Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.278
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Danas zavrsio glavnu pricu. Igru sam igrao tacno 3 i pol mjeseca. Odradio sam od sporednih misija veliku vecinu, dosta usputnih strangera i slicno. Istrazivanje takodjer. Igrati cu igru idalje, malo se zafrkavati, traziti preostala sklonista bandidi.

 

Prica mi je bila super, uspijela me uvuci i zainteresirati, te mi nijednog trenutka nije bila dosadna.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jel' igra netko malo konkretnije Online?

Da nam baci dojmove, usporedbe sa GTA V Online, RDR2 Story modom itd?

thanks.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

ja sam bio počeo igrati ali me stalno izbacivalo pa sam odustao (dva mjeseca se zezao sa supportom ali bez uspjeha, odgovori su im C/P i ništa nisam riješio)

nije loše ali brzo dosadi, jedino šta mi je fora je zujanje okolo sa ekipom i traženje mulaca koji napadaju stalno pa ih ubijati u pojam.

PS4 account - nattvindens
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Prosao i ja igru, tek sad, a poceo igrati 26.10. na dan izlaska. Igra je super, grafika, prica, mehanika igre odlicno sve i bas sam uzivao...

Od malo losijih stvari su te da je lik s kojim upravljam je jako usporen sto god da radi, pogotovo sto ne mogu trcati u kampu, mislim da je malo preduga igra odnosno da ima dosta misija koje su malo dosadnjikave i bespotrebne, ides konjem 10 min do neke loacije, rjesis misiju za 2 min i opet 10 minuta konjem nazad, jahanja ima stvarno previse (mada nekako u zadnjih 10-20% igre mi zapocne cut scena nakon sto zavrse dijalog onaj s kime jaham, pa me dovede do kraja lokacije, sad neznam jel to neki update u meduvremenu koji je skratio bespotrebno jahanje ili sta?). Osim tog jahanja, koji je i glavni razlog sto sam toliko dugo prolazio igru, nemam vecih zamjerki i sve u svemu jedna od boljih igara koje sam igrao, stvarno vrh gaminga i zbog cega se kupuje i igra plejka

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
maxy0 kaže...

Prosao i ja igru, tek sad, a poceo igrati 26.10. na dan izlaska. Igra je super, grafika, prica, mehanika igre odlicno sve i bas sam uzivao...

Od malo losijih stvari su te da je lik s kojim upravljam je jako usporen sto god da radi, pogotovo sto ne mogu trcati u kampu, mislim da je malo preduga igra odnosno da ima dosta misija koje su malo dosadnjikave i bespotrebne, ides konjem 10 min do neke loacije, rjesis misiju za 2 min i opet 10 minuta konjem nazad, jahanja ima stvarno previse (mada nekako u zadnjih 10-20% igre mi zapocne cut scena nakon sto zavrse dijalog onaj s kime jaham, pa me dovede do kraja lokacije, sad neznam jel to neki update u meduvremenu koji je skratio bespotrebno jahanje ili sta?). Osim tog jahanja, koji je i glavni razlog sto sam toliko dugo prolazio igru, nemam vecih zamjerki i sve u svemu jedna od boljih igara koje sam igrao, stvarno vrh gaminga i zbog cega se kupuje i igra plejka

uglavnom se slažem. jest, protagonist je jako spor. nemogućnost šetanja u interijerima su uveli već prije (bilo je u gta v) i ne smeta mi toliko, jer su interijeri dosta natrpani (a fali ona sporija varijanta trčkaranja kakvu smo imali u gta san andreasu), pa bi bilo previše zabijanja. taj problem rockstar ima već 10 godina, trebali bi se vratit starom načinu trčkaranja, gdje je na jednu tipku brzo trčanje, a na drugo hodanje, za stealth.

ali svejedno, kamp nije natrpani interijer i tu su mogli dozvolit trčanje. i da, trčanje kad držimo X ne troši staminu i nije najbrže trčanje, nego je potrebno brzo pritiskat X

 

e sad, ovo šta spominješ za jahanje i cutscene gdje se to preskoči - definitivno nije update. rockstar nam je dao mogućnost slobode da se krećemo i sami biramo redosljed misija (donekle). dali su nam i veliku mapu.. ali samo u nekim misijama su ubacili te cutscene.

evo jedan primjer. sad sam u chapteru 3 i tu smo se već maknuli istočno, ali mi je ostala jedna misija u strawberryju. i odlučim otić na misiju na pola puta, jer je usput.. ali poslje te misije, cutscena me vratila u kamp!  i opet moram jahat cijelu rutu. ovo samo pokazuje da unatoč njihovom sandbox pristupu igrama, misije (i te cutscene) su rasporedili na način da postoji idealan redosljed kojim treba radit misije kako bi prešli igru u što kraćem roku imali što manje međujahanja.. glupo, ali tako je kako je.. da su na kraju svake misije bacili pogled na mapu i pitanje želimo li ostat tu ili se vratit u kamp, bilo bi bolje.

trudim se da mi to ne smeta, uzmem kočiju, ili ako mi se ne rade misije, onda samo označim trapera na suprotnoj strani mape, i dok jašem usput lovim sve na šta naiđem 

 

od svih stvari, definitivno mogu reć da me najviše nervira odabir opcija u menijima - stisneš X ili O, čekaš da se napuni krug 

vjerujem da su to uveli jer kontroler nema toliko puno mogućnosti, pa se dosta naredbi radi s 2 tipke, pa onda sve to postane teže za zapamtit.. nadam se da će ovo uklonit u pc verziji ako izađe. iako sam glavno kretanje i combat bez problema naučio, često se zeznem u izbornicima.

 

 

evo moje trenutno stanje:

 

41.3% Complete

1 Day 6 hours 21 Minutes

Missions 38 of 107
Strangers 4 of 10
Bounties 4 of 5
Chance Encounters 25 of 25
Trophies Completed 8 Of 51
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 20:22 (spoonman039).
16 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

jaako, jako, jako dobra igra Dobro posložene miseje, taman kad dosati lutanje odigraš story misiju koje su poput western filmova, uz "kaubojsku" muziku atmosfera je na razini. Posvečenost detaljima je na max..

 

Na chepter 2 sam, nekih 17% priče i baš guštam. Grafika je apsolutno prekrasna, fizika super, napucavanje bez greške.

 

10/10

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Do 3eg chaptera svi kažu super igra, remek djelo, 10/10. Oni koji odu dalje i kad ih prode taj uvodni wow efekt uvide sve mane ove igre.
Chapter 1 Wow
Chapter 2 Kad cu otkljucati fast travel
Chapter 3 Ova igra nema fast travel???
Chapter 4 I am playing Horse riding Simulator
Chapter 5 Evo me nazad nakon 2 tjedna, di sam uopce stao
Chapter 6 Prica je stvarno super, drago mi je sto sam napokon dojahao do kraja priče.

Ajmo sad u RDR2 Online, ubijati ljude i jahati oooo daaaa jahanjeeee :)
Moj PC  
5 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

Po ovakvom krajoliku jahanje je dio igre i totalni gušt...za cijenu igre dobio sam western simulator i jedinstvenu priliku da to sve "doživim" dvestotinjak godina kasnije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ali sam ja jedini koji je otkljucao fast travel?

Dobije se upgradeom kampa, kod svoje prikolice  i onda imate na izbor lokacije.

Ne znam zasto svi traze dlaku u jajetu. Igra je miljama ispred prvoga dijela i meni je to vise nego dovoljno.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Regular John 19 kaže...

Ali sam ja jedini koji je otkljucao fast travel?

Dobije se upgradeom kampa, kod svoje prikolice  i onda imate na izbor lokacije.

Ne znam zasto svi traze dlaku u jajetu. Igra je miljama ispred prvoga dijela i meni je to vise nego dovoljno.

 Taj okrlješteni "fast travel" nije ono što ljudi očekuju kad se koristi taj izraz.

 

Ono što se najviše kritizira kod RDR2 je jako nategnuto nazvati traženjem dlake u jajetu. Samo o katastrofalnim kontrolama se da napisati opširan tekst, a kamoli sve drugo. Hrpetinu problema ima igra zbog guranja nepotrebnih mehanika u nju i rađenja simulacije od običnog third person shootera. I dalje je to must play naslov, ali pretjeruje se s hvalospjevima. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kakve sad katastrofa kontrole?? Sve je najnormalnije sa kontrolama i najprirodnije.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne znam, relativno mrtva tema za tako fantasticnu igru...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
XXX kaže...

Kakve sad katastrofa kontrole?? Sve je najnormalnije sa kontrolama i najprirodnije.

 Je je. Odaberi item desnom gljivom pa pusti L1 za potvrdu odabira je skroz normalno i prirodno. Gejmam 25 godina i ne sjećam se igre sa tako debilnim načinom odabira itema. I nakon 30+ sati RDR2 mi se događalo da moram razmišljati koga točno vraga treba pritisnuti za neku stvar.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
XXX kaže...

Kakve sad katastrofa kontrole?? Sve je najnormalnije sa kontrolama i najprirodnije.

 Je je. Odaberi item desnom gljivom pa pusti L1 za potvrdu odabira je skroz normalno i prirodno. Gejmam 25 godina i ne sjećam se igre sa tako debilnim načinom odabira itema. I nakon 30+ sati RDR2 mi se događalo da moram razmišljati koga točno vraga treba pritisnuti za neku stvar.

 I to ti je problem   Meni sve to fercera savršeno, trebalo mi je malo da skužim ali nije raketna znanost.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Samo jedan od jer ima takvih primjera podosta. Kontrole jednostavno ne funkcioniraju dovoljno dobro. Dijelom zbog nesposobnosti Rockstara, dijelom zbog previše mehanika koje jadni gamepad ne može podnijeti. Igranje RDR2 nakon savršenstava kao GoW i Spiderman je čisto mučenje.

Tek na PC-u će RDR2 prodisati punim plućima i postati daleko bolje gaming iskustvo nego je sad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
I na PC bi ga igrao preko gamepada potpuno jednako kao i do sada GTA igre...nema šanse da bi to igrao preko tipkovnice makar ga igrao na monitoru. Tražiti tipke po tipkovnici a ovako sve pod šakom...
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
XXX kaže...
I na PC bi ga igrao preko gamepada potpuno jednako kao i do sada GTA igre...nema šanse da bi to igrao preko tipkovnice makar ga igrao na monitoru. Tražiti tipke po tipkovnici a ovako sve pod šakom...

eh, lako je pričat iz vlastite perspektive..

jedini GTA nastavci koje mi je bilo teško igrat na pc-u su bili vice city stories i liberty city stories koje sam igrao preko emulatora. ali to je individualno, znam poziciju svakog slova na tipkovnici, a zbunim se kad treba pritisnut L2 ili R3, a to je samo zato što igram praktički samo na pc-u, a konzolu posudim samo kad mi je neka omiljena ekskluziva u pitanju..

 

na kontroleru je lijepo imati sve na dohvat ruke, ali nije nimalo ugodno pritiskat kombinaciju dvije tipke, i tu nepričam o bržem trčanju ili kretanju + pucanju - što je apsolutno normalno, nego o spomenutom weapon wheelu, a dodao bi i dead eye i eagle eye, izbornike u trgovinama itd.

 

igra i cjelokupan gameplay su sodlidni, kao i kod svakog prijašnjeg naslova. problem je što Rockstar fura open world na isti način u svim svojim igrama + ubace ili izbace neke detalje.. a svi znamo da su počeli s GTA koji je počeo na pc-u, pa je logično da se nikad u potpunosti nisu adaptirali na konzole, ali zbog novca sve igre izbacuju prvo na konzolama.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ne vidim nikakav problem, igre im ne gube na popularnosti i konstantno zgrču milijarde. Naravno ne može se svidjeti svima...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Samo jedan od jer ima takvih primjera podosta. Kontrole jednostavno ne funkcioniraju dovoljno dobro. Dijelom zbog nesposobnosti Rockstara, dijelom zbog previše mehanika koje jadni gamepad ne može podnijeti. Igranje RDR2 nakon savršenstava kao GoW i Spiderman je čisto mučenje.

Tek na PC-u će RDR2 prodisati punim plućima i postati daleko bolje gaming iskustvo nego je sad.

 Citajuci tvoje postove cini mi se da je to do tebe a ne do igre i mehanike. Cuj nakon 30+ sati i dalje ne znas sta trebas stisnuti....  mozda da probas tetris, tu bi trebao moci upamtiti kontrole?

 

Trebao pisati Rockstaru prijedloge kako da naprave slijedeci naslov jer si ocito sposobniji od njih? Takodjer si trebao i Sonyu pisati u vezi gamepada kako da naprave da napokon moze podnijeti mehanike svih igara.

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 11:34 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...

 Citajuci tvoje postove cini mi se da je to do tebe a ne do igre i mehanike. Cuj nakon 30+ sati i dalje ne znas sta trebas stisnuti....  mozda da probas tetris, tu bi trebao moci upamtiti kontrole?

 

Trebao pisati Rockstaru prijedloge kako da naprave slijedeci naslov jer si ocito sposobniji od njih? Takodjer si trebao i Sonyu pisati u vezi gamepada kako da naprave da napokon moze podnijeti mehanike svih igara.

 

 

 Čitajući rasprave po internetu, a i tu na forumu bome nemam takav osjećaj. Oni kojima su ovakve kontrole prirodne su definitivno u manjini. Molim te nemoj mi s tim "ak si sposobniji napravi bolje". Nismo u osnovnoj školi? Oni su izdali proizvod za koji traže xxx novaca. Uredno sam ga platio, isprobao i sad ga mogu kritizirati. Igrao sam sve njihove igre prije ove i u ni jednoj nisu toliko uspjeli nepotrebno skomplicirati stvari ko u ovoj. Sve pod izlikom nekakvom "cowboy simulatora". Išli su izmišljati toplu vodu i napravili lošiji proizvod nego su objektivno sposobni. Jer ono, baš je trebalo ići "popravljati" weapon wheel, izbornik koji je s nama već 20 godina.

 

Što se svih tih bezveznih mehanika tiče, mogli su napraviti poseban mod za one koji traže realnost, a ne sje*ati igru za sve nas druge. Jer za one koji žele samo uživati u priči i napucavanju su crafting, hunting, bonding s konjem, održavanje oružja, brige o težini i odjeći glavnog lika i bog te pitaj što sve ne, apsolutno nebitne. Sve to se komotno može zanemariti osim kad te igra baš natjera da to radiš. I prođeš igru bez ikakvih problema. A ovako sve te nepotrebne stvari zauzimaju "mjesto" na kontroleru pa su morali kemijati da bi uopće sve to strpali unutra.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

Oni kojima su ovakve kontrole prirodne su definitivno u manjini.

 U stvari tiha većina kao i inače...koliko se ljudi od 20+ miliona kupaca javilo na forume sa tim "problemom"?

6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Meni je igra odlicna.Sve mi je 5 osim fast travela.Znaci jedino mozes fast travelat iz kampa (kad ga upgrejdas) ali prvo uvijek moras doci u kamp  sto je zamorno ponekad

To mi je jedini minus.Ovo ostalo,krajolik grafika napucavanje prica perfektno.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

 Čitajući rasprave po internetu, a i tu na forumu bome nemam takav osjećaj. Oni kojima su ovakve kontrole prirodne su definitivno u manjini. Molim te nemoj mi s tim "ak si sposobniji napravi bolje". Nismo u osnovnoj školi? Oni su izdali proizvod za koji traže xxx novaca. Uredno sam ga platio, isprobao i sad ga mogu kritizirati. Igrao sam sve njihove igre prije ove i u ni jednoj nisu toliko uspjeli nepotrebno skomplicirati stvari ko u ovoj. Sve pod izlikom nekakvom "cowboy simulatora". Išli su izmišljati toplu vodu i napravili lošiji proizvod nego su objektivno sposobni. Jer ono, baš je trebalo ići "popravljati" weapon wheel, izbornik koji je s nama već 20 godina.

 

Što se svih tih bezveznih mehanika tiče, mogli su napraviti poseban mod za one koji traže realnost, a ne sje*ati igru za sve nas druge. Jer za one koji žele samo uživati u priči i napucavanju su crafting, hunting, bonding s konjem, održavanje oružja, brige o težini i odjeći glavnog lika i bog te pitaj što sve ne, apsolutno nebitne. Sve to se komotno može zanemariti osim kad te igra baš natjera da to radiš. I prođeš igru bez ikakvih problema. A ovako sve te nepotrebne stvari zauzimaju "mjesto" na kontroleru pa su morali kemijati da bi uopće sve to strpali unutra.

činjenica je da su mogli bolje rasporedit kontrole, ili nam barem dati mogućnost odabira u settingsima - ali ako se dobro sijećam, to nema nijedna igra na konzoli, i to je jedan od dosta bitnih razloga zašto će konzole uvijek bit inferiorne.

 

taj weapon wheel je Rockstar uveo tek s RDR1 (ne znam je li bio u Revolveru), a prije smo imali primitivniji izbor biranja sljedećeg/prethodnog oružja. naravno, jasno je da su ga uveli zbog većeg izbora oružja, a i uzimanjem novog oružja se ne baca staro, nego oba ostanu u inventoryju. sad, ne mogu reć kako je bilo s prošlim naslovima jer sam igrao na pc-u (osim RDR1 koji sam preskočio), ali weapon wheel je pristojno riješen, i meni izgleda isto kao u GTA V. ono što je novo je item wheel, ali on je napravljen isto kao i weapon wheel, tako da to ne računam..

 

ostale mehanike, koliko god bile nepotrebne, ne utječu previše na igru, tako da su najviše namjenjene ljudima koji vole roleplay.

nisam ni primjetio da zauzimaju mjesto na controlleru, kako kažeš. crafting se obavlja pored vatre, znači unutar posebnog menija. kod huntinga je važan samo eagle eye, sve se svede na praćenje i pucanje. životinja može bit stavljena na konja kao i svaka mrtva osoba, a skinning je praktički looting.

 

craftat ne moraš. svaku varijantu lijeka možeš, ako ništa, kupit u sličnoj varijanti u trgovini. ako ti se ne ide do trgovine onda napravi upgrade u kampu, pa će sami dolazit. dosta toga možeš i lootat.

istina, postoje neki bonusi od craftanja, ali nisu toliko bitni za gameplay, samo olakšavaju igru.. osim ako baš želiš preći igru 100%, ali onda moraš očekivat nepotrebne stvari

 

bonding s konjem je fora, u pravilu se događa postupno, nije potrebno dodatno se trudit oko njega. i zato je najbolje nabavit dobrog konja na početku i ne mijenjat ga. meni je american standardbred solidan, ne treba mi bolji. malo ga nahraniš (da mu vratiš staminu i health), malo očetkaš kad treba i to je to.

 

čišćenje oružja je jedina bitna stvar. oštećenja se mogu usporit, ali to dovodi do craftanja i svakakvih zadataka. najbolje je redovito imat 3 ulja i puno oružja u inventoryju, pa kad jedno ostari, samo zamijeniš. onda tu i tamo odeš do gun shopa i sve ih daš na čišćenje. opet, ništa pretjerano komplicirano..

 

odjeća namjenjena različitom vremenu je jedna od najboljih stvari u igri. ako te smeta, nabavi Legend of the east outfit.. ali dovoljno je spremit 3 varijante na konja, po 1 za svako vrijeme. još bolje je imat veće saddlebags, pa možeš spremit 5, pa imaš više opcija, npr. posebnu odjeću za pljačku..

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moram se složiti sa Hexfireom. Kada nakon 20 sati igranja i dalje razmišljaš o kontrolama onda su one jednostavno loše i točka. RDR2 ima loše kontrole i nitko me neće uvjeriti u suprotno.  

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit kaže...

Moram se složiti sa Hexfireom. Kada nakon 20 sati igranja i dalje razmišljaš o kontrolama onda su one jednostavno loše i točka. RDR2 ima loše kontrole i nitko me neće uvjeriti u suprotno.  

 Bile kontrole lose ili dobre ako ih nakon 20 sati igranja nisi zapamtio to je do tebe i tvoga pamcenja.

 

 

Imam druga koji uopste nije gejmer, nema niti gaming PC niti konzolu. Dodje jednom u mjesecu kod mene pa sta poigra, RDR2 je igrao nekoliko puta i nikada se nije zalio niti sam primjetio da nije znao koja je kontrola za sta. Cim je uzeo gamepad u ruke snalazio se kao da igra svaki dan.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 13:21 (arnes_king).
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

meni je sve super doli tog fast travela. na početku mi nije smetalo što ga nema, sada se pitam da uopće palim ps4 i da počnem igru jer znam da me čeka dosta jahanja da se vratim u bazu. dotle je došlo

 

čak mi ne treba fast travel kao u skyrimu ili witcheru 3, dovoljno mi je da možeš otići iz baze do bilo kojeg grada (kao što je sada) i vratiti se sa bilo koje lokacije u bazu. samo to dvoje bi već bilo ok i malo ubrzalo stvari

 

sa vlakom i kočijama mi se ne da zafrkavati jer mi je par puta nestajala oprema sa konja, odem 50 km dalje da ubijem bizona, sjednem na vlak i vratim se što bliže bazi a kad ono konj trči po tračnicama i samo čekad da ga vlak strefi. nakon toga više uopće ne riskiram sa vožnjama

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Napokon sam presao drugi chapter u First Person modu, zasto je ova igra ujedno tako dobra a s druge strane tako je tesko vratiti se igrati ju. Stvarno mi se vise svida ovako u prvom licu i stvarno bih ju htio tako prijaci cijelu, no nekako me ne vuce vise nazad. E da i misije po noci su katastrofa, kao i u HZD, predlazem vam da prespavate do jutra prije misija, tko je igrao HZD zna o cem pricam. Mrak bas ubije ljepotu igre. 

Link tko zeli vidjeti misije u First person: RDR 2 in First Person

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...

 Bile kontrole lose ili dobre ako ih nakon 20 sati igranja nisi zapamtio to je do tebe i tvoga pamcenja.

 

 

Imam druga koji uopste nije gejmer, nema niti gaming PC niti konzolu. Dodje jednom u mjesecu kod mene pa sta poigra, RDR2 je igrao nekoliko puta i nikada se nije zalio niti sam primjetio da nije znao koja je kontrola za sta. Cim je uzeo gamepad u ruke snalazio se kao da igra svaki dan.

 A kako to da nemam problema sa pamćenjem dok igram Ghost Recon Wildlands, Horizon Zero Dawn, God Of War, Division?! Hm, možda bi igra subliminalno šalje Alzheimera. 

 

Enivej, uz kontrole, simulator jahanja, AI protivnika, još jedna stvar me ostavila ravnodušnim - oružje. Kad malo bolje razmislim, cijelu igru sam prešao sa dva ista pištolja i dvije iste puške. Uopće nisam imao potrebu niti volju kupovati neko drugo oružje. 

11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Evo nekog novog sadrzaja sa online. Mozda bi sad vrijeme bilo da probam i to.

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

Odigrao, fascinantna igra. Od prekrasne grafike i realnog okoliša, odlične fizike, izvrsno prezentirane priče koja iznenadi više puta, fenomenalne atmosfere i dobro pogođene muzike, dužine kampanje super filinga nakong završetka igre.

 

Kruna gaminga, najbolja rockstarova igra do sada i definitivno u top deset naslova koje sam ikada odigrao. Bojim se i pomisliti kakve će igre biti GTA 6 i RDR 3 na novim platformam uz taj novi hardver, rockstarove nepresušne financije i dokazanu kvalitetu.

 

10/10

Moj PC  
11 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice