Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 727.639
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Poz ,da li je neko cuo za

https://boosteroid.com/

Igranje igara na cloudu bez skidanja i instalacije ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 8:49 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Jesam ja, probo, odmah iskljucio pretplatu. Pored pretplate moras povezat svoj steam acc da bi igrao igrao igre, odnosno moras igru kupit da bi je igrao. Konkretno probo pubg igrat , 50 fps, dosta input laga. Nije igrivo.

Mujak
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Pa nisi valjda za 5 eura mjesečno očekivao i cloud gaming servis i još besplatnu biblioteku svih AAA igara 

Inače imate GeForce now od nVidie koji se može koristiti i besplatno uz neka ograničenja i naravno moraš već posjedovati igre kao i na ovom servisu gore.

 

Što se tiče igranja online fps-a na cloudu, moraš imati jako dobar internet, optiku sa što nižom latencijom da bi bilo igrivo.

3 godine
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
darkborg kaže...

Pa nisi valjda za 5 eura mjesečno očekivao i cloud gaming servis i još besplatnu biblioteku svih AAA igara 

Inače imate GeForce now od nVidie koji se može koristiti i besplatno uz neka ograničenja i naravno moraš već posjedovati igre kao i na ovom servisu gore.

 

Što se tiče igranja online fps-a na cloudu, moraš imati jako dobar internet, optiku sa što nižom latencijom da bi bilo igrivo.

 Ma znao sam da je neka mucka ali nisam mogao da pretpostavim da moras kupiti igru na Steam?

Koji k oni nude onda ?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 13:53 (PeroMilic03).
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
PeroMilic03 kaže...
darkborg kaže...

Pa nisi valjda za 5 eura mjesečno očekivao i cloud gaming servis i još besplatnu biblioteku svih AAA igara 

Inače imate GeForce now od nVidie koji se može koristiti i besplatno uz neka ograničenja i naravno moraš već posjedovati igre kao i na ovom servisu gore.

 

Što se tiče igranja online fps-a na cloudu, moraš imati jako dobar internet, optiku sa što nižom latencijom da bi bilo igrivo.

 Ma znao sam da je neka mucka ali nisam mogao da pretpostavim da moras kupiti igru na Stamu?

Koji k oni nude onda ?

 

 Pa nude ti snažno računalo na kojem možeš pokrenuti zahtjevnije igre, idealno za ljude koji imaju nekakav ne-gejmerski laptop ili slabije računalo a ipak bi htjeli odigrati neke od novijih igara.

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav,

moze preporuka PC igrica za djecu od 7-8 godina?

Može i singleplay i neke ako se mogu igrati u dvoje. Dijete bi igralo s ps4 controllerom.

Gledam Grounded i Minecraft ali ne znam za koliko je to godina...

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ekipa trebam preporuku coop igara.
Oba PC-a pokreću sve. FPS i Open World se traži.

Bitno da se može mukte, ovako ili onako haha

 

 

EDIT
Da se točnije izrazim, lokalni co op.

Razočarao sam se kad sam vidio da fc5 ne podržava :(

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 23:11 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
lussinho kaže...

Pozdrav,
moze preporuka PC igrica za djecu od 7-8 godina?
Može i singleplay i neke ako se mogu igrati u dvoje. Dijete bi igralo s ps4 controllerom.
Gledam Grounded i Minecraft ali ne znam za koliko je to godina...
Hvala

 Moj ima 6 god i rastura Minecraft. Može se igrati u lokalnoj mreži. Igra sa sestrom i to je odlična kombionacija (ja sam kupio dvije Win 10 verzije, al ti postoji i Java, koliko vidim može se skinuti free)

Samo paziš na vrijeme koje je pred kompom i dal se plaši kockastih zombija. Ako da, onda ništa od Minecrafta :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ima ko preporuku za neke novije pc igre, PC vidi pod Moj PC.

Trenutno sam na AC Valhalla i Modern warfare ilitiga warzone..

Mogao bih igrati i nes kao Need for speed (neznam tocno koji je bolji u zadnje vrijeme il; Forza Horizon),

a moze i bilo kakav zanr nije bitno uopce jer ni sam neznam šta da igram :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

E a sto se tice ovog cloud srvise Boosteroid-a, kazu da je dovoljna konekcija 10/1 za 720p, ja imam trenutno adsl 20/1 i ping mi je 9 ali kad odem na njihov sajt i testiram konekciju bude navodno neigrivo, pa sad ne znam da li da probam jedan mesec ne baca mi se 10 eura bzv, vidim ukinuli su onaj probni period od 3 eura za par dana. Ima li ko kakav savet?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Preporuka igara za vaše računalo

 

Ne znam jel bas prava tema za ovo.

 

Ja sam ubio masu sati u ovoj igri i CeaseruIII. Ovome se vala radujem :) al iskreno

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Ovo nisam očekivao (na Pharaoh mislim)!

 

Doma još imam originalne cd-e od prvog djela 

Još imaju miris po devedesetima!

I want to believe
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Jel moze netko ukratko opisati kakav je Kingdom of Amalur Re-reckoning?
Jel to nesto kao novi Assassins Creedovi? Jel ima stealtha ili vise hack n slash? Jel treba razmisljati i planirati sljedeci korak ili samo ides i ubijas?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
macgyver kaže...
Jel moze netko ukratko opisati kakav je Kingdom of Amalur Re-reckoning?
Jel to nesto kao novi Assassins Creedovi? Jel ima stealtha ili vise hack n slash? Jel treba razmisljati i planirati sljedeci korak ili samo ides i ubijas?

 Davno sam ga prosao, ali onu osnovnu verziju. Ne remaster. To ti je vise kao neki single play MMORPG. Ne znam sa cime bi ga usporedio, jer je to jedina igra takvog tipa na koju sam naisao. Meni osobno se bas svidjela.

Nema bas nesto puno razmisljanja i pametovanja kao i u svakom mmorpgu

16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SamoPitam3 kaže...
macgyver kaže...
Jel moze netko ukratko opisati kakav je Kingdom of Amalur Re-reckoning?
Jel to nesto kao novi Assassins Creedovi? Jel ima stealtha ili vise hack n slash? Jel treba razmisljati i planirati sljedeci korak ili samo ides i ubijas?

 Davno sam ga prosao, ali onu osnovnu verziju. Ne remaster. To ti je vise kao neki single play MMORPG. Ne znam sa cime bi ga usporedio, jer je to jedina igra takvog tipa na koju sam naisao. Meni osobno se bas svidjela.

Nema bas nesto puno razmisljanja i pametovanja kao i u svakom mmorpgu

 Hvala, iako nisam nikad igrao MMORPGove pa nisam bas 100% siguran sto mislis, ali pretpostavljam da ima puno repetitivnih fetch questova, razvijanje milijun skillova itd.

 

Trazim neku stealth igru kao npr. Dishonored ili u manjoj mjeri, Assassins Creed ili Far Cry. Znam da FC bas ne spada u stealth igre, ali mozes igrati stealth kad osvajas baze, tamanit protivnike jednog po jednog sniperom ili suljanjem, slicno vrijedi i za AC. Open world je plus ali nije nuzno, mogu bili i nelinearni leveli kao u Dishonoredu.

 

Dal mozda Shadow Warrior, Outriders ili Dying Light odgovaraju tom opisu?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
macgyver kaže...

 Hvala, iako nisam nikad igrao MMORPGove pa nisam bas 100% siguran sto mislis, ali pretpostavljam da ima puno repetitivnih fetch questova, razvijanje milijun skillova itd.

 

Trazim neku stealth igru kao npr. Dishonored ili u manjoj mjeri, Assassins Creed ili Far Cry. Znam da FC bas ne spada u stealth igre, ali mozes igrati stealth kad osvajas baze, tamanit protivnike jednog po jednog sniperom ili suljanjem, slicno vrijedi i za AC. Open world je plus ali nije nuzno, mogu bili i nelinearni leveli kao u Dishonoredu.

 

Dal mozda Shadow Warrior, Outriders ili Dying Light odgovaraju tom opisu?

 Ova igra ti je takoder jako dobra, manje ubijanja vise stealtha, i prica je odlicna

 

A Plague Tale: Innocence

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Dishonored 2 si pretpostavljam riješio. Prey 2017 preporuka, isti developer. Ili ako ti ne smetaju godine, Thief 2 (ima texture modova) i DeusEx.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
5 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
macgyver kaže...

 

Trazim neku stealth igru kao npr. Dishonored ili u manjoj mjeri, Assassins Creed ili Far Cry. Znam da FC bas ne spada u stealth igre, ali mozes igrati stealth kad osvajas baze, tamanit protivnike jednog po jednog sniperom ili suljanjem, slicno vrijedi i za AC. Open world je plus ali nije nuzno, mogu bili i nelinearni leveli kao u Dishonoredu.

 

Dal mozda Shadow Warrior, Outriders ili Dying Light odgovaraju tom opisu?

 Slab sam ja sa igrama u zadnje vrijeme, a pogotovo nisam bio neki obozavatelj "stealth" igara. Iz tog zanra, odnosno stealth mi pada na pamet hitman, alien isolation i styx.

16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Mitohondri kaže...
macgyver kaže...

 Hvala, iako nisam nikad igrao MMORPGove pa nisam bas 100% siguran sto mislis, ali pretpostavljam da ima puno repetitivnih fetch questova, razvijanje milijun skillova itd.

 

Trazim neku stealth igru kao npr. Dishonored ili u manjoj mjeri, Assassins Creed ili Far Cry. Znam da FC bas ne spada u stealth igre, ali mozes igrati stealth kad osvajas baze, tamanit protivnike jednog po jednog sniperom ili suljanjem, slicno vrijedi i za AC. Open world je plus ali nije nuzno, mogu bili i nelinearni leveli kao u Dishonoredu.

 

Dal mozda Shadow Warrior, Outriders ili Dying Light odgovaraju tom opisu?

 Ova igra ti je takoder jako dobra, manje ubijanja vise stealtha, i prica je odlicna

 

A Plague Tale: Innocence

Hvala, to mi je na listi cekanja

 

 

Lovac kaže...
Dishonored 2 si pretpostavljam riješio. Prey 2017 preporuka, isti developer. Ili ako ti ne smetaju godine, Thief 2 (ima texture modova) i DeusEx.

Hvala. Dishonored 2 i Deus Ex (sve osim Invisible War) jesam. Prey je na listi cekanja. Thief, dvojku i ovaj novi sam pokusao ali mi ni jedna nije legla bas... ne znam zasto buduci da inace volim takve igre

 

 

SamoPitam3 kaže...
macgyver kaže...

 

Trazim neku stealth igru kao npr. Dishonored ili u manjoj mjeri, Assassins Creed ili Far Cry. Znam da FC bas ne spada u stealth igre, ali mozes igrati stealth kad osvajas baze, tamanit protivnike jednog po jednog sniperom ili suljanjem, slicno vrijedi i za AC. Open world je plus ali nije nuzno, mogu bili i nelinearni leveli kao u Dishonoredu.

 

Dal mozda Shadow Warrior, Outriders ili Dying Light odgovaraju tom opisu?

 Slab sam ja sa igrama u zadnje vrijeme, a pogotovo nisam bio neki obozavatelj "stealth" igara. Iz tog zanra, odnosno stealth mi pada na pamet hitman, alien isolation i styx.

 Hitman sam igrao, za Styx sam cuo i mozda ga odigram jednom, ali mi nije prioritet zasad, ali o Alien Isolation nisam razmisljao do sad, budem provjerio. Hvala

16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
macgyver kaže...

 

 

Lovac kaže...
Dishonored 2 si pretpostavljam riješio. Prey 2017 preporuka, isti developer. Ili ako ti ne smetaju godine, Thief 2 (ima texture modova) i DeusEx.

Hvala. Dishonored 2 i Deus Ex (sve osim Invisible War) jesam. Prey je na listi cekanja. Thief, dvojku i ovaj novi sam pokusao ali mi ni jedna nije legla bas... ne znam zasto buduci da inace volim takve igre

 

  ali o Alien Isolation nisam razmisljao do sad, budem provjerio. Hvala

 Još jedan glas za Alien Isolation. Igra je full stealth (survival horror doduše, no svejedno vrijedna igranja). Invisible War ni nemoj, ovaj "novi" Thief je jako loš i nema neke veze sa starima Looking Glass studia. Pogledaj si još i Sniper Elite 4, ima ti puno "elitnih" postavki težine i stealtha. Ili čak strašniju verziju DeusEx-a, vidi pod moj avatar, System Shock 2. Ima puno stealtha i ne ideš u combat ako ne moraš. Vikend je, isprobavaj, zabavi se.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Znam da je long shot, ali idem probati. Postoji li neka igra slična nekadašnjem travianu, ali da nije browser igra, nego za pc i da se igra offline? Dakle nekakva real-time strategija gdje se igra dugoročno. Početak sa nekakvim malim selom i onda razvoj tog malog sela i vojske te izgradnja empire-a. Ratovanje protiv drugih naselja itd. 
Probao sam Age of Empires i to je u biti ono što tražim, ali nema takav mode kakav sam gore opisao, nego su to sve kratkoročne bitke ili nekakve misije koje traju po sat-dva i gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

A gle, ili imaš city buildere u nekim povijesnim okruženjima ili brži RTS. Ako želiš ovako što si napisao, preporučio bih ti Civilization V, koji je turn-based, al zarazno ko pistacije i pivo zajedno.
Ako mora RTS, vidi jel bi ti više legao Empire Earth 2, malko je sporije nego AoE budući da je veći fokus na razvoju od tribal ere do sci-fia.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ha jako tesko. Travian (ogame i ostale slicne igre) je koncipiran da se igra preko browsera. Da je jednostavan i da zaradjuju  na njemu dok se krsis s ostalima. Nesto tako jednostavno u offline izdanju se vjerojatno nikome ne bi isplatilo da izbaci.  Sto se ostalog tice googlaj si 4x games pa si pogledaj jel' ti se svidja nesto od toga. No to su daleko kompleksnije vode od traviana, ali igre su itekako zahvalne.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Pa ne mora biti isključivo tako jednostavno. Kažem ti da sam igrao Age of Empire i to je ok, ali to nije to što se gameplaya tiče.
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Lovac kaže...

A gle, ili imaš city buildere u nekim povijesnim okruženjima ili brži RTS. Ako želiš ovako što si napisao, preporučio bih ti Civilization V, koji je turn-based, al zarazno ko pistacije i pivo zajedno.
Ako mora RTS, vidi jel bi ti više legao Empire Earth 2, malko je sporije nego AoE budući da je veći fokus na razvoju od tribal ere do sci-fia.

Civilization sam probao i nije mi leglo. Ne odgovara mi turn-based sistem. A ništa probati ću još taj Empire Earth. Sa svojim straživanjem sam došao do istog zaključkao kao što si rekao - ili city builderi ili neki brži RTS. Ovo što ja tražim izgleda ne postoji.

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Bila je odavno mobilna igra Townsmen, nešto na tu foru. Ne razumijem se baš u taj žanr i jeli to to što tražiš. Meni je to sve slično. Ali ova mi je bila jedna od najdražih takvih igara, još iz vremena java igrica za stare "glupe" mobitele.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Koliko je po vašem iskustvu realno potrebno vremena da netko pohvata konce u nekoj turn based strategiji? Ja sam probao više putati igrati i neke RTS-ove (tipa Aoe2) i neke turn based stvari (Civilizacija V i VI, Stellaris). Nikad nisam natukao više od 40h, niti dobio neki osjećaj što se u igri događa. (okej znao sam dobiti neke igre na nekom easy modu u civilizaciji).

 

Ali ono čim se maknem od rane igre, ne mogu više pratiti što se sve i gdje događa, koliko imam jedinica ovoga onoga, što da radim s ovim ili onim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

meni je trebalo dosta vremena da skužim civilisation 5, probao igru nisam niš kužio, prošao tutorijale neš ulovio ali ne dosta. Onda sam na yt pogledao par videa nekih youtubera i polovio koncept i kroz igru u par dana ulovio sve. Postala mi je jedna od najdražih igara ikad.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
MEDO11 kaže...

meni je trebalo dosta vremena da skužim civilisation 5, probao igru nisam niš kužio, prošao tutorijale neš ulovio ali ne dosta. Onda sam na yt pogledao par videa nekih youtubera i polovio koncept i kroz igru u par dana ulovio sve. Postala mi je jedna od najdražih igara ikad.

 A sve zavisi od toga i kako ti igra legne, ja Civ serijal igram od prve igre, kad je bilo jednostavnije, s narednim verzijama se samo navikavao na promjene i/ili nove stvari.

 

Npr, isto tako sam imao visoka ocekivanja od Humankind-a, kao mozda po meni prvog pravog konkurenta Civu, ali mi ni sekunde nije sjela.

You better run, you better take cover!
5 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
captain_soap_McTawish kaže...

Koliko je po vašem iskustvu realno potrebno vremena da netko pohvata konce u nekoj turn based strategiji? Ja sam probao više putati igrati i neke RTS-ove (tipa Aoe2) i neke turn based stvari (Civilizacija V i VI, Stellaris). Nikad nisam natukao više od 40h, niti dobio neki osjećaj što se u igri događa. (okej znao sam dobiti neke igre na nekom easy modu u civilizaciji).

 

Ali ono čim se maknem od rane igre, ne mogu više pratiti što se sve i gdje događa, koliko imam jedinica ovoga onoga, što da radim s ovim ili onim.

Kada si vec spomenuo Stellaris. Paradoxove igre (stellaris, crusader kings, europa universalis...) su dvije stepenice iznad civ igara. Daleko su kompleksnije. Tako da bi ti za pocetak bilo najbolje probati sa civom. Ne kazem da je civ los, vec je civ jako dobar za ulazak u taj zanr. A kada ulazis u taj zanr moras shvatiti da nema zurbe. Ako nisi dobio osjecaj sto se dogadja to je rezultat toga sto nisi znao sto radis. Vec si nasumicno klikao pa APP (ako prodje, prodje). Odnosno kreni i polagano. Nema zurbe...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice