Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.601
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ja se sjecam jedne igre sa ribama bila je fora ti si riba koja mora izbjegavati druge ribe koje su opasne a jesti manje koje nisu i onda onako rasteš... igra je 2d i onako ok 20 mb na kompumislim da je riba bila naranđasta igrao  sam je ok 2004 il 2005 godine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
decko1987 kaže...

ja se sjecam jedne igre sa ribama bila je fora ti si riba koja mora izbjegavati druge ribe koje su opasne a jesti manje koje nisu i onda onako rasteš... igra je 2d i onako ok 20 mb na kompumislim da je riba bila naranđasta igrao  sam je ok 2004 il 2005 godine...

 Hm...narancasta riba...nemo? XD XD XD XD XD XD XD (zanemarite ovaj post)

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,5.42 ghz,4 gb RAM,ATI radeon HD 4850 graf. Windows 7 64 bit
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
decko1987 kaže...

ja se sjecam jedne igre sa ribama bila je fora ti si riba koja mora izbjegavati druge ribe koje su opasne a jesti manje koje nisu i onda onako rasteš... igra je 2d i onako ok 20 mb na kompumislim da je riba bila naranđasta igrao  sam je ok 2004 il 2005 godine...

igra je imala oko 20 lvla ... sjecam se te igre (ako govorimo o istoj) na pocetku si mala riba ... i onda jedes druge male .. onda narastes .. i jedes sve sto mozes ... sjecam se da si na kraju mogao biti neki kit .... sjecam se isto da je bilo nekih bodljikavih riba koje si mogo pojest sam kad maknu bodlje .... 

 

 

hehe XD

xFire: rebelsy
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

da da je bas je bila zanimljiva igra... jel netko zna

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 19:11 (decko1987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
decko1987 kaže...

ja se sjecam jedne igre sa ribama bila je fora ti si riba koja mora izbjegavati druge ribe koje su opasne a jesti manje koje nisu i onda onako rasteš... igra je 2d i onako ok 20 mb na kompumislim da je riba bila naranđasta igrao  sam je ok 2004 il 2005 godine...

jel to možda Feeding Frenzy?

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ahahahah to je to :D

 

 

 

 

fala care

 

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

joj hvalaaaaaaaaaaa bas si car ljudi dajte mu 5  zvjezdica

 

steta  sta igra nije besplatna... (uvijek je tu piratstvo)haha

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 19:18 (decko1987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
P4k1 kaže...

Igra je u stilu Mafia Wars na facebooku i isto se radi o mafiji tj. gangsteru. Ja mislim da je bila na bugovom dvd ali je nisam mogao nać pa ako se tko sića.

jel možda Gangsters: Organized Crime?

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

igrao sam prije neku igru .. znam da je u nazivu imala neki broj ... ja sam igrao demo jedno 3 lvla ... mozes uzet palicu, pistolj i tak neke stvari... igra je strategija ... jaooo neznam vise sta bi reko o njoj .. davno sam ej igro ... al mislim da je bila na nekom bug cdu ili tak nes :S

 

edit: sastrane ili gore su bili onako likovi .. koje si mogo mjenjati ako ti neki umre ili ako ti taj lik bas treba ... 

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 19:23 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Zayc_17 kaže...

Ima jedna odlična igra koju sam jako davno igro, al nemogu se sjetit naziva....inače je za pc, igrao sam je na pentium 1, 16mb rama (znaći najvjerojatnije '98 iliti negdje u razdoblju '97 i '00)...itd ...igra je 2D, arkada...al mi je ostala jako u pamčenju kao dosta šarena igra(mislim da je pozadina crna, al stvari za pokupljanje šarene), jednostavno je to bilo predavno a više se i ne sjećam, pošto sam bio jako mlad tada Nevinašce a i bilo je dosta zarazno....jedino čega se možda sjećam, da je lijevi dio prozora bio za score i slično, a desni za igrati....ajde ak netko zna naziv..bio bi jako zahvalan

lol...po ovim grafikama iz ostalih traženih igara....ovu svoju bi igru smjestio oko '90- '92 god. da je izrađena

daj malo više detalja? kakav je gameplay, što se radi? jel imaš side scroller, tj. imaš lika kojim pucaš, jel space shooter, jel neka puzzle ili logička? opiši sve čega se sjećaš.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

bolji mi je feeding frenzy 1

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
rebelsy kaže...

igrao sam prije neku igru .. znam da je u nazivu imala neki broj ... ja sam igrao demo jedno 3 lvla ... mozes uzet palicu, pistolj i tak neke stvari... igra je strategija ... jaooo neznam vise sta bi reko o njoj .. davno sam ej igro ... al mislim da je bila na nekom bug cdu ili tak nes :S

 

edit: sastrane ili gore su bili onako likovi .. koje si mogo mjenjati ako ti neki umre ili ako ti taj lik bas treba ... 

hmm... palicu.. jel možda Hooligans

... ili Syndicate Wars, maybe, iako se tu baš i ne sjećam nekih palica?

daj još opiši.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

znam da je u nazivu igre bila kao neka godina 18xx nesto .. ili tak nest 1882, 1822 nemam pojma ....

 

nezz kak da ti ju opisem kad se ne sjecam uopce skoro .. .znam samo da je bila strategija, da je bilo vise likova, da si ubijao neke tamo ... da si mogo pokupit wepon i tak to ....

 

grafika je bila bolja nego u ovim hooligansima .... nije bilo dodatnih nekih ljudi .. nego samo taj tvoj ''team'' i protivnici ... 

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 19:30 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
oky kaže...

Žalim, ne znam za vaše, ali možda možete meni pomoći:

Igru sam igrao prije možda 3-5 god. Igraš autićima, formulicama, monster truckom, nekakvom van-zemaljskom peglicom (zanemarite ovo), to jest možete izabrati valjda 20 vozila. Igra je u stilu 3D ko RPG, žalim ne sjećam se izdavača (jer je bila neka mala igra) ni koje je god., ali s obzirom na grafiku valjda 2000.-2004. (možda i prije)

unaprijed hvala

Ignition ili R.C. Cars ili nešto iz Micro Machines serijala?

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 19:37 (DhulKarnain).
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

kako se zove ona kgb tak nesto di vozis auto i pucas na druge strateska 2d zvala se  KGB i onda jos nesto poslje toga....

 

i bila je ona nesto truck di vozis kamione prevozis neke stvari i onda ga mozes nabrijavati isto strateska

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
decko1987 kaže...

kako se zove ona kgb tak nesto di vozis auto i pucas na druge strateska 2d zvala se  KGB i onda jos nesto poslje toga....

KGB Hunter?

 

Trebalo je samo upisati KGB game u Google. Namigiva

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 20:03 (andy0101).
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igru sam igrao prije možda 5-6 godina, a tad mi je tijekom igranja igre ta igra zastajala tako da bi uvijek morao restartati kompjuter pa bi htio ponovo probat. Ti si neki kamiondžija i voziš kamion (a šta drugo), moreš birati između 4 lika, znam da je jedna od njih bila neka ženska. Imao je 2 moda, jedan je bio ko neki free-roam ili nekakvi skirmish, ne znam, nešto tako, dok je 2. mod bio izvršavanje raznih misija poput stići na neku lokaciju na vrijeme i paziti da ne razbiješ neku vazu. Igra je bila za PC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DhulKarnain kaže...
Zayc_17 kaže...

Ima jedna odlična igra koju sam jako davno igro, al nemogu se sjetit naziva....inače je za pc, igrao sam je na pentium 1, 16mb rama (znaći najvjerojatnije '98 iliti negdje u razdoblju '97 i '00)...itd ...igra je 2D, arkada...al mi je ostala jako u pamčenju kao dosta šarena igra(mislim da je pozadina crna, al stvari za pokupljanje šarene), jednostavno je to bilo predavno a više se i ne sjećam, pošto sam bio jako mlad tada Nevinašce a i bilo je dosta zarazno....jedino čega se možda sjećam, da je lijevi dio prozora bio za score i slično, a desni za igrati....ajde ak netko zna naziv..bio bi jako zahvalan

lol...po ovim grafikama iz ostalih traženih igara....ovu svoju bi igru smjestio oko '90- '92 god. da je izrađena

daj malo više detalja? kakav je gameplay, što se radi? jel imaš side scroller, tj. imaš lika kojim pucaš, jel space shooter, jel neka puzzle ili logička? opiši sve čega se sjećaš.

znam da sam škrt s detaljima, al se jednostavno ne sječam.....jako je stara igra, mislim da je i od mene starija....nije izgledala na ništa slično od ovih igara od drugih prijedloga...po stilu igre najviše sliči na space invaders(pogled na igru, al po grafici dosta naprijed al nit blizu igrara od ~'95g), a cilj je skupljanje nekih kuglica ak se ne varam...al, najvjerojatnije je DOS igra...........sad me nemoj za 100% uzet za riječ...al moguće da je glavni lik neka ptica....a ona skuplja neke kuglice (ovo uzmi kao rezervu Izlanuo se)

I was here.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

ne ali hvala

I would love to change the world, but they won't give me the source code
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

jel mozda neko zna kak se zove ona igra di si ti neki lik s jetpackom i ubijas izvanzemaljce sa flametrowerom...

uglavnom neka starija igra u 2D i platformer je.

ak neko zna bio bih mu jako zahvalan jer ju trazima vec duuuugo vremena.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

jel to možda Big Mutha Truckers??

http://www.gamespot.com/pc/driving/bigmuthatruckers/

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
netko_namo kaže...

Igru sam igrao prije možda 5-6 godina, a tad mi je tijekom igranja igre ta igra zastajala tako da bi uvijek morao restartati kompjuter pa bi htio ponovo probat. Ti si neki kamiondžija i voziš kamion (a šta drugo), moreš birati između 4 lika, znam da je jedna od njih bila neka ženska. Imao je 2 moda, jedan je bio ko neki free-roam ili nekakvi skirmish, ne znam, nešto tako, dok je 2. mod bio izvršavanje raznih misija poput stići na neku lokaciju na vrijeme i paziti da ne razbiješ neku vazu. Igra je bila za PC.

jel to možda Big Mutha Truckers??

http://www.gamespot.com/pc/driving/bigmuthatruckers/

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Brckodator kaže...

jel to možda Big Mutha Truckers??

http://www.gamespot.com/pc/driving/bigmuthatruckers/

 

 

 

 

Zašto skoro pa isti post 2 puta za redom? Koristi gumb Uredi!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Brckodator kaže...
netko_namo kaže...

Igru sam igrao prije možda 5-6 godina, a tad mi je tijekom igranja igre ta igra zastajala tako da bi uvijek morao restartati kompjuter pa bi htio ponovo probat. Ti si neki kamiondžija i voziš kamion (a šta drugo), moreš birati između 4 lika, znam da je jedna od njih bila neka ženska. Imao je 2 moda, jedan je bio ko neki free-roam ili nekakvi skirmish, ne znam, nešto tako, dok je 2. mod bio izvršavanje raznih misija poput stići na neku lokaciju na vrijeme i paziti da ne razbiješ neku vazu. Igra je bila za PC.

jel to možda Big Mutha Truckers??

http://www.gamespot.com/pc/driving/bigmuthatruckers/

 

 

Jest, hvala.

14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
entertainer kaže...

Nije.

Sjetio sam se da se jos spasavaju zarobljeni ljudi,a glavn lik se zove na H.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
rebelsy kaže...

igrao sam prije neku igru .. znam da je u nazivu imala neki broj ... ja sam igrao demo jedno 3 lvla ... mozes uzet palicu, pistolj i tak neke stvari... igra je strategija ... jaooo neznam vise sta bi reko o njoj .. davno sam ej igro ... al mislim da je bila na nekom bug cdu ili tak nes :S

 

edit: sastrane ili gore su bili onako likovi .. koje si mogo mjenjati ako ti neki umre ili ako ti taj lik bas treba ... 

Jel možda Tombstone 1882?

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sjećam se da si mogao raditi što si htio, mogao si pi***t po ljudima, bila je neki zadatak da su te oteli i ostavili hlaće s otvorenom gu**com pa su ti se ljudi smijali, mogao si staviti prigušivać na mačku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
308gtsfan kaže...

Sjećam se da si mogao raditi što si htio, mogao si pi***t po ljudima, bila je neki zadatak da su te oteli i ostavili hlaće s otvorenom gu**com pa su ti se ljudi smijali, mogao si staviti prigušivać na mačku...

Postal 2.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
xxxxx kaže...
308gtsfan kaže...

Sjećam se da si mogao raditi što si htio, mogao si pi***t po ljudima, bila je neki zadatak da su te oteli i ostavili hlaće s otvorenom gu**com pa su ti se ljudi smijali, mogao si staviti prigušivać na mačku...

Postal 2.

Ček, To je postal 2?!?!?!?!? hahahahahahh to oduvijek želim,ima postal neku svrhu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice