Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.272
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
HeavyMetalDrummer96 kaže...
Ekipa, pliz mala pomoć.
Tražim jednu prastaru demo igricu sa Enterovog CDa, igrao sam ju u osnovnoj, dakle najkasnije 2010. FPS demo, samo jedan level. Ti si zaštitar u brodskoj/kontejnerskoj luci koju napadaju teroristi. Na početku imaš samo handgun, kasnije od ubijenih terorista uzmeš assault rifle, pred kraj misije i shotgun. U sklopu te luke ima i hrpa kamiona i skladišta. Još se sjećam na kraju levela dođeš u neko skladište di nađeš jednog ranjenog vojnika/specijalca koji te pozove/inicira u svoju jedinicu i tu je gotovo. Jbga, kad je demo.
Dakle, dal itko zna kak se ta igrica zove, rado bi ju opet igrao :) 

 Možda Prism: Guard Shield?

7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ekipa,

pala mi je napament jedna igra s Enterovog CD-a (ako se ne varam), igra je FPS, radnja je sljedeća, kreće tako da se ti i tvoj NPC kolega (naoružan sniper rifleom) spawnate u nekakvoj šumi (ali sci-fi environment, neki dinosaurus u blizini), player po defaultu ima neki automatic assault rifle. Nakon toga kreće akcija, pucanje po neprijateljima i linerano pushaje do objectiva. Od ostalih se detalja sjećam sci-fi geranih neprijatelja (pješadija), nekog neprijateljskog vozila koje projuri šumskim putem a player i NPC se nakratko sakriju pa nastave pushat, quote na početku radnje koje sam upamtio su "Watch out, mines", "Let's move out"...

Igra me neodovljivo podsjeća na HALO, Crysis i ostali military sci-fi đir. Datira negdje iz 2003-2007 godine po mojoj slobodnoj procjeni.

Ostale detalje sam totalno sam smetnuo s uma. Možda netko zna o čemu pričam.
Unaprijed hvala!

LP

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
codename19 kaže...

Pozdrav ekipa...

 Vrlo vjerojatno Chrome: Specforce. Na misiji 5 ima dinosaura, scifi i sniper pratnja. To je igra od koje je Crysis besramno "posudio" one armor powere.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Turok remake/reboot iz 2008?

Object reference not set to an instance of an object
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bravo, to je to!

Hvala na brzom odgovoru.

14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna li tko Sokoban stil igru, jedan jedini .EXE...

 

završavalo je ime na ky....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz gejmeri :) help needed haha

radi se o staroj igrici.. 2D.. slično nešto onim lemmingsima ali naprednije od toga jer su likovi veći i grafika je ljepša.. 

mislim da je bio na pc play dvd-u gdje je bio i bloodrayne 1 i gun metal.. u igrici se radi o tome da je na površini cca 5 nekih patuljaka ili šta već i sa njima se moze micati i kopati i sjećam se da na površini su neke crveno bijele gljive koje su se mogle ubrati i iskoristiti kao resurs i lišće se bralo i radio zakom ili tak nešto..

sjećam se još da se s tim likovima mogli kopati tuneli i da kad se ode duboko da se nađe neka prostorija gdje je neki npc koji te ubija..

sjećam se da je igrica bila na njemačkom jeziku tj da su likovi pričali na njemačkom.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ovako ja mislim da ovo će bit ono borba za život dakle ovako ja i sestra smo davno igrali tu igricu kao klinci na prastarom kompu i ovako je išlo ti si čoviječuljak neki imaš par različitih igara za igrat ugl jedna je moraš u uredu gasit vatru i spasit ljude koji su tamo onako gleda se nekad od gore nekad sa strane različito je svaki put pa imaš kao d amoraš biježat od nekih utjerivača dugova a na kraju kad završi besplatno igranje dođe onako taj lik zgažen pred semaforom i moraš platit i crveno je na semaforu kad platiš možeš dalje igrati igricu imaš čak i da prelaziš cestu kao croosing the road tako nešto je bilo ugl taj čovijek sa kojim igraš je onako uredski radnik obučen je u odijelo i ima neke naočale i kravatu tako nešto ako netko zna plizz help ja i sestra tražimo godinama i nema rezultata
Erik
 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dobar dan,

Ja neznam ime igrr koju sam igra sa Enter Cd-a, mozete pomoc?

Bila je 3d puzzle platformer sa 2 igraca. Prvi lik je bila zelena cura sa rolama, a drugi je bio plavi decko koji moze plivat. Triba si koristi ta dva lika za dovrsit level. Izgledali su okruglo.
Bio je jedan level di ima jedna strojnica koja te pokusala upucat, i bilo je krvi. Ne puno. Igra je izgledala svijetlije boje.

Hvala unaprid.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hej ljudi jesmo li još aktivni? :D

Bila je to mala igrica, dobila sam je na CD-u časopisa Enter. Cca između 2004. i 2008. sam to igrala. Ti si neki blob i setting je indie, ne sjećam se da je bilo previše challenging, već mi je draže bilo igrati jer je glazba bila umirujuća i lijepa grafika. 2d platforma. Mislim da se zvalo kao nešto Pujo, Pojo, ili Poojo. Ne znam. 
Sve sam pretražila. Ako netko ima kakvu ideju, pišite! :D 

EDIT: taj mali blob i atmosfera me jako podsjeća na ibb & obb igru, ali je single player

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 11:24 (Monah).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav svima. Ako se netko može sjetiti. Dakle stara igra tamo negdje 2000. Platformer, lijepa grafika, glavni lik je lisac koji je obučen ko neki gusar ili tako nešto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

The Land of the Scurvy Dog mozda?

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Azmo kaže...
Pozdrav svima. Ako se netko može sjetiti. Dakle stara igra tamo negdje 2000. Platformer, lijepa grafika, glavni lik je lisac koji je obučen ko neki gusar ili tako nešto.

 Vjerojatno 'Claw'

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
To je to! Hvala ti!
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav,

Tražim već neko vrijeme jednu staru igru gdje je glani lik dupin.

 

PC igra, igrao sam je oko 2005 pa pretpostavljam da je igra izašla koju godinu prije, ako ne i kasnih 90ih. 
Koliko se sjećam, 2D je igra, u boji. Ti plivaš kao dupin po moru (ne otvorenom, više kao bazenima), na rubovima je kamenje i koralji i pritom skupljaš nešto (ribe ako se ne varam). Između tih bazena ti je nekad blokiran put i tamo stoji pingvin ili nešto slično.
Na HUDu su bili neki mjehurići, ne znam čemu služe. Još jedan detalj kojeg se sjećam je da je u početku more bilo normalno plavo, a neki idući dio/poglavlje je more crvenkasto kao od lave. Isto tako nisi mogao "van" mora nego je cijelo vrijeme radnja pod vodom.

Više od toga se baš i ne sjećam. Znam još da se bilo dosta lako zagubit u tome, nekad sam plivao okolo dosta dugo a da ništa nisam napravio..

Na googlu uopće ne mogu naći tu igru. Najbliže što odgovara je serija ecco the dolphin, ali prema mom sjećanju je grafika i radnja drugačija (pogledao sam sve edicije ecco the dolphina). Tražio sam i po nekim arhivama igara po motivu dupina, ali ništa. Ili me sjećanje vara, ili igra nije baš bila popularna pa je nema.

Ima neko ideju koja je to igra ili kako da je lakše pronađem?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 19:27 (Xpider).
11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav. Znam da ce ovo biti jako teško za shvatiti, ali trazim neku igru koja je trebala izaci prije nekih pa sigurno 10godina. Radi se o horror igri i samo se sjecam trailera. Znaci kao neki covjek se slupa sa autom u neku šumu i budi se u tom autu i ide po toj šumi i ta šuma je sva puna nekih gljiva koje svijetle. Znam da je horror trebao biti. Na mene je doata jak utisak ostavio taj trailer i baš me zanima koja je to igra trebala biti? Pa možda netko zna?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E sad meni treba pomoć xD

Jako mi se igra jedna igra i bio sam uvjeren da ju imam, ali ispada da sam očito probao "onu" verziju usred job gužvi i nikad zapisao/kupio

- 2D pixel avantura stilski jako slična Stranger Things igri ili pak Darkside Detectives i sl.
- izašla cca 2016. - 2020.

- radnja '80s
- tipična "feel good atmosfera" na početku, ti si neki klinac i počneš kod kuće/dvorište; ono šilterice, skate, bicikl

- jako puno 80s referenci i humora

Mislio sam da je Unusual Findings, al nije.

Tko pomogne ima pola kile točeno po izboru
EDIT: Crossing Souls, našao

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2023 1:01 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ništa, kupi si pivu.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle, ne mogu se sjetiti kako se zove igra koja je jako slična darkest dungeon-u, ali cijela radnja u igri je zajebancija.

Znači konstantno cijela priča i likovi su smiješni - tipa south park humor povezan u darkest dungeon mehaniku borbe.

Igrao sam ju prije negdje 4-5 godina na preporuku buga i prešao ju cijelu, ali sad nakon hrpe pretraživanja po netu ju ne mogu naći.

Ideje?

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Baš isti taj side stil ili više klasični?

Pada mi na pamet jedino The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet of chaos.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2024 21:21 (fer-de-lance).
5 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Isti side stil, furaš mislim 4 max junaka, svaki ima neki svoj special attack, ili heal ili već neku mehaniku.

Humor je sprdačina na d&d , igra se normalno u turnovima.

Mislim da je zaplet oko toga da je cijelo mjesto iz kojeg su glavni likovi nestalo, odnosno ljudi su nestali.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pozz društvo.. da li netko mozda zna ili ima časopis PC PLAY kad je bloodrayn 1 izlazila.. sjecam se da je na tom cd-u bila igrica gun metal i bloodrays i jos jedna ali ne znam kako se zove a jako me zanima

ja mislim da je to bilo izdanje br 90 ili tu negdje

hvala 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice