Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 661.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Filox  LOL ne.. Isto tako doma neam fast travel..I nije ovo simulacija ww pa da moram za svaki item30 sec cekat da ga crafta,,

 

fila2208  Pa jbga ono ides ubijas zivinu i skuopljas djelove.. 

I sta cu s njima dodjem u neki kamp pa craftam..MAsu puta mi se desilo da sam negdje u pm. NEam health booostera i onda craftaj.,

Oruzje nisam nijedno crafto nikad a ni ,municiju..

R33mba#2892
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Filox  LOL ne.. Isto tako doma neam fast travel..I nije ovo simulacija ww pa da moram za svaki item30 sec cekat da ga crafta,,

 

fila2208  Pa jbga ono ides ubijas zivinu i skuopljas djelove.. 

I sta cu s njima dodjem u neki kamp pa craftam..MAsu puta mi se desilo da sam negdje u pm. NEam health booostera i onda craftaj.,

Oruzje nisam nijedno crafto nikad a ni ,municiju..

 nezz nista kraftao nisam, em je pucanje prelako na pc em sve što je i trebalo sam skupljao od lootanih likova, obavezno lootaj sve mrtvi, pusti ove šta čekaju I pričaju Arthur we must goooo 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

jos je municija prejeftina za kupit u bilo kojem ducanu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

jos je municija prejeftina za kupit u bilo kojem ducanu

 ma e, još ako imaš dobar honor, ispod dolara je, ja sam stalno nosio svih modela osim split na full.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

shvacam da se moze dogodit problem ako dual wieldaš one hiperbrze pištolje. U tom slučaju na jednog stavim high velocity municiju, a na drugog high damage i riješen problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

shvacam da se moze dogodit problem ako dual wieldaš one hiperbrze pištolje. U tom slučaju na jednog stavim high velocity municiju, a na drugog high damage i riješen problem

 a da, oni troše kao ludi, ali imaš maltene smg kad ih rokaš, nema ljepše nego napunit nekog brzo prilikom onih scena, ali smiješno je kad ima poluautomata u ruci umjesto revolver.

Onda sam fura revolver...koji je prilično OP sa high velo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni je go to bio repeater, 2 ona pištolja mauser i repeater shotgun. 

 

2 mausera baš razvaljuju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 13:25 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kad odem u TDM na multiplayeru a prije toga se nakrcam onim potionima za bullet time to bude živi kaos .

 

Samo spamam ekipu s tim "strojnicama" od pištolja jer se drugačije nemoš branit od ekipe koja je na controlleru sa aim assitom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

Kad odem u TDM na multiplayeru a prije toga se nakrcam onim potionima za bullet time to bude živi kaos .

 

Samo spamam ekipu s tim "strojnicama" od pištolja jer se drugačije nemoš branit od ekipe koja je na controlleru sa aim assitom

 ja sam par puta koristio eksplozivne metke 

Trolao sam ljude više puta s tim haha

 

Najbolje mi je kad sam ovoj dvojici ukrao stvari

 

 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Završio priču... Ovo je najbolja igra koju sam odigrao, nemam dalje što dodati. Creditsi s onim scenama na kraju traju pol sata, to sve govori koliko truda i vremena je utrošeno a i koliko ljudi je radilo u svemu tome. Odigrat ću to opet u budućnosti, nema sumnje.

Rockstar, svaka čast.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
8 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Brutalna igra

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 15:15 (GSP).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Vidim da neki uspiju preči igru u 60-tak sati i manje.. wow..  meni je trebalo (doduše uz istraživanje i rješavanje side misija) preko 150 sati i još mi se činilo da sam prebrzo gotov i htio sam još 

Tijekom iduće godine planiram još jedan playthrough nabacit 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Vidim da neki uspiju preči igru u 60-tak sati i manje.. wow..  meni je trebalo (doduše uz istraživanje i rješavanje side misija) preko 150 sati i još mi se činilo da sam prebrzo gotov i htio sam još 

Tijekom iduće godine planiram još jedan playthrough nabacit 

 a nisam brao cvijeće ni lovio, obišao sam glavne misije i one bijele sporedne uz tu i tamo koji stagecoach i tipično kamatarenje.

 

Ali 150 sati, wau :)

 

btw šta se radi u online, jel se to ispalti uzimat?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Grinda do besvijesti..Al ja eto nakon sto sam preso SP, igram Online..

 

R33mba#2892
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Grinda do besvijesti..Al ja eto nakon sto sam preso SP, igram Online..

 

 Kakvog grinda, lov/ribolov/domino/poker i to je to ili?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja imam problem, ak mi neko moze pomoci.

Zavrsio rdr2 i igra stajala. 

Sad pokusam pokrenut onaj games launcher i nece mi se pokrenut. 

Deinstaliram ga, hocu ga ponovo skinut, odem na njihovu stranicu pod downloads, kliknem games launcher i vrti, vrti i baci mi connection has timed out. 

Koji k..?

Vec par dana pokusavam i uvijek ista stvar. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pegaz2507 kaže...

Ja imam problem, ak mi neko moze pomoci.

Zavrsio rdr2 i igra stajala. 

Sad pokusam pokrenut onaj games launcher i nece mi se pokrenut. 

Deinstaliram ga, hocu ga ponovo skinut, odem na njihovu stranicu pod downloads, kliknem games launcher i vrti, vrti i baci mi connection has timed out. 

Koji k..?

Vec par dana pokusavam i uvijek ista stvar. 

 Moras izbrisati sve iz documents u koliko imas opendrive iz njega isto u protivnom je nećeš nikad pokrenuti.Taj bug sam i ja nedavno imao.Jebao sami sve na kamaru kad sam im se javio, jer toliki debilizam nisam nigdje vidio nego u social luancheru.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Zamisli bug...igram onaj sporedni kvest kod onog lika sto pise knjigu pa njih cetvero moram intervju i napraviti sliku

 

I doso do onog sto mu moram ocistit svinjac.i kad bacim dinamit u djubre i ide cut scena i komp se sav ujebo,crni ekran i izagasi se monitor.ja mislio odmah osla graficka

 

I nist sam se resetira,ponovno pokrenio misiju i sve ok

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Na koji način povećat količinu municije koju mogu nosit.pogotov za shotgun.Govorim o multiplayeru.Kupio sam one holstere sto idu preko ramena no nisam nista s tim dobio

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

Na koji način povećat količinu municije koju mogu nosit.pogotov za shotgun.Govorim o multiplayeru.Kupio sam one holstere sto idu preko ramena no nisam nista s tim dobio

 ono je samo vizualno, sva sreca da sam to procitao prije kupnje da nisam zadnju lovu u to utukao

 

mislim da u onom season pasu dobijes povecanje municije, ili nakon lekog levela

 

ali pazi kako se povecevas s levelom otkljucavas jacu municiju, pa mozes vise tipova municije nosit. kada si na weapon wheelu prebacis tip municije

 

recimo ja sada za winchesterku imam 200+200

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Šteta što ova igra neće dobit ps5 upgrade. po meni trenutno dosta bolja od gta5

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sta znaci fence?tano di prodajem zlato...nijedan prijevod  to nema osim ograda....jel to neka metalurgija

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Fence je posrednik između lopova i potencijalnog kupca. Znači nešto ukradeš i prodaš fenceu da se on s tim dalje gnjavi.

Pawn shop za lopove.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

Šteta što ova igra neće dobit ps5 upgrade. po meni trenutno dosta bolja od gta5

Neće biti upgrade zato što će napraviti next-gen remaster i igru ponovno prodavati po paprenoj cijeni.

16 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Prije da će napraviti remaster prvog dijela.

Drugi dio izgleda bomba na PS4 u 4k, neznam šta bi imali upgradat tamo. Bolje nek se posvete dodavanju contenta u online mode.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
60fpsa na ps5.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gemmy kaže...
Prije da će napraviti remaster prvog dijela.

Drugi dio izgleda bomba na PS4 u 4k, neznam šta bi imali upgradat tamo. Bolje nek se posvete dodavanju contenta u online mode.

 

Nije niti blizu 4k.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
RDR1 izgleda odlično na XSX (4K, HDR, 16x AF), a i boje i oštrina su mi bolje nego u RDR2 gdje je sve muljavo.
Tako da tko želi odigrati modernu verziju, ima načina i bez remastera.
A i gameplay je možda čak i bolji u jedinici, jer se John puno bolje kontrolira od Arthura.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 19:26 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kako netko rece, izgledniji je remaster za ps5, nego neki free update.

Za vecinu aaa igara, ne samo za ovu...
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
60fpsa na ps5.

 ovo bi bilo super

 

igram na ps5 i na pcu i oboje izgleda super, ali mali fps za online mi smeta,dok SP mi je bio veci gust igrat na PS

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice