Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 269.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gran Turismo 7

U ovom videu: 

 poznati sim racer testira i long story short dolazi do zakljucka abs default najbolje rjesenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2023 19:18 (MEDO11).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Iskustva sa VR2 u GT7.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Gt7 je od starta radjen i za VR,odusevljava koliko je to bio "lagan" proces za njih.

Vec sam na vise strana citao dojmove gamera koji su probali igru,da je lakse igrat u VRu nego na flat panelu a ovaj interviju to i potvrdjuje.

Na kraju je GT7 ispao sistem seller za VR2 🥂

 

https://www.gtplanet.net/gt7-built-for-psvr2-from-day1-20230205/

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Evo napokon Sophie i za nas ostale da probamo, nije da se bas veselim utrkivanju protiv tako teskog protivnika 😁

Fantastican GT7 update!

 

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sophy-arrives-in-gt7-update-1-29-hands-on-first-impressions/

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7

 

SuperGT testira Sophy 

 

Fenomenalno vozi

 

Ocekujem da ce takav AI doc i u druge igre.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...

 

SuperGT testira Sophy 

 

Fenomenalno vozi

 

Ocekujem da ce takav AI doc i u druge igre.

 

Mislis Sonyeve ekskluzive ili igre drugih izdavaca?

8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

 

SuperGT testira Sophy 

 

Fenomenalno vozi

 

Ocekujem da ce takav AI doc i u druge igre.

 

Mislis Sonyeve ekskluzive ili igre drugih izdavaca?

 Pa ocekujem da ce opcenito u sve igre doc napredniji AI 

 

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

 

SuperGT testira Sophy 

 

Fenomenalno vozi

 

Ocekujem da ce takav AI doc i u druge igre.

 

Mislis Sonyeve ekskluzive ili igre drugih izdavaca?

 Pa ocekujem da ce opcenito u sve igre doc napredniji AI 

 

 

 

Ovaj Sofia AI su razvijali godinama i jos ga razvijaju pa se ne bih bas nadao da ce to sad postat trend.

 

Jucer probao novu stazu,genijalna mi je.

9 godina
offline
Gran Turismo 7

Pozz ekipa, igrao bih GT7 na ps5 uskoro, inače igram F1 22 i sl. pizdarije, ali s xbox joystickom, gledam si uzeti nekakve volane za sim, pedale i to ostalo, da li tko ovdje zna malo više o tome, i igra li većina vas ovdje također s ps5 joystickom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Bevis kaže...

Pozz ekipa, igrao bih GT7 na ps5 uskoro, inače igram F1 22 i sl. pizdarije, ali s xbox joystickom, gledam si uzeti nekakve volane za sim, pedale i to ostalo, da li tko ovdje zna malo više o tome, i igra li većina vas ovdje također s ps5 joystickom?

budzet je sve.

entry level Logitech G serija.

malo skuplje al se isplati u odnosu na Logitech je Thrustmaster T300 sa remenom umjesto zupcanika.

nakon toga upadas u rabbit hole i nebo je granica.

Fanatec je nedavno izbacio CSL (budzet) direct drive seriju i tu gledas na 650-700 eura za full setup (volan, DD baza i pedale).

 

za ugodno iskustvo T300 je svakako dobar izbor za start

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 21:54 (nixass).
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Ova Sofia mi djeluje kao prodavanje magle,nema tu nikakvog "ljudskog" ponasanja,auti voze savrseno po "crti" kao roboti kao i u standardnim utrkama.

Bolje da usredotoce resurse na vise staza.....

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Da, i meni se pari više kao nekakvi gimmick nego korisna funkcija. Ali ako je sve ovo što navode, ne bi trebalo odmoći, dapače, pomoć će.

9 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Pa gledam si složit nešto da mogu full guštat. Vjerojatno bih si složio nekakvi rig, ili ako vidim da to ide preko 1000eura, onda radije nekakvi desk setup s pedalama.
Gdje da gledam, imaš stranice? Trenutno po netu toga previše nalazim i ne znam di bi se orijentira. Rado bi sve na isto mjesto. Fanatec mi izgleda full dobro na webu.

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Bevis kaže...

Pa gledam si složit nešto da mogu full guštat. Vjerojatno bih si složio nekakvi rig, ili ako vidim da to ide preko 1000eura, onda radije nekakvi desk setup s pedalama.
Gdje da gledam, imaš stranice? Trenutno po netu toga previše nalazim i ne znam di bi se orijentira. Rado bi sve na isto mjesto. Fanatec mi izgleda full dobro na webu.

To planiras ukomponirat sa PSVR2?

9 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Ne nužno, ali vidim dojmove za psvr2 da je bomba, iako mi se sve to skupa kad bi slagao pari da će izaći preko 2k eura :D

12 godina
offline
Gran Turismo 7

ne treba pretjerivat, kreni sa trustmaster t150pro ili logitech g29/g923 pa vidi ako ti je to uopce gust. Masa ljudi uzmu volan pa nakon mjesec 2 skuze da im je tlaka stalno to izvlacit i montirat il zauzima previse mjesta i vrate natrag.

 

A ovo za sophy je very welcome change, samo neka je uvedu u gt7 za svih ne samo za ps5 usere. Ai je govno u igri i definitivno treba poradit na njemu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Veliki VELIKI ispravak mog navoda i dojma u vezi Sophie umjetne inteligencije,prvi put sam stavio na najvisu tezinu i samljelo me ali sad sam probao druge staze i sa drugim razinama tezine i mogu rec da ja osobno ovako nesto nikad nisam dozivio u utrkama....da se ostali vozaci ponasaju kao ljudi i rade ljudske greske.Nacin kako voze,ulaze i izlaze iz zavoja....potpuno razlicito od standardnog AI u GT Sports ili GT7.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Igram ovu zadnju super licencu i zapnem na onoj s7 sa formulom. Pa ja se pitam jel se to uopce moze pric sa kontrolerom. Ja sam provao vise puta nema sanse.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 23:23 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

U gt7 se sve moze sa joystikom, nije volan nuzno tolika prednost  u gt7 koliko je vise imerzivno...

Trebas vise vozat i s vremenom ces postat brzi. Pusti licence sa strane neko vrijeme kad zapnes i vrati se kad se ohladis malo.

Isto je bitno ako vozis na automatskom siftanju ili manualnom (manual je generalno brzi), koliki tc koristis, manje ili 0 je generalno brze...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7

Znaci ne treba cijelu autoskolu odigrat da bi moga dalje natjecanje

12 godina
offline
Gran Turismo 7

International je najveca koja treba za sad, ako se ne varam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Zadnji krug,parsto metara pred ciljem izletim....kad ce vise ovi degeni iz Poliphonya skuzit da postoji fantasticna rewind funkcija u Forzi.

Mogu oni brijat na svoju filozofiju ali kad se takve stvari dese,ugasim njihovu igru i ide u kutiju 🥂🥂🥂

 

EDIT

Uspio rijesit zadnju utrku Lightweight K-Kupa sa onim Kei autima....to sam do sad najbolje uspio bit sesti a sad odvozio prvo mjesto 🤣

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2023 19:46 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Inace igram GT7 iskljucivo iz kokpita,i danas probao Gr.1 Prototype Series iz treceg lica vozit i tu mi je enormno lakse tako.

Kad vozim te aute vidno polje je bas usko a oni su ultra brzi pa mi je to vrlo losa kombinacija.

Mozda je u VRu to lakse vozit iz kokpita jer je vidno polje drukcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Kako je driftanje nesto apsolutno drukcije u VRu nego flat.

Bas pravi osjecaj drifta,ulaska,izlaska...

Svaki fan GT7 bi trebao makar samo probat GT7 VR ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gran Turismo 7

Vozi li ko ovi daily race 3, koja su van vrimena? :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Upravo sam probao GT7 sa 120fps...cudo!

Znaci u voznji mi je bilo lock dok u replayu fps sara ali VRR je aktivan pa je cak i replay super gladak.

Rezolucija je izuzetno visoka,bistro kao da je 4k...mozda i je,ali GT7 u 120fps i 4k...ako su to izveli 😳😳😳

 

Vidim da su unaprijedili fiziku,simulaciju guma itd....bolesno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Evo par dodatnih informacija....

Dio ekipe po internetu pise da za 120fps mode ta opcija u meniu igre mora bit na OFF,ovo je netocno.mora bit na ON.

 

Takodjer sam probao i mod sa raytrace i rezolucijom i bome me iznenadilo kad sam in game vidio 90-100fps,prosjecno nekih 95fps.U replayu je u tom modu prosjecno nekih 60fps..ide na 80fps ali pada ponekad i ispod 50fps.

Da nemam game bar na TVu koji prikazuje trenutni framerate ne bih ni znao da fps oscilira posto je VRR aktivan i savrseno to izglaca.

U resolution/raytrace modu nema jaggiesa koje sam primjetio u performance modu....slika je savrseno stabilna i glatka sto znaci da performance vjerovatno radi na nizoj rezi i uz slabiji antialiasing.

 

Znaci...

Performance mode:

Lock 120fps in game,replay nesto nize,vjerovatno niza reza

 

Fidelity mode:

95fps odprilike,replay oko 60fps average,super stabilno i bistro,vjerovatno je raytrace u replayu samo sto sad vise nije lock 30fps kao prije neko 50-80fps range.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Heads up za ljude s volanom. Force feedback je puno bolji, jasniji i detaljniji. Mozda vezano uz promjene u fizici, ali osjecaj voznje je osjetno bolji

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Qudek kaže...

Heads up za ljude s volanom. Force feedback je puno bolji, jasniji i detaljniji. Mozda vezano uz promjene u fizici, ali osjecaj voznje je osjetno bolji

Promjenili su simulaciju guma takodjer,grijanje,trosenje itd.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice