Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.797
|
čitano: 4.672.093
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nego, cyberpunk 2077, santa domenica

 

Kod IGRA30 ili IGRE30, ne sjecam se 30%

 

Mene izaslo 350kn sa dostavom

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ako sam dobro vidio i skuzio na Mydealz ako se preko vpna iz"Rusije" uzima CP2077 je 23 eura, a sad i Vampire The Masquerade: Bloodlines2 neki spesl edisn Bloodmoon nesta sa 89 je na 17 eura... Nemam laptop kod sebe pa nemogu probat...al ako je tako uzimam to...

Edit... Probao sam preko mobitela vidjet...i je CP je 22 eura... Samo vpn je neki spor uzas pa mi se nije dalo ic placat sad... Poslje cu kad se uhvatim laptopa... A igra bi trebala normlano bit dostupna na svim jezicima i na vasem racunu...

Edit: i Baldurs Gate3 je 2000 rubalja...znaci oko 22 eura ili 160 i nesta kuna...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 14:55 (jocommb).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Sad sam kod kolege na laptopu probao i prolazi kupovina...
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
jocommb kaže...
Sad sam kod kolege na laptopu probao i prolazi kupovina...

 VPN i originalni gog acc? Jel se mogu igre sa gog igrat na steam?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Da org acc... Al ovo drugo neznam..
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Imam na gog walletu oko 30ak eura ali ih ne mogu koristiti za plaćanje u rubljima?
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 20:07 (Volume).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
@Volume ... Paypalom sam ja...160 i nesta kuna....
VenAtoR#2231
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
@jocommb jesi koristio VPN?
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
A koji vpn ima free argentinu i rusiju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Epic nas je izgleda toliko razmazio da ga vise nitko ne spominje, ako ne daje dobre igre.

Inace, od proslog cetvrtka moze se pokupiti Cave Story +.

 
6 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SamoPitam3 kaže...

Epic nas je izgleda toliko razmazio da ga vise nitko ne spominje, ako ne daje dobre igre.

Inace, od proslog cetvrtka moze se pokupiti Cave Story +.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

www.chip.de

 

imaju Adventski kalendar i danas u 16:00 daju 20.000 ključeva za Steam, pa kaj vam upadne (ujutro je planulo prvih 20.000)...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Stric_Jura kaže...

www.chip.de

 

imaju Adventski kalendar i danas u 16:00 daju 20.000 ključeva za Steam, pa kaj vam upadne (ujutro je planulo prvih 20.000)...

 Za nas koji ne znaju bas njemacki, jel to ovaj kalendar na focus.de ili bas negdje na chip.de

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

hmmm..

 

u Chromeu, bilo gdje na stranici - desni klik - translate to English...

 

ali ne brini, planulo je, nema više, ja sam uspio jedan ključ dobiti, samo je već iskorišten ?!? pa se sad dopisujem s podrškom...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 11:49 (Stric_Jura).
15 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
6 0 hvala 8
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Sale na Fanaticalu
Meni je zapeo za oko bundle 11 igara za 2 eura, ukljucujuci Styx Master of Shadows, Sniper Ghost Warrior trilogija i V Rally 4 - https://www.fanatical.com/en/bundle/all-stars-13-bundle
I hrpa igara za 1 euro ili 5 za 3 eura, ukljucujuci Dirt 4, F1 2018, Call of Juarez - https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/25th-anniversary-build-your-own-bundle
 
6 0 hvala 7
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ovaj tjedan su na epicu besplatni Pillars of Eternity Definitive Edition i Tyranny Gold Edition
https://www.epicgames.com/store/en-US/product/pillars-of-eternity/home

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/tyranny/home

Iduci tjedan ne piše sto je (mystery game), ali nakon toga 14 dana svaki dan nova besplatna igra

https://www.epicgames.com/store/en-US/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 17:13 (macgyver).
 
27 0 hvala 28
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ljudi, zna li neko gdje se može kupiti RP za League of Legends za EUNE i preko pejpal balance da se plati. Imam problem jer imam love na PayPal Balance ali ne na kartici, a Riot mi traži karticu i kada izaberem PayPal opciju, da ne duljim sve sam pokušavao ne ide.

 

Znači Riot Points za LOL EUNE, da se može kupiti online,

 

Unaprijed hvala momci

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Flux_Pavilion kaže...

Ljudi, zna li neko gdje se može kupiti RP za League of Legends za EUNE i preko pejpal balance da se plati. Imam problem jer imam love na PayPal Balance ali ne na kartici, a Riot mi traži karticu i kada izaberem PayPal opciju, da ne duljim sve sam pokušavao ne ide.

 

Znači Riot Points za LOL EUNE, da se može kupiti online,

 

Unaprijed hvala momci

 Probaj mozda unjet karticu na PP i kod placanja stavi da ti skine s balancea, ako vec ne zeli automatski s balancea skinut novac

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

https://support.ubisoft.com/en-US/Article/000094545/Happy-Holidays-Event-December-2020

 

Ubisoft dijeli slijedecih dana. Kao biti ce igara i ingame content. Prvo sto dijele je AC Valhalla rewards pack (koliko vidim jos moze pokupiti do 14 sati danas, a onda ide slijedece).

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 12:03 (SamoPitam3).
 
3 0 hvala 6
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ako je ovo tocno, bit ce veoma bogati pokloni na Epicu.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
31 0 hvala 10
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Čitatelj kaže...
Ako je ovo tocno, bit ce veoma bogati pokloni na Epicu.

 Naravno, Discord screenshoti s nula kredibiliteta su odličan izvor informacija.

 

Evo meni javio susjed da će na Božić epic svima uplatit soma eura na račun. Vjerujte mi, provjerena informacija.

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nije moj screenshot, nego sam vidio u jednoj grupi.

Ako je istina, super, ako ne, nikom nista.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SamoPitam3 kaže...

https://support.ubisoft.com/en-US/Article/000094545/Happy-Holidays-Event-December-2020

 

Ubisoft dijeli slijedecih dana. Kao biti ce igara i ingame content. Prvo sto dijele je AC Valhalla rewards pack (koliko vidim jos moze pokupiti do 14 sati danas, a onda ide slijedece).

 Ja sam danas pokupio:

Starlink: Battle for Atlas

 

 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Bolesna kolekcija, ak je ovo istina.

Iako kad su dijelili onaj GTA V, nisam ga mogao pokrenit jer je EPIC nesto zaj*bavo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Čitatelj kaže...
Ako je ovo tocno, bit ce veoma bogati pokloni na Epicu.

 Baš sam raspravljao sa drugom, on je uvjeren, dok ja s obzirom na kolekciju nisam uvjeren da će podijeliti ove igre. Možda bude max 1-2 sa spiska a i to je previše.

 

Jeste da nas je Epic umazio, ali meni je ovo nerealno.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
boxer kaže...
Čitatelj kaže...
Ako je ovo tocno, bit ce veoma bogati pokloni na Epicu.

 Baš sam raspravljao sa drugom, on je uvjeren, dok ja s obzirom na kolekciju nisam uvjeren da će podijeliti ove igre. Možda bude max 1-2 sa spiska a i to je previše.

 

Jeste da nas je Epic umazio, ali meni je ovo nerealno.

 Vec se jednom pisalo da ce dijeliti The Witchera 3. Mozda to bude jedina istina. Meni isto ovo lici kao lista lijepih zelja. Previse je tu jakih naslova. Epicovi serveri ne bi izdrzali te dane

 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SamoPitam3 kaže...
boxer kaže...
Čitatelj kaže...
Ako je ovo tocno, bit ce veoma bogati pokloni na Epicu.

 Baš sam raspravljao sa drugom, on je uvjeren, dok ja s obzirom na kolekciju nisam uvjeren da će podijeliti ove igre. Možda bude max 1-2 sa spiska a i to je previše.

 

Jeste da nas je Epic umazio, ali meni je ovo nerealno.

 Vec se jednom pisalo da ce dijeliti The Witchera 3. Mozda to bude jedina istina. Meni isto ovo lici kao lista lijepih zelja. Previse je tu jakih naslova. Epicovi serveri ne bi izdrzali te dane

 

 Nema sanse da bude Witcher 3. Prije pol godine je epic imao sale gdje je Witcher 3 bio 14.99, a epic je davao kupon od 10 eura za sve igre od 14.99 ili vise, tako da smo ga mi mogli dobiti za 5 eura (CDPR bi i dalje dobio novaca kao da je prodan za 15 eura, jer je epic placao razliku). I tad je CDPR prisilio epic da snize cijenu na 14.98, kako ga ne bi mi nebi mogli kupiti za 5 eura. Tako da nema sanse da ga sad daju besplatno.

 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Eventualno ga mogu dati ekipi na PS4 da malo speru ovu sramotu zvanu Cyberpunk.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice