Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

To me po stilu podsjeća na nes verziju Wild gunmana, ili na snesu sunset riders, wild guns ili nekaj slično.

Možda je prerada neke od tih igara.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
nijemidobro_1007 kaže...
Pozdrav, razgovarajući s prijateljicom o starim igricama podsjetila me na još jednu koje se ne možemo sjetiti.... Znači radi se o pustinji, glavni lik je kauboj, sjecamo se tracnica, kaktusa i uz kaktuse odbacenih kravljih i konjskih kostura. Vrijeme negdje 1998.-2002. Ovo što sam googlala, izlazi ili bolja ili lošija grafika tako da je potraga bila bezuspješna.

 Outlaws?

Inače, ovdje:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Western_video_games

 

pa priviri :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!Nedavno sam pronašao stari laptop koji nisam koristio vec dugo godina i jako je slab,posto nemam nikakvih specijalnih mogucnosti na njemu,sjetio sam se onih starih dana kada sam igrao 2d igrice,koje bi mi neki "majstor" skinuo na kompjuter igrao.Da li neko zna,imao sam MiniClip igre i za njih znam kako skinuti,ali da li neko zna ima li gdje skinuti lista igara od kojih znam samo par imena (Feeding Frenzy,Puzzle Express i sl.(Izguglajte ove dvije i mislim da ce te shvatiti o kojim igrama je rijec.)

Vjerovatno ne razumijete o cemu pricam,ali ako iko zna ista slicno volio bih da napise gdje mogu doci do takvih igara.Hvala!

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Pozdrav!Nedavno sam pronašao stari laptop koji nisam koristio vec dugo godina i jako je slab,posto nemam nikakvih specijalnih mogucnosti na njemu,sjetio sam se onih starih dana kada sam igrao 2d igrice,koje bi mi neki "majstor" skinuo na kompjuter igrao.Da li neko zna,imao sam MiniClip igre i za njih znam kako skinuti,ali da li neko zna ima li gdje skinuti lista igara od kojih znam samo par imena (Feeding Frenzy,Puzzle Express i sl.(Izguglajte ove dvije i mislim da ce te shvatiti o kojim igrama je rijec.)

Vjerovatno ne razumijete o cemu pricam,ali ako iko zna ista slicno volio bih da napise gdje mogu doci do takvih igara.Hvala!

Imas ovdje arhivu od preko 1500 flash igara

Ako trenutno nema ono sta ti treba, moguce da stave kasnije posto stalno updateaju arhivu.

Trenutno ima oko 15gb 

 

 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
3 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!

Zanima me pc igra :

- kraj devedesetih pocetak 2000tih

- bila je na bug-ovom cd-u

- 2d

- animacija onako pomalo dječija nesto u stilu worms 2

- physics puzzle nesto u stilu crazy machines (nije incredible machines)

- kroz igru te vodi animirani Einstain

- koriste se magneti, kocke leda, laseri i ostala pomagala da se rijesi zagonetka...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
rokpjer kaže...

Pozdrav!

Zanima me pc igra :

- kraj devedesetih pocetak 2000tih

- bila je na bug-ovom cd-u

- 2d

- animacija onako pomalo dječija nesto u stilu worms 2

- physics puzzle nesto u stilu crazy machines (nije incredible machines)

- kroz igru te vodi animirani Einstain

- koriste se magneti, kocke leda, laseri i ostala pomagala da se rijesi zagonetka...

 Professor Fizzwizzle

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da, ta je. Puno hvala.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!


Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 0:22 (Nameless22).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav! Postoji igrica koju su moje sestre igrale davnih 2000tih sami početak koje se sve tri vizualno dobro sjecamo, ali apsolutno nemamo pojma koji je naziv. Vidjm da je bilo vec slicnih upita u vezi slicnw igrice, mozda je ista, ali ne i imena te igrice. Igrica je izasla bila na bug cdu, mozda je i starija od pocetka 2000tih. Sestre su prilicno sigurne da je developer iz Izraela, pa mozda nekome zvoni nesto u vezi takve igrice. Sama grafika je dosta basic, i pogled je vise kao mapa odozgo po kojem se igrac krece. Pocinje na.parkingu gdje se vide puteljci, drvece/zivica sa strane i msm da su i parkirani auti. Igrac se krece po tim puteljcima i ubiti prelazis s jednog puteljka nana drugi kako bi rjesio zagonetku. Ne sjevam se tocno kako se zagonetka rjesavala msm da je bilo i interakcije s nekim covjeculjcima jos, a mozda su se skupljali i predmeti na svojevrsnoj alatnoj traci u dnu ekrana. Najbitniji detalj je bio def skupljanje kljuceva koji bi se kad trebas prec level pojavili vecinom u kutu ekrana na kockici puteljka. Kljucevi su bili jarko crvene i plave boje. Boje koje su prevladavale na mapi su bile zelena, neutralna neka bez za puteljke, msm da je bilo dosta i nekakve cigle. Sestre se sjecaju da je bila nekakva detektivska shema, mozda cak neke veze s mafijom. Igrica je vise logicka, mozda se i rjesavala preko interakcije s tim ljudima. Prilozit cu screen posta nekoga tko je opisao slicnu igricu pa se mozda netko sjeti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nameless22 kaže...

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!


 Carmageddon?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
prorok kaže...

Carmageddon?



 

 Nije Carmageddon, ova je 2D.

 

Ova ima jako jako slican interface kao Death Rally, ali je grafika bolja.

Nisam siguran jel bio Enter ili Bug.

 

15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mene opis podsjeća na Twisted Metal ili Vigilante 8 ali su 3D. 

 

Imaš na Wikipediji jedan popis takvih igara, pa poredaj po godinama i pregledaj možda se tu krije.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vehicular_combat_games

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
boxer kaže...

Mene opis podsjeća na Twisted Metal ili Vigilante 8 ali su 3D. 

 

Imaš na Wikipediji jedan popis takvih igara, pa poredaj po godinama i pregledaj možda se tu krije.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vehicular_combat_games

 Prešao par puta kroz listu, nema :/ 


Ovo su slike Death Rally-a, ali je moja misteriozna igrica imala isti sistem upgradeanja i oružja (+bio je i machine gun)...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

da nije ovo?

 

Who dares, wins!
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nameless22 kaže...


Ovo su slike Death Rally-a, ali je moja misteriozna igrica imala isti sistem upgradeanja i oružja (+bio je i machine gun)...

 Death Rally je trenutno free na Steamu...

 

https://store.steampowered.com/app/358270/Death_Rally_Classic/

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
3 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ekipa, evo ja novi na forumu...

Već duže vremena tražim jednu igricu stariju i sad sam naletio na forum.

Radilo se o igirici tipa od 2008-2014, sa cda iz časopisa, enter, bug itd.

Radnja je da ti izaberes jednu od 4 rase, barem mislim 4, ljudi, čarobnjaci i onda gradiš kuće i ostale građevine, jacas vojsku, ima bogova, čudovišta , svega haha igra se iz ptičje perspektive, a završava kad osvojila sve..

Nisam siguran , čini mi se da je ime počinjalo na G, nešto kao gliter, guides, tako nekako

Ako netko zna što bi moglo biti, eto, isprike na pisanju

Hvala

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako bilo je u casopisu BUG PRIJE JEDNO 10-TAK GOD VISE MANJE JEDBA IGRICA SA SSUBARU IMPREZA TO JE BILO NESTO KAO RELI VOZNJA PO PRASINI NEKOJ CIJELI PUT JE BIO OD PRASINE DAL SE MOZDA NETKO SJECA TE IGRICE MOZDA STE JU NEKI OD VAS I IGRALI

 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

PROBAJ KOLINMEKRE DVATOCKANULA!!!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Poz,igrao sam igru prije par god,u njoj se pomine ,cini mi se,Arcane univeritet,avantura u trecem licu.

Ima na pocetku i neki dinosaurus da se prodje kraj njega .

Treba neke boje smuckati pa valjda baciti na njega .Nikako da se sjetim naslova . :)

 

Nasao sam

Jurney to center of the earth.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 11:16 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

vec par dana mi po glavi ide jedna igra koju sam igrao prije 15ak godina (vise manje), ali ne mogu se sjetiti naziva. googlao sam sve moguce i nemoguce al ne mogu ju naci.

nisam siguran je li rpg igra ili samo top down

prica je bila da si poceo sa covjekom (human) i onda si tokom igre mogao njega upgradeat sa permanentnim upgradeovima u obliku techa (a la kiborzi),

te si na kraju mogao igru zavrsiti kao 100% covjek/100% kiborg.

sjecam se da je tokom igre (nakon tih upgradeova) stalno nas neko upozoravao da vise ne licimo na covjeka i na kraju ak se dobro sjecam, svi odjebali lika jer se unistio.

ak ko zna ili ima ideju , bio bi mu zahvalan.

 

mislio sam da igra ima "space ...." u nazivu ali nisam siguran vise, googlao sam igre sa tim nazivom ali bezuspjesno

 

EDIT: nasao sam, radilo se o igri "Space Siege"

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 11:00 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije Space Siege?

 

EDIT: Vidim našao si.

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 11:05 (AL13N13).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hexfire kaže...
Envy kaže...

Ljudi pomagajte, dakle već dugo godina tražim tu videoigru koja je bila na jednom od CD-ova ili DVD-ova koji su dolazili uz Bug.

Riječ je o Riziku (popularnoj društvenoj igri na ploči sa kartama i kockama) ali kompjuterska verzija, ali problem je što se ne zove Riziko i ima naravno više mapa od samog svijet. Primjerice Korejski poluotok i sl.
Isto se napada sa tri kockice i brani sa tri.

Ljudi za ovu informaciju častim!

 Pretpostavljam da si provjerio sve što se zove Rizik ili tome slično, pa sam krenuo logikom da se zove drugačije.

 

Našao sam ovo https://sillysoft.net/lux/, ali ne piše na stranici konkretno kako se igra. Vidim da ima hrpa raznih mapa, uključujući i neku sa Korejskim poluotokom kad je već spomenuta.

Jest, neki dan ju pronašao i sjetio se korejskog poluotoka. Vjerojatno je bila puno stara pa mi se činilo da je grafika kud i kamo bolja... ali eto.. slučajno naletim i to je - to.
Par noći sam ovako od 21h do 02h ujutru.

Uglavnom hvala puno tebi posebno a i ostalim koji su se potrudili.

11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Da nije Turok?

Upisi u YT "pc games with dinosaurs"
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz.

 

Odakle krenuti.

 

Trailer za igru mozda 2018 ili 2019

Lokacija, mjesto neko ( gradic, selo) na dokovima, setup kao u Middle-earth: Shadow of War
sve je sivo i tamo, iako je prikazan gameplay po danu

Ti si u liku muskarca, iz treceg lica se igra, u toj misiji koja je prikazana, koliko se sjecam trebao si uci u taj grad, selo, mjesto i ukrasti nesto ne primjecen
Gameplay prikazuje kako se kreces izbjegavas neprijatelje, mislim da su bili neki nesto kao orke one ili tako nesto slicno, koliko se sjecam mislim da si imao neke primitivne moderne tehnologije, neki samostrijel mozda
Uglavnom u toj misiji puno steltha, i na kraju uspjeva nekako doci do toga neceg sto treba ukrasti, ili ubiti nekog, ne sjecam se najbolje, i onda se dize uzbuna i krece bjezanje i mislim da je coop igra na kraju njih cetvero bjeze preko nekog mosta koji se dize. . . 

 

Da li je nekome ovo poznato ??

 

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Styx: Shards of darkness mi je prvo pao na pamet
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hexfire kaže...
Styx: Shards of darkness mi je prvo pao na pamet

 Hvala na odgovoru, ali ne.

 

Slican setup jeste, ali igras sa likom koji je covjek a ne ovaj (sta je ovo)

 

Mislim da je neki AAA naslov u pitanju, dosta je naprednija mehanika gameplaya od ovoga (koliko se sjecam)

Nesto poput Thief, onako sve sivo.

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Se sjeca netko imena igrice koja je prije bila ja mislim na onim enter cd-ima. Igra se kao loptica koju je potrebno dovest do kraja bez da se dotakne bilo koja preka. I koliko se sjecam kad bi skupljao voce loptica bi mjenjala boju i time bi mogao unistit odredene prepreke. Sjecam djela gdje ak bi taknuo ledeni blok, loptica bi se zaledila I samo isla u tom smjeru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Točno znam na koju igru misliš, jer sam ju i ja tražio prije nekoliko godina, i našao. Al opet zaboravio joooj. Nać ću opet. Ak ništ, u nedjelju, jer tad idem doma gdje još uvijek (nadam se) imam te enterove cde.

 

Ko da ima neki frenzy, il fruit, il nešt tak u imenu.

 

nvm, našao sam! frozen fruit frenzy

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 15:38 (prorok).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Je to je to :D
Hvala! 😁😁🙃
13 godina
online
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Davnooooo na x386 smo imali instaliran mario wars. Tako se zvala instalacija ali pod tim imenom ne mogu nista naci.

Moglo se u 4 igraca igrati.

Jedan na wasd, drugi na ijkl, treci na tipke gore dolje i 4. na mis.

Mogao si samo ici lijevo desno ili skociti.

Mapa je bilo par. Ali su bile staticne. Jedino ako bi dosao do desno ruba i otisao preko njega dosao bi na lijevu stranu van i obrnuto.

Svako je imao 10 zivota i pobjednik je onaj koji ostane zadnji ziv.

 

pomoooc

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice