Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
7 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Džaba kad neće izaći na PC,a toliko dobro izgleda da bih samo zbog njega uzeo novu mašinu

Fight with the best,die like the rest!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
FatMAN kaže...

Džaba kad neće izaći na PC,a toliko dobro izgleda da bih samo zbog njega uzeo novu mašinu

 Ako jedinica nije izašla za PC ne znači da dvojka neće. Naglasili su multiplayer komponentu, a GTA V im je idealni test bed za MP na PC platformi. 

 Iskreno, mislim da će prvo izaći na konzolama, a nakon 6-8 mjeseci i na PC-u i to grafički dorađena verzija koja će izgledati bolesno dobro :) 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Koja je logika igrat dvojku,ako ne znam story iz jedinice?

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
drakula789 kaže...

Koja je logika igrat dvojku,ako ne znam story iz jedinice?

 Možda nije vezano, a uvijek možeš pogledat story na YouTube-u... 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Igrat i gledat nije isto..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Istina,jedva sam čekao da dođe ona stvar da na pc možeš igrati PS3 igre da mogu zaigrati RDR a frendovi mi spojlali da na kraju glavni lik umire

Fight with the best,die like the rest!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2: PC yes, but Nintendo Switch is another story

 

Sve više analitičara predviđa da verzija za PC bude došla 6-8 mjeseci nakon konzola.

S obzirom da Rockstar spominje i snažnu multiplayer komponentu (kao u GTA V) ima smisla :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Red Dead Redemption 2: PC yes, but Nintendo Switch is another story

 

Sve više analitičara predviđa da verzija za PC bude došla 6-8 mjeseci nakon konzola.

S obzirom da Rockstar spominje i snažnu multiplayer komponentu (kao u GTA V) ima smisla :) 

 99% da ce RDR2 izac na PC, s obzirom da je R kao i TakeTwo zadovoljan prodajom PC verzije GTA5, tocnije rekli su da je PC prodaja GTA5 premasila njihova ocekivanja, tako da logicki je da bi RDR2 mogao imat cak i vecu prodaju PC verzije od GTA5, jer prvi put dolazi na PC, a i hype za RDR je uvijek bio jako jako velik. Jedina stvar je, zasto ne naprave nekakav remake jedinice za PC, makar i sa istom grafikom, isto vjerujem da bi imali isto dobre prodajne rezultate, ili recimo da stave originalni RDR sa dvojkom u PC paket, pa mislim da bi se prodavalo kao ludo, al opet tesko vjerovatno jer trebalo bi dosta vremena za originalni RDR prebacit na PC, a da nije neki jeftini port kao sta je GTA4 fiasko sta se tice optimizacije i performansa bio..

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Uh, da naprave bundle jedinice i dvojke na PC-u u nekom paketu - to bi se prodavalo ko vruće kifle ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I evo nam moguće potvrde da će RDR2 izaći i na PC-u :) 

https://www.rdr2.com/news/red-dead-redemption-2-pc-denuvo/

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ako će biti na PC-u, pre-order mi ne gine

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
David87 kaže...

Ako će biti na PC-u, pre-order mi ne gine

 Bome ga i ja preorderam čim najave :D 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Doc ce na PC, samo vjerovatno isti sistem ko i GTA, nakon konzola određeno vrijeme ce proci.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Doc ce na PC, samo vjerovatno isti sistem ko i GTA, nakon konzola određeno vrijeme ce proci.

 Još ako stave i First Person kao u GTA....  :)   Milina.. 

Lijep pozdrav ;)
7 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Uvjerenja sam da sve napore ulažu u to da verzija za konzolu bude ispolirana do najsitnijih detalja, jer ta franšiza im je veliki ulog u budućnost, ne samo što nema konkurencije u western žanru, nego je i jedna od najboljih igara ikad. Zato PC verzija neće bar pola godine iza konzole, što je sasvim u redu, jer treba i nju doraditi, inače šta će ti PC verzija ako se to ne vidi. Kad su developeri radili istovremeno obje verzije u večini slučajeva nijedna nije bila kako je mogla biti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
NathanDrek kaže...

Uvjerenja sam da sve napore ulažu u to da verzija za konzolu bude ispolirana do najsitnijih detalja, jer ta franšiza im je veliki ulog u budućnost, ne samo što nema konkurencije u western žanru, nego je i jedna od najboljih igara ikad. Zato PC verzija neće bar pola godine iza konzole, što je sasvim u redu, jer treba i nju doraditi, inače šta će ti PC verzija ako se to ne vidi. Kad su developeri radili istovremeno obje verzije u večini slučajeva nijedna nije bila kako je mogla biti.

 Mislim da PC verzju rade usporedno sa ostalim, jer to je bio slucaj sa GTA5, da su prakticki sve verzijhe igre rađene od samog pocetka, s tim da su prvo pustili u prodaju x360 i ps3, a kasnije nove konzole i PC i to mislim iz prodajne taktike i perspektive. Velik je piratluk na PC-u, pa onda prvo konzole daju da od njih zarade sto vise, i onda kasnije PC verziju. PC verzija GTA5 je jako dobro ispolirana, posebno nakon onog fjeska zvanog GTA4, tako da mislim da bi i RDR2 isto trebao bit jako lijepo ispoliran za PC.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma samo da već jednom službeno najave verziju za PC da nas ne drže u neizvjesnosti... 

Kad to izađe uzimam par dana godišnjeg :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Ma samo da već jednom službeno najave verziju za PC da nas ne drže u neizvjesnosti... 

Kad to izađe uzimam par dana godišnjeg :) 

 A kad prođe godišnji onda bolovanje

12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

 Ocekivano i mislim nista novo, uzimaju si vremena koliko treba. 

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

samo da nefavoriziraju dx11 od nividije ,vec da se uhvate pravog 3d dx12

to ce onda biti igra na 10tu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
husarim kaže...

samo da nefavoriziraju dx11 od nividije ,vec da se uhvate pravog 3d dx12

to ce onda biti igra na 10tu

 Premalo ljudi ima trenutno dx12 kartice da bi se samo na to fokusirali, a konzole su prioritet pa tek onda PC. Nadam se da ce utrosit vremena i truda u PC verziju kao sta su u GTA5, tako da optimiziranost bude na razini.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Neka, vjerujem da će kao i svaki puta do sad, napraviti odličan posao....A ja taman do tad stignem razmisliti/eventualno kupiti 4K TV....

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nekako mi ta odgoda vuče na paralelni rad na PC verziji igre koju će najaviti nakon izlaska na konzolama ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Nekako mi ta odgoda vuče na paralelni rad na PC verziji igre koju će najaviti nakon izlaska na konzolama ;) 

 I ja tako mislim.

GTA V im je uvijek među top 10 najprodavanijih igara na steamu, tako da nema smisla da izostave PC verziju.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
S druge strane, GTA ima povijest izlazaka na PC-u dok Red Dead nema. Totalno drugačija priča. Naravno da je moguće da izađe na PC-u ali nebi to baš uspoređivao sa GTA.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
S druge strane, GTA ima povijest izlazaka na PC-u dok Red Dead nema. Totalno drugačija priča. Naravno da je moguće da izađe na PC-u ali nebi to baš uspoređivao sa GTA.

 Tocno to. Kolko puta su vec bile "potvrde" da ce prvi RDR doc na PC ? 

Procitajte si malo 

https://www.vg247.com/2015/09/28/rockstar-never-seriously-considered-a-pc-port-of-red-dead-redemption-says-former-employee/

 

 


I jos jedan od odgovora je bio da je Red Dead nastao na konzolama i da ce ostat na konzolama. 
No za njega nemrem nac link, sjecam se da je to bio odgovor developera na nekoj radio emisiji 

 

 

Mozda se predomisle oko ovog nastavka, ali nemojte bit naivni...

 

pqweasdyxc kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Nekako mi ta odgoda vuče na paralelni rad na PC verziji igre koju će najaviti nakon izlaska na konzolama ;) 

 I ja tako mislim.

GTA V im je uvijek među top 10 najprodavanijih igara na steamu, tako da nema smisla da izostave PC verziju.

 

Nije imalo smisla da izostave i prvi dio pa jesu. 
I sad bi bilo dobro vrijeme da ga portaju, jos bolje da remaster naprave pa ne mrdaju... :\

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 20:02 (Santana).
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kaj nije po novome fora da se sve igrice za XBOX mogu igrati i na PC-u ? Ili to vrijedi za "određene" naslove?

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
molnyi kaže...

Kaj nije po novome fora da se sve igrice za XBOX mogu igrati i na PC-u ? Ili to vrijedi za "određene" naslove?

 Ne. Nego microsoft je odlucio da ce svoje igre portat i na PC. Znaci igre koje su oni razvili. 
Recimo Halo 5 jos nisu izbacili za PC i nemres ga igrat na PC-u tak da tu nema nikakve povezice sa RDR

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 20:23 (Santana).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Njima nije do principa nego do dodatne zarade i mislim da će zato izdati PC verziju ali tek nekoliko mjeseci nakon konzola... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice