Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.335
|
čitano: 740.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Breath of Fire 3, PSP port.

Igrao sam cetvorku kad je izasla (tamo negdje 2000.) ali nikad nisam dao priliku trojci, iako je fanovima (prema internetu) najomiljeniji nastavak.

 

Igra je klasicni izometrijski JRPG iz "zlatnog doba japanskih RPG-ova". Za sad sam 10 sati u igri i nije lose.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 17:44 (Alkaline).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Parasite eve 2, svakako preporučam... 

Ukoliko netko treba link za ISO filove igara PSP, PSX,ps2, Nintendo itd... Idite na ovu stranicu : www.emuparadise.me

Ugodnu zabavu želim :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 17:52 (molnyi).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prešao 3 kratke, narativne igre (obavezno sluške, a za druge dvije i mrak):

Firewatch (4-5h)

Nakon kratkog introa dobijete background protagonista u čijoj koži radimo kao rendžer koji pazi na šumske požare za vrijeme ljeta.
Igra puna misterija sa pokojim manjim scareom i "šetnja" uopće nije zamorna. Pomalo se poigrava s temom ljubavi i nastavljanja dalje kad život baci naizgled nepremostivu prepreku. Uživao sam do samog kraja koji je ipak malo podbacio.

88/100

Layers of Fear (4 sata, a može i opet kad zaboravim malo detalje)

Iznenađujuće dobar horror. Išao "da vidim", a na kraju odigrao u komadu.
Igra se čini jako inspirirana onom teaser igrom koja je trebala biti najava za sada otkazani Silent Hills. Kad je odigrate shvatite kako je ovo dobar mindf*ck, a često prestravi toliko da doslovno osjetite struju kroz tijelo.
Nema akcije, ni borbe s enemyima, no ovoj igri to ni ne treba jer nudi stvarno vrhunsko audio/vizualno iskustvo i vidi se da je rezultat strasti bolesnih umova. Pozitivno naravno.

91/100

The Park (sat, sat i pol)

Od ove sam igre najviše očekivao da bi na kraju dobio flop.
Ima atmosfere i da se jednom odigrati, ali je užasno kratka i ograničena. Puno toga nije objašnjeno ili razrađeno i konstantno čekate "evo sad će" trenutak da vas isprepada. Taj se trenutak nikad ne dogodi i to će vam nekako biti jasno već nakon 15 min.
Osim doslovno par "boo" jeftinih scareova, ništa posebno. Ocjenu drži tek prije spomenuta, solidna atmosfera.

62/100

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

dark souls 3,quantum break i everybodys gone to the rapture 

 

za sada dojmovi odlicni 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Pargaon je od cetvrtka u otvorenom beta stress testu... tak da provjerite.... fakat je dobar

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Call of duty: Ghosts. Single player kampanja je fantastična. Prva igra koju sam ikada odigrao 2 puta. Preporuka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Prvi put čujem da netko hvali noviji cod hahaha

14 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Mozda nema pohvala mnogo kao negativnih misljena o novijim CoD-ovima, ali ima, noviji CoD-ovi cesto dobiju pozitivnu kritiku, negativna kritika je usmjerneo uglavnom protiv zasterijelog enginea, te sad kod ovih jos novijih protiv Sci-fi settinga. 

13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

The Diviosion- Poprilično zanimljiva igra, New York full lijepo napravljen, priča zanimljiva, sve lijepo objašnjeno kako je počela ta groznica novca te kroz igru se cijelo vrijeme skupljaju inteli koji još podublje objasne priču. Ekipe za Darkzone(ko nije igrao MP dio u igri) uvijek ima i može se skupiti uvijek 5-6 ljudi za istraživanje, jedina zamjerka možda malo pre jaki NPC bossevi, u slučaju da naletiš na jednog, a nemaš nikakve napitke za njih e hebiga sine hah. 

The Wither 3- došla expanzija pa da ju napokon završim, odlična igra. Daleko najbolja u serijalu. 

 

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

witcher 3 naj

Cum sapienti viro libenter diserimus
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

rise of the tomb rider (drugi prolaz, malo pažljivije) i jednako je dobra kao i prijašnja, čak i unešto bolja. povremeno i halo 2, sad kad sam napokon uspio instalirati crackanu verziju (imam original ali se ne može igrati jer je isteko razdoblje moguće registracije - fala žmukljošuftu i njegovim kretenskim games for windows live). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Konačno sam u mogućnosti zaigrati nekaj malo novije na high-very high izmješanim postavkama pa idemo redom...

 

Fallout 4: Bethesda me opet iznenadila s ovim novim nastavkom serijala. Končano protagonist nije silent type character te to donosi malo više interaktivnosti s drugim NPC-evima, nije njim ni ovaj buddy system loš dapače dosta koristan u malo težim situacijama. Jedini mali minus su perkovi na koje rijetko naiđeš i malo je čudan sad skill tree ali ajd prolazi. Kaj se tiče grafe jako je dobra i ugodna za oko, pogotovo boje okoliša i ostatka krajolika. Gameplay je zanimljiv za sad mada me side questovi dosta odvuku od glave priče jer ima dosta toga kaj se dešava u wastelandu. Samo mi se čini da je mapa možda nekaj manja ali opet imaš tjedan dana jahanja ako ideš na novu lokaciju. Sve u svemu igra je mrak, zabavna, zanimljiva a bogme i nemilosrdna ako igrate na very hard ili survival.

 

The Witcher 3 Wild Hunt: Dokaz da sasvim deseti developeri mogu napraviti nekaj poput ovoga, naravno to se odnosi i na prethodna dva nastavka! Grafika je predivna isto tak i sam voice acting a bogme i zvukovi okoliša su odlični. Igram ju tek par sati i već sam više nego oduševljen. Malo mi je samo čudan skill tree...nekak ima puno toga. Neznam, možda zato kaj je igrica dosta dugačka ili? Ako je tak onda još bolje jer uživam u svakoj minuti te igre! Jedino su mi borbe malo teške, možda zato kaj nisam naučen na tak nekaj a i tek je početak igre pa je stari Geralt relativno slab...preporuka ljubiteljima RPG-a!!! 

 

Grand Theft Auto V: E i to sam konačno probal. Nemam puno kaj govoriti o ovoj igrici. Super je ovaj izbor među 3 protagonista, sva tri su jedinstvena. Franklin je donekle normalan lik, Michael bogataš kojega pere kriza srednjih godina i prošlost te naravno Trevor čistokrvni psihopat. Još da je Lamar igriv uz njih troje mislim da bi to bio totalni kaos mada je i ovak predobro. Čini mi se da je ovo veliki odskok u serijalu i unaprijeđenje igre. Zadnji GTA koji mi je ovak bil dobar je legendarni San Andreas kojega dan danas znam zaigrati.

 

Uz ove tri igram jos i Resident Evil Revelations 2...ovo je dijelić kaj bi RE trebal biti. Mada se i tu nalaze teši mutanti i sve osim normalnih zombija ali je čak zanimljiva i ima onu staru RE atmosferu te puzzle dijelove. Kao "noviji" survival hororac je dosta dobra među glupostima koje sam igral. Kad smo već kod survival hororca igral sam još i The Evil Within koji je mješanac Resident Evila i Silent Hilla te me se jako jako dojmila samo kaj je pc port teška banana. Postoji patch ali ne pomaže nekaj puno. FPS na nekim mjestima je uber a na nekim katastrofa...čak i smanjivanje postavki mi ne pomaže! Doduše nisam jedini koji ima ovakve probleme pa se tješim. Ako u budućnosti nabavim PS4 ovo je prvo kaj budem zaigral.

Kaj veliš?
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Tomb Raider i Rise of the Tomb Raider

 

TR već dugo imam na steamu i samo sam ga probao malo na početku, nije me baš ono nešto oduševio. I tako prošli vikend u 4am nakon izlaska kod frenda probam Uncharted pa sam dobio volju probati malo dalje i wow... Igra me je stvarno jako ugodno iznenadila, ima solidnu priču, lijepe lokacije, malo skakanja i istraživanje, pa malo napucavanja. Da ima više/veće "grobnice" bila bi mi savršena. Baš ju danas okrenuo i upravo počeo nastavak, taj pak mi se nakon prvog sata čini još bolji. I grafika je gotovo nerealna, pa i filmska u nekim scenama, dodali su još elemenata (tipa učenje starih jezika), crafting sustav je dublji, tombovi su veći itd. Na žalost prekosutra izlazi DeusEx novi, pa će RotTR malo pričekati, no svaka im čast na ovom rebootu serijala i mislim da su stvarno napravili fantastične igre. 
TR 89/100
RotTR ??/100

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Mene je taj Tomb Raidertoliko oduševio da sa ga prešaoi u jednom dahu...kad god sam krenuo igrat igrao sam po 4-5h bez prestanka...odlična priča, velike mape i dosta toga za skupiti i proći. Prošao ju 100% i jeva čekam da krenem igrat TR: Rise of Tomb raider...ali pobogu al drži cijenu, ide mi na živce, igra je već odavno izašla  i još drži cijenu na 30Eur. :/

 

Evo ja sa dprelazim Dragon age: Inqusition...prolazio sam davno onda Dragon age: Origins i bila mi je igra mrtva, nekako mi se nije dopala uopće...ovu sam vidio da j e na akciji pa reko da ju uzmem za 7eur...kad ono mape OOOOGROOMNEEEEE a ima ih valjda 20 !!!...jako je zabavna igra i još nisam dobio dojam da je prepetitivna...također ima predivnih lokacija iako mi priča nekako ne drži vodu baš...ali ok, definitivno je igriva i za sad bi joj dao ocjenu 9/10.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

ZOMBI . Igra ima odličnu atmosferu, koja na čudan način podsjeća na mješavinu Resident evil i Dark Souls. Nastojim igrati u potpunom mraku sa slušalicama. Nakon igranja od cca 1 sat kada sam poginuo i kada dobivam novog lika odlučio sam početi igru ispočetka u "survival" modu (if you die it is game over), pa ćemo vidjeti...

Preporuka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Horizon Zero Dawn

 

Nakon "li-la" dojmova s Andromedom uvidjeh da će trebati nešto dok to pokrpaju. Srećom pa je PS4 pri ruci.
Open-world igra smještena 1000 godina u budućnost gdje su ljudi opet u primitivnim plemenima, a svijet nastanjuju animalističke robotske kreature. Nakon pola sata jasno je da smo došli do vrhunca civilizacije nakon čega se dezila neka kataklizma čiji je rezultat igrin svijet. Najlakše bih ju opisao kao kombinaciju Rise of the Tomb Raider i FarCry 3, ali s puno boljom pričom, odličnim i fluidnim combatom i stalno se dešavaju neke promjene što oko igrača, što u samoj gameplay mehanici tako da nije dosadno. 5 sati odgirao u komadu. Za sad svaka preporuka.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Ja se zabavljam trenutno u novom Hitmanu, konačno je izašla full verzija sezone 1 pa reko ajmo malo zaigrat :D

 

 

GHR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Zna netko kako se zove racing igra gdje se utrkujete minijaturnim auticima unutar kuce?

Nije nova, stara je mozda nekih 10-ak god?
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

taman sam i ja mislio napisat Revolt.

bila mi je dosta zabavna ko mlađemu, jedna od prvih igara što sam igrao.

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Hornet_93 kaže...
Zna netko kako se zove racing igra gdje se utrkujete minijaturnim auticima unutar kuce?

Nije nova, stara je mozda nekih 10-ak god?

 

micro machines

 

usput, probaj i ignition

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 11:04 (Gorstak79).
15 godina
odjavljen
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

C/P iz druge teme:

 The Surge -souls like igra kreatora Lords Of The Fallen

 

Da malo javim dojmove jer mislim da bi trebao. Taman prošao 3 bossa i  mogu reći da je igra super! Ima manje stvari na koje treba pazit nego souls igre ali su zato super posložene. npr levelamo samo core power a s core power otključavamo neke liftove, core pwr nam i određuje koji broj implatanata možemo koristiti i kakav armor možemo koristiti (implatanti i armor troše core power). Armori, osim što se moraju skupit tako da ih jednostavno otkinemo sa gada se također levelaju do mark 4. Za levelanje npr armora za ruku nam treba materijal koji se nalazi u, pogađate, armoru za ruku - dakle, kidaj ruke. :D Dosta jednostavno ali jako zabavno.

 Lvl dizajn je fora, nije neki raznoliki pošto se sve dešava u i oko tvornice tako da to nekome može predstavljati problem, meni osobno ne. Kao što znate postoji nešto kao bonefire i postoje prečaci do njega... Mobovi su relativno jednostavni za sredit ali udaraju jako, jako jako. Dosta puta sam izginuo zbog toga - kao, samo ću protrčat pored njih i onda me neki seronja mazne dva puta i doviđenja. Bosseva ima puno manje nego u soulsima a i nisu neki zajebani... Na prvu se možda tako i čini ali činjenica je da ako ja nisam puno gubio vremena na njima onda sigurno neće ni veterani soulsa. Moram priznat da nisu ni dosadni, ni mobovi ni bossevi.

Valuta za dizanje lvl je tech scrap, isto ko i duše... Uz razliku da imamo određeno vrijeme u kojem moramo, nakon što poginemo, skupit ostale scrapse inače ode sve u pizdu materinu... Sve u svemu, igra je super. Kontrole super i responzivne jedino kamera zna nekad (dodueše rijetko) predstavljat problem ali stvarno rijetko.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Po drugi put instalirao dragon age inquistion i igrao zeru manje mahnito nego kao po obicaju...

 

dogurao sam nesto dalje, tocnije do nekog dijela mape di su neki zmajevi... (ozbiljno, zmajevi, nisam na drozama)....di su me doticni satrali....grafika nije losa, ista kao i u proslom nastavku, i nastavku prije njega, kontrole lika su za razliku od prethodnika jako lose, nerijetko mi se dogodi da radim tsa, tsa, tsa, u prazno, iako sam i stisnuo na tipkovnici i okrenuo misa prema protivniku...zatvorio sam prvi veliki rift, i tu me nanerviralo sto sam morao obrnut kameru skroz prema gore da bih mogao right click na rift...no igra me zbunila skroz, nakon tog prologa sam dosao na neku mapu, pa trcao prema usklicnicima i kupio nevazne kvestove i na kraju nisam blage veze imao di tirban ic i sto moran radit...oni tamo promrzli i gladni a ja skupljan neko bilje i zeljeznu rudacu po mapi, da bih poginuo od zmajeva skroz nepripremljen...onda sam ucitao i pokusao fast travel negdje, bilo gdje drugdje, ali mi nije dalo jer nisam imao nekih power pointsa, za koje nigdje nije objasnjeno kako se uopce skupljaju....sve u svemu poprilicno komplicirana i zbunjujuca igra, a nemam bas vremena da citam sve zive tutorijale...sve u svemu, moglo je to biti puno manje komplicirano i puno bolje izvedeno...ocjena 4/10....uninstall

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram Witcher 2, kojeg sam nakon 5 započinjanja kroz nekoliko godina, odlučio proći. Witcher 3 sam komplet odigrao.

Prolog je čista akcija, Chapter 1 je dobra kombinacija akcije i priče, ali je Chapter 2 (Iorveth) previše fetch questova, trčkaranja i hodanja po labirintastim mapama, bez neke priče i akcije.

Nadam se da će biti bolje kasnije, 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 13:35 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Jel igra iko last man standing?,da probamo napravit neki tim.

Gamer
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Ima netko kakvu preporuku za Free MMO FPS? Nešto tipa Overwatch. Bitno da je free MMO FPS i da ima dosta ekipe... upgrade oružja bez 100 € mjesečno.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
General_Woo kaže...

Ima netko kakvu preporuku za Free MMO FPS? Nešto tipa Overwatch. Bitno da je free MMO FPS i da ima dosta ekipe... upgrade oružja bez 100 € mjesečno.

 Paladins. Slična je Overwatchu i ljudi su je odlično prihvatili.

samo nešto struže..
14 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Skidam, Hvala... ako ima netko još za preporučiti bio bi zahvalan  :)

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 15:45 (General_Woo).
12 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Nekidan se uhvatim peglat NFS: No limits na mobitelu i sjetim se NFS Carbon i sredivanja auta tuniranja ovo ono, zanima me dali postoji nesto modernije od carbona ali sa istim ili slicnim mogucnostima

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Kelam kaže...

Nekidan se uhvatim peglat NFS: No limits na mobitelu i sjetim se NFS Carbon i sredivanja auta tuniranja ovo ono, zanima me dali postoji nesto modernije od carbona ali sa istim ili slicnim mogucnostima

 

 Zadnji Need For Speed (iz 2015).

samo nešto struže..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice