Red Dead Redemption 2

poruka: 2.864
|
čitano: 395.211
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
8 godina
Red Dead Redemption 2

mislim da se možemo složit da je single player top dio igre, ali multiplayer je baš očajno odrađen

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

mislim da se možemo složit da je single player top dio igre, ali multiplayer je baš očajno odrađen

da, money grab samo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...

da, money grab samo

nevjerojatno. kad pogledam neke f2p igre, npr Warframe, znači igra izuzetno korektna prema igračima i nikako nije money grab, a opet odlično zarađuju, eto stvarno mi nije jasno da jedan Rockstar ne može (ne želi) smisliti koncept multiplayera koji nije čisti money grab

12 godina
Cansee kaže...
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...

da, money grab samo

nevjerojatno. kad pogledam neke f2p igre, npr Warframe, znači igra izuzetno korektna prema igračima i nikako nije money grab, a opet odlično zarađuju, eto stvarno mi nije jasno da jedan Rockstar ne može (ne želi) smisliti koncept multiplayera koji nije čisti money grab

A zašto bi kad lijepo zarađuju od toga. Zašto Blizzard ne ukine pretplatu za World of Warcraft, kad prodaju i igru, i in-game iteme. Zato što mogu. Kad im padne broj zarada možda nešto promijene.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
Cansee kaže...
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...

da, money grab samo

ma b ih k, ne žele djelit playerbase na gta i rdo. Rdo ima fanastičan koncept, u traileru to izgleda lijepo, ali ingame je zamorno.

većinu vremena me debili lassoaju i ubijamo se stalno...random online nemoguće nać normalne likove.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina

JA sam od silnog pusenja oglupio ko qurac..

Jel ima neka fora da se Druzim u RDRO ????

PA da zajedno "jasemo" ? :) 

R33mba#2892
8 godina

da, imaš one posse-je

mozes cak odabrat da te joina u neki posse kad ulazis u igru

10 godina
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 u 8K na RTX 3090

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
Red Dead Redemption 2

ne igram više epilog bez ovog moda https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/478

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Red Dead Redemption 2

Odustao sam od onlinea jer je predosadno.

Sve isto,sve na istu šemu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
Red Dead Redemption 2

Igra fascinira i 2 godine nakon sto sam je zavrsio.

4 0 hvala 0
11 godina
Red Dead Redemption 2

Pozdrav ekipa,

Pokušavam igrat RDRO ali iz nekog razloga se igra pali u offline modu i ne mogu se nikako ulogirati u social club (u igrici).

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
luka94 kaže...

Pozdrav ekipa,

Pokušavam igrat RDRO ali iz nekog razloga se igra pali u offline modu i ne mogu se nikako ulogirati u social club (u igrici).

Ako želiš igrati SP nabavi  verziju igre. Nebi vjerovao ali puno bolje radi od originala.

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
11 godina
Vuk15 kaže...
luka94 kaže...

Pozdrav ekipa,

Ako želiš igrati SP nabavi  verziju igre. Nebi vjerovao ali puno bolje radi od originala.

SP mi radi ok, al bi htjeo sa ekipom igrati online al se ne želi spojit na fkn social club igrica, nemam pojma do čeg bi moglo bit, prekopao sam sve forume i ništa konkretno u vezi ovoga nema, navodno je objašnjenje da mi ISP blockira vezu sa socialclub.rockstargames.com što mi je čudno jer i dalje mogu pristupiti web stranici.

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice