Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 694.794
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim igru koju sam kao klinac na ps2 igrao, bio je samo demo sa onih cda sto su se mogli kupiti. Sjecam se da su bili dinusauri oko neke stare tvrdjave a ja sam nekakav pickup vozio i iza je bila strojnica, ima takoo nesto??

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Reign of fire?

Ili neki Jurassic park?

Dino crisis nije, on je bio za ps1.

 

Kruha i igala...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sinula mi je igra u glavu sa bug ili pcplay cda je bio demo , mislim tamo rane 2000, oko 2005 mozda
sjecam se u magli pa mozda nije 100% tocno
igra je bila u trecem licu negdje kao u gradu interier neke velike zgrade ali na drugom planetu (tipa kao mass effect 2 interier zgrada) i tvoj lik je mogao uzeti oblik drugog npc-a (kao u destroy all humans) nisam siguran jel pomocu neke naprave ili je lik sa kojim se igra vanzemaljac i cini mi se da si morao ostat ne zapazen a zadatke si dobivao preko nekog intercoma. mislim da nije bila pucacina vise kao neka stealth igra
ali nekako mi je u glavu da su bili vanzemaljci i da je bilo vise rasa u koje si se mogao prerusiti a ako bi te vidio kao neki security te zgrade kao policija i neki roboti cini mi se su te lovili onda pa moras uzeti drugi disguise itd...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Messiah?

Object reference not set to an instance of an object
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
nije :(
mislim da je bio cilj igre promjenit disguise da te pritom ti policijski roboti koji skeniraju ne skuze ili tako nesto
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 6:05 (playerofgames123).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav svima, ne mogu se nikako sjetiti naziva igre koju sam znala igrati krajem 90-tih pocetkom 2000-tih na PC-u, avanturisticka igra gdje si glavni lik koji trazi svoju nestalu curu, putujes kroz razne destinacije mjesta, razgovaras sa ljudima (likovima u tim mjestima) i rjesavas zagonetke da mozes napredovati dalje, sjecam se da je jedna od destinacija negdje u Meksiku i kod nekih piramida mislim da je to bio zadnji level. Ako netko moze pomoc bila bi zahvalna.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sporty kaže...
Pozdrav svima, ne mogu se nikako sjetiti naziva igre koju sam znala igrati krajem 90-tih pocetkom 2000-tih na PC-u, avanturisticka igra gdje si glavni lik koji trazi svoju nestalu curu, putujes kroz razne destinacije mjesta, razgovaras sa ljudima (likovima u tim mjestima) i rjesavas zagonetke da mozes napredovati dalje, sjecam se da je jedna od destinacija negdje u Meksiku i kod nekih piramida mislim da je to bio zadnji level. Ako netko moze pomoc bila bi zahvalna.

Broken Sword 2 moguće. Klasik.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Wow koji brzi odgovor DA to je ta igra, hvala puno! 😊😊😊
3 godine
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Igra za PS1. Glavni lik je bio u stilu terminatora i ubijao je policajce svinje(doslovno svinja u uniformi na dva papka).
Life is meant to die. Accept your fates.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Caustic kaže...
Igra za PS1. Glavni lik je bio u stilu terminatora i ubijao je policajce svinje(doslovno svinja u uniformi na dva papka).

 Duke Nukem neki?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sporty kaže...
Wow koji brzi odgovor DA to je ta igra, hvala puno! 😊😊😊

 Samo zato jer si nova na forumu . Šalu na stranu, tek sam sad skužio da je odgovoreno u roku 5 minuta,

 

To mi je jedna od dražih igara pa se poklopilo. Ako slučajno nisi igrala prvi nastavak Broken Sworda obavezno isprobaj. Meni je čak i bolji.

 

Imaš i Broken Sword 5 izašao prije par godina koji je također ok za odigrati. One između zanemari.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nisam samo sam taj dio, ali budem sad, nisam igrice igrala 100 godina, a sad sam se opet zazeljela, no prvo moram nabaviti plejku hehe, cekam sad peticu i jedva cekam da nabavim, nazalost nisam prednarucila sve su razgrabili kasno palim, pa cu morat pricekat da dodje u prodaju.
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sporty kaže...
Nisam samo sam taj dio, ali budem sad, nisam igrice igrala 100 godina, a sad sam se opet zazeljela, no prvo moram nabaviti plejku hehe, cekam sad peticu i jedva cekam da nabavim, nazalost nisam prednarucila sve su razgrabili kasno palim, pa cu morat pricekat da dodje u prodaju.

 Nisi jedina. Dosta nas čeka da postane dostupno. Iako ruku na srce mnogi koji su i prednaručili i već odavno otplaćuju rate, se nisu još usrećili.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
To je ta
Life is meant to die. Accept your fates.
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bok ekipa,

Opalila me neka želja za RTSovima iz djetinjstva, A.R.S.E.N.A.L 2: Extended Power igram sad, tog se nasreću sjećam, kad sam ko klinac igrao po 20-30 min u demo verziji i onda bi te izbacilo jer je bio "trial" :D

Druga igrica, koje se već godinama ne mogu sjetiti je bila s PCPlay/Enter/Bug cd-a vjerujem.

  • RTS, resource management a la AoE
  • Svemirski setting, iako je bilo dosta base-building, kombinacija land combata i svemirskih brodova di su zemaljske mase samo odvojene, a svemir kao neka zamjena za more u drugim RTS igrama
  • Više rasa/fakcija, čak i orkovi neki
  • U meni-u se sjećam da je Multiplayer bio nazvan Man vs. Man ili tak nešto, baš ta jedna sitnica mi je ostala u glavi.
  • 2D, sprites, grafika ne pretjerano lijepa čak ni za taj period
  • Definitivno nije bila jako poznata, al' ja bih uvijek je asocirao uz Dune, možda je i bila neka kopija iz tog vremena.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 22:59 (VedranMik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

bubnut cu. al da nije mozda red alert?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Bok svima!
Dvije igre me muce...

Jedna se mogla nac na enter cd-u, radi se o nekakvoj vrsti 3D arkadnih utrka sa malim auticima (vecinom bez krova), a sve staze su u nebu.
Kasnije ima nekakvih prepreka, kugli...bio je demo.

E a sad igra koja me jako dugo muci i sve sam pretrazio.
Radilo se o click to point 2d avanturi. Ima dosta zagonetaka, prica je nekako vezana za vanzemaljce (UFO), bilo je nekakvih geometrijskih zagonetaka (trokuti i sl). Pocinje da se treba popraviti auto, pa se dodje do nekog tipa u kamp kucici koji brije na UFO...

I jednu i drugu igru igro sam na kompu (2007-2010 mozda..)

Evo ako itko zna, skidam kapu.
Ja sam davno odustao

Hvala vam!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 2:10 (DBrezz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DBrezz kaže...
.
Radilo se o click to point 2d avanturi. Ima dosta zagonetaka, prica je nekako vezana za vanzemaljce (UFO), bilo je nekakvih geometrijskih zagonetaka (trokuti i sl). Pocinje da se treba popraviti auto, pa se dodje do nekog tipa u kamp kucici koji brije na UFO...

I jednu i drugu igru igro sam na kompu (2007-2010 mozda..)

Evo ako itko zna, skidam kapu.
Ja sam davno odustao

Hvala vam!!

 Možda Runaway?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nažalost, nije.
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DBrezz kaže...
Bok svima!
Dvije igre me muce...

Jedna se mogla nac na enter cd-u, radi se o nekakvoj vrsti 3D arkadnih utrka sa malim auticima (vecinom bez krova), a sve staze su u nebu.
Kasnije ima nekakvih prepreka, kugli...bio je demo.

E a sad igra koja me jako dugo muci i sve sam pretrazio.
Radilo se o click to point 2d avanturi. Ima dosta zagonetaka, prica je nekako vezana za vanzemaljce (UFO), bilo je nekakvih geometrijskih zagonetaka (trokuti i sl). Pocinje da se treba popraviti auto, pa se dodje do nekog tipa u kamp kucici koji brije na UFO...

I jednu i drugu igru igro sam na kompu (2007-2010 mozda..)

Evo ako itko zna, skidam kapu.
Ja sam davno odustao

Hvala vam!!

 Sry

ali mislim da ovako mozes naci

 

https://letmegooglethat.com/?q=ufo+click+and+point+2d+adventure+games

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hvala, ali napisao sam da sam pretražio sve popise. Jednostavno se ne sjecam naziva.
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ovdje imas 20 racing igara. Mozda je jedna od njih.

https://www.topgear.com/car-news/gaming/20-our-favourite-retro-racing-games#1
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pregledao.

Hvala, ali nema :(

Nije baš toliko retro, velim bilo je tu dobrih 3d modela (dobrih, čitaj oštrih)
3 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrica je bila na temu ratova u svemiru i bilo je potrebno izabrati tip svemirskog broda i napadati neprijatelje. Tokom biranja lokacije napada svemirski brodovi mogli su biti dosta jači od vašeg već na početku i tokom uspješnih ste bitaka mogli unaprijediti svoj brod nekom valutom ili bodovima ne sjećam se točno. Mogli ste birat ja mislim 5 vrsta brodova u početku kao i gledati različita naoružanja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne mogu se sjetiti naziva igre za pc ali znam da su bili neki čudni likovi i da su  me napadale peraje morskih pesa iz snjega

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 15:11 (wasp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Vec dugo se ne mogu sjetiti naziva igre s pocetka 90-ih ne znam da li na PC-u ili na C64. Bila je borba s mechovima (robotima) iz pticje perspektive, moglo je i dvoje igraca split screen. Mislim da je na izbor bilo 3 vrste robota - tezak s oklopom, srednji s laserima i brz s bacacem plamena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jedino mi ovo pada na pamet 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Armed and dangerous?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nije, ova je dosta starija…
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Je ta je hvala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice