Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 706
|
čitano: 270.584
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Još točno mjesec dana do izlaska igre!

Kao kupca na toj platformi, malo mi fali neka, barem mala prezentacija na PS4 konzoli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Nadam se da ovaj neće kupit GT7. luis-dinisio

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo 7

Nigdje nisam naisao ni na jednu informaciju o AI-u. Bit ce da tu nije napravljen neki iskorak. No mozda sam u krivu.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Izgledat će isto ko GT Sport,znači odlično.Jedino će učitavanja biti duža nego za PS5.
8 godina
offline
Gran Turismo 7

https://www.gtplanet.net/gt7-engine-swaps-20220202/

 

Engine swaps ? Prvi puta u igri.

 

https://www.gtplanet.net/gt7-every-new-car-20220204/

 

Svaki novi auto (koji nije u GTsport)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vandit kaže...

Nigdje nisam naisao ni na jednu informaciju o AI-u. Bit ce da tu nije napravljen neki iskorak. No mozda sam u krivu.

 

ja nekako očekujem gt sport po pitanju driving modela i AI-a ali sa proširenim career modom i novim weather effektima. Iz svega dosad viđenoga ne čini mi se da su radili ni na aiu ni na penalty sistemu u multiplayeru (ni jedno ni drugo nisu spominjali nigdje, osim ako mi je pobjeglo, a i par youtubera je uspoređivalo ponašanje aia u gt sportu i na ovo što su pokazali od gt7, i nema razlike). Nadam se da sam u krivu jer mi se obe stavke čine jako bitne, jedna za single player iskustvo druga za multiplayer...U svakom slučaju igra prednaručena i to aniversary u infomarku, can't wait!!

6 godina
offline
Gran Turismo 7

Također. Meni je AI u single playeru isto jako bitan. Zato recimo uživam u Codemastersovim igrama; tamo je AI vrlo dobar. Utrkivanje protiv drugih AI auta u GT-u je sve samo ne gušt. Doista se nadam da su napravili nešto po tom pitanju, u suprotnom ne da mi se baš kružiti po stazi bez ikakvog izazova. 

 

Ista stvar za online mode koji će mi biti primarni mod za igranje. Samo neka poboljšaju penalty system, ubace više staza i sve super. 

 

I da, nadam se da će smanjiti onaj iritantan zvuk škripanja guma kod svakog pokreta volana. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7

Trenutno je penalty sistem prakticki iskljucen tj. vrijedi samo za interakciju sa stazom(ako se zabijes u zid ili ako cjepas zavoje...),a ne sa drugim automobilima... mozda je tak i najbolje. 

 

Naravno taj opsezan single player mode nema nekog velikog smisla bez dobrog AI-a. Nadam se da ce bit oke kad su vec tolko truda ulozili u SP dio igre.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2022 18:24 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...

Trenutno je penalty sistem prakticki iskljucen tj. vrijedi samo za interakciju sa stazom(ako se zabijes u zid ili ako cjepas zavoje...),a ne sa drugim automobilima... mozda je tak i najbolje. 

 

Naravno taj opsezan single player mode nema nekog velikog smisla bez dobrog AI-a. Nadam se da ce bit oke kad su vec tolko truda ulozili u SP dio igre.

Ma zaracuna ti pod DR. Imao sam situaciju di je lik ispred mene debelo rano zakocio. Naguzio sam ga. Prije toga niti jedan penalty, niti nakon tog ''sudara''. Uredno mi je DR pao. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
SimeKZ kaže...
Santana kaže...

Trenutno je penalty sistem prakticki iskljucen tj. vrijedi samo za interakciju sa stazom(ako se zabijes u zid ili ako cjepas zavoje...),a ne sa drugim automobilima... mozda je tak i najbolje. 

 

Naravno taj opsezan single player mode nema nekog velikog smisla bez dobrog AI-a. Nadam se da ce bit oke kad su vec tolko truda ulozili u SP dio igre.

Ma zaracuna ti pod DR. Imao sam situaciju di je lik ispred mene debelo rano zakocio. Naguzio sam ga. Prije toga niti jedan penalty, niti nakon tog ''sudara''. Uredno mi je DR pao. 

 Nisam to znao. SR ti ne pada, ali DR da ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...
SimeKZ kaže...
Santana kaže...

Trenutno je penalty sistem prakticki iskljucen tj. vrijedi samo za interakciju sa stazom(ako se zabijes u zid ili ako cjepas zavoje...),a ne sa drugim automobilima... mozda je tak i najbolje. 

 

Naravno taj opsezan single player mode nema nekog velikog smisla bez dobrog AI-a. Nadam se da ce bit oke kad su vec tolko truda ulozili u SP dio igre.

Ma zaracuna ti pod DR. Imao sam situaciju di je lik ispred mene debelo rano zakocio. Naguzio sam ga. Prije toga niti jedan penalty, niti nakon tog ''sudara''. Uredno mi je DR pao. 

 Nisam to znao. SR ti ne pada, ali DR da ?

Ma SR pada. Mislim SR a pisem DR.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...

Trenutno je penalty sistem prakticki iskljucen tj. vrijedi samo za interakciju sa stazom(ako se zabijes u zid ili ako cjepas zavoje...),a ne sa drugim automobilima... mozda je tak i najbolje. 

 

Naravno taj opsezan single player mode nema nekog velikog smisla bez dobrog AI-a. Nadam se da ce bit oke kad su vec tolko truda ulozili u SP dio igre.

 

ovo za penalty da bolje je da je isključen nego da je onakav kakav je bio u zadnjoj iteraciji, ali mislim da bi se to dalo i bolje rješit, uspjeli su u iracing i acc valjda mogu i tu nešto smislit, mislim da bi trebao bit nekakav penalty sistem u igri.

 

Što se tiče aia iznenadio sam se koliko se u forzi motorsport radilo na tome, nisam imao puno kontakta sa forzom, ali u ovom videu su to objasnili naširoko: 

Ako je netko malo više vremena proveo na forzi (po mogućnosti spojen online da se ovi drivatari updejtaju) može potvrdit ovo? Kakav je ai tamo? Fora mi je koncept da igra kopira tvoj stil vožnje kod nekog frenda u single playeru kroz tvoj drivatar

6 godina
offline
Gran Turismo 7

I meni je ova zadnja iteracija penalty sistema čist' ok. Bolje u svakom slučaju nego prije kada bi samo očešao drugi auto i dobio 2 sekunde kazne. Ali mi sada glupo, izletim, nemam kontrolu nad autom, udarim u barijeru i dobijem 2 sekunde. Onak, lol.

 

Fora je ovaj video sa Forzom, zanimljivo su to riješili. I mene zanima kako to funkcionira u stvarnosti. 

 

Vidim da je PD dosta uložio u nebitne stvari kao što je izgled oblaka. Al' dobro...

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7

Ah u teoriji to zvuci zanimljivo u praksi ne bas. Zakaj mislis da mozes iskljucit taj drivatar AI ? Znaju vozit ko luđaci.
Ne voze kao pravi vozaci u stvarnosti kak bi trebali nego voze kao gameri 

 

 

Najjaci AI mi ima Assetto Corsa Competizione. Probajte igru ak vec niste.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Jel netko zna ako preorderam gt7 iz santa domenice jel dostavljaju 4.3 ili par dana od 4.3?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Asetto je HC simulacija i gotovo je nemoguće to igrat kontrolerom.2 koplja iznad GT igara šta se tiče fizike.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
4our kaže...

Jel netko zna ako preorderam gt7 iz santa domenice jel dostavljaju 4.3 ili par dana od 4.3?

Na dan izlaska bi trebala bit kod tebe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MSXhunT3R kaže...
Asetto je HC simulacija i gotovo je nemoguće to igrat kontrolerom.2 koplja iznad GT igara šta se tiče fizike.

 Ja igram sa kontrolerom i volanom. Nije idelano, al se moze

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Ma to je mučenje samoga sebe.Sa volanom je teško a sa kontrolerom je to maltertiranje samoga sebe.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MSXhunT3R kaže...
Ma to je mučenje samoga sebe.Sa volanom je teško a sa kontrolerom je to maltertiranje samoga sebe.

 Pa kaj ti igras i s cim ? Kak je sa volanom tesko ? Nije nist puno teze nego GTsport  sa volanom.
Kontroler je druga stvar kad su im postavke banana pa sam moras ic to sredit kolko mozes

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 19:31 (Santana).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Sa volanom sam igrao jedno vrijeme.Posudio sam ga da vidim kako to ide.A sa kontrolerom,AC ne mogu vozit jer nije prilagođena igra za takvo upravljanje.
Sad za GT 7 planiram na rate provuć za novi volan.Treba jedno vrijeme navike,al definitivno je bolje iskustvo nego sa kontrolerom.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MSXhunT3R kaže...
Sa volanom sam igrao jedno vrijeme.Posudio sam ga da vidim kako to ide.A sa kontrolerom,AC ne mogu vozit jer nije prilagođena igra za takvo upravljanje.
Sad za GT 7 planiram na rate provuć za novi volan.Treba jedno vrijeme navike,al definitivno je bolje iskustvo nego sa kontrolerom.

 Ma da volan je daleko ispred kontrolera i kad malo se uvjezbas nije tesko samo je stvar koncentracije.
Nekad mi se igra, al mi se neda slagat taj volan pa ga kasnije pospremat jer nemam stalno mjesto za njega. 
Malo sam se poigro sa postavkama kontrolera i igrivo je protiv 90% AI 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Gran Turismo 7

Jedva čekam GT7! Bit će to prvi GT kojeg ću igrati jer prije PS5 nisam imao plejku. Baš se veselim! :)

 

Jedino ne znam koju verziju da uzmem. Ova fizička Gran Turismo 7 25th anniversary edition mi se ne čini baš isplativa. Ne dobiješ ništa više osim šarene kutijice koja ti smeta.

 

Što vi mislite? Digital ili fizička?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Ja digital jer nikakvu drugu ni ne mogu 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja cu piknuti digital...ne da mi se stavljati disk, odnosno vaditi ga kad idem igrati nesto drugo sto je na disku.

Nadam se samo da ce biti dostupan download prije 4og.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7

Ja cu fizicku, volim imat u fizickom obliku a i uvijek mogu prodat

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Fizička (PS4), iako bi rađe digitalnu.
Jeftinija je, a digitalna (sigurno bude i poveći update) bi mi u Telemach 250GB tarifi pojela doslovno pola prometa samo na day 1, a tek bude početak mjeseca.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Armor kaže...
Fizička (PS4), iako bi rađe digitalnu.
Jeftinija je, a digitalna (sigurno bude i poveći update) bi mi u Telemach 250GB tarifi pojela doslovno pola prometa samo na day 1, a tek bude početak mjeseca.

Fizicka verzija je danas samo ''kod'' kojim si omogucujes igranje. Veliku vecinu igre svejedno skidas.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja imam sve digitalne igre, tako mi je jednostavnije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Fizička verzija je bolja zbog toga jer se može izvući bolja cijena prilikom prodaje konzole u paketu sa igrama, ili zbog prodaje same igre nakon što je pređeš, ili zbog kolekcionarstva.

 

Ako je nekome novac nebitan ili mu se ne da zamarati time, onda je neupitno bolja digitalna verzija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice