Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.265
|
čitano: 478.920
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Ne možete se sjetiti naziva igre?

brisati

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 13:33 (Diablo86).

0 0 hvala 0
5 godina
suspendiran

Sjetio sam se neki dan Play Stationa 1 i jedne igre koje se ne mogu sjetiti.

Radnja je mislim futuristička i igraš kao neki lik s nekim laserom ili nečim sličnime. Radnja je top down (slično kao Duke Nukem: Manhattan), a prvichapter ako me sjećanje dobro služi je u nekom futurističkom gradu na krovovima i završava s bossom koji je neka velika biljka mesožderka. Dalje se ne sjećam nikako. 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Da nije apocalypse?

Oh you want some? Oh you want some too?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
suspendiran
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Slično je, ali ostala mi je u sjećanju ta biljka mesožderka a ovdje je nema koliko sam uspio izvrtiti video.

I want to believe
3 mjeseca
Pozdrav, prva igra je na nintendo64, neki pustos i imas svoj auto/tenk/nisan siguran sta i ides uokolo i ka neki vanzemaljci isto tako imaju kontrolu nad time, bas san skroz zaboravia tu igru ali toliko je mogu opisat..ratna/pucacina tako nesto, ja msln 3rd person shooter

2. igra je PC igra onako futuristicka skoro ka GTA sta se tice rpga i obavljanja misija i to samo sta mos letit onako u svojoj letjelici ali to je sve u zraku i mos pucat s tim letjelicama i tako to

Update: prva se zove body harvest, nasa uz pomoc
ako nekome zatriba
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 2:10 (lukezy).

1 0 hvala 0
3 mjeseca
Sad se osjecan ka kad ne mogu nesto nac i pozoven mater da pomogne samo da bi ona nasla to sta trazin isprid nosa mi...druga igra se zove Scrapland!

1 0 hvala 0
8 tjedana

Pozdrav, znaci negdje izmedu 2003-2012 je na Enter cd-u bila demo igrica.

Radnja je bila na nekom planetu u svemiru. Igra je tower defense stil s valovima napada svakih npr 2min. Napadaci su bili razni diskovi neki i isli su sa svih strana mape prema centru.

Zadatak je bio izgradit obranu no sve se vrtilo oko nekih iskri(loptice svjetla) koje si morao prikupiti i s njima napajati puske i turrete. Sjecam se da je jedna vrsta turreta bila kao meteorološka i ona je munje pucala prema neprijatelju.

Hvala unaprijed ako se itko sjeca

0 0 hvala 0
6 godina
Pozdrav!!
100 posto igra nazalost koje sam igrao preko entera i buga se nemogu domislit. Znam vizualno opisat scenu dvije i tjt. Nazalost nemogu nikom pomoc, al mozda mozete vi meni?
Igra je stara između 2006 do2012,znam da ne pomaze mnogo AL igra se s jednim Izgubljenim jajetom, pticjim jajetom, zelene boje kojeg mi kontroliramo, izgled na pr u kao igre na platformama al puno glađe. Prva scena jaje u nekakvom otpadu, skakucka do dna otpada pokusavajuci da ne pade i da ne umre, dođe do dna, mora preci kroz vodu, U kanalic na drugi kraj mape... To je sve sta znam,igra kao da ne postoji.. Pogledajte igru Lost Egg ali u platformastom obliku igre, i zamislite zeleno pticje jaje s nogicama koje je u smetlistu.. :'( ni bog to nezna.

0 0 hvala 0
8 tjedana
Bok ljudi, jel bi mogao netko napisati popis igara koje su bile na enter cdu, cim vise njih kojih se mozete sjetit, puno bi mi pomogli, hvala :)

0 0 hvala 0
3 godine

Crapk1n 

jedino zeleno jaje koje sam nasao na netu je Speedy Eggbert ? haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 13:39 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 tjedana

Pozdrav znači ovako je išlo ti si kao čovjek jedan i moras bijezat od nekih kamatara imas vise mini igra to bježanje onda gašenje požara u uredu pa neka spašavanja i tako igra je iz mog djetinjstva najvišpe se sjećam da je bila ne nekim od onih cdova kao sta su pcplay ili enter iskreno neznam odakle mi ta igra uopće ugl najviše mi je u sijećanju ostalo da imas određeno vrijeme koliko dugo je mozes igrat msm da je bilo mjesec dana i onda moras kupit cijelu verziju a na slici di piše da kupis cijelu verziju leži taj čovječuljak zgažen i na semaforu je crveno svijetlo i da jos jedna mini igra imate i prelaženje preko ceste kao crossing road nesto slicno ugl ja i sestra trazimo tu igru vec dugo i nikako je nemožemo naći pa ako netko zna neka mi se javi svakako na mail emran.sa345@outlook.com HVALA

Erik

0 1 hvala 0
3 tjedna
eh ovako, moze li se neko sjetit igre u kojoj se radilo o ucenju i zabavi, ikona je bila srce i bila je za pc. ne mozemo se ni ja ni brat sjetit, a zanima me. inace bila je na enter disku.

edit: sjecam se da je bila igra vjesalice, mnozenje i dijljenje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 22:21 (ahmedd).

0 0 hvala 0
11 godina

Pozdrav, tražim igru iz djetinjstva godina 1996.-1997. Uglavnom radi se o point and click avanturi, moguće da je i neka vrsta edukacijske igre. Jedino čega se sjećam je mali zeleni i njegov svemirski brod gdje klikanjem po brodu izvađa razne vratolomije. Imam osjećaj da bi se svidjelo i novim generacijama pošto je cartoon atmosfera.

Lijepi pozdrav!

0 0 hvala 0
11 godina

Našao sam, igra je Math Blaster

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 12:16 (Life's Good).
11 godina
Life's Good kaže...

Igra broj 2 možda Scrapland?

Pozdrav, prva igra je na nintendo64, neki pustos i imas svoj auto/tenk/nisan siguran sta i ides uokolo i ka neki vanzemaljci isto tako imaju kontrolu nad time, bas san skroz zaboravia tu igru ali toliko je mogu opisat..ratna/pucacina tako nesto, ja msln 3rd person shooter

2. igra je PC igra onako futuristicka skoro ka GTA sta se tice rpga i obavljanja misija i to samo sta mos letit onako u svojoj letjelici ali to je sve u zraku i mos pucat s tim letjelicama i tako to

Update: prva se zove body harvest, nasa uz pomoc

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice