Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

 Pa ne moraš stalno pritiskati X da bi ti konj brže trčao, već kada uhvatiš brzinu koju želiš, nastaviš držati X bez pritiskanja i konj će nastaviti trčati tom brzinom. Ako me pamćenje dobro služi jer je prošlo već dosta otkad sam igrao.

 

A onda ok, to je puno bolje, glupo bi bilo da ništa ne moraš držati :-) 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

trebali su staviti autopilot na konja da sve zadovolje 😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
forumaš kaže...

trebali su staviti autopilot na konja da sve zadovolje 😂

 

Ima, zove se cinematic camera :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 13:34 (Bitanga).
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma igra je predobra, dođe mi da je još jednom odigram jer ovaj 10mj je katastrofa, sve dobre igre su utrpali u 11mj...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

Znam da je teško, al učini si uslugu i samo preskoči.

Ili pogledaj youtube gameplay :-)

 

ma prešao sam već igru na sonyu, sada bi ju igrao opet na kompu. U svakom slučaju mi se jako sviđa ova plai ru opcija, ima za 15 kn igra

 

A jebiga, ako je 15 kn, što pitaš. Bojiš se da će ti faliti za struju? 

 

Ja sam isto završio na PS4 pa kupio opet na PC-ju. Bilo dobro do nekog patcha nakon kojeg je počelo mikro trzanje (na 2080ti) i ništa ne pomaže niti ovisi o bilo kojoj postavci. Sve na low, sve na high, sve na ultra, borderless, fullscreen, vsync on/off, locked/unlocked framerate... ne pomaže ništa, uvijek trza.

 

Onda sam maknuo igru i dugo nisam igrao, pa sam se nedavno iz nekog razloga opet zaželio. Skinuo opet 115 GB, čista instalacija, pokrenuo i - trza i dalje. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jedno pitanje, cuvaju li se saveovi u cloudu na rockstar serveru?
Razmisljam o reinstalaciji windowsa, pa ne znam kad instaliram igru hoce li mi povuci save, pretpostavljam da hoce, ali da prije pitam za svaki slucaj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

da, čuvaju se, ja sam jučer nastavio igrat nakon niza crashova koji su bili kad je igra izašla a u međuvremenu sam promjenio 2 računala 

Dogurao do 5. chaptera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 21:00 (blackdevil).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja ću se vratiti u igru kad uspijem nabaviti novu grafu - 3080tku da malo roamam po mapi i exploram (priču završio).

Možda čak odigram opet ali drugačije nego prvi puta da vidim kako igra reagira na ponašanje Arthura ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

dečki kakav je multiplayer u igri, došao sam do 6. chaptera i sad odugovlačim da ne pređem igru :D

el se ima šta radit poslje kraja igre ili možda da se bacim na multiplejer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
blackdevil kaže...

dečki kakav je multiplayer u igri, došao sam do 6. chaptera i sad odugovlačim da ne pređem igru :D

el se ima šta radit poslje kraja igre ili možda da se bacim na multiplejer?

 Isto ti je ko u GTA-u. Možeš roamati mapom, istraživati i sl. i nakon prelaska igre.

 

 MP je fora na početku dok ima misija i sl. kasnije možeš ganjati profesije ili nekaj, nisam to isprobal.

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

znači ova igra je meni čista uživancija, pogotovo na kompu, evo dosad mi je sve išlo glatko ko maslac, preko 60 fpsa na 1440p, predobro

 

ali neke kontrole stvarno budu nejasne, npr. jahanje u formaciji sa ostatkom bande, pisalo mi je double tap shit da bi jahao u formaciji, ali on uopće to ne radi, nego čak prestiže sve ostale NPceve, pa se međusobno zabijamo, uopće mi nije jasno kako to treba izvesti, jel može netko pojasniti? Na ps4 nisam imao nikakvih problema s time

 

edit: nije double tap shit nego double tap shift, ali ću ostaviti jer je dobro isplao 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 22:51 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Meni isto ne funkcionira, vecinom predjem na onaj cinematic view kad hocu u formaciji sa ostatkom jahati, nije isti gust, al barem se ne moram vracati, usporavati i paziti da se ne zabijem u njih
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 22:52 (Pezer).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pezer kaže...
Meni isto ne funkcionira, vecinom predjem na onaj cinematic view kad hocu u formaciji sa ostatkom jahati, nije isti gust, al barem se ne moram vracati, usporavati i paziti da se ne zabijem u njih

 

mislim da sam sad skužio, double tap shift klikneš da bi otišao naprijed u formaciji a ovaj ispred tebe ide iza, double tap ctrl i bude obratno, odeš nazad jel. Kada si zadovoljan s pozicijom samo držiš smjer u kojem ideš i shift. dosta slabo objašnjavaju te neke stvari a nisam pronašao da ima igra neki log gdje bi mogao odvrnuti nazad vidjeti kakve su točno upute

11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

kaće jorgut

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nikad. Kupi si!

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 13:05 (BeLLicus).
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I ja cekam ne daje mi se 40€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Koje ste vi sise.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam vec kupio za PS4 i ne kupuje mi se ponovo za PC kak sam budala GTA 2x kupio...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

33 eura je danas na cd keys

https://www.cdkeys.com/pc/games/red-dead-redemption-2-pc-rockstar-cd-key

 

bagatela za takvu igru. imati komp i ne odigratio ovo je žali bože ulaganja u hrdver.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
@MGloc Di ima igra za 40eura
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Volume kaže...

 

na steamu ti je bio popust prije nekoliko dana, igra je koštala 40 eura, sad je opet na 60. obavezno čekaj popust, jer redovito zna biti i na epicu i na steamu na popustu

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Osobno sam kupovao na Kinguinu, Cdkeys, HRK Game i više puta sa Instant gaminga i nikad nisam imao problema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:55 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A više ne šljaka ona fora sa ruskim VPN-om gdje kupiš direkt od rockstara za nekih 140kn?

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Osobno sam kupovao na Kinguinu, Cdkeys, HRK Game i više puta sa Instant gaminga i nikad nisam imao problema.

 Nedavno sam kupovao preko takvih stranica key za office i win (valjda po prvi put) i ostao bez 30ak eura

Oba ključa su bila neispravna, support nikakav. Nikad više...

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kupljeno preko 20 naslova na CDkeys nikad nikakvih problema. 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Savjet za crash na desktop bez ikakve poruke? Bio bi zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Volume kaže...
vrinho kaže...

Osobno sam kupovao na Kinguinu, Cdkeys, HRK Game i više puta sa Instant gaminga i nikad nisam imao problema.

 Nedavno sam kupovao preko takvih stranica key za office i win (valjda po prvi put) i ostao bez 30ak eura

Oba ključa su bila neispravna, support nikakav. Nikad više...

 Ja kupio ključ za Win10 na ebayu, kliknuo sam na prvi link i sve 5, ključ radi, koštao je 3,5 dolara.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

.... .... .

Moj PC  
9 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice