Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.232.636
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Može li mi netko ovdje navesti ili pak u privatne poruke poslati stranicu preko koje mogu isplatiti sredstva sa steam wallet-a na moju karticu.
Imam neke skinove za prodati budući da ne igram neke igrice pa da pokupim novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Može li mi netko ovdje navesti ili pak u privatne poruke poslati stranicu preko koje mogu isplatiti sredstva sa steam wallet-a na moju karticu.
Imam neke skinove za prodati budući da ne igram neke igrice pa da pokupim novce.

Nisam znao, da se to moze.

 

Znam, da mozes nesto kupiti (npr igru) i giftati nekom (a on ti uplati pare na racun). Premda to ide na povjerenje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Chaky kaže...
Nisam znao, da se to moze.
Znam, da mozes nesto kupiti (npr igru) i giftati nekom (a on ti uplati pare na racun). Premda to ide na povjerenje.

 Malo sam pretraživao i vidim da puno ljudi hvali bitskins stranicu.
Princip je sljedeći, ulogiraš se na tu stranicu putem svog steam računa, upišeš kod koji dobiješ putem steam aplikacije na mobitelu, potvrdiš mail za kontakt na toj stranici, za slučaj da dođe nekih problema.
Zatim staviš skin na prodaju i kad ti netko kupi skin taj virtualni novac ti sjedne na bitskins balans, imaš više opcija isplate, al' ja sam se odlučio za paypal.

2% od ukupne isplate ide paypalu, a mislim 5 do 7% bitskinsu.
Čitao sam na redditu da neke druge stranice uzimaju i 20-25% provizije, što mi je abnormalno puno za običnu transakciju, s obzirom na to da imam jedan vrlo vrijedan skin, al' okej, to je njihova usluga.

14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
playjob kaže...

 Malo sam pretraživao i vidim da puno ljudi hvali bitskins stranicu.
Princip je sljedeći, ulogiraš se na tu stranicu putem svog steam računa, upišeš kod koji dobiješ putem steam aplikacije na mobitelu, potvrdiš mail za kontakt na toj stranici, za slučaj da dođe nekih problema.
Zatim staviš skin na prodaju i kad ti netko kupi skin taj virtualni novac ti sjedne na bitskins balans, imaš više opcija isplate, al' ja sam se odlučio za paypal.

2% od ukupne isplate ide paypalu, a mislim 5 do 7% bitskinsu.
Čitao sam na redditu da neke druge stranice uzimaju i 20-25% provizije, što mi je abnormalno puno za običnu transakciju, s obzirom na to da imam jedan vrlo vrijedan skin, al' okej, to je njihova usluga.

 Sljedeci post netko mi "haknio" steam. Promjeni sifru dok jos nije kasno. Nikad i nigdje nemoj to vise napravit.

 

Moze proci sve u redu. Stranica djeluje ok, ali nikad ne znas kad ce preci na onu drugu stranu....

 

9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Misliš da nisam porazmislio o tome već?
Čim ovo prodam, sve ću to uredit.
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

e jesi paranoican, moze mu se desit da ga neko "hakne" samo ako ode na phishing stranicu, a ako ode direkt na bitskins.com nema problema, nemoj pricat gluposti ako se ne razumijes. prodao sam dosta stvari i nikad problema.

8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Jel ima još kakav način za isplatit si to sa steam walleta. Nekih 16-tak eura mi već dugo tamo stoji bezveze pa ono?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Zna li netko otprilike kad bude ovaj proljetni popust na steamu?

Ili to bude samo nakon sto ja kupim igre po punoj cijeni? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Prte kaže...

Ili to bude samo nakon sto ja kupim igre po punoj cijeni? 

 Moj covjek haha, to mi se vec desilo sa 3 igre, budu 25-30€ i ono paf sljedeci dan 15€ 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Prte kaže...

Zna li netko otprilike kad bude ovaj proljetni popust na steamu?

Ili to bude samo nakon sto ja kupim igre po punoj cijeni? 

 https://www.whenisthenextsteamsale.com/

12 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav. Pomorac sam, imam iznimno ograničen pristup internetu. Spor je, skup i nepouzdan. Zato Steamzadnjih par mjeseci koristim u offline modu bez ikakvih problema, do prekjučer. Do sada kad bih se spajao bi mi standardno došla poruka da nema inteneta i ponudilo bi mi spojiti se u offline modu, što je uvijek radilo. Sada mi uopće više ne nudi opciju za offline, već samo traži da se spojim na net i reconnectam. Ali čak i kad se spojim na brodski internet i pokušam opet, dolazi mi ista poruka. Što napraviti?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
rocker55555 kaže...

Moze li tko pokrenuti update ili download neke igre da provjeri jel nesto nije u redu sa serverima ili kod mene nesto nevalja.

Download mi pocne, ide maksimalnom brzinom i samo padne na 0B/s i ne mice se(probao sam mijenjati lokacije servera).

 imam isti problem...tražim bilo kaskvo rješenje

4 godine
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Postovani,

Htio sam pitati dali netko mozda znade zbog cega mi se javljaju ovi problemi. Imam orginal igre Euro truck 2 i American truck simulator. Igre su aktivirane preko Steam programa. Igre igram ima vec par godina i radile su bez greske. Medutim prije mjesec dana poceli su problemi. Kada recimo igre pokrenem igre mi se izbace van i mogu ih jedino opet pokrenuti na alatnoj traci. Nekad se cesto pojavljuju ti problemi a nekad povremeno. Imam orginalni Windows 10 obrisao sam ga i ponovno instalirao azurirao stavio sam najnovije graficke drivere i problem se ponavlja. Inace Imam graficku karticu Ati Radeon RX 570 4 gb. Recimo prije sam imao slabiju graficku karticu G force gtx 750 2 gb i sve je radilo. Na pocetku su igre radile i na Radeon graficki kartici odlicno! Cak i bolje nego na G force od 2 gb. Razlika je u grafici velika. I na servisu su stavili noviju verziju G force od 4 gb i problem je isti. Oni jednostavno neznaju zbog cega je taj problem.  Dali Steam program radi gresku posto igre rade preko interneta, ili nesto drugo igre izbacuje van. Dali mi netko moze pomoci i reci zbog cega mi igre ne rade kako treba. 

Hvala puno svima!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Sta ce biti s nasim igrama jednog dana za 20-30-40 godina kad Steam i Valve propadnu? Znam da nitko sad ne razmislja o tome i svi misle da je nemoguce, alo uvijek postoji sansa da se dogodi tako nesta, koliko god mala bila

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Steam - pitanja i odgovori

Bit će sve u redu.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
online
Re: Steam - pitanja i odgovori
macgyver kaže...

Sta ce biti s nasim igrama jednog dana za 20-30-40 godina kad Steam i Valve propadnu? Znam da nitko sad ne razmislja o tome i svi misle da je nemoguce, alo uvijek postoji sansa da se dogodi tako nesta, koliko god mala bila

 Šta je danas sa igrama koje si kupio na CD-u ili disketi pre 20-30-40 godina?

 

One od pre 20: CD je krepao, a exe datoteke verovatno nisu kompatibilne sa poslednjih nekoliko verzija Windowsa; uz malo sreće, možeš dati nešto para GOG-u i izdavaču i ponovo kupiti istu igru, okrpljenu da radi na savremenim računarima.

One od pre 30: slično kao u prethodnom slučaju, samo se verovatno radi o floppyjima koje više nemaš gde očitati, čak ni ako rade; uz nešto sreće, nađe se negde za download i može se nešto iskemijati sa DOSBoxom; ako si imao Amigu, jbg.

One još starije: slično kao u prethodnom slučaju, samo još teža situacija. U velikom broju slučajeva, gledaš stare kasete za Spectrum ili C64 kako ti skupljaju prašinu i doživljavaš razočaranje za razočaranjem kroz razne propale projekte na Kickstarteru (ili skidaš piratske ripove igara i emulatore).

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
4 godine
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa,

 

Imam jedno pitanje vezano za kupnju putem Steam-a, neznam je li to pitanje već odgovoreno, ako je unaprijed se ispričavam.

 

Posjedujem account na Steam-u i za kupnju koristim karticu od deviznog računa u eurima.

 

Ono što me zanima da li prolazi i kartica od tekućeg računa u kunama za kupnju putem Steam-a?

 

Pitam čisto iz razloga da izbjegnem nepotrebno isprobavanje, pa me zanima može li netko potvrditi da li to funkcionira.

 

Unaprijed Vam se zahvaljujem.

Antonio
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Antonio1987 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Imam jedno pitanje vezano za kupnju putem Steam-a, neznam je li to pitanje već odgovoreno, ako je unaprijed se ispričavam.

 

Posjedujem account na Steam-u i za kupnju koristim karticu od deviznog računa u eurima.

 

Ono što me zanima da li prolazi i kartica od tekućeg računa u kunama za kupnju putem Steam-a?

 

Pitam čisto iz razloga da izbjegnem nepotrebno isprobavanje, pa me zanima može li netko potvrditi da li to funkcionira.

 

Unaprijed Vam se zahvaljujem.

 Plaćam u kunama, ali sa kunskog žiro računa. Ne znam postoji li neka razlika tekući - žiro što se online plaćanja tiče. Pretpostavljam da ne. Nekako mi je barem podsvjesno sigurnije, jer na žiro račun si uplatim novce kad mi trebaju pa onda koristim za sva online plaćanja, bilo direktno unosom broja kartice ili posredovanjem paypala.

 

Na kraju dana, morat ćeš sam isprobati prolazi li baš ta kartica koju imaš. Bilo je dosta situacija kad ljudima kartice iz razno raznih razloga nisu prolazile.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav,

 

Evo probao sam baš prije par minuta sve prošlo bez problema.

 

Hvala!

Antonio
11 godina
protjeran
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ima netko poteškoća sa spajanjem na steam??

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

pozz,treba mi steam info stranica da usporedim indie indie sale rezultate od par hitova skupa sa grafom kroz zadnje 3 godine... ako tak nest postoji...

zanimaju me prodajni rezultati hollow knighta,shovel knighta,dead cellsa i stardew valleya i jos par indiea

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Teško ćeš naći točne rezultate. Na Steamu obično izbace 'Top Sellers', ali se ne sjećam baš da stavljaju približne brojke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 8:06 (RaskoIjnikov).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
RaskoIjnikov kaže...

Teško ćeš naći točne rezultate. Na Steamu obično izbace 'Top Sellers', ali se ne sjećam baš da stavljaju približne brojke.

 tak sam i mislio,iako davno sada vec,bili su otvorili statistiku na jedno određeno vrijeme...no kako je EU donijela one direktive o zastiti podaka kupaca,zatvorili su service

10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanje, kupio sam igru preko kinguina, steam gift i kada odem na getyourgame izbaci mi error 102 te mi korisnicka podrska kaze da mi ga ne moze poslati zbog regionalnih restrikcija tj da je drugacija cijena i da trazim refund ... na ticket od kinguina naravno nitko ne odgovara, sto mi je ciniti? 

 

trenutno mi je igra na akciji direktno na steamu pa sam je mislio kupiti tamo ako ce i kinguin sigurno vratiti sredstva

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 11:55 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
jaZey kaže...

Pitanje, kupio sam igru preko kinguina, steam gift i kada odem na getyourgame izbaci mi error 102 te mi korisnicka podrska kaze da mi ga ne moze poslati zbog regionalnih restrikcija tj da je drugacija cijena i da trazim refund ... na ticket od kinguina naravno nitko ne odgovara, sto mi je ciniti? 

 

trenutno mi je igra na akciji direktno na steamu pa sam je mislio kupiti tamo ako ce i kinguin sigurno vratiti sredstva

 Dobra stara poslovica kaže "Tko ne plati kurvu platiće likara (doktora).

Ja koliko znam pored svakog oglasa na kinguinu piše za koju je regiju stoga dobro čitati drugi put. 

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

pa pisalo je EU, kupio za EU, steam je na Croatia ali ne prolazi, ne razumijem ni ja

10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
jaZey kaže...

pa pisalo je EU, kupio za EU, steam je na Croatia ali ne prolazi, ne razumijem ni ja

 Pošalji im prigovor i traži povrat novca možda i uvaže. Ja nisam nikad imao s njima problem pa ne znam kakva je njihova praksa oko povrata sredstava

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 14:54 (nicky.sl).
6 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav,

iz hobija se bavim tradeanjem (prije TF2, sada CS:GO) stvari pa je SCM dosta bitan dio toga, ali od nedavno je potrebno ispuniti billing info za bilo kakvu kupovinu.
Nisam nikada kupovao preko kreditne kartice, jedino mi je frend preko paypala napunio 5€ balancea i kupio jednu igricu, sav steam wallet balance sam s vremenom nakupio tradingom.

Zanima me je li me rvacka može lupit sa nekim porezima il šta već(jer se info traži samo za kupovinu, ne za prodaju), ili je to samo Valveu da pokažu da su im čisti računi?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Vec sam postavio ovo pitanje ali na krivoj temi, ukrato nece mi pokrenuti pes2020 preko steama, pc je novi i sve radi osim pesa

Imam ryzen 5 3600x 5700 xt sapphire nitro+ 16gm rama

 

Ako moze tko pomoc

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
domagoj27 kaže...

Vec sam postavio ovo pitanje ali na krivoj temi, ukrato nece mi pokrenuti pes2020 preko steama, pc je novi i sve radi osim pesa

Imam ryzen 5 3600x 5700 xt sapphire nitro+ 16gm rama

 

Ako moze tko pomoc

 To je 100% do graficke. Ne radi ni meni pes otkako sam ubacio 5700xt. Klasicni AMD smece driveri.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice