ekrana.

Ma da... za web i gluposti imam laptop. $140 narucivo u nas sa shippingom? Gdje?

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
Igor kaže...

Mislim si naručit The Histories of Middle-earth, volumes 1-5. Jel je bolje naručit s britanskog ili s američkog amazona?

Potpuno ti je svejedno.

Možda bolje sa britanskog budući da će ti vjerojatno prije stići.

 

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
nedIm kaže...

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

Moraš znati da će ti naši na to još zaračunati PDV.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
Danny_HR kaže...
Igor kaže...

Mislim si naručit The Histories of Middle-earth, volumes 1-5. Jel je bolje naručit s britanskog ili s američkog amazona?

Potpuno ti je svejedno.

Možda bolje sa britanskog budući da će ti vjerojatno prije stići.

 

Znam ali mislim da je na .com malo jeftinije

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
Igor kaže...
nedIm kaže...

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

Moraš znati da će ti naši na to još zaračunati PDV.

Pošto još uvijek nemam račun s visom, možeš li proći proces pre-ordera Kindlea i kožne futrole (34$) do potvrde

plaćanja ukupne cijene sa carinama, porezima i poštarinama (Amazonov FAQ kaže da će svi troškovi biti zaračunati

odmah prilikom poručivanja proizvoda) za BiH?

 

Unaprijed hvala (ako si me shvatio :))!

16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
nedIm kaže...
Igor kaže...
nedIm kaže...

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

Moraš znati da će ti naši na to još zaračunati PDV.

Pošto još uvijek nemam račun s visom, možeš li proći proces pre-ordera Kindlea i kožne futrole (34$) do potvrde

plaćanja ukupne cijene sa carinama, porezima i poštarinama (Amazonov FAQ kaže da će svi troškovi biti zaračunati

odmah prilikom poručivanja proizvoda) za BiH?

 

Unaprijed hvala (ako si me shvatio :))!

Neznam kako je za BiH (vjerojatno isto), ali za Hrvatsku ne zaračunavaju carinu i porez. Iznos koji ti oni uzmu sa Vise je samo proizvod i poštarina. Porez se plaća naknadno. Inače za elektronsku oprema nema carine, samo porez. Budući da ti uzimaš i futrolu neznam kako ćeš proći.

 

Evo, adresu sam izmislio, ali bitno da je BiH:

 

http://i630.photobucket.com/albums/uu30/igpokos/narudbaamazon.png

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2010 22:22 (Igor).
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Igore, hvala puno! Samo mi nije jasno otkud 225$ proizvoda? Da nisi možda stavio 189$ kindle?

Izgleda da ću ipak poručiti bez futrole...

 

Hvala još jednom :)

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
nedIm kaže...

Igore, hvala puno! Samo mi nije jasno otkud 225$ proizvoda? Da nisi možda stavio 189$ kindle?

Izgleda da ću ipak poručiti bez futrole...

 

Hvala još jednom :)

A može biti da sam stavio krivi kindle, ali nije bitno.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Sad sam zvao carinsku upravu i ako kindle ocarine, zabiberit će mi oko 40 € :(

Znači kindle+shipping+carina+PDV=kindle+futrola+shipping+cca. 10$

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
nedIm kaže...

Sad sam zvao carinsku upravu i ako kindle ocarine, zabiberit će mi oko 40 € :(

Znači kindle+shipping+carina+PDV=kindle+futrola+shipping+cca. 10$

Pa IT oprema se ne carini kolko ja znam. Kindle je IT oprema ne?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

U Hrvatskoj valjda ne, ali Bosna je jedna jako čudna zemljica :(

Prebolit ću valjda nekako tih 40 ojroa...

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
nedIm kaže...

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

naravno bio bi red objasniti razliku između kindle WiFi-a i klasičnog 3G kindla.Ovaj je jeftiniji ali ti treba wlan mreža da prebaciš zadržaj, naravno, sve je to ovisno, gdje se nalaziš i dali ti je potrebno 3G ili češ sve kupovine knjiga obavljati  preko računala kao i sam prijenos podataka.Ja bih savjetovao prije sa 3G.Neznam, negdje si na moru gdje nema ni I od interneta a ono, hočeš neku novu knjigu ili novine ili šta već......

Dont bug me!
16 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
pbandov kaže...
nedIm kaže...

Izvolte!

Kindle 3 wifi 139$ + 21$ poštarina!

 

Sad samo čekam da stara otvori račun za kupovinu pa udaram pre-order :)

naravno bio bi red objasniti razliku između kindle WiFi-a i klasičnog 3G kindla.Ovaj je jeftiniji ali ti treba wlan mreža da prebaciš zadržaj, naravno, sve je to ovisno, gdje se nalaziš i dali ti je potrebno 3G ili češ sve kupovine knjiga obavljati  preko računala kao i sam prijenos podataka.Ja bih savjetovao prije sa 3G.Neznam, negdje si na moru gdje nema ni I od interneta a ono, hočeš neku novu knjigu ili novine ili šta već......

Kupiš si prije nego odeš na more tri knjige i to ti je dosta na moru. Po meni je bezveze kupovati ovaj s 3G, ali to je samo moje mišljenje. U najgorem slučaju uvijek možeš negdje uloviti nezaštićeni WiFI.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice