Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Lost Ark

Lost Ark is an isometric action MMO built in Unreal Engine 3

 

 

 

One thing that you can say about a lot of Korean MMOs is that they are a visual feast for the eyes, and new title Lost Ark promises to rival them all. This upcoming game by developer Smilegate is using the Unreal Engine 3 and a top-down isometric view to create a hack-and-slasher.

Steparu.com has a nice preview of Lost Ark, saying that it is a potential rival to Lineage Eternal. It has mounted combat and 18 playable characters, some of which are gender-locked. Lost Ark is planning on a 2015 beta, and sign-ups are on the Korean site. If you can't wait that long, you can get a video preview of it after the break.

 

 

Lost Ark is a full-featured MMO; check out the new trailer

 

Lost Ark made quite a splash in our community here when we got a first look at the game last week. Despite its isometric hack-and-slash facade, Lost Ark is now revealing that it will have a range of features to put it firmly in the MMO camp.

Steparu has a great writeup on the new information surfacing about this game, including some of Lost Ark's class lineup. Players will be able to roll as a Battle Master (monk), Devil Hunter (ranged guns), Arcana (gambling skills), Warlord (rifle tank), Infighter (melee attacker), Summoner (pet master), and Berserker (AoE attacks). Lost Ark will also feature an open world with hidden quests and locations, drinking minigames, raids, PvP arenas, and even ship sailing.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 12:41 (Xpider).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Vidim da nema teme o ovoj igri pa evo nek se nadje sve sto saznate novo o njoj mozete ovdje podijeliti sa nama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

http://www.lostarkworld.com/

 

 

Cini se da igra stize nekad u ovoj godini.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 11:49 (Xpider).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Lost Ark

Ova igra bi trebala biti dobra, malo novosti u žanru gdje vlada Diablo.

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Malo da ozivim temu.Navodno na godinu i mi dobijamo Lost Ark napokon . 

Zapoceo sam zagrijavanje na ruskom serveru .

Igra radi uredno sa vpn-om , te je prevedena na engleski samo je audio na ruskom sto i ne zvuci lose.Tutorijal je

.

Iako je mmo imam osjecaj kao da igram solo. 40 ti level trenutno .Nekako imam filing kao da igram diablo 4.

 

 

Eire
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 14:13 (DukeOs).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Lost Ark

Na jesen igramo

 

Cekam ovu igru vise od 5 godina. Znam di cu se zabavljat ove godine 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Lost Ark
AmonZero kaže...

Na jesen igramo

 

Cekam ovu igru vise od 5 godina. Znam di cu se zabavljat ove godine 

 Do neba ti hvala , uljepsao si mi dan.Napokon neka informacija.

Eire
15 godina
offline
Re: Lost Ark
AmonZero kaže...

Na jesen igramo

 

Cekam ovu igru vise od 5 godina. Znam di cu se zabavljat ove godine 

 A, bilo je i vrijeme. Ne pada mi na pamet kupovati više ni jedan Diablo, evo D3 S23 je neigriva, svako toliko se freeza u GR i ima brutalne oscilacije u pingu.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
15 godina
offline
Lost Ark

Znaci nakon ove objave od neki dan, naravno da sam morao opet otic pregledat malo koji video o Lost Ark.

I gledam neki video i vidim lik spomene da se moze igrat na ruskom serveru te onda jos nakon toga skuzim i da je kolega vamo na forumu to spomenio.

Odem danas na jubito, nadjem guide kak se podesi (maciji kasalj) i skinem igru.

 

Sad sam odigro nekih sat vremena. 

 

Ljudi moji, ovo je fenomenalno.

Kakav osjecaj zadovoljstva je koristiti ove skilove i raditi comboe. Znaci next level. Malo ce mi trebat vremena da se ufuram u ovo jer imas 8 skilova na raspolaganju pa se trebaju prsti malo priviknut jer je jako mali CD na njima.

Animacije i vizualni efekti su fenomenalni. Uzeo sam Demonic i brate mili kad iskoristim ulti (Z) i pretvorim se u onog demona i krenem koristit skilove u tom formu, ja se doslovo najezim.

Koristenje comboa na hrpi mobova, dodge-anje i sve to radi fantasticno. Vec sam gledao PvP video-e i kao veliki fan takvih modova u igrama vidim da cu se ovdje full zabavit. 

 

Igra na ovom ruskom serveru radi ko podmazana (cak i kada se koristi VPN, sto je obavezno na ovom serveru). Vjerovatno je veliki plus i sto smo im mi lokacijski dosta blizu.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Evo nakon 5 dana lv41.

Proletio sam na brzinu kroz ove questove cisto da si odlockam sve skillove i vidim kak igra izgleda i super sam zadovoljan.

Ufuro sam se u igru i masne comboe radim.

Budem igrao do 50lv pa cu onda arenu mlatit i cekat EU release.

 

Evo i par slika

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Nadam se da ce krajem ovog tjedna najavit tocan datum zatvorene bete.Napet sam ko puska

Eire
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 7:55 (DukeOs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

zaigrao i ja na ruskom serveru. šteta što nema english audio, malo ih i prijevod zeza. ali igra je odlična

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

ima neki naš guild na RU?

15 godina
offline
Lost Ark

Ja nisam igrao dugo, al nisam nista nasao.

Vidio sam negdje da kao nebi trebao niti chatat na jeziku koji nije ruski jer na temelju toga mos i ban kao dobit. Nisam siguran dal je to tocno jer u PvP arenama sam vidio dosta engleskog.

 

Ja cekam sad da izadje EU verzija igre.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Lost Ark

Sjecam se da mi je frend pokazao trailer za ovu igru ima godina i godina i zaboravio sam na nju potpuno,sada vidim da izlazi za EU trziste i jedva cekam,ovo malo sto sam bacio pogled dungeons/raids sta vec izgledaju fenomenalno,abiliti i animacije istih su bas vizualno napravljene savrseno i necu jos nista da govorim jer nisam poigrao ali cini se kao igra koja bi se mogla prati dosta sati u slobodno vrijeme.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

Igra je dobra... Klase su dobre... Grafika bi mogla biti mrvicu bolja ali kad krene akcija baš se ni ne primijeti. Ru verzija je ok prevedena ali dosta toga je još uvijek na ruskom što se tiče store i same igre. Jedva čekam EU verziju 😁

15 godina
offline
Re: Lost Ark

Ovo kak si napiso reklo bi se ko da je 40% stvari prevedeno, a zapravo je 90% contenta prevedeno (sve ono najbitnije), a audio je ostao ruski jer to nemos sam tak zamijenit.

I ovih 10% sto nije prevedeno je il neke slike kod load screena (koje nemos prevest) il neke store related stvari koje vjerovatno niti neces koristit/kupit na RU serveru.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

pratim priču svake igre i jako mi dobro ide engleski (filmove i serije gledam bez prijevoda jer je nekad sve tako debilno prevedeno) no taj prijevod u igri me nekad ostavi paf. par puta pročitam rečenicu da shvatim o čemu se radi

 

a audio na ruskom i nije loša stvar. sve zvuči nekako ozbiljnije kad se kaže sa dubokim, ruskim naglaskom haha

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2021 15:07 (Skullscar1989).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

dojmovi nakon tjedan dana igranja na RU serveru: igra je super. probao sam par klasa ali trenutno sam na scouteru radi tog nekog sci-fi osjećaja. dron, smg, skillovi..... ali ta klasa nije odmah dostupna kad izađe igra za europu pa ću krenuti sa blasterom (artillerist).

jedino mi je žao što je prijevod za questove zaista katastrofalan. u cca 60% rečenica uopće ne shvaćam što se pokušava reći, stvari nemaju smisla. tako da sam prestao čitati i samo automatski sve prihvaćam. engleskih guildova i playera skoro pa nema, ipak je to ru i malo tko igra s vpn.

još nema govora o datumu eu bete ali nešto se nagađa da bi mogli dati datum idući tjedan kad krene gamescon, da se čeka do tada. kako god bilo, beta napredak se briše ali jedva čekam da vidim kako to sve izgleda kod nas. mislim da će igra biti veliki uspjeh, barem prvih par mjeseci kako to uvijek ide haha. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

odgoda igre do početka 2022. beta će trajati samo par dana, počinje u subotu 4-tog. 

jebeni amazon izdaje ono govno zvano new world i ne žele dozvoliti da ih lost ark zasjeni. stoga se fokusiraju na to smeće a igru koja zapravo valja odgađaju do pitaj boga kad. a samo treba napraviti lokalizaciju na engleski. gamad

13 godina
offline
Lost Ark

Kada su odgodili New World ovo se moglo ocekivati. Odoh na RU igrat , ne vrijedi se zivcirati njihovim lazima  ili cekati na 5 dana bete 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

Neki balkanski guild ne postoji na ru? Vidio sam par ali sve je to napušteno. Teško je naći i engleske guildove, znaš možda neki a da su ljudi aktivni?

13 godina
offline
Lost Ark

Na Kratosu gdje igram cuo sam da ima dosta english based gildova za razliku od drugih RU servera. Nisam ni u jednom klanu , niti sam cuo za nase.

Igram cisto casual, svake prijestupne kad mi se zaigra udem odradim par dungeona. Cisto da malo parim oci jer mi se ne da trosit vrijeme na RU serveru..

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

eu release je negdje krajem ožujka. ali moguće da opet bude odgoda. pola godine do tada, bogme se RU serveri onda i isplate. imaš samo 2 ru servera, kratos i onaj drugi na slovo a. taj drugi navodno ima više engleskih guildova ali je noćna mora pronaći neki

15 godina
offline
Lost Ark

Koji poslovan potez. Necemo releasat LA zato sto ce nam se popisat po nasoj igri New World koju onda nitko nece igrat.

Kao odgodili su zbog bugova i slicnih sranja, a igra radi savrseno.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Jadni oni, inače nemaju baš para, teška sirotinja taj Amazon.

Pa sad iz principa baš ne bih ni kupio taj njihov vrli novi svijet.

Nema veze, dočekat ćemo i Lost Ark...ako smo mogli čekati do sad,

možemo još tih pol godine ili koliko već.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

new world je igra koju oni izdaju i nije apsolutno ništa posebno. većina ljudi koji su igrali betu kažu da je igra kao i hrpa drugih. već je odgođena par puta. a lost ark je igra za koju svi znaju da je dobra pošto je na drugim tržištima već par godina. amazon je njen izdavač i doslovce samo moraju prevesti sve na engleski i još par drugih jezika. ali pošto većina ljudi radi na new world, lost ark se opet odgađa. da sad izađu new world i lost ark istovremeno, la bi imao veći player base. amazon si to ne može dozvoliti. zato odgode pa kad se hype oko new world završi i ljudi shvate da u end game nema sadržaja, onda će se svi prebaciti na lost ark. makar kad ff14 endwalker izađe.... e onda će se pola ljudi koji igraju new world i ostale mmorpg prebaciti tamo. jer većina to i čeka. zapravo su sad napravili uslugu svima koji vole lost ark. endwalker će se isprobati i par mjeseci kasnije izlazi lost ark pa nam bar player base ne bude bježao nigdje drugdje

15 godina
offline
Re: Lost Ark

Ma, kužim ja to. Pratio sam. Ok, iz njihove perspektive oni rade pravu stvare, za sebe.

Ali, mi koji čekamo Lost Ark od 2018. ne mislimo tako. Zato sam napisao taj rant.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 10:51 (fromcelltohell).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice