Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.463
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

PC verzija ili ne?  (osobno se nadam da bude, ako je i GTA V... )

 

Sigurno prvo izlazi za konzole, a nakon nekog vremena i za PC

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Idite na službenu FB stranicu Rockstar Games-a.

Kako se igraju našim osječajima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 Rockstar počinje sa hypeom. RDR2!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Rockstar što nam to radiš?

HYPE choo choo

Rockstar Master Race

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne radi link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
pqweasdyxc kaže...

Ne radi link.

 Još ne radi, ali kroz par dana....    ;) 

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Službeno je. 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 16:04 (KiX777).
 
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

oce to izaci za pc?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Stjepanj kaže...

oce to izaci za pc?

 Ako nastave tradiciju od prošlih nastavaka onda sigurno ne.

Ali ima šanse jer ako izađe ma sve 3 platforme, novac će grabiti lopatama.

Možda izađe nekoliko mj. kasnije kao što je to bio slučaj s GTA V.

Engine im je odličan, optimizacija na piceku je bila odlična, a i lijepo se je vrtilo i na konzolama pa i grafički je to bila vrlo lijepa igra.

 

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Stjepanj kaže...

oce to izaci za pc?

 Pretpostavljam da bude, ali kasnije kao što su napravili sa GTA V. 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
Stjepanj kaže...

oce to izaci za pc?

 Pretpostavljam da bude, ali kasnije kao što su napravili sa GTA V. 

 Misliš kao RDR 1?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Stjepanj kaže...

oce to izaci za pc?

 

Obziorm na to koliko su love zgrnuli na GTA V i koliko ljudi bi vjerojatno bilo spremno platiti 60 eura za ono što je praktički igra stara 5 godina u vidu remastera RDR, bili bi ludi da ga ne izbace.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ray0 kaže...

 

Obziorm na to koliko su love zgrnuli na GTA V i koliko ljudi bi vjerojatno bilo spremno platiti 60 eura za ono što je praktički igra stara 5 godina u vidu remastera RDR, bili bi ludi da ga ne izbace.

 Razapeli bi ih da probaju prodavati 5 godina staru igru po 60 eura, a i upitna je isplativost jer moraju uzeti resurse sa GTA V. Prije da će uložiti u nastavak sa puno većim naglaskom na multiplayer.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Prince-Artas kaže...
Dado_ZG78 kaže...
Stjepanj kaže...

oce to izaci za pc?

 Pretpostavljam da bude, ali kasnije kao što su napravili sa GTA V. 

 Misliš kao RDR 1?

 Ne, mislim kao što sam napisao - GTA V, koji im je dobar pokazatelj o aktuvnosti i veličini tog segmenta tržišta :)  

 Ukupna zarada od PC platforme je sigurno veća od nekakve isplate za ekskluzivu na konzolama, ne?

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Službeno potvrđeno: zove se Red Redemption 2, izlazi na jesen 2017.....U četvrtak prvi trailer...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Jep.

 

Za sada samo Xbox One i PS4. Poznavajući Rockstar, na PC će izaći 2093.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 15:08 (Ray0).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ajde neću se sprdati s vama PC-jaši, ali žao mi vas je kako vas vrhunske igre zaobilaze.

GTA V je radio vrhunski na PC-u, zašto nebi i RDR2 koji je na vjerojatno istom engine-u.

Mislim da će ipak stići na PC nešto kasnije kao što je i GTA V kao zadnja oluja novca, koliko vidim GTA V je uvijek pri vrhu Steam ljestvice.

 

Ako baš bude potvrđeno da ne izlazi na PC, bit ću dobar pa nekome posuditi PS4 da to odigra ako baš želi jer igra će sigurno biti masterpiece.

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Toplo se nadam da ce naknadno doc na PC, i da nece bit max orijentiran na online. Ako bude upola kao prvi dio, onda nas ceka jos jedan GOTY

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
pqweasdyxc kaže...

Ajde neću se sprdati s vama PC-jaši, ali žao mi vas je kako vas vrhunske igre zaobilaze.

 

meni nije zao vas konzolasa koji morate trpiti 30fpsa (s cestim dropovima i dinamickim rezolucijama ispod 1920x1080), placanje multiplayera, updejte firmwarea/day one patcheve i sve ostale patcheve koje morate instalirati prije prvog pokretanja igre, vece cijene igara, govno od backward kompatibilnosti i jos nekoliko ostalih stvari

 

btw PC ne zaobilaze vrhunske igre, vec sve vrhunske igre koje se ikad isplatilo igrati su vec izasle za PC

 

tak da slobodno nadji neko drugo mjesto za svoja pasivna podrugivanja jer nemas nikakve argumente za svoje tvrdnje

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
"Sve vrhunske igre koje se ikad isplatilo igrati već su izašle za PC"

Je, The Last of Us je isto izašao za PC. Ne podnosim fanboyeve, ni PC ni konzolaške fanboyeve. Dosadni ste ko proljev.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jedina kompanija koja me natjerala da dva put kupim konzolu ( RDR i GTA V ), a izgleda da ću i treći put...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

registrirali su i red dead online....nadam se da nece bit sav fokus na online a da useru sp i pricu, samo to me brine, jer sa gta online su vidli koliko im to zaradu donosi pa su poceli stancat updejtove svako malo dok SP dio igre su totalno zanemarili, a pricalo se i o SP DLC-u od kojeg izgleda nema nista.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

registrirali su i red dead online....nadam se da nece bit sav fokus na online a da useru sp i pricu, samo to me brine, jer sa gta online su vidli koliko im to zaradu donosi pa su poceli stancat updejtove svako malo dok SP dio igre su totalno zanemarili, a pricalo se i o SP DLC-u od kojeg izgleda nema nista.

 Ako rade na online dijelu onda skoro ziher dolazi PC verzija nešto kasnije (kao što je bilo sa GTA V)...

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
"Sve vrhunske igre koje se ikad isplatilo igrati već su izašle za PC"

Je, The Last of Us je isto izašao za PC. Ne podnosim fanboyeve, ni PC ni konzolaške fanboyeve. Dosadni ste ko proljev.

 

za svaki last of us na PS4 postoji 10 klasika na PCu koji se isto tako moraju odigrati.. 

 

ovdje nije rijec o fanboyizmu nego o realnosti da dajes novce za losiji proizvod, tj proizvod koji ti daje losije igrace iskustvo naspram platforme koja je dostupna zadnjih 40g

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Fanu kaže...

 

za svaki last of us na PS4 postoji 10 klasika na PCu koji se isto tako moraju odigrati.. 

 

ovdje nije rijec o fanboyizmu nego o realnosti da dajes novce za losiji proizvod, tj proizvod koji ti daje losije igrace iskustvo naspram platforme koja je dostupna zadnjih 40g

 To ne mijenja činjenicu da Last of Us nije na Pc-u, a vrhunska je igra. A i ne kužim kako ti nešto može dati lošije igrače iskustvo, ako je dostupno samo na jednoj platformi? Lošije u odnosu na što, neki random TPS na PC-u koji nema veze s ovim?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Fanu kaže...

 

za svaki last of us na PS4 postoji 10 klasika na PCu koji se isto tako moraju odigrati.. 

 

ovdje nije rijec o fanboyizmu nego o realnosti da dajes novce za losiji proizvod, tj proizvod koji ti daje losije igrace iskustvo naspram platforme koja je dostupna zadnjih 40g

 To ne mijenja činjenicu da Last of Us nije na Pc-u, a vrhunska je igra. A i ne kužim kako ti nešto može dati lošije igrače iskustvo, ako je dostupno samo na jednoj platformi? Lošije u odnosu na što, neki random TPS na PC-u koji nema veze s ovim?

 

Playstation kao konzola ti daje losije igrace iskustvo, jer last of us exkluziva ali i zato igras na fixnim detaljima i rezoluciji te si tu igru platio kao suho zlato - dakle, na kraju si potrosio dosta novaca na exkluzivu koja ti daje limitirano igrace iskustvo (neces je dovijeka igrati) i onda moras traziti drugu igru koja bi ti opravdala kupovinu te konzole i koju ces isto tako platiti ko suho zlato

 

uostalom konzole su odavno prestale biti plug'n'play sto dokazuje i slijedece

 

http://imgur.com/a/2zZX7

 

daljnja rasprava nema smisla posto zalazimo u OT i vjerojatno ce modovi intervenirati

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Fanu kaže...

 

Playstation kao konzola ti daje losije igrace iskustvo, jer last of us exkluziva ali i zato igras na fixnim detaljima i rezoluciji te si tu igru platio kao suho zlato - dakle, na kraju si potrosio dosta novaca na exkluzivu koja ti daje limitirano igrace iskustvo (neces je dovijeka igrati) i onda moras traziti drugu igru koja bi ti opravdala kupovinu te konzole i koju ces isto tako platiti ko suho zlato

 

uostalom konzole su odavno prestale biti plug'n'play sto dokazuje i slijedece

 

http://imgur.com/a/2zZX7

 

daljnja rasprava nema smisla posto zalazimo u OT i vjerojatno ce modovi intervenirati

 Ko da modovi nemaju pametnijeg posla. Ovo lošije je skroz subjektivno. Većini ljudi je Full HD rezolucija i više nego dovoljna, a argument da može izgledati bolje možeš iskoristiti za svaku igru ikad. Čekaj, neku igru za PC ćeš igrati dovjeka? Ak niš drugo ovu za PS4 možeš prodati kad ti dosadi. Ne kužim čime je igrače iskustvo limitirano.

 

Na kraju dana jedino što je sigurno je da neke igre koje bi svatko trebao odigrati dok je živ, možeš igrati samo i isključivo na konzoli. A sve ovo ostalo onda pada u vodu kad izbor ne postoji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Fanu je donekle u pravu ali i u krivu. Ako uzmemo bilo koju multiplatform igru FPS ili TPS žanra igranje iste na PCu rezultira boljim gaming iskustvom zbog superiornosti u grafici i zbog miša i tipkovnice. Fanu je u krivu kada u računicu ubacuje cijenu koštanja. Danas se PS4 može nabaviti za cijenu jedne mid-range grafičke kartice, a igre u fizičkom obliku se lako preprodaju i mijenjaju. HD televizori su više manje standard a činjenica je i da se kod konzola ne moraš brinuti o upgradeu hardvera i sigurno 7-8 godina dobivaš više-manje sve relevantne igre.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2016 11:02 (Prince-Artas).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Prince-Artas kaže...

Fanu je donekle u pravu ali i u krivu. Ako uzmemo bilo koju multiplatform igru FPS ili TPS žanra igranje iste na PCu rezultira boljim gaming iskustvom zbog superiornosti u grafici i zbog miša i tipkovnice. Fanu je u krivu kada u računicu ubacuje cijenu koštanja. Danas se PS4 može nabaviti za cijenu jedne mid-range grafičke kartice, a igre u fizičkom obliku se lako preprodaju i mijenjaju. HD televizori su više manje standard a činjenica je i da se kod konzola ne moraš brinuti o upgradeu hardvera i sigurno 7-8 godina dobivaš više-manje sve relevantne igre.

 

konzole su inicijalno jeftinija investicija ali kasnije su skuplja

moras uzeti u obzir puno vece cijene igara, periferije, placas multiplayer + ako hoces vise mjesta za instalacije, moras kupovati i veci hard

 

ne moras se brinuti o upgradeu hardvera ali i to se sad mjenja izlaskom Xbox One S i iduce godine Scorpio, pa zatim sad izlaskom PS4 Pro i opet iduce godine nesto novo

vise nema konzolaskog ciklusa od 7-8g gdje nema novih konzola

 

a to sto kazu da ce igre raditi izmedju vise generacija konzola (Xbox one > xbox one s > scorpio) vjerojatno mozes objesiti macku o rep, samo je pitanje vremena kad ce developeri to ignorirati

 

doslo je do toga da konzole sad ne pruzaju pojednostavljeno igrace iskustvo koje su imale u proslosti gdje si samo ubacio dvd i poceo sa igranjem

sad skidas hrpu patcheva za svaku igru (koji su must have inace ne mozes uci u igru ili pristupiti multiplayeru), firmware upgrejde za sve (od konzole do kontrolera do headseta lol), split screen polako postaje proslost (posto konzole ne mogu drzati FPS koji bi odrzavao smooth gameplay u intezivnim situacijama) + instalacija igara na HDD inace loading traje 100g (doduse traje i sa samim instalacijama)

 

trenutno jedina prednost konzola su exkluzive iako i to sad nestaje s obzirom da microsoft mjenja svoju strategiju pa kupovinom njihovih igara za xbox dobijes i windows store kod za tu igara a Sony nudi say playstation anywhere i na PCevima + Playstation VR radi i na PCu

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice