Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
RDR1 izgleda odlično na XSX (4K, HDR, 16x AF), a i boje i oštrina su mi bolje nego u RDR2 gdje je sve muljavo.
Tako da tko želi odigrati modernu verziju, ima načina i bez remastera.
A i gameplay je možda čak i bolji u jedinici, jer se John puno bolje kontrolira od Arthura.

 Probao sam. Trenutno je to najbolji način za igranje jedinice, ali igra i dalje izgleda zastarjelo. Možeš uljepšavati stare teksture koliko hoćeš ali teško je od govna (za današnje pojmove) napraviti pitu. Da bi igra izgledala pristojno za današnje pojmove, treba remaster. 

 

Isto tako mi nikad nije bilo jasno zašto se toliko hejta na remastere. Ako se nekome ne igra remaster, jednostavno ima opciju da igra staru igru u originalu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

isto nebi imao nista protiv remastera, samo da je pravi remaster a ne samo teksture prebacene u 4k kao sta modes dobiti modovima i to naplatiti

 

recimo mafia i ff7 su mi bili dobri remake/remasteri i jedva cekam ME serijal opet zaigrat u 4k

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Trenutno sam 18 level i jako tesko dolazim do para. sve su to nekakvi questovi za 10-12 dolara.

Kako najlakse u pocetku doci do para.Rijesavam stranger questove,prodajem onoi sto ulovim i tako npo sve je to sitno.

Collectora,trader,moonshiner jos uvijek ne mogu pocet jer nemam dovoljno zlata.Nemam pojma sta radit.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

napravi two way authentication i dobijes 10 golda mislim

takoder ako nisi spojio prime acc na rockstar acc, napravi to. napravi amazon prime i spoji i dobijes 1000 casha i bounty hunter licencu.

 

za oboje treba par dana da se doda na acc od support

 

ja poceo pred dva tjedna i vec imam 60 golda viska, tako da nije tesko ako radis daily questove. jedino ja sam uzeo za 20 usd gold, i onda uzeo season pass i par licenci. da sam znao kako brzo se skuplja nebi uzimao.

 

bounty huner je nabolja licenca za gold, hunter za cash. ja ih kombiniram skupa. 

 

najbolje ako radis s nekim tko je trader/moonshiner i radite dostavu, oboje dobijete lovu. 100% onaj tko je pokrenuo i vlasnik posea, a 50% i nize ako se slepas.

danas sam napravio run s punim kolima i dobio 500 casha, a frend 250.

 

colectionar je isto dobar jer samo ides po mapi i skupljas, i imas mapu online pa znas di je sta tocno. lako skupis 1k casha svaki dan.

 

ako si na pc-u mozes me dodat, gemmy99 pa ako igramo u isto vrijeme mogu pomoc

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

Trenutno sam 18 level i jako tesko dolazim do para. sve su to nekakvi questovi za 10-12 dolara.

Kako najlakse u pocetku doci do para.Rijesavam stranger questove,prodajem onoi sto ulovim i tako npo sve je to sitno.

Collectora,trader,moonshiner jos uvijek ne mogu pocet jer nemam dovoljno zlata.Nemam pojma sta radit.

 Kad skupiš dovoljno zlata uzmi Collector rolu i imat ćeš love na bacanje. Jest da je repetitivno ali je najbolja lova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

igram na ultra texture i sve lijepo al mi nebo nekako cudno izgelda.vidi se tu na slikama 

 

vatra i dim nekako zrnati....kao da je neki film grain uključen.vidi se i po danu al kad je noć onda još više

 

nije sve čisto kako bise reklo...igram na full hd

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 19:49 (GSP).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
GSP kaže...

igram na ultra texture i sve lijepo al mi nebo nekako cudno izgelda.vidi se tu na slikama 

 

vatra i dim nekako zrnati....kao da je neki film grain uključen.vidi se i po danu al kad je noć onda još više

 

nije sve čisto kako bise reklo...igram na full hd

 Da nije do ekrana?  

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Moze biti nije iskljuceno.bas cu danas isprobati na drugom pa vidit.taj aoc jede govna od pocetka

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
GSP kaže...

igram na ultra texture i sve lijepo al mi nebo nekako cudno izgelda.vidi se tu na slikama 

 

vatra i dim nekako zrnati....kao da je neki film grain uključen.vidi se i po danu al kad je noć onda još više

 

nije sve čisto kako bise reklo...igram na full hd

 Da nije do ekrana?  

 bio si u pravu.

 

opcija clear vision je bila pojacana do kraja.cim sam to iskljucio sve perfektno.AOC monitor

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ekipa pitanje. Uzeo sam collector licencu i sad trazim jaja. I samo nalazim tri vrste jaja. Kupim novu kartu i stalno jedna te ista jaja. Sta radim pogresno
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
Ekipa pitanje. Uzeo sam collector licencu i sad trazim jaja. I samo nalazim tri vrste jaja. Kupim novu kartu i stalno jedna te ista jaja. Sta radim pogresno

 

Hehe, na šta je igranje spalo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ljepota rdr je sto sam putem oslobodio neki zenu aligatora,ubio grizlija koji me htio pojest,pobio neke ludjake u kampu i ubio igraca koji me u prolazu pljunuo i jos sam mu morao platit 4 dolara za veterinara jer sam mu ubio konja.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
Ekipa pitanje. Uzeo sam collector licencu i sad trazim jaja. I samo nalazim tri vrste jaja. Kupim novu kartu i stalno jedna te ista jaja. Sta radim pogresno

 Nemoj kupovati karte. Tu ti je karta svega i osvježava se svaki dan kako se pomiču stvari po mapi. Gledaš točno koje ti stvari fale u kolekciji i onda ih imaš na ovoj mapi.

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 19:32 (antimadridista).
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

jaoo svaka ćas.puno mi je ovo pomoglo

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ja nemogu vjerovati koliko je ova igra dobro optimitirana i kako dobro radi na mom kršu

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

nakon što sam odmah po izlasku presao igru nisam je vise palio.Sad nefdavno kako sam krenuo u online mogu slobodno reći da će se rdr online igrat jos dugo jer će rockstar vjerovatno dodavat hrpetine sadrzaja i jos kad igra dodje na ps5 kako treba eto nam igre koje će bit remaster na ps6 :).

po meni najbolja openworld igra ikada

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

nakon što sam odmah po izlasku presao igru nisam je vise palio.Sad nefdavno kako sam krenuo u online mogu slobodno reći da će se rdr online igrat jos dugo jer će rockstar vjerovatno dodavat hrpetine sadrzaja i jos kad igra dodje na ps5 kako treba eto nam igre koje će bit remaster na ps6 :).

po meni najbolja openworld igra ikada

 Ima li naznaka da bi se mogao prvi dio napravit remaster za PC?

Live long and prosper.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I dalje ne kužim šta se u onilne radi...jel pravo vrijeme za počet ili su svi mega op i super pljuce imaju pa te kidaju di se pjaviš?
ima li pljačkanja, lootanja i baš izigravanja bad guya i bandi i tih shema?

 

pogledao sam par trailera ali ne kužim šta se u tome radi...mislim koliko je 5e je kamilica, ali nisam siguran hoće me to privući, nisam za pecanje i branje cvijeća iskreno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
Kill Frenzy kaže...

nakon što sam odmah po izlasku presao igru nisam je vise palio.Sad nefdavno kako sam krenuo u online mogu slobodno reći da će se rdr online igrat jos dugo jer će rockstar vjerovatno dodavat hrpetine sadrzaja i jos kad igra dodje na ps5 kako treba eto nam igre koje će bit remaster na ps6 :).

po meni najbolja openworld igra ikada

 Ima li naznaka da bi se mogao prvi dio napravit remaster za PC?

 Kazu da je u izradi

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Tako sam i ja..Pa sam odlucio ne ulazinm u nikakve free romove s pucanjem jer me razguze ko budalu.

Znaci biraj one chalenge s pecanjem, fotkanjem, ili gadjanjem meta strijelom..

Ja sam bio krenio ispunjavt misije po mapi i tu sam lagano napredovo.. 

 

R33mba#2892
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

zanima me jel moraš igrati pvp modove i boriti se sa drugim likovima ili ima neki mode di odabereš da ne želiš pvp i igraš fino coop ili tako nešto?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

zanima me jel moraš igrati pvp modove i boriti se sa drugim likovima ili ima neki mode di odabereš da ne želiš pvp i igraš fino coop ili tako nešto?

 

 Ljudi se ne raznose okolo po mapi toliko kao u GTA recimo. Ako želiš raditi svoje misije i poslove sa frendom onda možeš bez problema. Ja sam igrao sa frendom dugo vremena i možda se svega par puta dogodilo da smo naletili na neke toksične likove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

U 90% slucajeva ekipa je miroljubiva i samo ti mahnu i to je to. Jucer smo se nas trojica slucajno nasli u istoj kuc jer smo trazili kartu koja je tamo bila i nitko nije pravio probleme

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Super, onda uzimam. Želim eksplorat i zezat se po westu, a ne da me netko lasom hvata i puca mi u međunožje.

 

5e je kamiica cijena, hvala momci.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Imam problem s zbregov verzijom igre.

Prva misija s dizanjem pljačkanjem vlaka u zrak na cutsceni mi konstantno crasha igra, koji god jorgurt probao, bio megle, bio zbregov na istoj sekundi iste cutsene crasha.

 

EDIT
Skinio sam save s pređenom tom misijom i za sada je sve uredu.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 2:45 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Imas dvije verzije kefira od fit cure,prvi je znao zezat na nekim pcima pa je izbacila drugi kefir.taj meni radi perfektno zasad

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
GSP kaže...

Imas dvije verzije kefira od fit cure,prvi je znao zezat na nekim pcima pa je izbacila drugi kefir.taj meni radi perfektno zasad

 Aj sad sam sat sat i 20 igrao i opet crash :(

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
11 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
kruskar kaže...

Imam problem s zbregov verzijom igre.

Prva misija s dizanjem pljačkanjem vlaka u zrak na cutsceni mi konstantno crasha igra, koji god jorgurt probao, bio megle, bio zbregov na istoj sekundi iste cutsene crasha.

 

EDIT
Skinio sam save s pređenom tom misijom i za sada je sve uredu.

 

Preskoči cutscenu (drži enter)

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Brzinsko pitanjce, dali podržava crossfire? Trenutno imam 2x RX570 i samo mi 4gb vram-a prikazuje unutar igre.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ne. Bezusmjesno sam i ja pokusavao sa Vegama

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice