Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.285
|
čitano: 556.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
HeavyMetalDrummer96 kaže...
Ekipa, pliz mala pomoć.
Tražim jednu prastaru demo igricu sa Enterovog CDa, igrao sam ju u osnovnoj, dakle najkasnije 2010. FPS demo, samo jedan level. Ti si zaštitar u brodskoj/kontejnerskoj luci koju napadaju teroristi. Na početku imaš samo handgun, kasnije od ubijenih terorista uzmeš assault rifle, pred kraj misije i shotgun. U sklopu te luke ima i hrpa kamiona i skladišta. Još se sjećam na kraju levela dođeš u neko skladište di nađeš jednog ranjenog vojnika/specijalca koji te pozove/inicira u svoju jedinicu i tu je gotovo. Jbga, kad je demo.
Dakle, dal itko zna kak se ta igrica zove, rado bi ju opet igrao :) 

Možda Prism: Guard Shield?

5 godina
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ekipa,

pala mi je napament jedna igra s Enterovog CD-a (ako se ne varam), igra je FPS, radnja je sljedeća, kreće tako da se ti i tvoj NPC kolega (naoružan sniper rifleom) spawnate u nekakvoj šumi (ali sci-fi environment, neki dinosaurus u blizini), player po defaultu ima neki automatic assault rifle. Nakon toga kreće akcija, pucanje po neprijateljima i linerano pushaje do objectiva. Od ostalih se detalja sjećam sci-fi geranih neprijatelja (pješadija), nekog neprijateljskog vozila koje projuri šumskim putem a player i NPC se nakratko sakriju pa nastave pushat, quote na početku radnje koje sam upamtio su "Watch out, mines", "Let's move out"...

Igra me neodovljivo podsjeća na HALO, Crysis i ostali military sci-fi đir. Datira negdje iz 2003-2007 godine po mojoj slobodnoj procjeni.

Ostale detalje sam totalno sam smetnuo s uma. Možda netko zna o čemu pričam.
Unaprijed hvala!

LP

0 0 hvala 0
14 godina
codename19 kaže...

Pozdrav ekipa...

Vrlo vjerojatno Chrome: Specforce. Na misiji 5 ima dinosaura, scifi i sniper pratnja. To je igra od koje je Crysis besramno "posudio" one armor powere.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina

Turok remake/reboot iz 2008?

Object reference not set to an instance of an object
5 godina

Bravo, to je to!

Hvala na brzom odgovoru.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice