Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.194.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...
SimeKZ kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Obavezali su se s postom na Twitteru da će dedicirano raditi na peglanju i poboljšavanju igre pa se nadam da će ispuniti obećanja u nadolazećim tjednima/mjesecima. Sad polako završavam prvi playthrough (čistim mapu prije point of no return-a), a za drugi playthrough čekam neki veći patch 

 Tebi je Star Citizen bio pojam igre a igre nije ni izasla. Tak da, nemoj nista komentirat o twitanju i ostalom.

 

šta ovo znači? želiš reći da ako si nekad bio nahajpan na neku igru koja nije ispala dobro nemaš pravo više ništa komentirati jel??

 Ova je dobro ispala? 

 

uopće to nisam rekao. To što se Dado radovao star citizenu (kao i milijun i više drugih) ne znači da o nema pravo komentirati druge igre nakon što se ispostavilo da star citizen ima probleme.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...
SimeKZ kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Obavezali su se s postom na Twitteru da će dedicirano raditi na peglanju i poboljšavanju igre pa se nadam da će ispuniti obećanja u nadolazećim tjednima/mjesecima. Sad polako završavam prvi playthrough (čistim mapu prije point of no return-a), a za drugi playthrough čekam neki veći patch 

 Tebi je Star Citizen bio pojam igre a igre nije ni izasla. Tak da, nemoj nista komentirat o twitanju i ostalom.

 

šta ovo znači? želiš reći da ako si nekad bio nahajpan na neku igru koja nije ispala dobro nemaš pravo više ništa komentirati jel??

 Ova je dobro ispala? 

 

uopće to nisam rekao. To što se Dado radovao star citizenu (kao i milijun i više drugih) ne znači da o nema pravo komentirati druge igre nakon što se ispostavilo da star citizen ima probleme.

 Komentar se odnosio na komentiranje njihovog twita i sadrzaj twita gdje se obvezuju popravit. Nek komentira kaj hoce, al te prazne price kak mogu core mehanike popravit a nisu dobre u igri zaboravi. No dobro. Ne znam zakaj sam uopce komentiral kad ovdje objektivno ne mozes nista pogledat... isto kao kak se nije moglo u SC temi na pocetku. Sve 5. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 20:53 (SimeKZ).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Marcin se oglasio...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 22:18 (anarchyST).
Moj PC  
1 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...
SimeKZ kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Obavezali su se s postom na Twitteru da će dedicirano raditi na peglanju i poboljšavanju igre pa se nadam da će ispuniti obećanja u nadolazećim tjednima/mjesecima. Sad polako završavam prvi playthrough (čistim mapu prije point of no return-a), a za drugi playthrough čekam neki veći patch 

 Tebi je Star Citizen bio pojam igre a igre nije ni izasla. Tak da, nemoj nista komentirat o twitanju i ostalom.

 

šta ovo znači? želiš reći da ako si nekad bio nahajpan na neku igru koja nije ispala dobro nemaš pravo više ništa komentirati jel??

 Ova je dobro ispala? 

 

uopće to nisam rekao. To što se Dado radovao star citizenu (kao i milijun i više drugih) ne znači da o nema pravo komentirati druge igre nakon što se ispostavilo da star citizen ima probleme.

 Komentar se odnosio na komentiranje njihovog twita i sadrzaj twita gdje se obvezuju popravit. Nek komentira kaj hoce, al te prazne price kak mogu core mehanike popravit a nisu dobre u igri zaboravi. No dobro. Ne znam zakaj sam uopce komentiral kad ovdje objektivno ne mozes nista pogledat... isto kao kak se nije moglo u SC temi na pocetku. Sve 5. 

 

ma sve ok i kod mene, uopće sad nije stvar ni u cyberpunku ni u star citizenu, ubola me ta logika "zajebo si se na onoj temi, nemaš šta pričati na ovoj", al ok nebitno

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja ne kužim jel se oni zafrkavaju sa ovom roadmapom?? Koji je ovo k
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Ja ne kužim jel se oni zafrkavaju sa ovom roadmapom?? Koji je ovo k

 Zašto? Pa ovo je odlično kolko vidim...  2 velika patcha 1.1 i 1.2 u idućih 2 - 3 mjeseca (uz manje redovne kako je rekao šef..) i onda u drugoj polovici godine DLC-ovi i dalje patchevi kako dođu na red... 

 (fućka mi se za konzole...)

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 0:38 (Dado_ZG78).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
anarchyST kaže...

 

Marcin se oglasio...

marcin izgleda ko da ga je kombajn pregazio.

 

po ovome, prvi patch izlazi tamo oko 24.01.2021, mozda krajem iduceg tjetna, a ovaj drugi za tri tjedna, dakle tamo pola drugog/kraj drugog. e sad, on vecinom prica o stabilnosti igre (dakle optimizaciji) i bugovima, a ni rijeci o popravku sistema koji su ili ljigavi ili totalno pokvareni. to me malo brine jer ja kao pc igrac velikih problema nisam imao kada je rijeci o bugovima/performansama. nista, ide cyberpunk na hlađenje i to poduze vremena bojim se jer vidim da im je improvements segment odreden tek nakon ozujka.

 

steta...

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 0:44 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma smiješna je roadmapa kao takva. Nema ni potrebe za tim, dvije rečenice im je i previše da kažu plan. Prva 2 patcha stižu brzo, a onda razni popravci, free dlc i next gen update tokom godine. Za šta tu treba roadmapa? Ajde da su dali točne datume, al ovo je sve neodređeno.

Uvjerljivo najblesavija i najnepotrebnija roadmapa koju sam vidio dosad.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Ma smiješna je roadmapa kao takva. Nema ni potrebe za tim, dvije rečenice im je i previše da kažu plan. Prva 2 patcha stižu brzo, a onda razni popravci, free dlc i next gen update tokom godine. Za šta tu treba roadmapa? Ajde da su dali točne datume, al ovo je sve neodređeno.

Uvjerljivo najblesavija i najnepotrebnija roadmapa koju sam vidio dosad.

zakacit cu ovdje sta sam pisao po njihovom forumu vezano za ovu temu

 

I am not impressed with this video mainly because I haven't heard anything in terms of improving the game, as in game systems, until march, and even then it is very questionable which issues will be addressed. Most of the fixes as far as I can see are connected to bug fixing and stability.

I have finished the game three times already, 1st time as male street kid, then as male corpo and finally female nomad. My game had a few bugs and other similar issues but what frustrates me the most are things like the criminally designed wanted system, illogical and bad crafting, lackluster character appearance customization (mostly inventory, but also character customization in terms of having a barber or a hairdresser), questionable itemization, NPC AI, driving AI, vehicle handling, enemy scaling and many other quality of life missing features like key rebinding, mini map zoom out when driving and other issues that have been well documented on this forum. When we will hear about these things? Will the developers at least address these issue or maybe post something whether they will be fixing these things at all? Are they even aware these things are problematic? The explanation in the video about these issues is vague at best. That is why it would be much better if the developers didn't post anything other then full overview of the situation. Instead, in my opinion, they gave us a hasty response which is mostly focused on damage control for the console players. That is not the way you should do it, especially since there are other issues that require your attention and are equally important.

I really hope we will get some information about the things I have mentioned in the nearby future because these system are what makes the game what it is and if these issues are not mended then this game will be forever flawed, or better yet, it will seem unfinished.

 

roadmap je zaista komican i nedefiniran.

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma daj, bullshit, a lik izgleda nevino ko pikado i izmučen ko rudar.
Nisu htjeli?? Ma de, pohlepa i samo pohlepa da se proda i na starim konzolama. Znali su JAKO dobro kakva je igra, pa manageri su i nisu slijepi. Srećom meni je dobro radila, no toni ljudi ne radi. Imam frenda sa sličnom konfom i doslovno mu se ruši tipa svakih 10min bez obzira što probao.

Uzimali su šakom i kapom developere upitnog iskustva i to se vidi u cjelokupnoj optimizaciji i A.I.-u. A kad srede bugove i optimiziraju (ili AKO, pogotovo ovo drugo budući da bi iz temelja trebalo refaktorirati implementacije prometa, umjetne inteligencije i sl.) onda će tek doći na vidjelo lažno oglašavanje i sve što su obećali i na kraju nema. Treba ih razapeti (figurativno) zato jer je ispod toga svega jedna lijepa igra/grad/priča i 8 godina vizije te je stvarno šteta. I sad tu kao nevinašce "O ne, naše temeljne vrijednosti su iskrenost i poštenje" veli lik nakon što su godinama da oprostite srali i pobrali (pogotovo on) milijune.

Neka šute i rade da probaju popraviti igru/reputaciju. I za nas kojima ok radi, želim obećani content.

EDIT: I da, "roadmap" je netko napravio u 7 minuta dok je kipao na poljskom (doslovno) WC-u

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:47 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Meni je igra ok, bez obzira na neke mehaničke manjkavosti, jer mi ne diraju u ono što za mene čini srž igre, no počinju mi više upadati u oči vizuelni glitchevi, ili su se počeli češće dešavati: vozim, odjednom vozila ispred mene, ali ne i njihovi putnici, postanu nevidljiva, a onda i oni nestanu, NPC stoji clipovan u prednji deo automobila tokom dijaloga, draw distance za mnoge stvari nije sjajan, kad krenem da vozim motor, na tren mi se prikaže V bez šlema, pa se onda i on pojavi, veliko Militechovo vozilo delimično nevidljivo, tj izgleda kao da vrata i još ponešto lebde u vazduhu, a ostatak nedostaje, povremeno nema elemenata HUD-a (npr ikonica za loot), ili mi pred očima ostane široki "nišan" tech oružja, kada razgovaram sa NPC-jem sa kojim se vozim, desi se da se čuje glasan eho, ili da zvuče kao da govore preko voki tokija, a takođe se tokom dijaloga/cut-scenea dešava i da im se usta uopšte ne pomeraju dok govore... To sve u par sati igranja večeras i sinoć. Ranije mi je najiritantnije bilo to što se tako nezgrapno kupi loot, ali sad sam oguglao, čak i kad se nešto ne može pokupiti, osim ako nije u pitanju neki bolji komad. I dalje mi je igra zabavna i nastaviću, ali sitne stvari počinju da mi smetaju malo više.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:52 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

jel ko pokucao Takamuri ne onoliko puta koliko je on rekao? 

 

jel ko uperio oružje u invalida? 

 

 Mene je diglo u zrak 2 puta dok sam potrefio koliko puta treba pokucat, likovi spamaju sa porukama i pozivima vise nego telekom tako da ne obracam paznju na njih. 

 

Jos bisera:

- Prica NPC o zadatku, pojavljuje se Johnny i prica u isto vrijeme, i povrh toga zove neka preko telefona i on se automatski javlja, iako se ja nisam javio, i onda njih troje prica u isto vrijeme, ne zna se ko pije a ko placa. Ti pozivi su tako postali iritanti, pogotovo oni od NCPD-a i od fixera, na pocetku i na kraju zadatka, koje ne mozes skipat, niti mozes snimiti igru dok traje.

- NPC ne znaju skociti sa zidica od pola metra, nego ga zaobidju skroz

- lik se ne moze popeti iz vode osim preko stepenica, ne mozes izici iz bazena malog dubine pola metra osim preko stepenica

- pred kraj sam igre, i definitivno nema ni jedno auto da valja i da se moze ukrotiti na putu, a zvuk motora kada dosegnes maksimalnu brzinu para usi, tako da ti nije do ikakve voznje duze od par sekundi. Tamo po Wastelands-u, nemoguce je voziti u blizini onih smetljista, jer auto zapinje za sve.

 

Ovo sam gledao 3x dosad

 

 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Uvjerljivo najblesavija i najnepotrebnija roadmapa koju sam vidio dosad.

 Star Citizen: "Hold my beer!"  

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 7:56 (Dado_ZG78).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mislim da ništa od navedenog nece promjeniti jer bi im to zadalo još vise problema. Glavni fokus im je na bugovima i dlc.
Da poprave stvari koje si naveo trebali bi im mjeseci, ako ne i godine.
Teško da ce mijenjati ista od tih mehanika kad imaju vise timova koji vec rade na dlcu i ps5 verziji.
To je to što se tiče Cyberpunka za ovu godinu. Popravit ce bugove, degradirat ce verziju za konzole da se vrate na storeove i to je to. Ti od njih tražiš da kompletno izmjene igru za sto oni nemaju vremena a ni želje očito.
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Roadmap je stvarno komedija. Jednostavnije bi bilo da su napisali - patchevi u prvom dijelu godine, ostatak u drugom dijelu godine. A video k'o video - hrpa PR bullshit fraza. Brane neobranjivo. 

 

Ja sam mislio igru uzeti kada izađe next gen patch za PS5, ali ako ne poprave stvari koje ne valjaju, a o čemu je većina vas ovdje već pisala, sumnjam da ću uzeti. Isto tako sumnjam da će popraviti bitne stvari; bugovi će se ispeglati, ali AI, wanted system i ostalo - teško. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Super mi je u onom roadmapu kak su naglasili Free DLCs i Free Next gen console update, al nema nista od DLCovima/ekspanzijama/MP koji ce se placati. Dobro da nisu stavili jos Free Patch 1.1, Free patch 1.2

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Roadmap je stvarno komedija. Jednostavnije bi bilo da su napisali - patchevi u prvom dijelu godine, ostatak u drugom dijelu godine. A video k'o video - hrpa PR bullshit fraza. Brane neobranjivo. 

 

Ja sam mislio igru uzeti kada izađe next gen patch za PS5, ali ako ne poprave stvari koje ne valjaju, a o čemu je većina vas ovdje već pisala, sumnjam da ću uzeti. Isto tako sumnjam da će popraviti bitne stvari; bugovi će se ispeglati, ali AI, wanted system i ostalo - teško. 

Ne dijelim tvoj pogled na ovo boldano... Sve se da popraviti ali ama baš sve a ako su ikad i imali ovakvo nešto planirano ubaciti u igru (a mislim da su imali) onda i imaju nekakvo rješenje za to koje u trenutku izlasaka nije bilo dobro ili ko zna što već. Bit će ovo za 6 mjeseci igra na nivou...

 

A ovaj prožvakani poljak nije ni imao drugog izbora nego lagati u ovom priopćenju... Ljuti Joe je pokrio to sa još jednim videom pa bacite oko.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa ne mogu oni u 6mj popraviti igru koja je u razvoju godinama. Trebat ce im nekoliko mjeseci da poprave bugove, krivo mislite ako mislite da ce popraviti ai i ostalo za par mjeseci.
Ovo sto smo dobili je gotov proizvod, rjesit ce bugove i gotovo. Igru su prodali, zaradili, ostalo im je samo peglanje i kupovanje vremena. Nemojte si opet hypati igru i očekivati čuda. Promjeniti ce sitnice, ali vecina stvari ce ostati.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Pa ne mogu oni u 6mj popraviti igru koja je u razvoju godinama. Trebat ce im nekoliko mjeseci da poprave bugove, krivo mislite ako mislite da ce popraviti ai i ostalo za par mjeseci.
Ovo sto smo dobili je gotov proizvod, rjesit ce bugove i gotovo. Igru su prodali, zaradili, ostalo im je samo peglanje i kupovanje vremena. Nemojte si opet hypati igru i očekivati čuda. Promjeniti ce sitnice, ali vecina stvari ce ostati.

 

slažem se, moguoni riješiti bugove, ali to da će riješiti odjednom da bande reagiraju na to što ih ubijaš ko piliće - teško.

 

koja je to šteta, bande su baš mogle biti u nekom end game obliku, da ih moraš totalno izbjegavati do samog kraja, ovo trenutno je smiješno

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Pa ne mogu oni u 6mj popraviti igru koja je u razvoju godinama. Trebat ce im nekoliko mjeseci da poprave bugove, krivo mislite ako mislite da ce popraviti ai i ostalo za par mjeseci.
Ovo sto smo dobili je gotov proizvod, rjesit ce bugove i gotovo. Igru su prodali, zaradili, ostalo im je samo peglanje i kupovanje vremena. Nemojte si opet hypati igru i očekivati čuda. Promjeniti ce sitnice, ali vecina stvari ce ostati.

 

slažem se, moguoni riješiti bugove, ali to da će riješiti odjednom da bande reagiraju na to što ih ubijaš ko piliće - teško.

 

koja je to šteta, bande su baš mogle biti u nekom end game obliku, da ih moraš totalno izbjegavati do samog kraja, ovo trenutno je smiješno

 Pa nisam ni mislio da će mijenjat content nego "samo" popraviti ovaj koji je; a to je AI vozača, malo poboljšat spawn NPC-eva (da smanje broj istih na određnom području), panduri da se ne spawnaju odmah do tebe nego iza ugla ili nešto tako, i malo se poigrati sa craftingom i levelima NPCeva tj da nebude ko pilići u drugoj polovici igre (tj težinom igre iltiga skaliranjem)...  Ono što nije u igri odpočetka neće ni doći - to je valjda svima jasno ali ovo što je; je možda već i razrađeno ali se kosi tj zbugira neku drugom stavku koja je njima bila bitnija nego npr taj AI vozača. Uvijek postoji više verzija igre i svaka ima različite bugove, neka je više kompletna a neka manje itd... To je i ovaj rekao u ovom plačipičkanom videu. 

 

 Neće oni dodavat odjednom, mehanike gang ratova, karma sustav sa bandama i ne znam što sve ne. To je prošla završena priča - ide se na peglanje ovakve igre kakva je sa sustavima koji su tu. Po meni je to OK i to je sve što želim... 

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 11:07 (Srce Isusovo).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Isprika i roadmap su na nivou same igre i imam dojam da to neće biti sposobni skrpati. Bar ne do te mjere što ljudi očekuju, tj da open world funkcionira fluidno kao što smo na to navikli još prije 10god u ostalim igrama i da mnogi aspekti igre ne izgledaju sramotno.

Nisu sposobni staviti mjesec u kome će izdati patcheve, nisu naveli njihov okvirni sadržaj pa čak niti tematiku DLCova. Lik kaže da je njima igra radila ok na konzolama što je baš direktna laž.

MW smo svaka dva mjeseca imali ovo, a patchanje nisu ni spominjali jer se podrazumijeva.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

vidim da ima skepticnih ljudi vezano za promjene nekih sustava. ja cu za primjer pokusati pokazati na craftingu (meni nekako najveci problem, odnosno navise mi bode oci), u situaciji kada ostaje sve isto (najizglednije), te kada se sustav drasticno mijenja.

 

pretpostavimo da ostaje crafting "as is", odnosno, da nema tektonskih promjena. prvu stvar koju mozes mijenjati je napraviti bulk crafting, odnosno odredis broj itema, klikes craft i gotovo. moze cak ostati isti sistem da se dugo drzi botun za crafting. na taj nacin perk za craftanje iz nizeg u visi tier crafting materijala postaje itekako viable jer nema vise cekanja tri dana da 100 materijala jedne vrste konvertiras u drugu. druga stvar je smanjenje potrebnih materijala za upgrade itema. primjerice, smanjis za trecinu bez utjecaja perkova koji inace smanjivaju crafting cost. treca stvar je prebacivanje perka za pravit legendary iteme na primjerice lvl 16 sa prijasnjeg levela 18. samo ovim jednostavnim promjenama napravit ce se znacajne poboljsanje. nije se mijenalo nista drasticno, a imas puno bolju situaciju.

 

e sad, pretpostavimo da ide drasticna promjena. tu je vec malo problematicno. uzmimo da technical ability nema vise crafting, nego se on prebacuje u street cred. tim potezom svi imaju pristup craftingu,ali sad street cred treba korigirati da ne bi bilo da ga dobijes na lvl 50 kad si level 20. to onda podrazumijeva redizajn tech ability-ja, odnosno umjesto craftinga trebaju napraviti nesto drugo. kad si vec street cred tako mijenjao onda treba paziti na ekonomiju (ekonomija je isto u k*rcu, al to je sad neka druga prica) jer sad svi mogu craftat. prema tome, i to zahtjeva ispitivanje medusobnih interakcija sa ostalim stvarima. pa onda imamo situaciju da se omoguci da item koji rastavis dobije crafting spec (za clothing) ili zaobilazak ovoga je stavljanje svih specova u ducane ali da su fiksni, a ne da se rotiraju i da se otkljucavaju kako dobijas street cred, kao i sustav koji pokazuje koje si crafting specs kupio, a koje nisi (ovo cak moze bit stavljeno u "as is" promjene). pa onda mozda item preview kroz crafting spec za clothing da znas hoces li to kupovat ili ne. pa onda za svaki item da postoji opcija dodavanja mod slotova ili napravit static mods slots ovisno o kvaliteti itema (legendary max broj slotova, ispod toga sva za jedan slot manje)

 

poanta je sljedece. za "as is" sustav to su kozmeticke promjene koje je po mom misljenju jako lako napraviti, a prvenstveno su quality of life promjene. nesto ekstremnije niti ne ocekujem. sve ovo sto je islo pod drasticnu pomjenu bio bi odlican dodatak. naravno, ovo se ne odnosi na svaki sustav u igri. nema teoretske sanse de se wanted sustav moze na ovaj nacin korigirat jer tog sustava naprosto nema pa prema tome niti ne ocekujem da ga poprave u tipa dva mjeseca. i to bi bilo ok da su nesto kazali o tome u stilu, tipa "je, wanted system je jedno veliko govno, ocekujte promjenu kroz tri mjeseca" i sve pet. ovako se postavlja pitanje sta oni uopce planiraju sa ovim stvarima. pa pogledajte sluzbeni forum. boli ljude briga za bugova, ljudi hoce popravak featura, a narocito kako je prosla ta prica da cut contenta ima ko sljake. 

 

It is not who you are, it is who you know.
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Ne dijelim tvoj pogled na ovo boldano... Sve se da popraviti ali ama baš sve a ako su ikad i imali ovakvo nešto planirano ubaciti u igru (a mislim da su imali) onda i imaju nekakvo rješenje za to koje u trenutku izlasaka nije bilo dobro ili ko zna što već. Bit će ovo za 6 mjeseci igra na nivou...

 

A ovaj prožvakani poljak nije ni imao drugog izbora nego lagati u ovom priopćenju... Ljuti Joe je pokrio to sa još jednim videom pa bacite oko.

 Jasno. Slažem se i ja da se da sve popraviti. Samo je pitanje vremena i znanja. Inače i novaca ali oni nemaju taj problem. AI sam naveo kao jednu od najkompleksnijih stvari za napraviti. I zato treba dosta vremena. A oni ovdje imaju jako puno posla. Pitanje je na što će se oni fokusirati. Pazi, oni bi trebali: raditi na optimizaciji igre za postojeće konzole, next gen update, redovni patchevi, DLC-ovi. To je veliki zalogaj i nije čudo što je onda roadmap onakav kakav je. 

 

 

Ja se nadam da će biti na nivou. Stvarno bi htio odigrati igru.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jason Schreier je prije koji sat objavio članak koji je rezultat njegove komunikacije sa 20 CDPR developera, koji bitno razjašnjava uzrok zašto je igra ispala kako je ispala. Prvo pravi development je trajao od 2016. do 2020., a pojavljuju se izrazi kao "unchecked ambition, poor planning and technical shortcomings"

 

evo cijeli članak, nije dug i isplati se pročitati

Inside Cyberpunk 2077's Disastrous Rollout (bloomberg.com)

 

itekako je sve jasno, development i sama igra su trpili zbog marketinga, a glavešine su imale logiku ako smo napravili witchera 3  i ovo će biti super

 

edit: ovi citati stvarno govore sve:

 

"Fans and journalists were wowed by Cyberpunk 2077’s ambition and scale. What they didn’t know was that the demo was almost entirely fake. CD Projekt hadn’t yet finalized and coded the underlying gameplay systems, which is why so many features, such as car ambushes, were missing from the final product. Developers said they felt like the demo was a waste of months that should have gone toward making the game." - ovo je za gameplay sa gamescoma 2018

 

"Canceling features and scaling down the size of Cyberpunk’s metropolis helped, but the team’s growth hampered some departments, developers said."

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 10:34 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Jason Schreier je prije koji sat objavio članak koji je rezultat njegove komunikacije sa 20 CDPR developera, koji bitno razjašnjava uzrok zašto je igra ispala kako je ispala. Prvo pravi development je trajao od 2016. do 2020., a pojavljuju se izrazi kao "unchecked ambition, poor planning and technical shortcomings"

 

evo cijeli članak, nije dug i isplati se pročitati

Inside Cyberpunk 2077's Disastrous Rollout (bloomberg.com)

 

itekako je sve jasno, development i sama igra su trpili zbog marketinga, a glavešine su imale logiku ako smo napravili witchera 3  i ovo će biti super

 

edit: ovi citati stvarno govore sve:

 

"Fans and journalists were wowed by Cyberpunk 2077’s ambition and scale. What they didn’t know was that the demo was almost entirely fake. CD Projekt hadn’t yet finalized and coded the underlying gameplay systems, which is why so many features, such as car ambushes, were missing from the final product. Developers said they felt like the demo was a waste of months that should have gone toward making the game." - ovo je za gameplay sa gamescoma 2018

 

"Canceling features and scaling down the size of Cyberpunk’s metropolis helped, but the team’s growth hampered some departments, developers said."

 

 

 

davno se pricalo kako je CDPR po pitanju organizacije teska koma tako da ovo za nekoga tko prati gaming nije veliko iznenađenje. ocigledno je bilo pitanje vremena kad ce pocet curit informacije, odnosno kad ce se prava istina doznati.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je predobra, upravo sam prešao prologue i nemrem stati. GOTY

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
* * * tako da ovo za nekoga tko prati gaming nije veliko iznenađenje. * * *

Pratim gaming ali ne kao profesionalac u tom polju nego kao end juzer.. i ja bi da gledam te svjetove u CP2077 ali me prošla želja kada sam vidio kako kleče i vrlo možne konfiguracije.

Ali da, kao što kažeš nije ništa novo i nikakvo iznenađenje.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kad počnete gledati gaming s poslovne strane sve ce vam biti jasnije i lakše. Svi developeri i publisheri su tu da zarade i ne zaziru od laznog marketinga i plasiranja polugotovog proizvoda. Njih ne zanima krajnji korisnik vec zarada, ne zanima ih hocete li vi voljeti ili mrziti igru, oni ju samo zele prodati i gledat ce kako ju sto lakše prodati.
Problem je kad im korisnici počnu vjerovati.
Cyberpunk će izaći kad bude gotov, lol, izaći ce kad investitori i odbor kažu, neovisno o tom u kakvom je stanju igra. I na kraju krivnju prebace na programere i developere koji su radili dan i noć. Ovu video ispriku su napravili samo zato sto moraju kako bi izbjegli moguću kaznu. Sve vam je to PR , mazanje očiju i kupovanje vremena.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Kad počnete gledati gaming s poslovne strane sve ce vam biti jasnije i lakše. * * *

Ali problem je što na gaming ne gledamo sa poslovne strane. za to postoje posebni forumi, posbni časopisi i poslovni seminari.
Sa druge strane nitko ne brani da ekipica koja si je zaradila para napusti CDPR i osnuje neki svoj tim.

Primjera je more: Zoom, bivša dva zaposlenika Cisca. Arista: Leader u polju brzih Switcheva za cloud gigante kao što su AWS/MS/Google.
Ako se ne varam i jedan od zaposlenika otišao je iz Intela i osnovao AMD.

Nekome je rar - rad, a nekome rat - brat. Covid je krajem 2019 ujedino svijet. Telekomi otključavali sve kanale, igre bile za 1-2 USD.. a sada krajem 2020 i početkom 2021 svi na Covidu žele da zarade.. ništa više nema džabalama, pogotovo ako se krzo Optiku moće proturiti... a CP2077 ništadrugo nego ti kroz optiku dostavi proizvod. Kao i Netflix i HBO GO itd itd.

16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Pratim gaming ali ne kao profesionalac u tom polju nego kao end juzer.. i ja bi da gledam te svjetove u CP2077 ali me prošla želja kada sam vidio kako kleče i vrlo možne konfiguracije.

Ali da, kao što kažeš nije ništa novo i nikakvo iznenađenje.

 Moja "moćna konfiguracija" ovo tera u 1080p na high+contact shadows+aniso x16. Kapiram da 1440p ima skoro 80% više pixela, ali za realno moćnu mašinu to ne bi trebalo da je problem. RT? Ok, skup je, ali je tako bilo i u svakoj drugoj igri do sada (iako se dobar deo tih prvih implementacija koncentrisao samo na refleksije ili samo na senke kada se uključi RT, a ostalo je išlo "klasičnim" metodama). 

 

Po mom mišljenju, performanse se skaliraju sasvim ok. 4k+Ultra+RT => RTX 3080 (high end postavke => high end GPU); 1440p+Ultra+RT=> RTX 3060Ti ili 3070 (ili prev gen ekvivalent); 1080p+High (bez RT) => RX 5500XT 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 13:26 (Ivan(4)).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice