Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.205
|
čitano: 410.667
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

To me po stilu podsjeća na nes verziju Wild gunmana, ili na snesu sunset riders, wild guns ili nekaj slično.

Možda je prerada neke od tih igara.

Kruha i igala...
12 godina
nijemidobro_1007 kaže...
Pozdrav, razgovarajući s prijateljicom o starim igricama podsjetila me na još jednu koje se ne možemo sjetiti.... Znači radi se o pustinji, glavni lik je kauboj, sjecamo se tracnica, kaktusa i uz kaktuse odbacenih kravljih i konjskih kostura. Vrijeme negdje 1998.-2002. Ovo što sam googlala, izlazi ili bolja ili lošija grafika tako da je potraga bila bezuspješna.

Outlaws?

Inače, ovdje:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Western_video_games

pa priviri :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
2 godine
neaktivan
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!Nedavno sam pronašao stari laptop koji nisam koristio vec dugo godina i jako je slab,posto nemam nikakvih specijalnih mogucnosti na njemu,sjetio sam se onih starih dana kada sam igrao 2d igrice,koje bi mi neki "majstor" skinuo na kompjuter igrao.Da li neko zna,imao sam MiniClip igre i za njih znam kako skinuti,ali da li neko zna ima li gdje skinuti lista igara od kojih znam samo par imena (Feeding Frenzy,Puzzle Express i sl.(Izguglajte ove dvije i mislim da ce te shvatiti o kojim igrama je rijec.)

Vjerovatno ne razumijete o cemu pricam,ali ako iko zna ista slicno volio bih da napise gdje mogu doci do takvih igara.Hvala!

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Ajdin_Vex kaže...

Pozdrav!Nedavno sam pronašao stari laptop koji nisam koristio vec dugo godina i jako je slab,posto nemam nikakvih specijalnih mogucnosti na njemu,sjetio sam se onih starih dana kada sam igrao 2d igrice,koje bi mi neki "majstor" skinuo na kompjuter igrao.Da li neko zna,imao sam MiniClip igre i za njih znam kako skinuti,ali da li neko zna ima li gdje skinuti lista igara od kojih znam samo par imena (Feeding Frenzy,Puzzle Express i sl.(Izguglajte ove dvije i mislim da ce te shvatiti o kojim igrama je rijec.)

Vjerovatno ne razumijete o cemu pricam,ali ako iko zna ista slicno volio bih da napise gdje mogu doci do takvih igara.Hvala!

Imas ovdje arhivu od preko 1500 flash igara

Ako trenutno nema ono sta ti treba, moguce da stave kasnije posto stalno updateaju arhivu.

Trenutno ima oko 15gb 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
4 mjeseca
neaktivan
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!

Zanima me pc igra :

- kraj devedesetih pocetak 2000tih

- bila je na bug-ovom cd-u

- 2d

- animacija onako pomalo dječija nesto u stilu worms 2

- physics puzzle nesto u stilu crazy machines (nije incredible machines)

- kroz igru te vodi animirani Einstain

- koriste se magneti, kocke leda, laseri i ostala pomagala da se rijesi zagonetka...

0 0 hvala 0
12 godina
rokpjer kaže...

Pozdrav!

Zanima me pc igra :

- kraj devedesetih pocetak 2000tih

- bila je na bug-ovom cd-u

- 2d

- animacija onako pomalo dječija nesto u stilu worms 2

- physics puzzle nesto u stilu crazy machines (nije incredible machines)

- kroz igru te vodi animirani Einstain

- koriste se magneti, kocke leda, laseri i ostala pomagala da se rijesi zagonetka...

Professor Fizzwizzle

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
4 mjeseca
neaktivan

Da, ta je. Puno hvala.

3 mjeseca
neaktivan

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 0:22 (Nameless22).
3 mjeseca
neaktivan
Pozdrav! Postoji igrica koju su moje sestre igrale davnih 2000tih sami početak koje se sve tri vizualno dobro sjecamo, ali apsolutno nemamo pojma koji je naziv. Vidjm da je bilo vec slicnih upita u vezi slicnw igrice, mozda je ista, ali ne i imena te igrice. Igrica je izasla bila na bug cdu, mozda je i starija od pocetka 2000tih. Sestre su prilicno sigurne da je developer iz Izraela, pa mozda nekome zvoni nesto u vezi takve igrice. Sama grafika je dosta basic, i pogled je vise kao mapa odozgo po kojem se igrac krece. Pocinje na.parkingu gdje se vide puteljci, drvece/zivica sa strane i msm da su i parkirani auti. Igrac se krece po tim puteljcima i ubiti prelazis s jednog puteljka nana drugi kako bi rjesio zagonetku. Ne sjevam se tocno kako se zagonetka rjesavala msm da je bilo i interakcije s nekim covjeculjcima jos, a mozda su se skupljali i predmeti na svojevrsnoj alatnoj traci u dnu ekrana. Najbitniji detalj je bio def skupljanje kljuceva koji bi se kad trebas prec level pojavili vecinom u kutu ekrana na kockici puteljka. Kljucevi su bili jarko crvene i plave boje. Boje koje su prevladavale na mapi su bile zelena, neutralna neka bez za puteljke, msm da je bilo dosta i nekakve cigle. Sestre se sjecaju da je bila nekakva detektivska shema, mozda cak neke veze s mafijom. Igrica je vise logicka, mozda se i rjesavala preko interakcije s tim ljudima. Prilozit cu screen posta nekoga tko je opisao slicnu igricu pa se mozda netko sjeti.

0 0 hvala 0
10 godina
Nameless22 kaže...

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!

Carmageddon?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
3 mjeseca
neaktivan
prorok kaže...

Carmageddon?

Nije Carmageddon, ova je 2D.

Ova ima jako jako slican interface kao Death Rally, ali je grafika bolja.

Nisam siguran jel bio Enter ili Bug.

12 godina

Mene opis podsjeća na Twisted Metal ili Vigilante 8 ali su 3D. 

Imaš na Wikipediji jedan popis takvih igara, pa poredaj po godinama i pregledaj možda se tu krije.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vehicular_combat_games

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
3 mjeseca
neaktivan
boxer kaže...

Mene opis podsjeća na Twisted Metal ili Vigilante 8 ali su 3D. 

Imaš na Wikipediji jedan popis takvih igara, pa poredaj po godinama i pregledaj možda se tu krije.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vehicular_combat_games

Prešao par puta kroz listu, nema :/ 

Ovo su slike Death Rally-a, ali je moja misteriozna igrica imala isti sistem upgradeanja i oružja (+bio je i machine gun)...

9 godina

da nije ovo?

Who dares, wins!
12 godina
Nameless22 kaže...

Ovo su slike Death Rally-a, ali je moja misteriozna igrica imala isti sistem upgradeanja i oružja (+bio je i machine gun)...

Death Rally je trenutno free na Steamu...

https://store.steampowered.com/app/358270/Death_Rally_Classic/

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice