Da li postoji slicna igra minecraftu

poruka: 5
|
čitano: 8.721
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Da li postoji slicna igra minecraftu ?

Da li postoji igra slicna minecraftu sa boljom grafikom. Ono fazon da smo stvoreni na nekom random mjestu i moramo izgraditi svoj shalter kako bi prezivjeli, traziti hranu i slicno, ali da ima bolju grafki, tj. realniju.

 

Naravno volim ja i minecraft i igram ga, ali trazim neku igru koja ce da mi pruzi pravo zadovoljstvo.

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Da li postoji slicna igra minecraftu

Probaj ovu.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Da li postoji slicna igra minecraftu

Skini Stranded 2. Je malo starija, ima lošu grafiku (ali ipak bolju od Minecrafta) i dosta bugova, ali igra je divota! Radi se o tome da zapneš na pustom otoku i pokušavaš preživiti, ali vrhunski je napravljeno. Nevjerojatno da jedna takva mala igra ima skillove, crafting alata i oružja, simulira otok sa vremenom koji se mijenja (ono, izmjena noć/dan, kiša, vjetar, snijeg, magla, plima, oseka) i sve to utječe na igrača (moguće je razboliti se od kiše npr., ili ako je suša duže vrijeme biljke prestanu rasti itd), pa razne vrste trovanja (bilo od konzumiranja krivih biljki, bilo od škorpiona), pijanstvo, rudarenje, agrikultura, kuhanje, modifikacija terena (lopatom), izrada građevina poput skloništa, kolibi, skladišta, vozila, i plus, igra navodno zapravo simulira i pravi pravcati biosustav (ono kad pobiješ sve antilope, lavovi se nemaju čim hraniti i izumru).

 

Još čudnije, igra je skroz besplatna. Obavezno skini neki od neslužbenih modova, oni dodaju hrpu novih stvari i što je još bitnije, ispravljaju bugove kojih nažalost ima masu. Preporučam ti Massive Mod, ali slobodno probaj i neke druge.

 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Da li postoji slicna igra minecraftu

pa ak nisi znao, možeš promijenit izgled minecrafta sa "texture pack"-ovima. normalni texture pack ti je 16x16 (16 pixela u visinu i 16 u širinu)
ima nekih drugih, detaljnijih. 32x32, 64x64, 128x128, 256x256, 512x512-(ubija i najjače strojeve)

evo stavit ću tu video od svih tih, u HD-u pa češ vidjet kak to izgleda.

Video:  (hd se dosta brzo napuni pa gledaj preko cjelog ekrana u 720p)

ProFile007
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 1:38 (ProFile007-HRVATSKA).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Da li postoji slicna igra minecraftu

imas terrariju

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us...Member of Brotherhood
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice