Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 693.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Demo kaže...

Vec me duze vrijeme muci ova igra pa ako netko zna bilo bi odlicno

 

...

 Empire of the Ants?

Eventualno The Ant Bully (to je sve što mi pada na pamet)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 23:28 (Lovac).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...

 Empire of the Ants?

Eventualno The Ant Bully (to je sve što mi pada na pamet)

 nažalost nije to

likovi u igri koju tražim su svi humanoidni sa izgledom kukaca i kolko se sječam nema uopće ljudi u njoj

10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pred par godina sam igrao neku sa Alienima, iz ptičje perspektive neki marinci i moraju se probijat kroz zgrade pune tih aliena. 

Sjećam se da su bili baš Alien izgleda, dugačke glave i repa.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ne mogu se sitit igre

 

-izisla 1997-1999

 

-Pc Play (demo igra)

 

- ratna

 

-na poteze

 

-2D

 

-amerikanci-kinezi-englezi

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

@Zuga

Post na:

( http://www.bug.hr/forum/post/igre-opcenito/ne-mozete-se-sjetiti-naziva-igre/1468379.aspx )

 

Znam da je vjerovatno kasno, ali ako ista, mozda nekome drugome pomogne. Na srecu sacuvao sam bas taj BUG CD i evo igre (besplatna je): http://www61.zippyshare.com/v/yjKEQ1rN/file.html

Buduci da danas imamo poprilicno napredne sisteme, a ova je 16-bitna igra, nece raditi na ijednom sistemu vecem od windows XP-a (osim mozda preko Wine-a na Linuxu).

Procedura ako ti je bas do nostalgije (kao sto je meni) je da uzmes DosBox, preko njega pokrenes neki stari windows (3.11/95/98). Moja preporuka je Windows 3.11, jer koliko ja znam besplatan je ovih dana, a i nije veci od 14 MB. I onda unutar njega pokrenes ovu aplikaciju. Testirao sam kod sebe preko DosBox-a i radi savrseno, sa svim zvukovima. Uzivajte. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2015 2:00 (arek).
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Možda netko zna...

 

Igru sam igrao u učionici kad sam bio treći razred Osnovne (2006.-te godine). Sjećam se nešto malo. Meni je bio crno crveni, u nekoj kući iza ormara je bio benzin, moglo ga se je proljevat i šibicama onda palit, bilo je i nekih oružja i pasa koji laju. Zna netko naziv igre? 

 

Pozdrav.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2015 2:50 (Tonxy Xy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Tonxy Xy kaže...

Možda netko zna...

 

Igru sam igrao u učionici kad sam bio treći razred Osnovne (2006.-te godine). Sjećam se nešto malo. Meni je bio crno crveni, u nekoj kući iza ormara je bio benzin, moglo ga se je proljevat i šibicama onda palit, bilo je i nekih oružja i pasa koji laju. Zna netko naziv igre? 

 

 Postal 2?

10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pomoooć...već mjesecima se pokušavam sjetiti naziva igre koju sam igrala negdje 2001.godine. Malo se detalja sijećam....bilo je par čovječuljaka koji su hodali po nekom puteljku oblika kvadratića. Mislim da su i čovječuljci i puteljci bili smeđe boje. Da bi prešli na neki drugi dio morali su naći ključ ili što već da im se otvore ti drugi puteljci ili su morali gurnuti kamen na neko predviđeno mjesto kako bi se ti puteljci otvorili...to je to što se siječam....pleaseee help!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

da li se netko moze sjetit , mislim da je bila prva hrvatska pc avantura,a radnja mislim da je bila u svemiru tako nesto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
cropunk kaže...

da li se netko moze sjetit , mislim da je bila prva hrvatska pc avantura,a radnja mislim da je bila u svemiru tako nesto...

 Poslanik ili The Ward za ENG tržište.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

tražim jednu igru i trebam vašu pomoć :)

Dakle, to je bilo oko 2002. godine. Vi ste neki marinac i vozite oklopljeni terenac. Imate mašinku i rakete. Prvi level prolazite kroz prašumu i trebate doći do kraja te staze a da vas ne ubiju. Na vas ide pješadija, gađaju vas raketama s lovačkih čeka i kasnije dođe pokoje vozilo da vas napadne. Igrao sam demo i nije se moglo izaći van iz automobila, ali u nekoj drugoj verziji se moglo izaći i čak se moglo birati između 2 auta.

Unaprijed hvala i pozz! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znaci trazim igru di avionom ubijas i skuplas svezdice i municiju....tj kada skupis municiju ojacavas oruzije a zadnje oruzije je kada imas debelu ljubicastu zraku koja doslovno sama ubija tj savija se prema protivnicima...2d dosta stara.....trazio sam ima ih dosasta slicni ali nikakko tu bas posebnu

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pc igra, FPS, radnja je u svemiru, istražuju se planeti (postoji više galaksija a svaka ima više sustava), skupljaš ekipu uokolo i na svakoj misiji ih možeš 2-3 odabrat, daješ im komande itd... igra je stara jedno 10ak godina rekao bih, igrao sam je zadnje prije 4,5...

 

možeš izabrat čovjeka za glavnog lika, ili tam neke spodobe svemirske, a svaki ima svoje preferirano oružje i skilove koje upgradeš tokom igre...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ik15 kaže...

pc igra, FPS, radnja je u svemiru, istražuju se planeti (postoji više galaksija a svaka ima više sustava), skupljaš ekipu uokolo i na svakoj misiji ih možeš 2-3 odabrat, daješ im komande itd... igra je stara jedno 10ak godina rekao bih, igrao sam je zadnje prije 4,5...

 

možeš izabrat čovjeka za glavnog lika, ili tam neke spodobe svemirske, a svaki ima svoje preferirano oružje i skilove koje upgradeš tokom igre...

Mass Effect 1? :)

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
ik15 kaže...

pc igra, FPS, radnja je u svemiru, istražuju se planeti (postoji više galaksija a svaka ima više sustava), skupljaš ekipu uokolo i na svakoj misiji ih možeš 2-3 odabrat, daješ im komande itd... igra je stara jedno 10ak godina rekao bih, igrao sam je zadnje prije 4,5...

 

možeš izabrat čovjeka za glavnog lika, ili tam neke spodobe svemirske, a svaki ima svoje preferirano oružje i skilove koje upgradeš tokom igre...

Mass Effect 1? :)

 Pomislio sam i ja to na prvu, ali naveo je da je FPS. Jedino ako se toga krivo sjeća jer sve ostalo paše.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

dada to ej to! ali kaj nije fp bio? ideš po svemiru i pucaš :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ik15 kaže...

dada to ej to! ali kaj nije fp bio? ideš po svemiru i pucaš :D

TPS je, gledaš malo iza ramena.

No nije bitno, jedan i neponovljivi.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pozz ljudi :D ne mogu se nikako setiti kako se zove igrica koju sam igrao otprilike 2003, tada je verovatno i izasla. dobio sam je na disku iz nekog casopisa, enter ili neki slican, i bilo je mozda 7-8 igrica na njemu, i znam da je bio crimsonland pored njih.. secam se da su igrice bile free trial, i gasile su se posle nekog malog vremena igranja.. no, da pokusam objasniti sta mi treba.

to je 2d platformer igra, i vi ste nesto poput vanzemaljca, lici na zabu (najpreciznije sto se mogu setiti), i sve ostalo sto znam je da se treba jezikom zakaciti na druge zidove, zaljuljati da bi preskocio tu neku prepreku i skupljati neke valjda dijamante (nisam siguran ni dal su to dijamanti ili neki novcici). kada treba da se zakaci za neki zid, jezik se rasteze i zalepi, i onda je potrebno zaljuljati tu zabu ili sta vec da bi presao preko prepreke i preci u novi nivo.

 

izvinjavam se ako nesto nije u redu, nov sam ovde, i ovo se cini kao kvalitetan forum, stoga sam odlucio ovde potraziti pomoc. ako neko ima ideju o cemu pricam, neka napise, ja sammu veoma zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
HTC 8X :)
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

mozda 

ili njegov 
(u tom nastavku je dobio nekakav dodatak da se hvata za zelenu sluz).

 

jimmy jimmy
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Znaci igrao sam igricu negdje 2003. Upravljao si aa nekakvim "herojem" i imao je stit nisam 100posto siguran ali mislim da se radi o cpt. Americi. Sto se gameplaya tiće, spasavao si gradanine kretao se po neboderima itd. Igra je bila 3d i iz pticje perspektive. Nista nisam uspio naci na netu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Vjerojatno freedom force

 

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav svima,

slucajno sam naletio na video o starim igrama i vidim jednu koju sam igrao dok sam bio vrtic- prvi razred, ~2003

Nemam pojma koja je to igra, ali me odma vratila u proslost

Koja je to igra?

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pa vidi se naslov na prvoj slici. Age of Empires.

HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ajme kak sam čorav..

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

kao se zove ona horor igrica što se derala jedno vrijeme na PS2 (barem mislim) ima više nastavaka,uglavnom neki lik hoda ubija,skuplja neke biljke od kojih povećava health,ima ograničen prostor u ruksaku itd (nisam ju igrao) 

 

i ono selo koje izglleda ko Glamoč,tako nekako

Bog na nebu,Opel na zemlji
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
matkoGSi kaže...

kao se zove ona horor igrica što se derala jedno vrijeme na PS2 (barem mislim) ima više nastavaka,uglavnom neki lik hoda ubija,skuplja neke biljke od kojih povećava health,ima ograničen prostor u ruksaku itd (nisam ju igrao) 

 

i ono selo koje izglleda ko Glamoč,tako nekako

 Resident Evil? Silent Hill?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hexfire kaže...
matkoGSi kaže...

kao se zove ona horor igrica što se derala jedno vrijeme na PS2 (barem mislim) ima više nastavaka,uglavnom neki lik hoda ubija,skuplja neke biljke od kojih povećava health,ima ograničen prostor u ruksaku itd (nisam ju igrao) 

 

i ono selo koje izglleda ko Glamoč,tako nekako

 Resident Evil? Silent Hill?

 

Sudeci po spomenutim biljkama, definitivno RE

Object reference not set to an instance of an object
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sad kad sam vidio ovu temu , sjetio sam se jednog naslova "monkey island" ps1 old times :) aaaaa..

13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igru sam igrao na PS2-u prije nekih 7-8 godina. Sjećam se da je bila demo na DVD-u od Hitman Blood Moneya. Radilo se o nekakvom policijskom, možda SWAT, imao si riot shield i mogao si bacat sjekire(?) ili pucat pištoljem no morao si spustit štit. Ako se itko možda sjeća, probao sam je tražiti, nije rainbow six jer on nema rito shieldeava.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice