Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 75.771
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

http://www.cjs-cdkeys.com/

A što je s ovom stranicom, jel netko probao naručiti? jeftinije je malo nego na bit-keys.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
lobotomac90 kaže...

http://www.cjs-cdkeys.com/

A što je s ovom stranicom, jel netko probao naručiti? jeftinije je malo nego na bit-keys.

Imaš u temi :P samo potraži ja sam napisao mišljenje, ali ako ti se ne traži ukratko je uredu dobio sam igricu, ali sam imao malih problema... Ali sad su sve složili i reko bi da je sigurno.

Dodajte me na steam: koken44 :))
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Stiglo je onima koji su account napravili u utorak :D

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Da potvrdim da je i meni stiglo :D

Sad nisam siguran jel se isplati prebacivati odmah, jer je opet malo cijena pala, ili je pametnije sačekati malo, u slučaju da poraste?

A isto tako može i dalje nastaviti padati.. U dilemi sam :D

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Stiglo na sve accove <3

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Hambrle kaže...

Da potvrdim da je i meni stiglo :D

Sad nisam siguran jel se isplati prebacivati odmah, jer je opet malo cijena pala, ili je pametnije sačekati malo, u slučaju da poraste?

A isto tako može i dalje nastaviti padati.. U dilemi sam :D

ja mislim da će danas i sutra eventualno cijena ostat do maksimalno 4-5 dolara, nakon toga očekujem porast

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
cola777 kaže...

ja mislim da će danas i sutra eventualno cijena ostat do maksimalno 4-5 dolara, nakon toga očekujem porast

Ajde, vidjet ćemo, svakako ću pričekati da mi legne i na drugi acc. Valjda neće padati ispod ovoga :D

Ali ja mislim da sam jučer gledao, cijena im je bila baš velika (cca 20$ za ovih 3500) a dva acca znači 40$ što je presuper (naravno super je i ovo trenutno, ali nema prefiksa pre- :D).

10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Leglo na svih 6 računa po 3500. Uskoro ću kupiti nešto igara kada cijena poraste, bit' će poneki gift i za neke članove foruma. :)

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ajde neka onda netko udijeli tih 900 stellara. uplatim na račun, tekući, supersport, dam DOTA iteme itd. malo mi fali za steam wallet card. {#}

 

EDIT: tražim još 600. ponuda stoji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 20:41 (Zvonzi).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Zvonzi kaže...

ajde neka onda netko udijeli tih 900 stellara. uplatim na račun, tekući, supersport, dam DOTA iteme itd. malo mi fali za steam wallet card. {#}

Ajde ja ću ti dati 300 STR, daj stellar adresu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 20:37 (JasminTuzla).
10 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ajme stiglo je haha

 

13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
JasminTuzla kaže...
Zvonzi kaže...

ajde neka onda netko udijeli tih 900 stellara. uplatim na račun, tekući, supersport, dam DOTA iteme itd. malo mi fali za steam wallet card. {#}

Ajde ja ću ti dati 300 STR, daj stellar adresu :)

 

Hvala na poklonu, ali bi radije odradio neki trade za svih 900. Ovako se osjećam kao da sam dužan nešto... {#}

 

Možda možemo neku razmjenu za 900 dogovoriti? Ali, ako već nisi za ništa zainteresiran, šalji tih 300 na Zvonziii

11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Ja mislim čuvati za GTA 5 kada dođe na Steam. Trenutno me niti jedna multplayer igra ne zanima, pa ne želim bezveze trošiti novce. Za singleplayer imam drugi izvor :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Kolko vrijedi 1 stellar? Ja sam sad dobio 3500 i imam sveukupno 4400 stellara :D

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
zerocool12 kaže...

Kolko vrijedi 1 stellar? Ja sam sad dobio 3500 i imam sveukupno 4400 stellara :D

http://www.stellarvalue.org/

10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ajde dajte momku, da pošaljete svi po 50 skupio bi za Steam wallet, budite malo velikodušni i podijelite barem nešto... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
JasminTuzla kaže...

Ajde dajte momku, da pošaljete svi po 50 skupio bi za Steam wallet, budite malo velikodušni i podijelite barem nešto... :)

 

hahaha, ne treba. nije baš toliko bitno. budem već nekako to nabavio, iako bi najsretniji bio kada bi našao nekoga tko hoće uzeti nešto zauzvrat za svih 600 stellara. opcija da radim nove accountove ne postoji, jer ionako nemam svoj facebook nego sam morao uokolo moliti. {#}

 

EDIT: zasada mi ne treba više, FiCo se javio i ponudio bitcoine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 20:47 (Zvonzi).
16 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
koken1000 kaže...
lobotomac90 kaže...

http://www.cjs-cdkeys.com/

A što je s ovom stranicom, jel netko probao naručiti? jeftinije je malo nego na bit-keys.

Imaš u temi :P samo potraži ja sam napisao mišljenje, ali ako ti se ne traži ukratko je uredu dobio sam igricu, ali sam imao malih problema... Ali sad su sve složili i reko bi da je sigurno.

 

A s obzirom da nisu dojmovi neki, uzet ću na bit keys, i tako su sjele pare sad :D

 

Zvonzi kaže...

ajde neka onda netko udijeli tih 900 stellara. uplatim na račun, tekući, supersport, dam DOTA iteme itd. malo mi fali za steam wallet card. {#}

 

EDIT: tražim još 600. ponuda stoji.

 

pošaljem ti ja 400,samo reci nick, sad više nema da fali,sjelo na accounte, sad u šoping :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 20:50 (lobotomac90).
10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ipak sam odlučio da čekam, imam neki osjećaj da bi iz ovoga mogao sijevnuti novi računar. Stari me već dobrano nervira, prokuhao je na ovoj vrućini. :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ljudi, hoce netko kupiti stellare? Imam sad 7000, vrijede 32$~180kn, ja vam dam za 120kn, pa tko zeli investirati, moze kupiti, ili naravno u manje dijelove mogu prodati, jer sam kupio sta sam htio, a ovo ostalo nek mi ostane za lijepi djeparac

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

sjelo na 5 accounta, prebacio u bitcoine i čekam da potvrde sve. sutra bude još 2. pa da prebacim lovu na steam wallet. drago mi je što su ipak sve isplatili

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FiCoO kaže...

Ljudi, hoce netko kupiti stellare? Imam sad 7000, vrijede 32$~180kn, ja vam dam za 120kn, pa tko zeli investirati, moze kupiti, ili naravno u manje dijelove mogu prodati, jer sam kupio sta sam htio, a ovo ostalo nek mi ostane za lijepi djeparac

Takoder mogu vam kupiti igru ako imate poteskoca i naplatim ju manje nego sto kosta..

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

nabavio potreban broj stellara, hvala svima {#}

 

kasnije javim jel sve prošlo ok sa steam wallet kodovima. {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Meni je sjelo skoro 30000 STR, ali pricekat cu par dana za bolju cijenu kod prodaje. To ce vjerojatno biti 2-3 dana nakon sto isplate cijelu Grupu 2, a najmanja cijena ce bit iducih nekoliko dana jer ce 90% od ovih 160000 ljudi odmah prodati svoje Stellare i cijena ce padati. ( to je neko moje amatersko razmisljanje )
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
10 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

https://premiumgiftcards.com/

znači stranica je provjerena i sigurno radi sve?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Robocraft22 kaže...

https://premiumgiftcards.com/

znači stranica je provjerena i sigurno radi sve?

koliko ja znam da

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Robocraft22 kaže...

https://premiumgiftcards.com/

znači stranica je provjerena i sigurno radi sve?

Rade Steam kodovi, Origin samo za američko tržište...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Kupio sam 2 kartice sa te stranice i uvijek je sve proslo bez problema.
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
weks kaže...

Evo da javim da sam kupio neku glupost za 1$ preko snapcarda sa ebaya pa cemo vidjet dal ce stici.

i ja sam uzeo nesto od 15$ pa takoder javim...

samo da dode u roku 20 dana xd

Amber Heard &amp;lt;3
10 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ok, uplatio sam za 50 dolara steam wallet code, sad da sačekam kada će stići. primio sam mail da im je uplata sjela

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice