NOVI Gaming Kanal

poruka: 4
|
čitano: 1.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
NOVI Gaming Kanal

Pozdrav svima ljudi, evo poceo sam s YouTubeom prije nekih mj dana, nisam se reklamirao doslovno nigdje i skupio sam oko 20 suba i sad u 3 dana kad sam poceo po grupama stavljat skocilo je, jebiga koliko god se trudio nemoze me nitko vidit, al dobro ide na bolje :D Neznam dal se smije ovo stavit na ovom forumu a posto nisam nigdje procitao suprotno odlucio sam stavit link pa ako Vas zanima pogledajte, stvarno ulozim u klip dosta vremena i truda, mada moze i bolje al evo, neki ljudi su me podrzali (nisu frendovi niti netko ztko me poznaje) tako da barem nesto vrijedi to sta radim xD
Ugl ako zelite bacite pogled i naravno svaki oblik podrske mi je dobrodosao pa cak i kritika :D

YouTube LINK KANALA:
https://www.youtube.com/channel/UCJIwUJfjLiuQh-H680ZJ7aA

 

 

GHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2017 18:39 (Game.HR).
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
NOVI Gaming Kanal

Nova epizoda Far Cry Primal-a, Sde Quest ( sporedna misija ) lovimo SABERTOOTHA :D

Ako Vam se svidi podrzite me bilokako LIKE,SHARE,KOMENTAR ili se PRETPLATITE puno bi mi znacilo, hvala :)

GHR
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
moderator
offline
NOVI Gaming Kanal

Neke teme sam ti obrisao jer ovo šta ti radiš nema smisla,zamisli da sad svi krenemo otvarati novu temu za svaki video .

 

Tako da od sad sve stavljaj u ovu temu,ali više nesmiješ otvarati novu temu za svaki video.

Ovu temu ti mogu preimenovati ako ti ne paše ovaj naslov teme.

 

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NOVI Gaming Kanal

Da upravu si jebiga morao sam nekako da cim vise spamam a znam da ne sm  ijem jbg, necu vise  uopce stavljat ili ako cu stavit stavljat cu dosta rijede, izvinjavam se jos jedanput :)

GHR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice