Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.794
|
čitano: 4.667.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

evo neka dobra duša na redditu je vec razvrstala sve snižene igre u google docs tablici

 

ovdje

 

obratiti pozornost na to da su tu cijene nešto niže i u $, a i nema baš svih igara na našem europskom steamu, ali dobro dođe za orijentaciju

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

game.co.uk ima rasprodaju nekih naslova, link za za pc

 

Pc rasprodaja

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
14 godina
online
RE: Popusti, akcije i dobre ponude

Fallout 1 ,Fallout 2 i Brotherhood of Steel u kutiji (zajedno naravno ) za 40 kn kod mene u trafici,a i u trgovini.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
mancekk kaže...

Fallout 1 ,Fallout 2 i Brotherhood of Steel u kutiji (zajedno naravno ) za 40 kn kod mene u trafici,a i u trgovini.

koja trgovina? čije izdanje? tisak?

ovo moram uzet.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
16 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
AlterEgo kaže...

 

Sigurno ima neka kvaka

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
AA-d00d kaže...
AlterEgo kaže...

 

Sigurno ima neka kvaka

mora bit kvaka jer ako je tako,idemo preprodavat:D

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Nasao sam neku slicnu stranicu gdje takodjer prodaju cdkeyeve od MW2 i to originalne (za puno manju cijenu naravno) ali hehehe, igra je na ruskom jeziku Belji se

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
DhulKarnain kaže...
mancekk kaže...

Fallout 1 ,Fallout 2 i Brotherhood of Steel u kutiji (zajedno naravno ) za 40 kn kod mene u trafici,a i u trgovini.

koja trgovina? čije izdanje? tisak?

ovo moram uzet.

Kiosci Tiska.

Inače, isti naslovi su na sniženju na Good old games siteu (www.gog.com) s time da je tamo zagarantirano da rade na Visti/sedmici jer su upakirani zajedno sa DosBox-om. Za ove na kiosku ne znam.

Cijena na Gog-u je 3,85 $ po komadu što je kad se zbroji ipak više nego ovo na Tisku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 15:53 (Tvrdy).
16 godina
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
AA-d00d kaže...
AlterEgo kaže...

 

Sigurno ima neka kvaka

 

Kvaka je u tome što se dobije samo CD key... btw na jednoj stranic sam naletio na popust od 10% koji se moze primjeniti na spomenutoj stranici tako da ispadne ukupno 225 kn... Cd-key se dobije u roku par sati

16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Na steamu isto dobis samo cdkey pa opet kosta 60€.

Kvaka je u tome da oni nabavljaju negdje po jeftinijoj cijeni (Azija npr.) i onda prodaju ovdje, problem ce nastati kad ce steam poceti brisati igre sa racuna ljudi koji su tako nabavili MW2

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
Tvrdy kaže...
DhulKarnain kaže...
mancekk kaže...

Fallout 1 ,Fallout 2 i Brotherhood of Steel u kutiji (zajedno naravno ) za 40 kn kod mene u trafici,a i u trgovini.

koja trgovina? čije izdanje? tisak?

ovo moram uzet.

Kiosci Tiska.

Inače, isti naslovi su na sniženju na Good old games siteu (www.gog.com) s time da je tamo zagarantirano da rade na Visti/sedmici jer su upakirani zajedno sa DosBox-om. Za ove na kiosku ne znam.

Cijena na Gog-u je 3,85 $ po komadu što je kad se zbroji ipak više nego ovo na Tisku.

da, ali fallout 2 i brotherhood su, za razliku of jedinice, ionako windows only igre, pa tu dosbox ne pomaže (iako ih vjerojatno oni ne bi prodavali kad ne bi bile vista/win7 kompatibilne)

moram pregledat kioske u gradu definitivno

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

btw, Orange box (Half-Life 2, Half-Life 2: Episode 1, Half-Life 2: Episode 2, Half-Life 2: Lost Coast, Team Fortress 2, Portal) je na Steamu za 11,5 eura još nekih 21 sat.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Meni Fallout 2 radi na 7-ici, samo onaj video na počeku ima čudnih boja, a igra radi bez greške.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude

imate novogodišnji popust na game.co.uk

ima i po 20-tak funti popusta

15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Na Steamu do 3.1. dosta popusta. Baš kupio Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 za 250 kn. :)

 

P.S. Ima i ostalih igara od Activisona, EA itd...

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 18:49 (Aerendyl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Danas je na Steamu Elder scrools Morrowind game of the year edition za 4,99 € (75% off). Brutalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude

Mislim da ima u Crovortexu za cirka 70-80 kuna kupit Morrovind, Tribunal i onj treći dodatak a dobiši cde lijepo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
mancekk kaže...

Mislim da ima u Crovortexu za cirka 70-80 kuna kupit Morrovind, Tribunal i onj treći dodatak a dobiši cde lijepo.

Ako su CD-i zaštićeni Securom-om ili nekim sličnim DRM-om (a većina igara je) onda to nije baš neka prednost jer kad igraš moraš imati cd. Pa stalno izmjenjuj cd-e ili traži no-cd patch ili kao ja, koristi Gamejackal koji često zna zeznuti..

Sve u svemu, kako vrijeme odmiče i kolekcija igara mi raste, sve više cijenim udobnost i jednostavnost korištenja digitalnih distribucija ala Steam. Ah, skoro sam zaboravio automatski patching.

Inače, igra je po 69 Kn ali to je ipak 2x skuplje nego ova ponuda na Steamu.

14 godina
online
RE: Popusti, akcije i dobre ponude

Ako su CD-i zaštićeni Securom-om ili nekim sličnim DRM-om (a većina igara je) onda to nije baš neka prednost jer kad igraš moraš imati cd. Pa stalno izmjenjuj cd-e ili traži no-cd patch ili kao ja, koristi Gamejackal koji često zna zeznuti..

Sve u svemu, kako vrijeme odmiče i kolekcija igara mi raste, sve više cijenim udobnost i jednostavnost korištenja digitalnih distribucija ala Steam. Ah, skoro sam zaboravio automatski patching.

Inače, igra je po 69 Kn ali to je ipak 2x skuplje nego ova ponuda na Steamu.

Ma sve to stoji,pogotovo kad imaš veću kolekciju igara, ali ja sam prije kakvih godinu i pol kupio za 110 kuna Morrowind i ekspanzije tamo.A netko voli imat i cdee.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
mancekk kaže...

Ako su CD-i zaštićeni Securom-om ili nekim sličnim DRM-om (a većina igara je) onda to nije baš neka prednost jer kad igraš moraš imati cd. Pa stalno izmjenjuj cd-e ili traži no-cd patch ili kao ja, koristi Gamejackal koji često zna zeznuti..

Sve u svemu, kako vrijeme odmiče i kolekcija igara mi raste, sve više cijenim udobnost i jednostavnost korištenja digitalnih distribucija ala Steam. Ah, skoro sam zaboravio automatski patching.

Inače, igra je po 69 Kn ali to je ipak 2x skuplje nego ova ponuda na Steamu.

Ma sve to stoji,pogotovo kad imaš veću kolekciju igara, ali ja sam prije kakvih godinu i pol kupio za 110 kuna Morrowind i ekspanzije tamo.A netko voli imat i cdee.

pa i u ovoj steamovoj ponudi morrowinda su ekspanzije uključene.

 

Morrowind + 2 ekspanzije za 35kn. molim lijepo, to je smiješna lova za igru te kvalitete i obujma.

kupio sam to odmah bez razmišljanja (plus Braid, Medieval TW 2, Stalker, KOTOR, Torchlight, Guild Wars GOTY, IL-2 1946 i Rome Total War Gold - počastio sam se bogme, ali to su sve igre koje sam prije igrao piratske i sad se želim odužiti developerima zato što sam u svima njima iznimno uživao, a i dalje namjeravam)

 

i što je najbolje, sad nemam uopće brige gdje su mi CD-i, hoće li se izgrebat ili sl.

 

a ako mi se baš gleda box i cover art, mogu skinut sa neta high res scan i gotovo.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
DhulKarnain kaže...

kupio sam to odmah bez razmišljanja (plus Braid, Medieval TW 2, Stalker, KOTOR, Torchlight, Guild Wars GOTY, IL-2 1946 i Rome Total War Gold - počastio sam se bogme, ali to su sve igre koje sam prije igrao piratske i sad se želim odužiti developerima zato što sam u svima njima iznimno uživao, a i dalje namjeravam)

 

Ja sam iz istog razloga ubo id Complete pack koji je bio na smiješnih 23 € a uključuje sve moguće Doomove i Wolfensteine moje mladosti. Koliko sam sati u ranim devedesetima potrošio na te igre..

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Pozdrav svima!

 

Evo ja imam jedan WOW: The Wrath of the Lich King viška pa prodajem ako nekog zanima.

 

Ne znam je li ovo pravo mjesto za to pa molim admine da prebace ako nije.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
Serious Sam HD na steamu za 6,79€.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude

Pozdrav,

 

Imam bon za besplatno skidanje igre Dirt 2 (dobiven kupnjom grafičke) i zamijenio bih ga za original igre Crysis 1 i 2 te Far cry 2.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2010 18:31 (Rene).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude

kad smo već kod kupovine preko neta. da li je normalno da mi još nije stigo C&C: Decade sa game.co.uk

30.12.2009. sam naručio, 31.12.2009. su poslali, a još uvijek ništa nije stiglo, znam da je baš bilo vrijeme praznika ali bilo je 5 radnih dana kad je moglo stić

15 godina
protjeran
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
maxsisac_cro kaže...

kad smo već kod kupovine preko neta. da li je normalno da mi još nije stigo C&C: Decade sa game.co.uk

30.12.2009. sam naručio, 31.12.2009. su poslali, a još uvijek ništa nije stiglo, znam da je baš bilo vrijeme praznika ali bilo je 5 radnih dana kad je moglo stić

Polako, ja sam čekao MW2 preko 10 radnih dana.

Ne žvači dok jedeš (c) Doxy
14 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude

hvala na odgovoru.

inače sam pun teorija zavjera i sličnih stvari pa kad mi nešt ne dođe nakon kao šta neki pričaju da dolazi za 4-5 dana, pun sam sumnji

inače kad sam kod zavjeri, izgleda da je svinjska gripa iapk izmišljena, bravo ja

15 godina
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
AA-d00d kaže...

Na steamu isto dobis samo cdkey pa opet kosta 60€.

Kvaka je u tome da oni nabavljaju negdje po jeftinijoj cijeni (Azija npr.) i onda prodaju ovdje, problem ce nastati kad ce steam poceti brisati igre sa racuna ljudi koji su tako nabavili MW2

Ja sam kupio MW2 preko g2play, 240kn... takodjer sam imao dobru komunikaciju sa tipom ciju firmu je ova firma kupila, stvar je u tome sto oni uzmu kolicinu koju preprodaju, zbog toga su tako niske cijene...

 

I da MW2 radi bez problema, aktivacija je prosla isto tako... ko da sam u steama kupio origigi...

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Popusti, akcije i dobre ponude
tnakir kaže...

Ja sam kupio MW2 preko g2play, 240kn... takodjer sam imao dobru komunikaciju sa tipom ciju firmu je ova firma kupila, stvar je u tome sto oni uzmu kolicinu koju preprodaju, zbog toga su tako niske cijene...

 

I da MW2 radi bez problema, aktivacija je prosla isto tako... ko da sam u steama kupio origigi...

 

Je li ti na engleskom jeziku mw2? Koliko dugo je proslo od aktivacije?

Pitam jer i ja razmisljam da ju kupim preko g2playa ali sam citao po forumima da su brisali igru sa steam racuna ljudi koji su ju kupili preko g2playa, takodjer sam procitao da je nekima igra bila na ruskom? 

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice