Gaming TV by Gamersject

poruka: 11
|
čitano: 3.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gaming TV by Gamersject

U nedostatku dobrog gaming sadrzaja na tv-u, jos od MODUL-a 8 :))), uvijek me zanimalo kakav sadrzaj bi dobro prosao kod samih gledatelja. Sada gaming tematike gotovo i nema, tu je playomania koja ima ideju ali bas i nema sadrzaj koji bi nas priljepio za ekrane, a nekakvi youtube kanali koji bi se bavili gamingom na domacoj sceni ne postoje, zanima me sto misle sami gameri. Kakav sadrzaj Vi ocekujete od gaming tv-a? Bilo da je to hardware recenzija, gaming izvjestaji.

Gamersject zajednica zeli pokusati napraviti nesto i trazimo Vas savjet. puno hvala! :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming TV by Gamersject
Live lan natjecanja, recenzije hardvera te recenzije igara kao sto si i naveo. Nema se tu sta puno kemijat. A kad nemate nista za popunit program onda streamajte sebe kak igrate nes. A nebi bilo ni lose da se prelaze igre u djelovima, napravite kao serijal. Ima vec nesto slicno tome na jubitou. Ja bih gledao tako nesto jer na telki i ovak nis pametno, nisam je upalio vec god dana.. Lol
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming TV by Gamersject
gamersject.com seVE! kaže...
U nedostatku dobrog gaming sadrzaja na tv-u, jos od MODUL-a 8 :))), uvijek me zanimalo kakav sadrzaj bi dobro prosao kod samih gledatelja. Sada gaming tematike gotovo i nema, tu je playomania koja ima ideju ali bas i nema sadrzaj koji bi nas priljepio za ekrane, a nekakvi youtube kanali koji bi se bavili gamingom na domacoj sceni ne postoje, zanima me sto misle sami gameri. Kakav sadrzaj Vi ocekujete od gaming tv-a? Bilo da je to hardware recenzija, gaming izvjestaji.
Gamersject zajednica zeli pokusati napraviti nesto i trazimo Vas savjet. puno hvala! :)
 Kanal RoosterTeeth na youtubu bi vam trebao dat jako dobru ideju što raditi.
14 godina
offline
Gaming TV by Gamersject

Roosterteeth izgleda odlicnO!

 

Zanima me da sto vise ljudi izrazi svoje misljenje tako da se moze nekakav program sastavit :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming TV by Gamersject
gamersject.com seVE! kaže...

Roosterteeth izgleda odlicnO!

 

Zanima me da sto vise ljudi izrazi svoje misljenje tako da se moze nekakav program sastavit :)

 Pa uglavnom bi ti to bilo to.

 

Tajne u igrama, prohodi nekih težih stvari, savjeti, eventualno prohodi cijelih igara (u stilu "Let's Play" videa na youtubu), recenzije, malo machinime. vijesti sa natjecanja, i ostalo što je kolega gore napisao.

 

A nebi bilo zgorega ni malo vijesti iz svijeta tehnike ubacit, ali samo ono što se tiče "gaminga", dakle ne Apple tužba #49788 protiv AKAI tehnike...

 

I možda ako je ovo za ozbiljno, neki serijal napravit (tipa Red vs Blue).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 0:34 (blackjobmamba).
14 godina
offline
Gaming TV by Gamersject

I mislili smo neki serijal tipa red blue , samo sta treba osmislit kvalitetan i zanimljiv sadrzaj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming TV by Gamersject

Gamereport je dosta zanimljiv , samo sto naravno treba napraviti nesto tako da se vrti recimo stalno , treba biti svega , gadgeta , igri , hadrvera .. 

 

Iako smatram da u hrvatskoj to bas ne prolazi , moze biti interesa ali ..  

14 godina
offline
Gaming TV by Gamersject

Pa nije bas sad cilj hrvatska cijela, vec gaming zajednica, geekovi koji nemaju svoj kutak, za pocetak ce to biti preko youtube-a. A jedino sta treba je podrska community-a. Da nam daju okvirnu ideju i istaknu pogreške.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming TV by Gamersject

Možete malo na LAN-u nadolazećem održati prezentaciju o tome nekakvu ili tako nešto . 

12 godina
neaktivan
offline
Gaming TV by Gamersject

Može, takvo nešto bi bilo fantastično, ali samo ako paju (hisp) kamera ne snima hahahaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming TV by Gamersject

Budemo sve vidjeli uskoro, sljedeci LAN ce bit pravi spektakl, javilo nam se 20 stranih ekipa za COD4 PRO dio :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice