"Domaci" minecraft server

poruka: 30
|
čitano: 11.023
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
"Domaci" minecraft server

Evo otvorili smo ja i moj priajtelj server za minecraft[cracked] Još nismo smislili ime :) uglavnom dodite i vidite mozda vam se svidi :)

IP:188.40.37.82:25885

Napomena server nema veze sa Bugcraftom :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
"Domaci" minecraft server

Kao što je to već netko u temi minecraft rekao,

stavi neke informacije o serveru.

Plugini, ram itd...

Ovako nećeš ljude dobiti na server.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Domaci" minecraft server

Znaci 20 slotova 1gb rama od pluginova nista posebno za sad (shop,worldedit,essentials i LWC)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

dobar im je server, nema lagga, dosta ljudi, dobri admini, uredjeno sve ^^

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 22:20 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server
rebelsy kaže...

dobar im je server, nema lagga, dosta ljudi, dobri admini, uredjeno sve ^^

djeca admini, isprike sto sam prvi put krivo napisao...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
14 godina
offline
"Domaci" minecraft server

Ovo će kao BurekCraft (1 i 2), BugCraft(1,2,3 i 4), CoinCraft i CrimsonCraft propasti.

 

Nije da želim da propadne, no tako je to kod nas. Malo je igrača, mali comunity. Svi premium useri otišli su na najbolje servere u svijetu. Problem je što se ne možemo okupiti na jednom serveru, nego svatko želi biti gazda, imati OP i sl. Takvi smo mi balkanci

 

 

No sretno.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server

Koj je tvoj problem gledaj pricao si kao da imas neke stvari samo kako bi dobio badava i jos si poceo da smo reterdirani kad ti nisam dao i jedino sta sam te trazio je da se ispricas i ti si reko neee kao da smo mi glupi i mi smo kao djeca a ti nam tu upadas na server dok nemamo pluginova  i trgas nam sve samo tako dokazujes da si glup i razmazen ako smo djeca i glupi sta god da si reko vec odjebi od naseg servera i . nezanimas me .

13 godina
offline
"Domaci" minecraft server

Evo, pohvale za server, admini su ok, lagga nema. Zasad održavam svoju rupu i uživam sa rashapeom na serveru.

 

EDIT: moze me nako dodati na white listu?

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 21:19 (leobugi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server
rebelsy kaže...
rebelsy kaže...

dobar im je server, nema lagga, dosta ljudi, dobri admini, uredjeno sve ^^

djeca admini, isprike sto sam prvi put krivo napisao...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

11 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server

gledaj rebelsy nemoj srati ti si jedino dijete ovdje i tu nam seres mi se zejebavamo jedino ti imas protiv nas nesto ako ti smeta odjebi jer jasno i pust nas na miru ...

rashape

11 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server

i da i popravljamo server jer rebelsy trga grad pa zato smo makli server dok ne nademo plugin za logiranje da nemoze trgati 

rashape

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 22:30 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

Znači radite sa Bukkitom i 100% niste imali ikakvog iskustva u vođenju servera.

 

Kids get some help.....or the server is fucked.

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 22:33 (Krešo91).
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server
rebelsy kaže...
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

Iskreno, nemam blage veze što se dogodilo na serveru.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: "Domaci" minecraft server
rebelsy kaže...
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

Iskreno, nemam blage veze što se dogodilo na serveru.

 

11 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Domaci" minecraft server
Xondizes kaže...

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

nodobro lanjski snijeg :) sad je rješeno

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
"Domaci" minecraft server

Server je uredu. Nema laga ni malo, nije uništen i griefan. Admin je uredu također...to što je djete nije nužno loš admin.

 

Jedino je malo problem što je server nepregledan i teško se snači na njemu.

 

Sve u svemu, 4/5

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server
Xondizes kaže...

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

da cujem koje su to?

 

jos mi je on dao diamond pickaxe i vratio sam mu, rekao sam da to nisam imao i da to ne zelim...nego da mi vrati ostale stvari koje sam imao mapu, iron pick, shovel itd.

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 15:45 (rebelsy).
11 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

Eh Rebelsy...neznam koje stvari si tražio, to vjerojatno Rashape zna, mozes njega pitat.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server
Xondizes kaže...

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

ti nisi normalan, na serveru nisam bio od dana kad ste me bannali... 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server

a tko bi drugi bio? svi koji su na serveru nisu imali nikakvih problema osim tebe i zakaj si nam prijetio da ces nam unistit server...bannat cemo ti IP pa cemo vidjet oce netko jos ulazit ili ne

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 17:11 (Xondizes).
12 godina
protjeran
offline
"Domaci" minecraft server

Tehnički gledano nema načina da se bana user bez premium acc-a.

Ako banaš ip, samo restartira netko ruter u novi IP.

Ako banaš nick, pošto nema original onda može samo promjeniti nick i evo ga natrag na server.

Tako da, osim ako nemate whitelist nema prektički načina da se netko spriječi na server.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Domaci" minecraft server
bornasepic kaže...

Tehnički gledano nema načina da se bana user bez premium acc-a.

Ako banaš ip, samo restartira netko ruter u novi IP.

Ako banaš nick, pošto nema original onda može samo promjeniti nick i evo ga natrag na server.

Tako da, osim ako nemate whitelist nema prektički načina da se netko spriječi na server.

znam ali sad smo stavili plugin za sifre pa mislim da je zasticeno kolko tolko jer nemres nsita radit dok ne uneses sifru

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Re: "Domaci" minecraft server
rebelsy kaže...
Xondizes kaže...

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

ti nisi normalan, na serveru nisam bio od dana kad ste me bannali... 

znam ja citat log dosao si sa drugim nickovima a istim IP-em i nickovima tipa rashbudala,rashkreten itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
online
"Domaci" minecraft server

bio na serveru, nema lagga,za pocetak odlicno ima grad.... Dvoumim se igrat na ovom serveru ili na bugcraftu.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Domaci" minecraft server

Zasto nemogu /register , izbaci mi neki error 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Domaci" minecraft server
Luxy2501 kaže...

Zasto nemogu /register , izbaci mi neki error 

/setpassword (lozinka koju zelis)

/login (lozinka)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
13 godina
offline
"Domaci" minecraft server

stavit cu sad plugin gdje ide /register :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice