Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.367
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

U biti si potvrdio ono sto sam ja reko..Tako da mi neko fanboyanje i sranje o drugoj kompanij djeluje svadji 5 godisnjaka...

Brate isto ko auti ovo -ono..

Vozi sta tebi pase i mislis da je naj, jer si ti to  kupio s SVojim novcem, a ne *eri po drugim brendovima.. 

 

To mi ko da pricas okolo kako se tudja zene lose *ebe...

 

 

R33mba#2892
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

U biti si potvrdio ono sto sam ja reko..Tako da mi neko fanboyanje i sranje o drugoj kompanij djeluje svadji 5 godisnjaka...

Brate isto ko auti ovo -ono..

Vozi sta tebi pase i mislis da je naj, jer si ti to  kupio s SVojim novcem, a ne *eri po drugim brendovima.. 

 

To mi ko da pricas okolo kako se tudja zene lose *ebe...

 

 

 Ja sam spomenuo nVidia-u samo zato jer se manje spominju loši driveri (iako i toga bude) i manje se griju. Nisam ja fanboy ničji, ali ako jedno radi na 90, a drugo na 70, a sve je isto po snazi, ja ću preferirat hladniji uređaj i normalno mi je da će bolje rješenje više koštat. Čisto sam na to mislio, bolja rješenja više koštaju, svugdi, pa tako i kod grafičkih kartica.

Live long and prosper.
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

U biti si potvrdio ono sto sam ja reko..Tako da mi neko fanboyanje i sranje o drugoj kompanij djeluje svadji 5 godisnjaka...

Brate isto ko auti ovo -ono..

Vozi sta tebi pase i mislis da je naj, jer si ti to  kupio s SVojim novcem, a ne *eri po drugim brendovima.. 

 

To mi ko da pricas okolo kako se tudja zene lose *ebe...

 

 

 

Ne znam, nisam probao tuđu ženu, ali sam probao AMD i ATI i Intel i nVidiu.

Naravno, svatko neka kupuje u skladu sa svojim mogućnostima i kompromisima koji su mu ok, ali to ne mijenja činjenično stanje.

 

Komentiranje i razmjena iskustava nije zabranjeno, osim ako se nešto promijenilo od zadnji put kad sam provjeravao.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Filox  Slazem se s tobom..Samo po meni nvidia malo pretjeruje s cjenama..driveri?

Ati? Ne znam sta ljudi imaju po kompovima al ja sam realno imo neke pizd. samo sa  jednom verzijom drivera..

Tako da po meni nvidia ne opravdava bas tolko vecu cjenu, al to je vec njihova briga..

Meni je samo drago da jos uvjek imamo nvidia vs ati pa nemogu bas nabijat cjene kako ih je volja..

R33mba#2892
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Za ove sto se zale za prazan i dosadan open world. Niste vi igrali Zelda Breath of the Wild, poslije te igre svaka druga sa open world je smece i dosadna.

 

https://goo.gl/SPuQdX
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Filox  Slazem se s tobom..Samo po meni nvidia malo pretjeruje s cjenama..driveri?

pretjeruju s cijenama jedni i drugi, samo što nevidija ima izliku dodatnog harvera za ray tracing, koristio to netko ili ne

nisu te dodatne tensor i rt jezgre besplatne, vidjet ćeš na sljedećoj seriji radeonki da će i oni itekako to naplatiti

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Prešao sam igru i mogu reći da sam razočaran. Igra traje 50 sati a gameplay je isti od početka do kraja, tj. shootdownovi koji čine 80% misija. Likovi su odlični, priča se na kraju raspada i nema smisla, moglo je puno bolje. Pola likova u kampu nemaju nikakve karakterizacije i praktički su nebitni. Dao bi ocjenu 8/10.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 2:33 (The_K).
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

Prešao sam igru i mogu reći da sam razočaran. Igra traje 50 sati a gameplay je isti od početka do kraja, tj. shootdownovi koji čine 80% misija. Likovi su odlični, priča se na kraju raspada i nema smisla, moglo je puno bolje. Pola likova u kampu nemaju nikakve karakterizacije i praktički su nebitni. Dao bi ocjenu 8/10.

 

iako se ne slažem 100% sa svime što si napisao, dobrim dijelom si stvarno u pravu. konkretno sam ja osobno uživao u gameplayu. karakterizacija glavnih likova mi je odlična, ali ovo što kažeš za ostale likove u kampu, karakterizacija je bezveze. Meni osobno se najmanje sviđao taj dio sa kampom. Puno bi mi bi više odgovarao setting gdje smo vuk samotnjak, puno mi više paše uz atmosferu divljeg zapada. Jasno mi je da su morali napraviti da smo dio bande, ali bi mi nekako više odgovaralo da je bilo manje članova bande i da nismo vezani za neki kamp kao cirkus, nego da smo neovisni i nalazimo se s njima samo za heistove. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
The_K kaže...

Prešao sam igru i mogu reći da sam razočaran. Igra traje 50 sati a gameplay je isti od početka do kraja, tj. shootdownovi koji čine 80% misija. Likovi su odlični, priča se na kraju raspada i nema smisla, moglo je puno bolje. Pola likova u kampu nemaju nikakve karakterizacije i praktički su nebitni. Dao bi ocjenu 8/10.

 

iako se ne slažem 100% sa svime što si napisao, dobrim dijelom si stvarno u pravu. konkretno sam ja osobno uživao u gameplayu. karakterizacija glavnih likova mi je odlična, ali ovo što kažeš za ostale likove u kampu, karakterizacija je bezveze. Meni osobno se najmanje sviđao taj dio sa kampom. Puno bi mi bi više odgovarao setting gdje smo vuk samotnjak, puno mi više paše uz atmosferu divljeg zapada. Jasno mi je da su morali napraviti da smo dio bande, ali bi mi nekako više odgovaralo da je bilo manje članova bande i da nismo vezani za neki kamp kao cirkus, nego da smo neovisni i nalazimo se s njima samo za heistove. 

 Da, ja sam medju prvima koji je nakon prelaska igre govorio o minusima, dobro ursuc nije prešao. Likovi su ok ima nekih koje bi izbacio, josiaha se ne sjećam nešto zanimljiv bio, kao ni reverend swansona. Čak sam i za sekiro govorio minuse dok su ostali uzdizali igru do nebesa.

9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...
Cansee kaže...
The_K kaže...

Prešao sam igru i mogu reći da sam razočaran. Igra traje 50 sati a gameplay je isti od početka do kraja, tj. shootdownovi koji čine 80% misija. Likovi su odlični, priča se na kraju raspada i nema smisla, moglo je puno bolje. Pola likova u kampu nemaju nikakve karakterizacije i praktički su nebitni. Dao bi ocjenu 8/10.

 

iako se ne slažem 100% sa svime što si napisao, dobrim dijelom si stvarno u pravu. konkretno sam ja osobno uživao u gameplayu. karakterizacija glavnih likova mi je odlična, ali ovo što kažeš za ostale likove u kampu, karakterizacija je bezveze. Meni osobno se najmanje sviđao taj dio sa kampom. Puno bi mi bi više odgovarao setting gdje smo vuk samotnjak, puno mi više paše uz atmosferu divljeg zapada. Jasno mi je da su morali napraviti da smo dio bande, ali bi mi nekako više odgovaralo da je bilo manje članova bande i da nismo vezani za neki kamp kao cirkus, nego da smo neovisni i nalazimo se s njima samo za heistove. 

 Da, ja sam medju prvima koji je nakon prelaska igre govorio o minusima, dobro ursuc nije prešao. Likovi su ok ima nekih koje bi izbacio, josiaha se ne sjećam nešto zanimljiv bio, kao ni reverend swansona. Čak sam i za sekiro govorio minuse dok su ostali uzdizali igru do nebesa.

 

a dobro, gle svaka igra ima minuse. i ona koja je izašla prije 20 godina i ona koja je izašla prije 2 tjedna. RDR2 i Sekiro u odlične igre, a sad što svaka ima poneki nedostatak je normalno. uzdizanje te obje igre je po meni zasluženo, pogotovo u današnje vrijeme kad nam stalno izlaze nedovršeni proizvodi, p2w mehanike i druge slične svinjarije

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni recimo je cijelo to polagano propadanje bande bilo stvarno vrhunski odrađeno. Svakako jedan od highlighta igre. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

Meni recimo je cijelo to polagano propadanje bande bilo stvarno vrhunski odrađeno. Svakako jedan od highlighta igre. 

 

Pa jučer je skoro PS4 grupa propala, da smo takva banda na divljem zapadu pobili bi se istog trena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 21:03 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
hanteed kaže...
Cansee kaže...
The_K kaže...

Prešao sam igru i mogu reći da sam razočaran. Igra traje 50 sati a gameplay je isti od početka do kraja, tj. shootdownovi koji čine 80% misija. Likovi su odlični, priča se na kraju raspada i nema smisla, moglo je puno bolje. Pola likova u kampu nemaju nikakve karakterizacije i praktički su nebitni. Dao bi ocjenu 8/10.

 

iako se ne slažem 100% sa svime što si napisao, dobrim dijelom si stvarno u pravu. konkretno sam ja osobno uživao u gameplayu. karakterizacija glavnih likova mi je odlična, ali ovo što kažeš za ostale likove u kampu, karakterizacija je bezveze. Meni osobno se najmanje sviđao taj dio sa kampom. Puno bi mi bi više odgovarao setting gdje smo vuk samotnjak, puno mi više paše uz atmosferu divljeg zapada. Jasno mi je da su morali napraviti da smo dio bande, ali bi mi nekako više odgovaralo da je bilo manje članova bande i da nismo vezani za neki kamp kao cirkus, nego da smo neovisni i nalazimo se s njima samo za heistove. 

 Da, ja sam medju prvima koji je nakon prelaska igre govorio o minusima, dobro ursuc nije prešao. Likovi su ok ima nekih koje bi izbacio, josiaha se ne sjećam nešto zanimljiv bio, kao ni reverend swansona. Čak sam i za sekiro govorio minuse dok su ostali uzdizali igru do nebesa.

 

a dobro, gle svaka igra ima minuse. i ona koja je izašla prije 20 godina i ona koja je izašla prije 2 tjedna. RDR2 i Sekiro u odlične igre, a sad što svaka ima poneki nedostatak je normalno. uzdizanje te obje igre je po meni zasluženo, pogotovo u današnje vrijeme kad nam stalno izlaze nedovršeni proizvodi, p2w mehanike i druge slične svinjarije

 Meni su recimo witcher 3 i mgs 5 10 puta bolje igre od rdr2

15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

 Meni su recimo witcher 3 i mgs 5 10 puta bolje igre od rdr2

 

Bolje da su prodali svijet i engine nekom tko bi znao napraviti bolju igru.

Recimo battle royale ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja uopce nisam dozivio "polako" propadanje bande, mozda sam previse cuspajzio s misijama i preskocio neke bitne, iz mog kuta.Odjednom sve ode u k.. ona k.. ga odruka nju ubiju i ne znam od pol igre (55% ) prica mi malo u qurcu postaje. A najgore mi sto sam tako lako natuko onih honor minusa da je to strasno.
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 23:15 (R3nchi).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Meni je epilog imao punoo više smisla nego arturov storyline.

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

jeste imali problema nk pc-u sa laggom? znaci igram sa john-om i steka igra jedva se da igrati...do sada mi je znalo tu i tamo na pola sekunde trnznuti,ali sada mi bas jako steka,jel netko imao slicnih problema? kako rijesiti?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bok, ne znam gdje bih pitao. Nisam nešto dugo odigrao pa sam se odlučio za rdr2 za ps4. Naletio sam na dosta ovakvih oglasa, igre su bez celofana (onog s ps4 trakicom), ali imaju ove naljepnice i prezentiraju se kao nove i neotvorene. A ne čini mi se baš tako. Je li ovo neka second hand shop naljepnica ili što? Ispričavam se ako sam u krivoj temi.
Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
tandara kaže...
Bok, ne znam gdje bih pitao. Nisam nešto dugo odigrao pa sam se odlučio za rdr2 za ps4. Naletio sam na dosta ovakvih oglasa, igre su bez celofana (onog s ps4 trakicom), ali imaju ove naljepnice i prezentiraju se kao nove i neotvorene. A ne čini mi se baš tako. Je li ovo neka second hand shop naljepnica ili što? Ispričavam se ako sam u krivoj temi.

 

Ako ju misliš igrati onda kakve veze ima jel "otpakovano" ili nije. Kupi najjeftinije i igraj ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa zbog cijene. Drže cijene malo manje nego u trgovini, zato i pitam. A rabljena je dosta jeftinija.
Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja danas zavrsio Igru..Tj Main story line..

Ne da sam POPIZDIO ui da sam razocaran nego je igra sranje sranje sranje..

 

 

SPOILER

 

 

 

Nabijem na qurac igru gdje mi prvo umre glavni lik  i onda se na kraju govno br2 (dutch) izvuce...

 

Zasto nisam imao opciju da ih sve pobijem??  Igra me bas pravo nasekirala..

Inace u cjeloj igri Vrijedi prva 2.5 chaptera i epilog..

Sve ostalo mi je sranje i previse izmjenjeno ne znam akko bolje da napisem,kao sad sve ok, u sljedecoj  misiji totalni raspad bande.. kao koji k..

Pise mi da sam zavrsio 82%

Mislim da cu iz zajebancije igrat jos malo side misije..

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 20:43 (R3nchi).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Zvuči kao da nisi igrao jedinicu, pa si iznenađen. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 14:35 (DeniZg).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Ja danas zavrsio Igru..Tj Main story line..

Ne da sam POPIZDIO ui da sam razocaran nego je igra sranje sranje sranje..

 

 

SPOILER

 

 

 

Nabijem na qurac igru gdje mi prvo umre glavni lik  i onda se na kraju govno br2 (dutch) izvuce...

 

Zasto nisam imao opciju da ih sve pobijem??  Igra me bas pravo nasekirala..

Inace u cjeloj igri Vrijedi prva 2.5 chaptera i epilog..

Sve ostalo mi je sranje i previse izmjenjeno ne znam akko bolje da napisem,kao sad sve ok, u sljedecoj  misiji totalni raspad bande.. kao koji k..

Pise mi da sam zavrsio 82%

Mislim da cu iz zajebancije igrat jos malo side misije..

 za spojlere postoji poseban format koji se koristi

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
R3nchi kaže...

Ja danas zavrsio Igru..Tj Main story line..

Ne da sam POPIZDIO ui da sam razocaran nego je igra sranje sranje sranje..

 

 

SPOILER

 

 

 

Nabijem na qurac igru gdje mi prvo umre glavni lik  i onda se na kraju govno br2 (dutch) izvuce...

 

Zasto nisam imao opciju da ih sve pobijem??  Igra me bas pravo nasekirala..

Inace u cjeloj igri Vrijedi prva 2.5 chaptera i epilog..

Sve ostalo mi je sranje i previse izmjenjeno ne znam akko bolje da napisem,kao sad sve ok, u sljedecoj  misiji totalni raspad bande.. kao koji k..

Pise mi da sam zavrsio 82%

Mislim da cu iz zajebancije igrat jos malo side misije..

 za spojlere postoji poseban format koji se koristi

 pa morao je preživjeti jer je igra prequel inače prvi RDR ne bi imao smisla narativno

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sad u ovom polu besciljnom tumaranju mapom uspio sam si nabit u san denisu bounty na 1550 dolara

 

 

 

 

 

E da odamh sam ubio ono dvoje na farmi svinja i sad nemogu uzet pare.. :(

 

 

 

 

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

 

kakva je situacija sad sa igrom na PCu, jesu li riješeni oni svi problemi od početka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

kakva je situacija sad sa igrom na PCu, jesu li riješeni oni svi problemi od početka?

 bog znaj, ja čekam neki konkretan update za online da se vratim igri

 

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

kakva je situacija sad sa igrom na PCu, jesu li riješeni oni svi problemi od početka?

 ako misliš na story, radi sve kak spada, nema više trzanja, crashanja itd(bar ja nisam primjetio), ali što se tiče onlinea, i dalje problema koliko hoćeš, beskonačno loadanje, x004,x006 errori i dalje, nestanak kampa iako odabereš spawn to camp, pokretanje mooonshinea nekad ne primi pa moraš izaći iz igre, kao i ponekad za trader mission itd. uglavnom ako imaš čelične živce go for it.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

kakva je situacija sad sa igrom na PCu, jesu li riješeni oni svi problemi od početka?

 

Ne znam što bih ti rekao. Kad su svi imali probleme na početku, meni je igra radila posve dobro, nije se rušila, framerate vrlo dobar.

 

Nakon par mjeseci vratim se da nastavim igrati i sad imam mikro trzaje konstantno, sasvim dovoljno primjetno da mi uništava igranje. Što god sam probao, nije riješilo problem. Jedino nisam probao posve novu instalaciju, ali mi se iskreno ne skida opet 100+ GB.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Q-Tip kaže...
Cansee kaže...

 

kakva je situacija sad sa igrom na PCu, jesu li riješeni oni svi problemi od početka?

 

Ne znam što bih ti rekao. Kad su svi imali probleme na početku, meni je igra radila posve dobro, nije se rušila, framerate vrlo dobar.

 

Nakon par mjeseci vratim se da nastavim igrati i sad imam mikro trzaje konstantno, sasvim dovoljno primjetno da mi uništava igranje. Što god sam probao, nije riješilo problem. Jedino nisam probao posve novu instalaciju, ali mi se iskreno ne skida opet 100+ GB.

imao sam te mikrotrzaje jedno vrijeme, iako je RivaTuner dao konstantnih 60 FPS. izgleda da su u jednom od patcheva uništili v-sync.

ako namjestim window borderless v-sync radi dobro, i tako sada igram. ako je na fullscreen, najbolje što možete je isključiti v-sync i uključiti triple buffering. ali realno nema razlike između full-screen i window borderless, pa je prva opcija bolja. inače single player radi dobro.

u onlineu sam imao probleme sa spawnom kampa, ulaskom u moonshine shack i povremena izbacivanja zbog konekcije. ali može se igrati.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice