Razmjena i poklanjanje igara izdvojena tema

poruka: 6.189
|
čitano: 3.631.920
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara

Microsoft podrzava LGBT zajednicu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
14 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Outcast - Second Contact. Steam key: D0HAP-9FB4P-96L4C

Kupio bundle na fanatical kad ono imam ovu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 23:37 (x18x05x).
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
x18x05x kaže...

Outcast - Second Contact. Steam key: D0HAP-9FB4P-96L4C

Kupio bundle na fanatical kad ono imam ovu.

 Ajde ljudi,

vec ako aktivirate od nekog "key" onda barem napišite HVALA .. Bilo što .. A ne ovako da javno stoji, pa da svi redom kucaju prokleti kod.

12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Ako netko nije u mogucnosti pokupiti BF4 sa prime gaminga a zelio bi igrat igru, imam viska kljuc. Poruka u PM, ko prvi njegovo!

Otislo!

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2021 19:51 (kameni_zg).
 
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Ako ce itko ikad imat kakvu igru / simulaciju vožnje na raspolaganju, a da mu bude višak, s veseljem prihvacam dar

 

Nebitno mi dal je cista voznja kao npr Dirt, Project Cars, NFS ili s druge strane GTA, Mafia ili nesto u tom stilu ..   unaprijed zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara

Znači funkcionira tako da dobiješ kod koji se aktivira? Ja sam mislio da se mora linkati pa direktno na tvoj Origin sjedne igra.

Ovako super, ako ima još netko s prime gamingom, a da nije zainteresiran za BF4 i ja bih rado udomio! Inače idem spammat frendove da vidim tko ima, a da mu ne treba 

6 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
pa trial verziju uzmeš i rezervira ti 6 kn na računu koje će nakon isteka vratit za amazon prime gaming,još neki skin daje za apex i packove za fifu 21 samo nikako da stignu :)
10 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara
CONTROL je free na Epic -u do 17.6.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
Pokupite Control, baš je skroz drugačija i pomaknuta igra.

Za one koji ne znaju: igru je razvijao Remedy, autori Max Paynea.
9 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Sniper: Ghost Warrior 2

72F34-VFIK5-9IV98

 

Styx: Master of Shadows

FBYCZ-K9XLM-LNJXG

 

Two Worlds Epic Edition

N3PH0-2EIQA-0V8BW

 

DiRT 4

J7X5T-5H5R5-H52EI

 

Slavonac u srcu
 
21 0 hvala 6
15 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Hvala, uzeo Styx: Master of Shadows

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Ekipa,

molim vas, ako bude itko imao kakvu dobru "trkaču" igru, a da ju ne treba, neka mi ju prosljedi .. Jer na ovaj način nikad necu ugrabit ništa :D

 

Bilo da je Dirt, Project Cars (itd) ili ista slicno .. Ma i GTA i ostalo :) .. Mafia .. Znaci, sve sto ima veze s autima, taman da i "drugo" moras raditi "sa strane" (jos bolje :D)

 

Hvala unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2021 22:41 (Overflow1984).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Razmjena i poklanjanje igara
Overflow1984 kaže...

Ekipa,

molim vas, ako bude itko imao kakvu dobru "trkaču" igru, a da ju ne treba, neka mi ju prosljedi .. Jer na ovaj način nikad necu ugrabit ništa :D

 

Bilo da je Dirt, Project Cars (itd) ili ista slicno .. Ma i GTA i ostalo :) .. Mafia .. Znaci, sve sto ima veze s autima, taman da i "drugo" moras raditi "sa strane" (jos bolje :D)

 

Hvala unaprijed!

 

Na Steamu ti je Summer Sale, imaš brdo trkaći igara na velikim popustima, eno ti Dirt Really 2.0 4.99€, Dirt 4 3.74€, Asseto Corsa 3.99€, Project Cars 2 8.99€, NFS Payback 7.49€....

10 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Tražim: Yakuza 3 Remastered iz trenutnog Humble Bundle Choicea
- Sve sam prijašnje Yakuza igre odigrao (0, Kiwami i Kiwami 2). Jako su mi drage, pa bih htio nastaviti dalje sa Yakuza 3. Jedino me ona zanima, pa zato tražim ovim putem.

 

Nudim: Stvari iz Steam Inventorya (imam raznih stvari tipa steam kartice, backgroundi/emoticoni i slično)

 

Zainteresirani se mogu javiti putem poruke, pa se možemo dogovoriti. Javim vam tada link mog steam profila, pa pogledate i vidite da li vas što zanima. 

 

 

EDIT: Gotovo, nabavio sam!

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 0:33 (RaskoIjnikov).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
Btw, na gamepassu imaš sve Yakuza igre, čak i ovaj zadnji Like a Dragon. Ne znam samo ima li za PC ili je samo za Xbox
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Koristio sam bio prije gamepass. Imao sam ga na 3 mjeseca i super je stvar. Odigrao sam tada dosta kvalitetnih naslova koje bih teško tako skoro bio odigrao.

 

No, kako sam sve preostale Yakuze igrao odigrao na Steamu bih onda volio i Yakuzu 3. Pogotovo jer je sad u bundleu, pa je možda nekome višak.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
RaskoIjnikov kaže...

Koristio sam bio prije gamepass. Imao sam ga na 3 mjeseca i super je stvar. Odigrao sam tada dosta kvalitetnih naslova koje bih teško tako skoro bio odigrao.

 

No, kako sam sve preostale Yakuze igrao odigrao na Steamu bih onda volio i Yakuzu 3. Pogotovo jer je sad u bundleu, pa je možda nekome višak.

 Ne mogu se natjerati igrati te starije nastavke. Odigrao sam Yakuza 0 i odlična je. Nakon toga Kiwami, ali nije mi bilo toliko zanimljivo. 2 i 3 sam po par sati samo. Nakon toga sam prošao 6 čisto da vidim kraj Kiryuove priče, a upravo igram Like a Dragon. Uz bok je Yakuzi 0. Glavni lik je puno simpatičniji od Kiryua. Judgement spinoff nisam još probao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
Hexfire kaže...
RaskoIjnikov kaže...

Koristio sam bio prije gamepass. Imao sam ga na 3 mjeseca i super je stvar. Odigrao sam tada dosta kvalitetnih naslova koje bih teško tako skoro bio odigrao.

 

No, kako sam sve preostale Yakuze igrao odigrao na Steamu bih onda volio i Yakuzu 3. Pogotovo jer je sad u bundleu, pa je možda nekome višak.

 Ne mogu se natjerati igrati te starije nastavke. Odigrao sam Yakuza 0 i odlična je. Nakon toga Kiwami, ali nije mi bilo toliko zanimljivo. 2 i 3 sam po par sati samo. Nakon toga sam prošao 6 čisto da vidim kraj Kiryuove priče, a upravo igram Like a Dragon. Uz bok je Yakuzi 0. Glavni lik je puno simpatičniji od Kiryua. Judgement spinoff nisam još probao.

 Kiwami jest za nijansu slabija bila, ali je zato Kiwami 2 odlična. Grafički super izgleda, a još su vratili Cabaret Club iz 0 + dodali Clan Creator. Svidjelo mi se što se opet moglo igrati sa Kiryuom + Majimom. Od kvalitetne priče, hrpe substoriesa, mini igre, pa vrijeme zaista odleti. No, svaku igru tempiram i nisam namjerno pokušavao igrati jednu za drugom jer kažu da se dogodi "overburn" što me uopće ne čudi s obzirom koliko je svaka igra sadržajna, a ujedno se događa na istom mjestu.

 

Čuo sam lijepe stvari za Like a Dragon i glavnog lika, te je bilo i vrijeme da se uradi neka promjena. Doći će valjda i ona na red jednog dana.

14 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

FootLOL: Epic Fail League besplatan na Indie Gala

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Ima možda neko Gta V da mu je višak? Baš mi je došla volja za ponovo igranje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
RaskoIjnikov kaže...

Tražim: Yakuza 3 Remastered iz trenutnog Humble Bundle Choicea
- Sve sam prijašnje Yakuza igre odigrao (0, Kiwami i Kiwami 2). Jako su mi drage, pa bih htio nastaviti dalje sa Yakuza 3. Jedino me ona zanima, pa zato tražim ovim putem.

 

Nudim: Stvari iz Steam Inventorya (imam raznih stvari tipa steam kartice, backgroundi/emoticoni i slično)

 

Zainteresirani se mogu javiti putem poruke, pa se možemo dogovoriti. Javim vam tada link mog steam profila, pa pogledate i vidite da li vas što zanima. 

I dalje sam u potrazi, ali mogu još ponuditi i Rocket League iteme. Imam ih raznih, ali naravno morate posjedovati Rocket League na Steamu da bih vam ih mogao dati.

 

Edit: Gotovo, nabavio sam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 0:32 (RaskoIjnikov).
9 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Nova tura ........ :)

 

V-Rally 4

I7TDD-F0BLI-D7ZC3

 

Internet Cafe Simulator

W7MVW-3ITR7-ACL3M

 

Toybox Turbos

BXX57-I2H2L-Q3VAQ

 

Overlord: Ultimate Evil Collection

CA23Q-65LFG-9Q5FB

Slavonac u srcu
 
9 0 hvala 4
16 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Uzeo Toybox Turbos za malog nećaka. Mučos gracias :D

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
Lovac kaže...

Uzeo Toybox Turbos za malog nećaka. Mučos gracias :D

 Blago tebi ..

 

Ja vjerojatno necu nikad uspit "uhvatit" kakvu trkaću simulaciju :D

To treba djelovat odmah. Hehe

 

Mozda je vrijeme da pocnem kupovat a ne cekat :D

12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Vjerojatno svi dobivate mailove od Indiegala, ali ako netko ne prima da javim da je danas free Return too mysterious island. Igrao sam to davno i ostala mi je u pamćenju kao jedna kratka ali jako zanimljiva i pitka point and click avantura.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje igara

Poklanjam Origin code za Battlefield 1. Thumb up pa random izaberem nekoga do sutra.

 

PS. Može se pokupiti free Battlefield 1 i 5 na Prime Gaming, samo se treba prijaviti za trial 7 dana, pokupiti igre i onda cancelat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 10:12 (ficosime).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara

Gdje se cancela? Ja to ne mogu naci da ga jeb*s... 

Kovačić
6 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara
acmilan2 kaže...

Gdje se cancela? Ja to ne mogu naci da ga jeb*s... 

 na amazon.com membership and subscription čini mi se

11 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara

Doslovno mi ne piše ništa tamo, a uzeo sam igre...

Kovačić
4 godine
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje igara

Ovdje pod account settings 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 15:36 (L10N3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice