Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Alfredo nr.2 kaže...

Došla zakrpa 1.2 od 34gb. Isplati li se sad odigrati?

 

Sumnjam, problemi igre su znatno dublji od ispravljanja bugova. 

 

Ali evo, V sad normalno legne spavati na jastuk, a ne poprijeko. Ima li boljeg razloga da se odigra ponovo? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Došla zakrpa 1.2 od 34gb. Isplati li se sad odigrati?

 

Sumnjam, problemi igre su znatno dublji od ispravljanja bugova. 

 

Ali evo, V sad normalno legne spavati na jastuk, a ne poprijeko. Ima li boljeg razloga da se odigra ponovo? 

po meni nema, odnosno ima u tom smislu da ces imat smoother experience nego sto su neki imali kad su na launcu igrali ako ti se bas igra igra (ja recimo nisam imao ogromne probleme pa sam prosao skroz ok, meni je vise bio problem kako stvari nekestvari funkcioniraju nego sami bugovi)... ima odredenih quality of life poboljsanja, al to je daleko od onoga sto bi se trebalo napraviti. za početak tu je AI (mislim NPC opcenito i driving NPC AI) o kojemu niti rijeci. zatim slijedi manjak transmog opcije, pa onda tu je vjerojatno jos isti wanted system koji su kao nesto malo popravili (po onome sto citam policija se ne spawna direktno do tebe nego malo dalje, ali opet, rijec je o spawnu, a ne o nekom logicnom slijedu događanja u stilu tagiranja igraca koji zatim bjezi od policije koji vataju njegov signal sve dok ne napravis signal scramble ili dok sve ne pobijes u prvom valu koji su te hvatali itd it, ima masu ideja kako to napraviti kako spada), zatim tu je problem mod slotova na stvarima koje pitaj boga kako sad funkcioniraju (bilo bi idealno da ih mozes sam dodavat kroz craftanje), pa onda problematika sto je crafting vezan za tech ability (treba lvl 18 da se prave legendary stvari), zatim tu je problematika ekonomije u smislu da je cijena auto prenapuhana te ostale stvari koje mi sad ne padaju na pamet.

ovo je jos uvijek u domeni vatrogasnih mjera da se sama igra ustabili, a tek cemo kasnije vidjeti redizajn odredenih stvari, vrlo vjerojatno kroz dlc.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dok se pogleda veličina updatea i popis ispravaka jasno je kakva je to open beta bila pri izlasku. Upalit ću ju valjda jednog dana, još uvijek nemam motiva

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
We wil Release Cyberpunk 2077 When it’s Done... 😂
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...

Dok se pogleda veličina updatea i popis ispravaka jasno je kakva je to open beta bila pri izlasku. Upalit ću ju valjda jednog dana, još uvijek nemam motiva

 Gle, vezano za "open betu", ja sam prešao igru kad je izašla, doduše laganim tempom, tako da je tih prvih nekoliko patcheva stiglo dok sam još bio u relativno ranoj fazi. Napravio sam onako, srednji prelaz, oko 70 sati. Za tih 70 sati, u jednoj jedinoj sporednoj misiji sam uradio neke stvari redosledom kojim se igri nije svidelo i nisam tu misiju mogao gurati napred, no shvatio sam šta se desilo, učitao auto-save koji je bio neposredno pre nego što sam napravio "grešku" i prošao. Sve ostalo mi je funkcionisalo ok. Poneki vizualni glitch ili primer gluposti AI-ja bi na momenat pokvario atmosferu, ali ne toliko da bi bitno uticao na celokupnu igru. I da, vožnja je bez veze, ali se Scorpiov motocikl ponašao dovoljno dobro da gotovo nikad nisam koristio fast travel, par puta do i od nomadskog kampa ili svog stana (da se ne bih zamlaćivao sa liftom), i to je to. Naprosto, koliko god vožnja bila jedan od najslabijih elemenata igre, opet mi je bilo lepše voziti se kroz grad slušajući radio, na putu ka odredištu, nego se teleportovati po mapi.

 

Ono što meni najviše fali u igri su silna vrata na koja se ne može ući. Sve osim mesta na kojima se nešto dešava je samo kulisa. Kapiram da se to neće previše promeniti jer je i ovako zapravo mapa vrlo složena, a tih "mesta na kojima se nešto dešava" (side misija ili gig) zapravo ima zaista mnogo (tako su uostalom ljudi i ulupavali po 150+ sati u jedan playthrough), ali je mapa tako velika da se sva ta mesta nalaze u čitavim blokovima "mrtvih" kulisa u koje se ne može zaviriti. Eto, ako bih morao da izaberem stvar koja mi je najviše smetala, onda bi to bilo ovo, mada i za to imam određenog razumevanja, jer ne znam koliko bi im ljudi i vremena bilo potrebno da su hteli da zaista modeliraju (i zatim testiraju i debuguju) enterijere za čitav grad, ili njegove velike delove.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovaj 1.2 patch od 29GB je korak u pravom smjeru i ako predstavlja uspostavljanje nekakvog baseline-a od kojeg će ići dalje popravljat igru onda super. Nakon njega bi trebalo uslijediti još najmanje 3-5 takvih patcheva prije nego izađe prvi DLC da se adresiraju sve mehanike koje treba prepraviti ili doraditi, no vidjet ćemo što će od svega biti do kraja godine negdje 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Odustali su od najavljenog Multiplayera
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ovaj 1.2 patch od 29GB je korak u pravom smjeru i ako predstavlja uspostavljanje nekakvog baseline-a od kojeg će ići dalje popravljat igru onda super. Nakon njega bi trebalo uslijediti još najmanje 3-5 takvih patcheva prije nego izađe prvi DLC da se adresiraju sve mehanike koje treba prepraviti ili doraditi, no vidjet ćemo što će od svega biti do kraja godine negdje 

zato sam ja izbrisao igru do trenutka kad dode nesto konkretnije, odnosno sto ja prizeljkujem. treba mi prostor za druge stvari... do tada cekam i citam patch notes, lako je igru ponovno stavit na ssd

It is not who you are, it is who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma ovo što su napravili je vrh ledenog brijega. Ne bude nikakvih dodataka u igri dok ne pokrpaju sve što je trebalo biti riješeno prije jebenog izlaska igre. Sramota što su napravili. Samo koriste isprike kao korona, hakirali ih bla bla. Ovakav patch ni nisu mogli izbaciti ranije jer krpaju igru skroz a ne da samo popravljaju par stvari. Dam se kladiti da ni nisu hakirani nego je to još jedna laž samo da imaju više vremena za patch

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Ekipa, javlja mi da nemam dovoljno prostora za instalaciju patcha, što je verovatno i tačno, s obzirom na to da mi je igra na SSD-u od 256GB, a čuh da je za patch potrebno znatno više. Je l' našao neko neki workaround?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

igra ima 61.9gb na mom ssd. mislim da ti treba slobodnoga bar tih cca 30 giga koliko je patch + još toliko da se sve instalira. nakon instalacije ovaj download se briše i ostaje 30 giga slobodno. i još koliko već jer instalacija ne dodaje 30 giga na postojeće datoteka nego se sve preuređuje

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 20:03 (Skullscar1989).
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Imam 116GB slobodno, ali javlja da mu je potrebno 383401MB. To je veće od SSD-a na kome se igra nalazi. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nešto se zblesiralo.... Ja bih probao verify ili sve obrisao pa pustio da skine od nule

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kod mene sa novim updateom Cyberpunk folder je velik 58.8gb.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Alfredo nr.2 kaže...

Kod mene sa novim updateom Cyberpunk folder je velik 58.8gb.

 61.9 kod mene. kako je moguće da na 2 računala ista verzija igre nije jednake veličine? zar ni to nisu dobro napravili haha?

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Kod mene sa novim updateom Cyberpunk folder je velik 58.8gb.

 61.9 kod mene. kako je moguće da na 2 računala ista verzija igre nije jednake veličine? zar ni to nisu dobro napravili haha?

 Nije isto od nule kada instaliras igru i kada napravis update. Tako je kod vecine igara, ali Cyberpunk me ne moze iznenaditi. 

Darko
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

 

možda sam u krivu, ali mi se sve više čini da se ide u smjeru napuštanja cp2077, i u neke nove akcije. Bilo je sad prije koji dan govora kako CDPR kreće u novi Cyberpunk i novog Witchera. Ovo će se ostaviti i pojeo vuk magare. 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jebo mp tko jos kupuje njihove igre za mp

 

Neka ga jos malo ispoliraju,koji dlc i gotovo.

.postavljeni su temelji za drugi dio

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kako nabavit igru za ps5 digital?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
starblack kaže...
Kako nabavit igru za ps5 digital?

jedino kad se vrati na store

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nekih 30 sati sam u igri. Super mi je, samo treba izdržati do act 2. Prologue i act 1 ko da su pisala  djeca koja su odgojena na rap spotovima iz 90-2000g. Svi likovi se preseravaju, sve mi djeluje prenapuhano. Možda izađe neki mod, koji bi zanemario prologue i act 1 i sa new game da se počne od act 2, to bi bilo fantastično.

Od acta 2 igra dobiva na ozbiljnosti, likovi su zanimljiviji, akcija puno bolja i priča počinje se dobro granati i postaje zanimaljiva. Side questovi su mi odlični. Po meni, Cyberpunk bi se mogao svidjeti svima koji vole igre poput Deus ex, Rage 2 i GTA. Takav neki mix. Akcija je arakadna i jednostvna kao u Rage-u 2, kao i AI neprijatelja, svijet ima tu neku Deus ex i vožnja je arkadna kao GTA.

Ray tracing je poslatica, igra izgleda fenomenalno. Stavio sam sve na max i vizualno guštam voziti se mapi. Mapa je odlično dizajnirana, ima dosta raznolikosti. Grad djeluje živo s standarnim AI-om za naše vrijeme. Bugova ima dosta, neki kozmetičke prirode, neki quest breaking, recimo u jednom misiji nisam mogao otići s autom u grad jer auta nije bilo na mjestu gdje mu je oznaka pa sam morao po prvi put koristiti fast travel. Koristiti fast travel nije mi po volji jer mi je gušt se voziti i uživati u grafičkoj ljepoti igre. U jednom drugom questu nisam mogao pokupiti nagradu jer kad dođem do lika, nema te opcije.

Sve u svemu, odlična igra s jako lošim početkom, prvih par sati sam se tjerao da je igram, no onda od Acta 2 igra se pretvara u odličnu pucačinu :) 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Alfredo nr.2 kaže...

Nekih 30 sati sam u igri. Super mi je, samo treba izdržati do act 2. 

Sve u svemu, odlična igra s jako lošim početkom, prvih par sati sam se tjerao da je igram, no onda od Acta 2 igra se pretvara u odličnu pucačinu :) 

 Eto, super da si izdržao i da je nisi mijenjao za ono govno od borderlandsa 3... 1 i 2 su bile super a ova 3-ca je pušiona i to žešća. Ne znam što joj je ali je jako dosadna

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Nekih 30 sati sam u igri. Super mi je, samo treba izdržati do act 2. 

Sve u svemu, odlična igra s jako lošim početkom, prvih par sati sam se tjerao da je igram, no onda od Acta 2 igra se pretvara u odličnu pucačinu :) 

 Eto, super da si izdržao i da je nisi mijenjao za ono govno od borderlandsa 3... 1 i 2 su bile super a ova 3-ca je pušiona i to žešća. Ne znam što joj je ali je jako dosadna

Borderlands 3 ti je loš? Ja ga nisam igrao, no fan sam od 1 i 2, u dvojici imam preko 100 sati, što nije tipično za mene. Presequal mi je bio očajan, igrao sam ga par sati, jako dosadna igra. Nadam se da trojka nije na toj razini. 

Si završio Cyberpunk? Kakav ti je?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

A ja sam valjda jedan od rijetkih koji je dobio od igre ono što je i očekivao... Bugova nisam imao, iako bi zapravo bilo točnije napisati da ih nisam iskusio u tom obliku da su mi kvarili igru ili da sam ih uopće i skužio (sudeći po onom change logu čisto sumnjam da me ama baš niš nije potrefilo :D) Meni je igra bila super zapravo, jebalo mi se je sa svijet i to što ne mogu igrat pikado, biljar i ostale stvari koje su "normalne" u GTA. Svijet tj grad je tamo kulisa (doslovce) i kao takva je meni pasala. Sve mi je bilo super osim toga što sam prebrzo postao prejak pa sam samo prolazio kroz mobove. Igra ima problema ali ja sam skupio cca 140 sati u njoj i odradio skoro sve krajeve a to nikad ne radim - eto koliko mi je dobra. Ja jedva čekam još koji patch, čisto zbog te težine i da još malo poprave perfomanse jer su mi bile posvuda... A sve ostalo što poprave je bonus.

 

Iako, realno, dosta tih quality of life popravaka treba igri ali opet - ne smeta mi toliko ni taj dio jer je setting predobar i grad je jebeno detaljan i gušt za vozikat se po njemu... 

 

Borderlands 3 - pojma nemam što je ali nisam se mogao natjerati igrati više od 5-6 sati - ako i toliko... 1 i 2 su mi bile super, ostale nisam igrao - ne znam. Tako i sad ovaj Shadow of the tomb rider - bezveze i dosadno... Odustao i od tog sranja... Ni ne znam što da igram jer niš meni zanimljivog nema na vidiku. Mislim da ću bacit opet Quake 4 - već me neko vrijeme vuće ta igra..

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

A ja sam valjda jedan od rijetkih koji je dobio od igre ono što je i očekivao... Bugova nisam imao, iako bi zapravo bilo točnije napisati da ih nisam iskusio u tom obliku da su mi kvarili igru ili da sam ih uopće i skužio (sudeći po onom change logu čisto sumnjam da me ama baš niš nije potrefilo :D) Meni je igra bila super zapravo, jebalo mi se je sa svijet i to što ne mogu igrat pikado, biljar i ostale stvari koje su "normalne" u GTA. Svijet tj grad je tamo kulisa (doslovce) i kao takva je meni pasala. Sve mi je bilo super osim toga što sam prebrzo postao prejak pa sam samo prolazio kroz mobove. Igra ima problema ali ja sam skupio cca 140 sati u njoj i odradio skoro sve krajeve a to nikad ne radim - eto koliko mi je dobra. Ja jedva čekam još koji patch, čisto zbog te težine i da još malo poprave perfomanse jer su mi bile posvuda... A sve ostalo što poprave je bonus.

 

Iako, realno, dosta tih quality of life popravaka treba igri ali opet - ne smeta mi toliko ni taj dio jer je setting predobar i grad je jebeno detaljan i gušt za vozikat se po njemu... 

 

Borderlands 3 - pojma nemam što je ali nisam se mogao natjerati igrati više od 5-6 sati - ako i toliko... 1 i 2 su mi bile super, ostale nisam igrao - ne znam. Tako i sad ovaj Shadow of the tomb rider - bezveze i dosadno... Odustao i od tog sranja... Ni ne znam što da igram jer niš meni zanimljivog nema na vidiku. Mislim da ću bacit opet Quake 4 - već me neko vrijeme vuće ta igra..

 

Quake 4 je meni drugi put kad sam je igrao, što je nakon nekih 15g. odlično legao. Prvi put kad sam je igrao bio mi je naporan i dosadan. Odlična akcija, iako isto treba izdržati naporan početak sve dok ne postaneš polustrogg. Do tada lik se sporo kreće, nakon toga je brzina na razini arkadnih fps-a. Preporučam ti da instaliraš reshade i staviš ray tracing shader i poigraš se bojama, uz to instaliraj modove Quake 4 -Impacts_and_Injury i Quake 4 4X AI Texures. Ovako je to kod mene izgledalo 

Ja ne igram GTA, pokušao sam i dosadno mi je. Ako su ljudi očekivali da igraju pikado, arkade, biljar i ne znam što još u Cyberpunku bit će razočarani. Meni je ovo kao veliki akcijski fps i kao takav mi je super. Početak mu je očajan, no od acta 2 nadalje je super. Ja volim brzu akciju, zanimljiv svijet i zanimljivu priča. Cyberpunk to sve ima. Za FPS fanove ovo je odlična igra.

Bugova ima dosta, ali većina je kozmetičke prirode. Preformanse su većinom ok, no ima čudnih padova fps. Na istom mjestu jednom ne pada fps, dok drugi put pada. 

Shadow of the tomb raider je dosadan, najlošiji u ovoj trilogiji. Pošto sam završio sve tomb raidere do sada, odlučio sam da i ovaj završim. No tomb raider je postao prelagan, bilo bi super kad bi napravili remakeove starih tomb raider koji su imali složene zagonetke. Tomb raider the last reveletion je meni najdraži.

Pošto mi je Borderlands drag serijal, probati ću trojku, valjda će me priča zaintrigirati.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja, u BL3 imam sad 120ak sati.

 

Početak je bio "dosadan", ali poslije se sve pojačava. Meni osobno je sad najdraži BL. Štoviše, skoro mi se činilo previše contenta sa S1 pass-om.

 

Jedino je glupo što imam Ultimate Edition, pa bi sad još trebalo kupiti Season Pass 2, koji je uglavnom posran, ali dodaje najjača oružja...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
TomoR kaže...

Ja, u BL3 imam sad 120ak sati.

 

Početak je bio "dosadan", ali poslije se sve pojačava. Meni osobno je sad najdraži BL. Štoviše, skoro mi se činilo previše contenta sa S1 pass-om.

 

Jedino je glupo što imam Ultimate Edition, pa bi sad još trebalo kupiti Season Pass 2, koji je uglavnom posran, ali dodaje najjača oružja...

 

 

 Kakva ti je priča? Je zanimljiva kao u drugom dijelu? Koja je razlika između dvojke i trojke?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hotfix 1.21 - Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt

 

Novi patch-ić

 


Hotfix 1.21 for Cyberpunk 2077 is live on PC, consoles and Stadia.

 

In this update we focused on further improving the overall stability of the game and fixing the most common issues that could block progression. Here's what changed:

 

Quests & Open World

  • Fixed an issue in Gig: Getting Warmer... where the player was unable to lower 8ug8ear's body temperature.
  • Fixed an issue where being unable to pick up the "Send a crew" shard in Cyberpsycho Sighting: Discount Doc could block progression. Reading the shard is now an optional objective.
  • Fixed an issue in Down on the Street where Takemura would get stuck in Japantown Docks after player chose to go to Wakako alone and left the area too early.
  • Fixed an issue where the clues in Cyberpsycho Sighting: Bloody Ritual would not count if the player scanned them before talking to the wounded NPC.
  • Spray Paint should now trigger properly when player approaches Brendan.
  • Fixed an issue in Play it Safe where upon connecting to the Access Point the screen could become black, blocking further progression.
  • Fixed an issue where Reported Crime: Dredged Up would not complete if the player opened the container before scanning the blood trail.
  • Fixed an issue where a Maelstromer could spawn in an area unreachable for the player, blocking progress in Losing My Religion/Sacrum Profanum.
  • Fixed an issue blocking progression in one of the Assaults in Progress in Japantown.
  • Addressed an issue where the game could crash during Gig: Hippocratic Oath if the player jumped through the window after breaking it.
  • Fixed various issues with enemies clipping through objects and floating in the air in Suspected Organized Crime Activity: Privacy Policy Violation.
  • Fixed an issue in Suspected Organized Crime Activity: Privacy Policy Violation, where progression could be blocked due to enemies being stuck in a hangar.
  • Holocalls from Mitch should no longer get stuck and repeat if the call was interrupted before.
  • Fixed Johnny's appearance in various quests.
  • Dennis' car should now spawn correctly in Big in Japan.
  • Players can now enter Dennis' car from the right side in Big in Japan.
  • Windows inside the shack should no longer break upon opening the container in Big in Japan.
  • Big in Japan will now fail if the player leaves Haruyoshi instead of carrying him to safety after opening the container.
  • Fixed an issue where player could become unable to use weapons and consumables after getting out of Takemura's van in Down on the Street.
  • Player can no longer call Takemura during the meeting with Oda in Down on the Street.
  • Fixed an issue where Oda could be found on the bridge between Watson and Westbrook before going to Takemura's hideout in Search and Destroy.
  • Fixed an issue in Down on the Street where Oda could crash into player's car if it was parked in his way.
  • Fixed an issue where Burning Desire/Night Moves could get stuck on the "Wait for a call from distressed man" objective after player failed the quest.
  • Fixed an issue where the door to Cassius Ryder's ripperdoc shop would not open, preventing the player from completing The Gig.
  • Saul will no longer follow the player around the world if they leave the quest area after freeing him in Riders on the Storm.
  • Fixed an issue where sandstorm could be present in the city if the player fast travelled there during Killing in the Name or Riders on the Storm.
  • Riders on the Storm will now fail if the player leaves the Wraith camp before rescuing Saul.
  • Gig: Severance Package should now trigger properly after approaching the quest area.

Gameplay

  • Fixed an issue where, after the player commits a crime on the roof of a building, NCPD officers would spawn behind the player's back.
  • Fixed an issue preventing the player from climbing ladders out of water.

Visual

  • Fixed various issues related to clipping in NPCs' clothes.

UI

  • Added back the icon above NPCs, who are under the Distract Enemies quickhack effect.
  • Scanning UI is now less cluttered.
  • Fixed an issue where Japanese/Traditional Chinese text could disappear if the player changed the interface language from English to one of these languages.

Stability and performance

  • Various memory management improvements (reducing the number of crashes).

Console-specific

  • Players should now be able to select stickers in Photo Mode using the Circle button in the Japanese version of the game on PlayStation 4.

Stadia-specific

  • Fixed some graphical issues on a bridge in Mikoshi in Belly Of The Beast/Changes.
Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

jedino sto ovaj patch pokazuje je da se na igri radi, samo je pitanje koliko ce im dugo trebati dok poprave (ili redizajniraju) sve ono sta ne valja, a da ne govorim o stvarima koje ljudi zele vidjeti, a izbacene su iz igre... kad je igra izasla kazao sam da je nekih 6 mjeseci potrebno da dovedu u zadovoljavajuce stanje al bome prevario sam se....

It is not who you are, it is who you know.
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice