Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

poruka: 49
|
čitano: 7.384
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Evo citajuci temu o Crowdfunding zajednicama ili kaj vec:) i enormnim kolicinama novaca koja se tamo okrece/trosi/baca itd:), zapitah se kako vec barem oni nisu napravili bolju igru, tocnije najpopularnijeg zanra "fps-a" opce poznatog i po mnogima jedna od najboljih igara uopce Half-Life (jedinica naravno{#})

sjecanje me vec pocelo napustati{#} ali rekao bih skoro 17, slovima; sedamnaest godina{#}OMfG!

Programera i svih ostalih cuda it svijeta je vise nego ikada i svi bi da mogu radili samo u toj bransi (predpostavljam), 

jednostavno nevidim di je problem napraviti bolju igru? u ljudskom mozgu? (inteligenciji, pameti, mašti itd da ne nabrajam sve ostale ljudske "sposobnosti":)

pa nije valjda da je to vrh vrhova i to je to sad{#}

ovo nije jedini primjer tog slucaja, nazalost sve su od reda uglavnom klasici od tamo neke 1990-te:) eventualno neki iz 2000-tih godina, ok znam i da je to sve od nekud moralo i krenuti no kad cemo dobiti neke drasticne promjene?

nevjerujem da je danas svima samo u interesu zavaljati rulju, uzeti novac na brzinu bez obzira kakav na kraju proizvod ispao! raditi proizvode copy-paste svake godine...

Sigurno negdje cuci neki mali/veliki team koji je u stanju napraviti nekaj revolucionarno novo, i opcenito bolje od jednog starog Half-Lifa kojeg i danas gledamo u skoro svim fps igrama samo u drugacijem grafickom "okruzenju i bojama".

uzeo sam Half-Life kao primjer jer kao sto sam gore vec naveo najbolji predstavnik svog zanra( a i opcenito:)

a i cijelom svijetu se i dalje na samu spomen tog imena dize ona stvar{#} tj svi jos iscekujemo novi nastavak bolji od najboljeg? pa koliko jos...makar se nezvao tako!

lp{#}

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
4 13 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Nitko nema nis za reci?:( pa dajte di si su svi ti fps ljubci? Pa nije bas da je tema toliko nezanimljiva da se nemre nis konkretno reci...lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Nije bas vezano za ovo, no ja bi volio viditi novo izdanje Blood igre, izasla tu negdje kad i half life, iako bih volio i novi half life... No eto sta je tu je, cekamo :)
16 godina
odjavljen
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Znači dajemo vlastite favorite na temelju odobnog ukusa?

 

Half Life je odličan kao i nastavak ali meni osobno su return to castele wolfenstein, stalker pa čak i prvi crysis draže igre.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
XXX kaže...

Znači dajemo vlastite favorite na temelju odobnog ukusa?

 

Half Life je odličan kao i nastavak ali meni osobno su return to castele wolfenstein, stalker pa čak i prvi crysis draže igre.

 

Po cemu si ti uspio zakljuciti da je ovo po vlastitom ukusu odabir? Cijeli svijet je priznao doticnu igru kao jednu od najboljih igara a i najbolji fps ikad napravljen, tako da mislim da si fulao neke stvari, no u redu je reci svoje favorite no oni nisu napravili ono sto je h-l napravio niti su u pribliznoj mjeri toliko znacajni!:)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
odjavljen
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

OK, HL je najbolja igra ikada i živim za nastavak. Mogu sad dobiti TU i hvala?

 

Ne vjerujem da si toliko buthurt kada se raspravlja o tako subjektivnim stvarima. Pa napisao sam da je odličan ali osobno imam dražih igara. To što predstavljaju svijetu ili tebi meni malo znači.

Moj PC  
6 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

koji svijet? nostalgična ekipa na ign/gamespot forumima? tko je mjerodovan da označi neku igru kao najbolju u bilo kojem žanru? gluposti...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
13 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
stickman1 kaže...

koji svijet? nostalgična ekipa na ign/gamespot forumima? tko je mjerodovan da označi neku igru kao najbolju u bilo kojem žanru? gluposti...

 

Zasto brkas nostalgiju s icim? Radi se o tome da do dana danasnjeg nismo dobili imalo znacajno bolji fps, sve je od tad samo copy-paste! Evo primjer samo hit marker koji je izmislio doticni ak se ne varam, ubacivanje soundtracka ovisno o intezitetu borbe, opcenito cijeli gameplay itd! A sto se tice tko je mjerodavan da nesto ocijeni da valja ili je vrh necega, pa valjda su glasali ljudi koji nesto znaju ne zivotinje kao i za sve na ovoj planeti...:)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Stjepanj kaže...
stickman1 kaže...

koji svijet? nostalgična ekipa na ign/gamespot forumima? tko je mjerodovan da označi neku igru kao najbolju u bilo kojem žanru? gluposti...

 

Zasto brkas nostalgiju s icim? Radi se o tome da do dana danasnjeg nismo dobili imalo znacajno bolji fps, sve je od tad samo copy-paste! Evo primjer samo hit marker koji je izmislio doticni ak se ne varam, ubacivanje soundtracka ovisno o intezitetu borbe, opcenito cijeli gameplay itd! A sto se tice tko je mjerodavan da nesto ocijeni da valja ili je vrh necega, pa valjda su glasali ljudi koji nesto znaju ne zivotinje kao i za sve na ovoj planeti...:)

Meni se čini da si ti žestoko zabrijao u neku svoju spiku. Bilo je mnogo odličnih FPSova i svaki dobar na svoj način. npr Crysis 1 i 2, Farcry serijal, Bishock, DeusEx, Halo serijal, Red Faction i MNOGI drugi!

 

HL je možda bio jedan od pionira i u to vrijeme je definitivno bio jedinstven ali mnogo je  vremena prošlo i mnogo je igara napravljeno otad.

 

Ali ti si zapeo za taj HL i nepriznaješ ništa drugo. Posebna je to vrsta fanboyizma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 11:03 (peroko).
15 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Dinamičku glazbu je imao prije Unreal, i puno bolje riješenu. Što je cijeli gameplay? Ono što je u srži bilo jako slično bilo kojoj pucačini prije njega? Pew pew. HL je imao više protagonista koji nisu pucali po tebi od većine igara prije (ali ne svih, pogledaj strife, na doom enginu, sa cijelim hubom npc-a za cavrljanje) ali sam način igranja je bio standardni FPS.

 

Meni je far cry bio značajno bolji fps (ne od hla, nego kao igra u fps žanru koja je pružila slobode i upotrebljivog stealtha jadda jadda) dok nisu zakenjali za mutantima (ali i HL su mi malo bljeee sa xenom)

 

Želiš reći da je npr Thief (prvi) kompletni copy paste half lifea?

 

FPS-i se štancaju kao na traci i to većinom doprinosi korištenju provjerene strukture koja funkcionira, i s obzirom da je žanr već prožvakan do boli, neke stvari se već očekuju i ako dođe do prevelikih devijacija nastaje kmečanje.

 

Mene više brine što više nema izometrijskih RPGa baziranih na D&D pravilima i smještenih u faerun ili slično :P

12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Ne radi se ovdje o nikakvom fanboizmu, i ja sam igrao sve te nabrojane igre, no one i dalje nisu nista bolje niti su ista novoga donijele zato velim kad ce nesto puno bolje i drasticno drugacije za sto cemo svi reci woow wtf?!? :) inace sam poprilicno objektivan u svojim razmisljanjima tako da nevidim koristi od spominjanja da sam fanboy bla bla i te djecije fore,, zelim kvalitetne argumente!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Stjepanj kaže...
Ne radi se ovdje o nikakvom fanboizmu, i ja sam igrao sve te nabrojane igre, no one i dalje nisu nista bolje niti su ista novoga donijele zato velim kad ce nesto puno bolje i drasticno drugacije za sto cemo svi reci woow wtf?!? :) inace sam poprilicno objektivan u svojim razmisljanjima tako da nevidim koristi od spominjanja da sam fanboy bla bla i te djecije fore,, zelim kvalitetne argumente!lp

Pa onda navedi kvalitetne argumente za svoju stranu. Ne čini mi se da si baš objektivan, naveo si par stvari (i to poprilično traljavo) i *puff* odjednom bi HL trebao biti najbolji FPS u cijelom univerzumu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 11:20 (peroko).
15 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Ako budemo objektivni da vidimo.

 

HL je imao povezane level u kojima si mogao ići naprijed natrag. I quake 2 koji je to imao prije.

 

Dijalog s npcima - strife je imao prije, i mogao si utjecati na dijalog.

 

Dinamička glazba - unreal

 

Što su igre donjele novoga?

 

Stealth, nadogradnje likova, nadogradnje oružja, cover mehanike, otvoreni svijet, razaranje kompletnih levela.

 

Najači dio HL nije kako se igrao i što je donio u žanr, nego priča i atmosfera.

12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
A mogao bi ponoviti cijelu povijest doticne igre, no neznam cemu?! Gore u tekstu sam spomenuo neka pitanja koja me interesiraju da ljudi vele svoje misljenje i razmisljane, ovdje nije iskljucivo rijec o samo h-l nego opcenito(njega sam uzeo kao jedan od naj primjera)...:(
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Nekakvu svijetlu tocku i mogucu revoluciju u gamingu mogu trenutno zamisliti s oculus riftom, koji bi stvarno mogao(a i donijet ce) donijeti totalne promjene u nacinu igranja pogotovo fps zanra, pa shodno tome i ocekujem ponovno radanje nekakvog kralja u cijeloj to prici?ne?!:)lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Dr. Zoidberg kaže...

Ako budemo objektivni da vidimo.

HL je imao povezane level u kojima si mogao ići naprijed natrag. I quake 2 koji je to imao prije.

Dijalog s npcima - strife je imao prije, i mogao si utjecati na dijalog.

Dinamička glazba - unreal

Što su igre donjele novoga?

Stealth, nadogradnje likova, nadogradnje oružja, cover mehanike, otvoreni svijet, razaranje kompletnih levela.

Najači dio HL nije kako se igrao i što je donio u žanr, nego priča i atmosfera.

Kad si spomenuo povezane levele, zaboravio si na tekst "Loading..." kad bi išao naprijed natrag :) Iako sam koncept takvog načina formiranja levela je bio novi.

Priča i atmosfera, da dobra je ali nije sad nešto spektakularno. Priznajem da mi je HL (jedinica) bila super i najbolja u onome što je poslije postao serijal. Ali to je bilo davno i stvari se mjenjaju. Nešto što nas je iz nekog razloga privlačilo tada, sada može izazvati samo nostalgiju. Ne vjerujem da bi toliko uživao sada igrajući HL, vjerojatno bih si samo zgadio lijepa sjećanja. HL je zgodno spojio elemente koji su već bili izmišljeni, u nekima je bio korak ispred.

Ali, stvarno ga je nagrizao zub vremena i žanr je doživio puno promjena i pod-žanrova tako da se ne slažem s konstatacijom autora teme da je HL bio zadnji dobri FPS i da se ništa ne radi po tom pitanju zdanjih 17 godina.

Mislim da argumente ne treba navoditi, dovoljno je pogledati najbolje FPS-ove po godinama između nastanka HL-a i danas.

Stjepanj kaže...
Nekakvu svijetlu tocku i mogucu revoluciju u gamingu mogu trenutno zamisliti s oculus riftom, koji bi stvarno mogao(a i donijet ce) donijeti totalne promjene u nacinu igranja pogotovo fps zanra, pa shodno tome i ocekujem ponovno radanje nekakvog kralja u cijeloj to prici?ne?!:)lp

Oculus rift ? Prvi VR headset je napravljen još u 90-tima i predviđali su mu revoluciju u svijetu zabave. Očito je trebalo malo više vremena i neko sa izdašnijim novčanikom da to malo pogura, ali smatram da i dalje to baš nije "ono pravo", jer OR je samo unaprijeđenje tog koncepta. Revoluciju će izazvati VR sustav u kojem se nećeš osjećati čudno i koji neće izazivati mučninu (pritom ne smatram da OR izaziva mučninu, nisam imao prilike osobno isprobati stvar) i pri čemu će se morati koristiti neki napredniji human-to-machine interfejs od standardnog miš-tipkovnica. OR je još ipak samo "ekran na glavi" (umjesto na stolu) sa nešto malo senzora i žiroskopa.

 

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Half Life je bio pomak i vrhunska igra - to je istina, ali da je nedvojbeno najbolji FPS ikad, tesko.

Sve je to jako osobno i subjektivno, ma koliko mi pokusali objasnit drugacije. Meni je osobno Doom (1 i 2) FPS kojem se i dan danas cesto vracam i uzivam kao u malo kojoj FPSici danas (pogotovo uz nove "portove" tipa Doomsday i slicno). Quake 1 slicno tome (staviti Tenebrae i neki slican engine, kome je do grafike). Bilo je i revolucionarnih igara koje su donosile "nesto novo" tipa Strife(NPC, dijalozi) , Hexen (inventoriji, HUB leveli - puno prije navedenih Q2 i HL), Terminator: Future Shock (uff taj XNgine), Dark Forces 2: Jedi knight, Red Faction (i GeoMod engine kojem se i dalje divim), S.t.a.l.k.e.r. (iako nije cistokrvni FPS ali moze se tako nazvati i cijoj atmosferi i intenzitetu kojim uvlaci igraca nema premca) i koje bi, po mom subjektivnom misljenju mogle stati bok uz bok HL-u (dobro, mozda ne strife i hexen koji su bili malko lose realizirani ali razumijete kuda sam isao s ovim).

 

Mogao bih ovako nabrajat do sutra, pa da skratim - naj FPS je Wolfenstein 3D koji, iako nije prvi, popularizirao je zanr i bez kojeg bi mi sada pricali o nekom drugom zanru :P

 

Da se vratim na temu:

Puno je igara, pa tako i u ovom donedavno najzasicenijem zanru. Puno je i igraca (puuuno vise nego pocetkom 90ih kada je malo nas sretnika imalo PC kod kuce). Svako zeli i voli nesto drugacije i svaka igra nudi nesto sto ce naci svoje poklonike. Tesko da ce se opet naci neka igra koju ce svi objerucke prihvatiti kao "ono sto smo cekali". Tesko da ce doci novi Doom, Quake, Duke ili HL.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 16:45 (Beno).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Ljudi moji Battlefield Bad Company 2 je daleko najbolji FPS ikad napravljen. Možemo ovako do besvjesti, nakom se sviđa ovo nakom ono al HL je definitivno pionir i to mu ne možemo osporit.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
1 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Opčenito,da nije bilo Dooma,Wolfeistena,Sytem Shocka 1994...danas možda nebi pričali o Half Life i neznam čema sve,ali da slažem se da FPS igre posljednjih godina ne nude ništa revolucionarno,barem s perspektiva nas starijih koji smo igrali legendarne naslove i koji smo okusili dobar FPS davnih dana,jednostavno su se stariji igrači (stjepanj{#},ja i ostali) "nazovimo" zasitili ovog koncepta koji je započet davnih 90ih godina.

Za sve one koji mi daju TD,nebitni ste!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 18:57 (3n3m1).
Moj PC  
3 1 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

svakako pogledati:

nebi se cudio iznenadnoj najavi h-l 3 u kompletu s ovim{#}

izvor:

http://www.hcl.hr/vijesti-video-igranje-half-lifea-2-s-oculus-riftom-izgleda-prokleto-zabavno-11691-17.html#vrh

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 22:40 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Dr. Zoidberg kaže...

Dinamičku glazbu je imao prije Unreal, i puno bolje riješenu. Što je cijeli gameplay? Ono što je u srži bilo jako slično bilo kojoj pucačini prije njega? Pew pew. HL je imao više protagonista koji nisu pucali po tebi od većine igara prije (ali ne svih, pogledaj strife, na doom enginu, sa cijelim hubom npc-a za cavrljanje) ali sam način igranja je bio standardni FPS.

 

Meni je far cry bio značajno bolji fps (ne od hla, nego kao igra u fps žanru koja je pružila slobode i upotrebljivog stealtha jadda jadda) dok nisu zakenjali za mutantima (ali i HL su mi malo bljeee sa xenom)

 

Želiš reći da je npr Thief (prvi) kompletni copy paste half lifea?

 

FPS-i se štancaju kao na traci i to većinom doprinosi korištenju provjerene strukture koja funkcionira, i s obzirom da je žanr već prožvakan do boli, neke stvari se već očekuju i ako dođe do prevelikih devijacija nastaje kmečanje.

 

Mene više brine što više nema izometrijskih RPGa baziranih na D&D pravilima i smještenih u faerun ili slično :P

 

Probaj http://www.divinityoriginalsin.com/ cista 5-ica.

16 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Half life je najbolji fps iz razloga sto je takva igra za ciji prelazak moras imati malo jaci iq (prosjecan do iznad), odlicna prica, mehanika igre, ambijent i atmosfera. Ne gledamo multiplayer (koji je isto superzabavan i na kojem smo po cijele dane prasili u igraoni), vec sp. Igra ispred svog vremena definitivno. Probaj danasnjim klincima dati nek ju predju bez youtuba... Nema sanse. Bas prelazim black mesu i divim se kako su neke stvari genijalno napravljene - udjes u mesnicu i ne znas kuda, vidis otvor za ventilaciju ali nemres do njega, moras pomaknut dizalicu ali nemres ni to jer prvo moras naci "ventil", dok ga nadjes moras ga jos montirati... Itd. Takodjer, prolazim i bf3 sp. Vece smijurije nisam videl. Igru prelazis samo sa W, E i levim klikom misa. Tu i tamo ispadne scena di moras brzo stisnuti space, opet E i levi klik misa xD. Kaj se tice jos starijih legendarnih fpsa, nije mi to to. Oni su bili pioniri, half life se jos nije ponovil. Kaj se tice jos jedne legendarne igre, preporucujem mladjim generacijama Project IGI. Takodjer bez youtuba. Tek tolko da vide kaj smo mi prozivljavali. :)
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
11 godina
neaktivan
offline
Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...

Meni je Cod4 (MP) sa modom promod bolji fps od HL2

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Dr. Zoidberg kaže...

 

Meni je far cry bio značajno bolji fps (ne od hla, nego kao igra u fps žanru koja je pružila slobode i upotrebljivog stealtha jadda jadda) dok nisu zakenjali za mutantima (ali i HL su mi malo bljeee sa xenom)

 

Beskonačno otvorene prostore je imao i Operation Flashpoint iz 2001. godine, 3 godine prije FC

 

HL2 mi je najbolji SP ikada, ali mi ne pada ni na kraj pameti ići okolo i pokušavati uvjeriti druge da je to najbolji FPS kako bi sebi potvrdio da uistinu je

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
kenan.M kaže...

Meni je Cod4 (MP) sa modom promod bolji fps od HL2

trebalo je 10 dana da nam netko potvrdi da je cod najbolja igra ikad i stoga dosta rasprave...hahaha...

 

btw ljubiteljima starijih igara definitivno preporucam prvi fear...jedna od igara koja se mora odigrat

9 godina
protjeran
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Mahjongg kaže...
kenan.M kaže...

Meni je Cod4 (MP) sa modom promod bolji fps od HL2

trebalo je 10 dana da nam netko potvrdi da je cod najbolja igra ikad i stoga dosta rasprave...hahaha...

 

btw ljubiteljima starijih igara definitivno preporucam prvi fear...jedna od igara koja se mora odigrat

Ehhhh da....{#},no cak i drugi,je oke..savrseno za igranje u sitne i tihe sate....No,pogledajtena MODdb,jer tamo ima hrpetina modova za sve starije igre...

 

Osobno volim mracne ugodjaje u FPS-ima,i tu nisam jos nasao jezovitije,nego je to u F.E.A.R.-u,dakle,definitivno mi je FEAR ispred svega,u ponesto vremesnijim igrama...

 

 

Sjetih se i jedne netipicne igre,Heretic,Hexen...bilo bi ih lijepo vidjeti danas,naravno sa svim potrebnim vizualnim dosezima..

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 9:44 (duhonja).
15 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
evincar kaže...

 

Izvrsna, samo fali D&D ruleset ;) Ali pomak u pravom smjeru definitivno.

 

Ranko Kukumar kaže...

Beskonačno otvorene prostore je imao i Operation Flashpoint iz 2001. godine, 3 godine prije FC

 

Nađe se svašta što je pomicalo neke "granice" Farcry mi je samo prvi pao na pamet jer je razvikan :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Mahjongg kaže...
kenan.M kaže...

Meni je Cod4 (MP) sa modom promod bolji fps od HL2

trebalo je 10 dana da nam netko potvrdi da je cod najbolja igra ikad i stoga dosta rasprave...hahaha...

 

btw ljubiteljima starijih igara definitivno preporucam prvi fear...jedna od igara koja se mora odigrat

 

Kad sam to rekao? Samo sam rekao da je MENI bolji cod4 promod mod od HL2 i igrao sam igru skoro 4 godine. I BTW mrzim nove codove zbog slijedećih razloga:

 

-NIZAK FOV (cod4 promod ima foc 90)

-DEDI SERVERI

-MOD SUPPORT (cod4 stock je smeće)

-NEMA KONZOLE - najviše mi smeta nedostatak filmtweakova koje postižem sa konzolom i nemogućnost da se ugasi ambient muzika, fog itd.

 

Cod4 promod mod je dosta drugačija igra od stock cod-a. SMGijevi su nerfani, nema scop "sway-a", knife "ne prati" protivnike, lmg, perkovi i stun granate su izbačene i također nema killstreakova. FOV 90, ambient muzika off, fog off itd. Igra je poprilično stara a sa filmtweakovima izgleda bolje od novih CoDova.

12 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
kenan.M kaže...

 

Kad sam to rekao? Samo sam rekao da je MENI bolji cod4 promod mod od HL2 i igrao sam igru skoro 4 godine. I BTW mrzim nove codove zbog slijedećih razloga:

 

-NIZAK FOV (cod4 promod ima foc 90)

-DEDI SERVERI

-MOD SUPPORT (cod4 stock je smeće)

-NEMA KONZOLE - najviše mi smeta nedostatak filmtweakova koje postižem sa konzolom i nemogućnost da se ugasi ambient muzika, fog itd.

 

Cod4 promod mod je dosta drugačija igra od stock cod-a. SMGijevi su nerfani, nema scop "sway-a", knife "ne prati" protivnike, lmg, perkovi i stun granate su izbačene i također nema killstreakova. FOV 90, ambient muzika off, fog off itd. Igra je poprilično stara a sa filmtweakovima izgleda bolje od novih CoDova.

Ček, kako si ti uopće usporedio SP igru sa MP?

15 godina
offline
Re: Fps bolji od Half-Lifa? koliko jos...
Stjepanj kaže...

Evo citajuci temu o Crowdfunding zajednicama ili kaj vec:) i enormnim kolicinama novaca koja se tamo okrece/trosi/baca itd:), zapitah se kako vec barem oni nisu napravili bolju igru, tocnije najpopularnijeg zanra "fps-a" opce poznatog i po mnogima jedna od najboljih igara uopce Half-Life (jedinica naravno{#})

sjecanje me vec pocelo napustati{#} ali rekao bih skoro 17, slovima; sedamnaest godina{#}OMfG!

Programera i svih ostalih cuda it svijeta je vise nego ikada i svi bi da mogu radili samo u toj bransi (predpostavljam), 

jednostavno nevidim di je problem napraviti bolju igru? u ljudskom mozgu? (inteligenciji, pameti, mašti itd da ne nabrajam sve ostale ljudske "sposobnosti":)

pa nije valjda da je to vrh vrhova i to je to sad{#}

 

Da je igra dobra nema sumnje, za svoje vrijeme je bila fenomenalna. Ali sada kao da mi pokazujes na prvu fordovu kociju na kurblu u muzeju i govoris nostalgicno kako je bolja od ferarija. . . {#} Za svoje vrijeme je bila super, kroz godine su se pojavljivale odlicne igre tipa STALKER, FEAR, Far Cry, Bioshock, Left 4 Dead, Metro 2033, Borderlands, Portal, Call of Duty (bar nekoliko prvih ne ova nova smeca) da ne nabrajam dalje. .
Mislim da u tvom postu ima previse nostalgije a premalo objektivnosti ali svakom svoje. . ., i ja mislim da je CUNGA LUNGA najbolja zvaka!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice