Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.673.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zekanje kaže...

čekaj.

 

igra zahtjeva 80gb na hardu?

na steamu piše čak 110gb 

 

Da, kolege su mi se smijali kada sam izjavio da će uskoro igre izlaziti na SSD-ima, ubacuješ SSD u kućište kao cartridge u konzolu. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Thinker kaže...

Da, kolege su mi se smijali kada sam izjavio da će uskoro igre izlaziti na SSD-ima, ubacuješ SSD u kućište kao cartridge u konzolu. 

 ma bezobrazluk.

ima igara koje su 15-20gb, a vrhunske igre.

mogu tolelirati max do 50gb. više od toga je nepotrebno i rekao bi namjerno zauzimanje prostora. tjerajuči te da kupuješ novi hard.

dobro je poznato da poizvđaći komponenti i tvorci igara surađuju, ali opet nepotrebno toliko maltretiranje.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zekanje kaže...
Thinker kaže...

Da, kolege su mi se smijali kada sam izjavio da će uskoro igre izlaziti na SSD-ima, ubacuješ SSD u kućište kao cartridge u konzolu. 

 ma bezobrazluk.

ima igara koje su 15-20gb, a vrhunske igre.

mogu tolelirati max do 50gb. više od toga je nepotrebno i rekao bi namjerno zauzimanje prostora. tjerajuči te da kupuješ novi hard.

dobro je poznato da poizvđaći komponenti i tvorci igara surađuju, ali opet nepotrebno toliko maltretiranje.

 

svjestan si da igre podrzavaju sve veće i veće dostupne rezolucije, kako ti planiraš da utrpaju sve te teksture unutar igre + sve ostalo a da zauzeće ne bude preko 50GB?

2 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ibme74 kaže...
Zekanje kaže...
ibme74 kaže...
Zekanje kaže...
Thinker kaže...

Da, kolege su mi se smijali kada sam izjavio da će uskoro igre izlaziti na SSD-ima, ubacuješ SSD u kućište kao cartridge u konzolu. 

 ma bezobrazluk.

ima igara koje su 15-20gb, a vrhunske igre.

mogu tolelirati max do 50gb. više od toga je nepotrebno i rekao bi namjerno zauzimanje prostora. tjerajuči te da kupuješ novi hard.

dobro je poznato da poizvđaći komponenti i tvorci igara surađuju, ali opet nepotrebno toliko maltretiranje.

 

svjestan si da igre podrzavaju sve veće i veće dostupne rezolucije, kako ti planiraš da utrpaju sve te teksture unutar igre + sve ostalo a da zauzeće ne bude preko 50GB?

 ja planiram? nisam programer. krivog pitaš

 

 

Kako nisi, znaš vrhunske igre od 15-20gb i možeš tolerirati do 50gb veličine, dakle očito znaš način kako da igre kao nba imaju oko 50gb.

 kolega, bez trolanja molim.

uostalom, ne znam na čijoj si strani.

umjesto da svi navijamo za uštedu prostora, kao da si naklonjen lobiju koji mora nas korisnike tjerati na kupovinu sve više i više proširenog nepotrebnog prostora.

ali evo dat ću ti za primjer;

DiRT_Rally_20 100gb. za usporedbu Assetto Corsa Competizione piše 50gb. kod mene trenutno niti 14gb instalirano, jer nemam sve modove. to je igra iz iste kategorije, stime da je ACC na zahtjevnijem enginu.

pogledavši Codemasters igre, vidi se da večina zahtjevnijih naslova imaju hrpu gb. naravno novija generacija igri. F1® 2021.

rekao bi prije da Codemasters nije spreman niti potkovan napraviti sve to moderno okruženje u igrama sa manjim kapacitetom zapremine ili jednostavno jako dobro rade u suradnji i na korist proizvođača komponenti.

Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako pričamo o prostoru na disku, nije uopšte stvar u zahtevnosti enginea. Stvar je u količini resursa, pre svega tekstura, pa svega ostalog. Što detaljnije teksture, što više različitih objekata u igri i više različitih tekstura za isti tip objekata, to više GB. Sam engine ne mora biti zahtevan i relativno je nebitno je li u pitanju simulacija, shooter ili nešto treće.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zekanje kaže...
ibme74 kaže...
Zekanje kaže...
ibme74 kaže...
Zekanje kaže...
Thinker kaže...

Da, kolege su mi se smijali kada sam izjavio da će uskoro igre izlaziti na SSD-ima, ubacuješ SSD u kućište kao cartridge u konzolu. 

 ma bezobrazluk.

ima igara koje su 15-20gb, a vrhunske igre.

mogu tolelirati max do 50gb. više od toga je nepotrebno i rekao bi namjerno zauzimanje prostora. tjerajuči te da kupuješ novi hard.

dobro je poznato da poizvđaći komponenti i tvorci igara surađuju, ali opet nepotrebno toliko maltretiranje.

 

svjestan si da igre podrzavaju sve veće i veće dostupne rezolucije, kako ti planiraš da utrpaju sve te teksture unutar igre + sve ostalo a da zauzeće ne bude preko 50GB?

 ja planiram? nisam programer. krivog pitaš

 

 

Kako nisi, znaš vrhunske igre od 15-20gb i možeš tolerirati do 50gb veličine, dakle očito znaš način kako da igre kao nba imaju oko 50gb.

 kolega, bez trolanja molim.

uostalom, ne znam na čijoj si strani.

umjesto da svi navijamo za uštedu prostora, kao da si naklonjen lobiju koji mora nas korisnike tjerati na kupovinu sve više i više proširenog nepotrebnog prostora.

ali evo dat ću ti za primjer;

DiRT_Rally_20 100gb. za usporedbu Assetto Corsa Competizione piše 50gb. kod mene trenutno niti 14gb instalirano, jer nemam sve modove. to je igra iz iste kategorije, stime da je ACC na zahtjevnijem enginu.

pogledavši Codemasters igre, vidi se da večina zahtjevnijih naslova imaju hrpu gb. naravno novija generacija igri. F1® 2021.

rekao bi prije da Codemasters nije spreman niti potkovan napraviti sve to moderno okruženje u igrama sa manjim kapacitetom zapremine ili jednostavno jako dobro rade u suradnji i na korist proizvođača komponenti.

 

Pa ako iko ovdje trolla to si ti 
Govoriš kako igre nebi trebale biti veće od 50GB a u idućem postu očito pokazuješ da nemaš pojma kako takve stvari funkcioniraju.
Nisam na nikakvim stranama niti navijam za "ikoga", nismo na utakmici.
Što se prostora tiče, NVMe SSD od 1TB ti je danas cca 850-900kn što ti je i više nego dovoljno za sustav + poprate programe + nekoliko igara i još lufta, ne vidim potrebu da imaš instalirano 16 igara od jednom.
1.) Razlog zašto je spomenuti Dirt Really 20 ogroman je ta što je unutar igre skidaš i sve DLC-ove jer ti to dopušta da u MP igraš DLC staze čak ako ih i nemaš bitno je da ih host ima.
2.) Razlog pogledaj molim te grafiku i modele auta u Assetto Corsa i Dirt Rally 20, u Assetto Corsa su ceste "flat" bez nekakvih prepreka i puno detalja oko i na samoj cesti dok je na Dirtu posve druga priča jer je ipak really (utrke kroz prirodu) u pitanju, te dvije igre nisu za usporedbu.
Da se vratim na spomenuti NBA oko kojeg je i krenula ova tema, u NBA je svaki igrač iz svakog tima je modeliran i texturiran kako bi bio što vjerodostojniji pravom igraču + što imaš hrpetinu "motion-captured" animacija za gameplay. Očito je da ne znaš kako to funkcionira i da igra nije samo grafika i veličina mape, igre postaju sve realističnije grafički i kroz gameplay te podržava sve veće i veće rezolucije a to podrazumjeva i povećanje veličine same igre. Osim toga SSD od 120GB je prije košta 700-800kn, danas SSD od 960GB-1TB košta toliko tako da ne vidim u čemu je problem, igre su sve veće ali su i diskovi sve povoljniji bez obzira što je i njima u zadnje vrijeme cijena malo skočila.

Toliko od mene na ovaj off topic, on topic

Hunt Showdown je na sale-u 50%, tko voli mp pucačinu sa zombijima/čudovištima + drugim igračima gdje je cilj ubiti boss čudovište i pobjeći na extract sa bountyem neka ju proba, igra je smještena u 1895. tako da nema automatskog oružja nego je više skill based pošto su u igri uglavnom oružja tipa različiti revolveri, bolt action puške, shootgun kratkog dometa, sablje i slično.

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ovotjedna mystery game na Epicu je Among Us

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/among-us

 

 

Iduci tjedan ponovo mystery game

 
5 0 hvala 4
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Company of Heores 2 Free + Ardennes Assault. Nisam vidio da je stavljeno

 

https://store.steampowered.com/sale/companyofheroessale

 
4 0 hvala 3
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na Steamu je danas započeo Open World Sale, koji traje do 31.5.

 

U principu, sve igre koje imaju tag "open world" su na popustu

 

Ponudu možete pogledati na ovom linku: https://store.steampowered.com/sale/open_world

"Prediction? Pain."
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Znači više manje svaka igra zadnjih 5 godina.

Ajd uzeti ću napokon Disco Elysium.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...
Znači više manje svaka igra zadnjih 5 godina.

Ajd uzeti ću napokon Disco Elysium.

 bolje ti ga je uzeti na epic store-u jer ga uz kupon možeš dobiti za 10€ manje nego na steamu

13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ekipa počeli su Vam days of play popusti pa si ugrabite neku od igara!! 

https://gameon.com.hr/krenuli-su-prvi-days-of-play-popusti/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
5 0 hvala 4
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ghost Recon Breakpoint na popustu 87%. 8,99 eura.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Little Nightmares besplatan na Steam-u

 

Free to keep when you get it before 30 May @ 7:00pm.

 
19 0 hvala 20
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
7 0 hvala 2
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Tell Me Why je sada free i na Steamu

https://store.steampowered.com/app/1180660/Tell_Me_Why/

 

"Free to keep when you get it before 1 Jul @ 8:00am. Some limitations apply. (?)"

 
12 0 hvala 9
8 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Battlefield 4 je free na Prime Gaming, a ključ je moguće iskoristit samo na Originu.

Moj PC  
0 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Frostpunk Free na Epic Games Storeu
https://www.epicgames.com/store/en-US/p/frostpunk
Moj PC  
9 0 hvala 13
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako netko nije u mogucnosti pokupiti BF4 sa prime gaminga a zelio bi igrat igru, imam viska kljuc. Poruka u PM, ko prvi njegovo!

Ps. aktualno je sve dok ne dodam natuknicu da je netko preuzeo! :-) Otislo!

edit: ups, mislim da sam postavio ovo u krivu temu, tako da napisat cu i u temu za koju je namjenjeno, a u medjuvremenu modovi ak stignu nek pobrisu post - isprike! :-)

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2021 19:52 (kameni_zg).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

/Warhammer_Underworlds_Online/ besplatna na stemu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
6 0 hvala 6
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Museum of Other Realities besplatan na steamu

Moj PC  
5 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Prica se da je Control besplatan danas na Epicu.
https://www.mydealz.de/deals/control-kostenlos-im-epic-games-store-1811944
Moj PC  
13 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Povodom dolaska genshina na epic trebalo bi se nesto dobiti i ingame upisivanje kodova : GenshinEpic i GenshinGalaxy... Pa, ako netko ima igru da nam napise sto se dobija...

 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SamoPitam3 kaže...

Povodom dolaska genshina na epic trebalo bi se nesto dobiti i ingame upisivanje kodova : GenshinEpic i GenshinGalaxy... Pa, ako netko ima igru da nam napise sto se dobija...

 Za oba koda se dobije isto, a to je:

10000 more

10 Adventurers exp (exp knjige, srednje)

5 kristala za oruzja, takodjer srednjih

2 puta po 3 nekih jela

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na humble bundelu je free surviving mars delux edition

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
10 0 hvala 7
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Titan Souls je free na Steamu

https://store.steampowered.com/app/297130/Titan_Souls/

 

"Free to keep when you get it before 14 Jun @ 10:00am. Some limitations apply. (?)"

 

 
9 0 hvala 7
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Hellpoint je free narednih cca 45 sati na GOGu

https://www.gog.com/game/hellpoint

 
9 0 hvala 13
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na GOG-u Absolute Drift Zen Edition giveaway:

https://www.gog.com/game/absolute_drift

Moj PC  
5 0 hvala 11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice