Traže se beta testeri!

poruka: 10
|
čitano: 4.205
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Traže se beta testeri!

Pozdrav! Nadam se da sam pogodila forum.

 

Ukratko, radim igru za PC i potrebni su mi beta testeri. Jezik igre je na engleskom pa bi dobro poznavanje engleskog jezika bilo poželjno radi pronalaženja gramatičkih grešaka. 

Imam dva prijatelja koja su već beta testeri (jednom od njih je engleski materinji jezik), ali bilo bi dobro i imati nekog beta testera "sa strane", čisto radi činjenice da mi je potrebna recenzija neke "nasumične" osobe koju neće brinuti hoće li me recenzija ili kritike povrijediti, a poznato je da potpuno iskrene kritike puno pomažu u poboljšavanju igre. :)

 

Ukratko o igri:

 

Naziv igre: Hansel and Gretel

 

Stil i žanr igre: RPG Horror (igre poput The Witch's House, Ib, Mad Father, Misao, i sl.)

 

Broj igrača: 1 

 

Duljina igre: Demo zasad ima oko 35-40 minuta igre, ako se detaljno istražuje.

 

Kratki opis: "Hansel and Gretel" je igra inspirirana dječjom bajkom "Ivica i Marica", smještena u modernom vremenu. Ono što se činilo kao zabavan izlet u prirodu brzo se pretvara u veliku misteriju i (najvjerojatnije) tragediju.

 

Traženi broj beta testera: Ovisi koliko se osoba javi, ali sumnjam da ću moći prihvatiti više od 3.

 

Od beta testera se traži: Detaljna recenzija svake Demo verzije koju ću mu/joj poslati, sa uključenim opisom bugova i kako je igrač došao do njih, gramatičke greške, nejasnoća nekih dijelova igre ili zagonetki, ukupan dojam za tu verziju.

 

Zahvaljujem se unaprijed na pomoći dobrovoljaca. :)

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Traže se beta testeri!

napravi early acces, naplati i nemoj dovrsit igru, ionak je to sad "in".

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Traže se beta testeri!

Pa ne mogu biti tako zločesta. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Traže se beta testeri!

nije nikakva zloca u pitanju, igraci koji slijede trendove rado ce platiti za testiranje a i skupices novac za  kojekakve privatne hirove i nesto uloziti u igru !

 

Ozbiljno , idi na KS i pokreni crowdfounding !

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Traže se beta testeri!

Razmislit ću, ali i dalje su mi potrebni beta testeri.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Traže se beta testeri!
SparkiePow kaže...

Razmislit ću, ali i dalje su mi potrebni beta testeri.

 Pa beta testere češ dobit sa early access-om.

15 godina
neaktivan
offline
Traže se beta testeri!

Stavi tu link do dl-a igre i brzo ćeš dobit punu listu bugova xD

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Traže se beta testeri!
za ks, sam umotaj sto imas napravljeno, neki trailer sa malo efekata i didanrija mozes prikazati nesto sto zapravo i nemas a privuc ces ljude i nakupit money-a
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Traže se beta testeri!

A kako netko iz Lijepe Naše može pokrenuti projekt na KS-u? Vidim da naša metropola od države nije podržana pa pitam...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Traže se beta testeri!
SparkiePow kaže...

A kako netko iz Lijepe Naše može pokrenuti projekt na KS-u? Vidim da naša metropola od države nije podržana pa pitam...

Koliko znadem trebaš imati nekoga u US. Nisam se raspitivao o tome, ali mislim da puno ekipa iz Eu radi KS projekte.
U Europi imaš Indiegogo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice