Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.228
|
čitano: 595.850
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 mjeseci
Preporuka igara za vaše računalo

Poz ,da li je neko cuo za

https://boosteroid.com/

Igranje igara na cloudu bez skidanja i instalacije ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 8:49 (PeroMilic03).

0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Jesam ja, probo, odmah iskljucio pretplatu. Pored pretplate moras povezat svoj steam acc da bi igrao igrao igre, odnosno moras igru kupit da bi je igrao. Konkretno probo pubg igrat , 50 fps, dosta input laga. Nije igrivo.

Mujak
9 godina

Pa nisi valjda za 5 eura mjesečno očekivao i cloud gaming servis i još besplatnu biblioteku svih AAA igara 

Inače imate GeForce now od nVidie koji se može koristiti i besplatno uz neka ograničenja i naravno moraš već posjedovati igre kao i na ovom servisu gore.

Što se tiče igranja online fps-a na cloudu, moraš imati jako dobar internet, optiku sa što nižom latencijom da bi bilo igrivo.

8 mjeseci
darkborg kaže...

Pa nisi valjda za 5 eura mjesečno očekivao i cloud gaming servis i još besplatnu biblioteku svih AAA igara 

Inače imate GeForce now od nVidie koji se može koristiti i besplatno uz neka ograničenja i naravno moraš već posjedovati igre kao i na ovom servisu gore.

Što se tiče igranja online fps-a na cloudu, moraš imati jako dobar internet, optiku sa što nižom latencijom da bi bilo igrivo.

Ma znao sam da je neka mucka ali nisam mogao da pretpostavim da moras kupiti igru na Steam?

Koji k oni nude onda ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 13:53 (PeroMilic03).
9 godina
PeroMilic03 kaže...
darkborg kaže...

Ma znao sam da je neka mucka ali nisam mogao da pretpostavim da moras kupiti igru na Stamu?

Koji k oni nude onda ?

Pa nude ti snažno računalo na kojem možeš pokrenuti zahtjevnije igre, idealno za ljude koji imaju nekakav ne-gejmerski laptop ili slabije računalo a ipak bi htjeli odigrati neke od novijih igara.

11 godina

Pozdrav,

moze preporuka PC igrica za djecu od 7-8 godina?

Može i singleplay i neke ako se mogu igrati u dvoje. Dijete bi igralo s ps4 controllerom.

Gledam Grounded i Minecraft ali ne znam za koliko je to godina...

Hvala

0 0 hvala 0
10 godina

Ekipa trebam preporuku coop igara.
Oba PC-a pokreću sve. FPS i Open World se traži.

Bitno da se može mukte, ovako ili onako haha

EDIT
Da se točnije izrazim, lokalni co op.

Razočarao sam se kad sam vidio da fc5 ne podržava :(

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 23:11 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
lussinho kaže...

Pozdrav,
moze preporuka PC igrica za djecu od 7-8 godina?
Može i singleplay i neke ako se mogu igrati u dvoje. Dijete bi igralo s ps4 controllerom.
Gledam Grounded i Minecraft ali ne znam za koliko je to godina...
Hvala

Moj ima 6 god i rastura Minecraft. Može se igrati u lokalnoj mreži. Igra sa sestrom i to je odlična kombionacija (ja sam kupio dvije Win 10 verzije, al ti postoji i Java, koliko vidim može se skinuti free)

Samo paziš na vrijeme koje je pred kompom i dal se plaši kockastih zombija. Ako da, onda ništa od Minecrafta :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice