All Your History -dokumentarci o gaming industriji

poruka: 4
|
čitano: 2.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
All Your History -dokumentarci o gaming industriji

Prije nekih godinu dana naletio sam na youtubu na odlicnu seriju dokumentaraca koja se bavi počecima i poviješću same gaming industrije.Sama serija opisuje početke i nastanak popularnih franžiza kao što su Command&Conquer,Halo,Medal of Honor,Prince of Persia,Street Fighter itd.No to nije sve napravili su i epizode o vodećim razvojnim kućama i samom njihovom povijescu i startu u tom svijetu od  Bioware,Bethesda,id Software,Blizzard;Crytek,Remedy,DICE,Valve i drugih.Pokrili su teme od samog nastanka MMO franšiza pa do sajmova kao sto je CES.Uglavnom ima dosta zanimljivog materijala za pogledati.Sama serija dokumentaraca ima 4 sezone i svi su available na youtubu.

https://www.youtube.com/show/allyourhistory?s=1

Evo ovdje mozete vidjeti dokumentarac o Bioware.u

Eto ukoliko imate slobodnog vremena i zanima vas kako su nastale neke stvari u gaming industriji uzmite grickalice sjednite i pogledajte svakako vrijedi .

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2012 12:17 (Nitro233).
 
2 0 hvala 3
15 godina
offline
All Your History -dokumentarci o gaming industriji

pogledao sam vec veeliku vecinu toga. svakako preporucam svima da se malo "obrazuju". nakon par njih sam se zapitao kako sam do sad mogao pricati neistine O.O

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
All Your History -dokumentarci o gaming industriji

zabavno i edukativno

skoro sam ih sve odgledao i jedinu zamjerku koju bi mogao uputiti je sto su svi videozapisi samo 360p

 

preporuka!

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
All Your History -dokumentarci o gaming industriji

Dok je za Bioware opce poznato da su ga osnovala trojica doktora iz Kanade, za osnivaca Bethesde Christophera Weavera nisam bas bio cuo pa su mi sami pocetak te kompanije bas detaljno opisali 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice