Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.748
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

kao sto rekoh, ne koristim exploitove i te sheme da tri dana stojim pred automatima za pice pa kupuju i dupliciraj.

 

 Ali si zato par sati ako ne i dana craftao i dismantlao iteme da doguraš do 20 lvl?

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Obi Wan kaže...

kao sto rekoh, ne koristim exploitove i te sheme da tri dana stojim pred automatima za pice pa kupuju i dupliciraj.

 

 Ali si zato par sati ako ne i dana craftao i dismantlao iteme da doguraš do 20 lvl?

iskreno nisam uopce mjerio koliko mi je trebalo minuta/sati/dana dok sam dogurao crafting na lvl 20. sigurno je da bi islo brze da ima bulk crafting (pa da odjednom konvertiram 200 materijala iz jednog tier-a u drugi ili napravim 200 maxdoc lvl 3), al dosta sam crafting xp-a dobio dok sam radio upgrade itema koje imam. cim nekaka item ide preko 100 common materijala za upgrade dobija se gadljiv xp.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Obi Wan kaže...

kao sto rekoh, ne koristim exploitove i te sheme da tri dana stojim pred automatima za pice pa kupuju i dupliciraj.

 

 Ali si zato par sati ako ne i dana craftao i dismantlao iteme da doguraš do 20 lvl?

 Pa dobro ja osobno volim lagano napredovat u igrama koje su mi OK. Upravo taj spori grind daje veći osjećaj zadovoljstva kad napokon dosegneš neki max lvl nego kad na brzinu nekaj poklikaš :) 

 To je i jedan od razloga zašto nikad nisam kupio/koristio nekog već gotovog lika u WoW-u recimo nego uvijek započinjem od lvl 1 svaku ekspanziju pa lagano ;))) 

(s druge strane ja uživam i u beskonačnom gameplayu Cookie Clickera, tak da eto.. )

Lijep pozdrav ;)
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
Srce Isusovo kaže...
Obi Wan kaže...

kao sto rekoh, ne koristim exploitove i te sheme da tri dana stojim pred automatima za pice pa kupuju i dupliciraj.

 

 Ali si zato par sati ako ne i dana craftao i dismantlao iteme da doguraš do 20 lvl?

 Pa dobro ja osobno volim lagano napredovat u igrama koje su mi OK. Upravo taj spori grind daje veći osjećaj zadovoljstva kad napokon dosegneš neki max lvl nego kad na brzinu nekaj poklikaš :) 

 To je i jedan od razloga zašto nikad nisam kupio/koristio nekog već gotovog lika u WoW-u recimo nego uvijek započinjem od lvl 1 svaku ekspanziju pa lagano ;))) 

(s druge strane ja uživam i u beskonačnom gameplayu Cookie Clickera, tak da eto.. )

nije problem spori grind ( ujednu ruku i ima smisla jer bi prebrzo postao op) nego je problem sto izmedu svakog craftanja moras drzati tipku misa umjesto samo kliknuti. da je samo klikavanje u pitanju, ok, opet bi kenjkao, ali bi to kenjkanje bilo znanto manje. 50 klikova mozes odradit u roku naglo. ovako, dok napravis 50 komada necega doslovno ispalis (bar sto se mene tice). i ovako i onako je ovdje spori grind u pitanju jer te razina atributa limitira koliki level craftinga mozes imat. nazalost, da bi pravio legendary stvari treba ti minimalno 18 bodova u tech ability. druga stvar, buduci da je crafting takav kakav je, ljudi pribjegavaju nekakvim precacima/exploitima, neko malo ekstremnije (duplicatio exploits), neko malo manje (rastavljanje pice i kupovanje istoga na vending machines ili sto ja radim sa maxdoc mk 3). to se inace ne bi smjelo događat zbog razloga koje sam u prethodnim postovima obrazlozio (sama cinjenica da je crafting u ovoj igri koja je looter/shooer vezan za atribut umjesto za nesto kao sto je street cred je fundamentalno pogresno).

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.

ne znam ni ja zasto me samaraju al koliko vidim nekome armor radi kako treba, nekome ne radi uopce. kod mene ne radi. gledao sam na redditu, ljudi imaju abnormalno puno armora pa ih opet samo jedan metak dovede do ispod 50% hp-a. jedan korisnik reddita je isto nabio abnormalan armor rating ali mu nicemu ne sluzi. probali su ljudi i maknit sve iteme pa ponovno stavit na sebe ali nije pomoglo. s druge strane, netko ima 750 armor rating i nista mu. zato je tesko ustvrditi na kojem principu armor radi, jel to damage reduction il mitigation.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za instant crafting je dovoljno editirati jednu liniju u inputContexts.

0.8 je default a 0.01 instant.(0.0 neradi)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Za instant crafting je dovoljno editirati jednu liniju u inputContexts.

0.8 je default a 0.01 instant.(0.0 neradi)

zahvaljujem na savjetu, ovo cu negdje spremit. ja bih radije da developeri naprave to nego da ja to sam radim. da se razumije, nije mi strano ni modat niti ista, izmodao sam skyrim i fallout do boli. al ono, zanima me sta ce bit u ova sljedeci dva update-a pa da vidim kako cu se ponasati. ima dosta stvari koje bih mijenjao (minimap, key bindings itd), ali cu pricekat. al iskreno, ne ocekujem nista tako da... vidjet cemo sta i kako.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Takodjer nekoristim exploite niti pratim razne guidove za npr najbolja oruzja,armor.Vise mi je gust kad sam

na tako nesto naidem.A sto se tice modova koristim jedino te koji su QOL ili podizu imerziju.
Instant crafting,walk,dodge,better mini map.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Takodjer nekoristim exploite niti pratim razne guidove za npr najbolja oruzja,armor.Vise mi je gust kad sam

na tako nesto naidem.A sto se tice modova koristim jedino te koji su QOL ili podizu imerziju.
Instant crafting,walk,dodge,better mini map.

 QoL u ovoj igri je kriminalan. ja ne znam tko su bili QA testeri niti sta su gledali. Dovoljno govori stanje u kojem je igra izasla. Ili oni nisu napravili svoj posao kako treba ili je netko odlucio izbaciti igru u stanju kakvom je.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.

ne znam ni ja zasto me samaraju al koliko vidim nekome armor radi kako treba, nekome ne radi uopce. kod mene ne radi. gledao sam na redditu, ljudi imaju abnormalno puno armora pa ih opet samo jedan metak dovede do ispod 50% hp-a. jedan korisnik reddita je isto nabio abnormalan armor rating ali mu nicemu ne sluzi. probali su ljudi i maknit sve iteme pa ponovno stavit na sebe ali nije pomoglo. s druge strane, netko ima 750 armor rating i nista mu. zato je tesko ustvrditi na kojem principu armor radi, jel to damage reduction il mitigation.

 Vjerojatno bug - citao sam davno na redditu nesto o situaciji ako prerano uzmes neki op item - konkretno citao sam za legendary Mantis blade koji mozes nac prakticki odmah - da ti se poremeti scaling do kraja igre i da armor prestane funkcionirati.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...
Obi Wan kaže...
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.

ne znam ni ja zasto me samaraju al koliko vidim nekome armor radi kako treba, nekome ne radi uopce. kod mene ne radi. gledao sam na redditu, ljudi imaju abnormalno puno armora pa ih opet samo jedan metak dovede do ispod 50% hp-a. jedan korisnik reddita je isto nabio abnormalan armor rating ali mu nicemu ne sluzi. probali su ljudi i maknit sve iteme pa ponovno stavit na sebe ali nije pomoglo. s druge strane, netko ima 750 armor rating i nista mu. zato je tesko ustvrditi na kojem principu armor radi, jel to damage reduction il mitigation.

 Vjerojatno bug - citao sam davno na redditu nesto o situaciji ako prerano uzmes neki op item - konkretno citao sam za legendary Mantis blade koji mozes nac prakticki odmah - da ti se poremeti scaling do kraja igre i da armor prestane funkcionirati.

a znam da je lako dobit mantis blades al ne koristim ih jer mi se cini da im je damage scaling los u odnosu na katanu. to je doduse moja subjektivna procjena jer koliko ja znam ne postoji nekakav dps indikator za te arm cybernetics. ima samo opis unutar cyberware taba i to je u biti to, a dps-a nema nigdje.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Minneyar kaže...
Obi Wan kaže...
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.

ne znam ni ja zasto me samaraju al koliko vidim nekome armor radi kako treba, nekome ne radi uopce. kod mene ne radi. gledao sam na redditu, ljudi imaju abnormalno puno armora pa ih opet samo jedan metak dovede do ispod 50% hp-a. jedan korisnik reddita je isto nabio abnormalan armor rating ali mu nicemu ne sluzi. probali su ljudi i maknit sve iteme pa ponovno stavit na sebe ali nije pomoglo. s druge strane, netko ima 750 armor rating i nista mu. zato je tesko ustvrditi na kojem principu armor radi, jel to damage reduction il mitigation.

 Vjerojatno bug - citao sam davno na redditu nesto o situaciji ako prerano uzmes neki op item - konkretno citao sam za legendary Mantis blade koji mozes nac prakticki odmah - da ti se poremeti scaling do kraja igre i da armor prestane funkcionirati.

a znam da je lako dobit mantis blades al ne koristim ih jer mi se cini da im je damage scaling los u odnosu na katanu. to je doduse moja subjektivna procjena jer koliko ja znam ne postoji nekakav dps indikator za te arm cybernetics. ima samo opis unutar cyberware taba i to je u biti to, a dps-a nema nigdje.

 ma slazem se, mantis blade je drek u odnosu na katanu. fora je prva 2-3 killa al svaki kill animacija od 5 sekundi tijekom kojih te svi ostali resetaju...al poanta je da to vjerojatno nije jedini idem koji tako bugga scaling i zezne ti armor :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...
Obi Wan kaže...
Minneyar kaže...
Obi Wan kaže...
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...
koliko vidim armor rating je bugiran. ne znam jel to kod svih il kod mene (a treci mi je playthrough pa ne vjerujem da je slucajno) al ja koliko god armora imam uvijek me izbiju jako brzo. dal je to stvar sto sam stealth netrunner pa me ko malog muju pleskaju ili zaista armor rating ne radi svoj posao ne mogu 100% tvrditi. vidim da drugi ljudi isto kukaju na armor rating tako da vjerojatno je bug. .
----------
Ne znam što te šamaraju, ja imam 5500 rating armora, mogu lijepo ušetati bilo gdje i tući ih šakama dok pucaju na mene i ne odbiju mi ni 100hp.

U questu na brodu s Rogue kad traže Smashera, prošao sam ih s katanom bez modova i skillova na blade, nisu mi odbili 50hp (imam 700). MaxDoc koristim jedino kad padnem ili me udari auto.

Jedino šta odbija hp su melee napadi i eksplozije.
Citirati na mobu je qrac, cijeli sam post napisao pa morao c/p zbog html koda.

ne znam ni ja zasto me samaraju al koliko vidim nekome armor radi kako treba, nekome ne radi uopce. kod mene ne radi. gledao sam na redditu, ljudi imaju abnormalno puno armora pa ih opet samo jedan metak dovede do ispod 50% hp-a. jedan korisnik reddita je isto nabio abnormalan armor rating ali mu nicemu ne sluzi. probali su ljudi i maknit sve iteme pa ponovno stavit na sebe ali nije pomoglo. s druge strane, netko ima 750 armor rating i nista mu. zato je tesko ustvrditi na kojem principu armor radi, jel to damage reduction il mitigation.

 Vjerojatno bug - citao sam davno na redditu nesto o situaciji ako prerano uzmes neki op item - konkretno citao sam za legendary Mantis blade koji mozes nac prakticki odmah - da ti se poremeti scaling do kraja igre i da armor prestane funkcionirati.

a znam da je lako dobit mantis blades al ne koristim ih jer mi se cini da im je damage scaling los u odnosu na katanu. to je doduse moja subjektivna procjena jer koliko ja znam ne postoji nekakav dps indikator za te arm cybernetics. ima samo opis unutar cyberware taba i to je u biti to, a dps-a nema nigdje.

 ma slazem se, mantis blade je drek u odnosu na katanu. fora je prva 2-3 killa al svaki kill animacija od 5 sekundi tijekom kojih te svi ostali resetaju...al poanta je da to vjerojatno nije jedini idem koji tako bugga scaling i zezne ti armor :P

 

i meni je mantis blade bezveze, katana mi je puno bolja. Gorilla arms su mi super, i to u kombinaciji sa katanom mi baš izgleda bomba. A ja nažalost dao 100k eddiea za legendary mantis blades, mislio sam da će biti super, a ono se pokajao u pm. Onaj bič i rakete nisam ni isprobavao, a vidiš trebao sam uzeti sve od toga najjeftinije i isprobati

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

iskreno nisam uopce mjerio koliko mi je trebalo minuta/sati/dana dok sam dogurao crafting na lvl 20. sigurno je da bi islo brze da ima bulk crafting (pa da odjednom konvertiram 200 materijala iz jednog tier-a u drugi ili napravim 200 maxdoc lvl 3), al dosta sam crafting xp-a dobio dok sam radio upgrade itema koje imam. cim nekaka item ide preko 100 common materijala za upgrade dobija se gadljiv xp.

 Ja sam taj glitch jućer iskoristio a tad sam imao cca 122 sata u igri, pošto sam bio tech/craft orijentiran build puuuuno sam craftao i jako puno materijala skupio i prodao, 2 puta sam radio respec, para ko blata (samo sam ovo za craft koristio glitch koji ti u biti omogućuje da sve iteme dismantlaš odjednom)  i nema šanse da bi dosegao lvl 20 u tom skillu. Ako si se tako izlevelao svaka ti čast ali nebi hvala, to je puuuuuno klikanja u pitanju. 

npr.

Treba 6 bijeloga da bi dobio 1 zeleni, pa onda 6 zelenog da bi dobio 1 plavi itd... Uglavom da bi došao do jednog zlatnog od bijelog trebaš držat lijepu tipku miša 7.776 puta - ma daj molim te... Nek nešto i imaš u inv pa nek si klikao samo 3500 puta. Ono, nema šanse koliko god bilo varanje, nema šanse da toleriram nešto tako glupo. Gltich i amen. 

 

Dado_ZG78 kaže...

 Pa dobro ja osobno volim lagano napredovat u igrama koje su mi OK. Upravo taj spori grind daje veći osjećaj zadovoljstva kad napokon dosegneš neki max lvl nego kad na brzinu nekaj poklikaš :) 

 To je i jedan od razloga zašto nikad nisam kupio/koristio nekog već gotovog lika u WoW-u recimo nego uvijek započinjem od lvl 1 svaku ekspanziju pa lagano ;))) 

(s druge strane ja uživam i u beskonačnom gameplayu Cookie Clickera, tak da eto.. )

 Ma nema tu nabrzinu, umjesto da klikaš dismantle za svaki pojedini item kad klikneš jednom dimantla ti jednog ali ti daje exp ko da si ih dismantlao sve a ne ko ovaj gore luđak. :D

Sve Vas Volim
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Looking good, Billy Ray!

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Looking good, Billy Ray!

 

koja je ovo obleka?

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

koja je ovo obleka?

 Legendary corporate odjeća, skupljena po tutorialu sa yt.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...

koja je ovo obleka?

 Legendary corporate odjeća, skupljena po tutorialu sa yt.

i mislio sam... zalosno kad moras na jubito ic da bi nasao di su pojedini legendary clothing itemi...

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ima i Legendary Nomad set sa preko 6000 armora, ali V izgleda ko seljober.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Ima i Legendary Nomad set sa preko 6000 armora, ali V izgleda ko seljober.

ima ih 9 po mojim saznanjima. fixer, corpo i rockerboy su mi interesantni, samo ne znam jel imam zivaca ih trazit na principu alt+tab.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 1:30 (Obi Wan).
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077

Dual Monitor Master race!

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Looking good, Billy Ray!

 

  Moja V u end game obleki

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Ima i Legendary Nomad set sa preko 6000 armora, ali V izgleda ko seljober.

 Zapravo su svi isti po statsima - random. Dakle save scumas svaki dio (save prije nego "vidis" item) dok ne dobije max modova (4 za inner i outer torso, 3 za ostalo) i to ti je to, izvan toga su isti osim po skinu. I modovi koji su unutra su totalno random, mozes dobiti retardirani +5 oxygen a mozes dobiti i +30% crit dmg x2. Iako je i to buggano tj radi samo jedan crit chance/ crit damage mod, ostali se ne stackaju, cak ni iz razlicitih komada armora. A onaj mod koji ima i crit chance i crit dmg u jednom ne radi uopce. Kao ni Predator mod.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 9:52 (Minneyar).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cak niti nemoras save/reload raditi,dovoljno se udaljiti malo da se despawna i rerolla se item.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma ja nafilao sve slotove sa Armadillom ljubičastim, this is the way.

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima kakva najava idućeg patcha?  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ima kakva najava idućeg patcha?  

racunaj tek mozda iza 11.01.2020. s obzirom kako ide certifikacija za konzole, krajem sljedeceg tjedna i nadalje bi trebao doc prvi patch. poslije toga ide jos jedan patch u veljaci.

edit: nemoj se ni previse nadati da ce bit nekih vecih promjena. volio bih da sam u krivu

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 12:45 (Obi Wan).
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

 Jutros sam završio igru, cca 130 sati...  Igra ko igra je kaos i raspada se di god stigne, masu toga nedorečeno i neobjašnjeno, nedovršeni questovi (barem takav dojam ostavljaju npr onaj sa kandidatom za gradonačelnika) onda Pacifika, Netwatch, cyberspace i blackwall - mislim koji kurac - pa to je sve po trailerima predstavljano ko da je bitno i važno i da će se tamo također odlučivati o nekakvim sudbinama a na kraju smo dobili smo kurčinu. Trauma Team - jedni od najvećih faca u tom svijetu i samo ih tu i tamo sretneš i ne rade ništa? Uglavnom masu toga negativnog mi se motalo po glavi ali opet je nisam mogao prestati igrati....  Grad me je oduševio, masu detalja, predivna arhitektura, masu toga nisam vjeroajtno ni vidio jer je grad ogroman i kompleksan, sloboda kretanja po istom je također zanimljiva, onda totalno cool kvartovi (npr Arroyo), super detaljni likovi, dobri i zanimljivi questovi i to što napokon imamo igru di ne spašavmo svijet nego svoju guzicu. Keanu je super skinuo Johhny-a (Čegevara), barem meni, i odlična mi je njegova priča a i likovi su super uvjerljivi i jako zanimljivi. 

 

Je RPG ili nije? Valjda je, ima sva ta obilježja ali glupi sistem perkova i , iako realno, meni bezveze levelovanje...  Kustomizacija oružja je dosadna, šteta jer su neke puške zanimljive. Igri treba balansiranje mobova jer nakon 50-ak sati sam već bio nepobjediv pa mi je borba bila malo i dosadna, ali bi uvijek išao na stealth i borbu bi odradio samo ako moram. Dialog mi se je pokazao malo neprecizan jer ono što piše na ekranu ne bi bilo baš i ono što bi V rekla - inaće je zanimljiv i nema ga baš nešto puno i dosta je pravocrtan a i neke linije su ubačene bezveze jer niš ne mijenjaju. Questovi su super iako sam očekivao više od side questova - ne pada mi na pamet sad - ali mislim da se niti jedan nije razvio u nešto glavno i/ili da ga je bilo, u satima, komad... Možda i griješim jer sam zaboravio a nenaspavan sam tako da ono... Uglavnom, niti išta više niti manje RPG od Witchera 3 po meni, uz razliku da je tamo spašavanje svijeta pa se neke odluke odražavaju na svijet dok ovdje se odražavaju samo na ljude koji su bliski sa V. V kao lik mi se svidio, malo je edgy ali sve u svemu sam se "našao u njoj". Čegevara je zakon, iako na početku iritiatantan, na kraju mu je sve oproštreno jer se je budaletina napokon opametila. 

 

!!!SPOILERI!!!

 

Na Arasaku sam otišao kao Johnny i odigrao sam 3 kraja, samoubojstvo, legenda Afterlifa i tako što mi je Johnny uzeo tijelo... I ovo kad ti Johhny uzme tijelo je po meni najbolji od ovih dostupnih za taj izbor ko napada arasaku. V ko najbolji merc kraj mi je ono - mlak. Ne znam - nije mi se svidio.... klišej... A i samoubojstvo mi je bolje od V-ovog kraja. Ima smisla jer barem niko neće poginuti osim onog ko je trebao pred 50 godina i V, koju je Dex već bio spizdio, tako da ono... Odpjevala je svoje.  Odigrat ću i ove druge da vidim što ima tamo ali kako god da bilo - krajevi su emotivni i bittersweat i dali su mi mislit... A to volim. I sad koliko god da je ova igra broken - super mi je. A opet ne bih je baš preporučio - totalno čudno... Ne znam što da mislim a opet sam odušeljen. Počeo bih još jedan playthrough ali i ne bi dok je ne popeglaju - kaos kao i igra. 

 

Cyberpunk 2077 - Imgur

 

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 13:51 (Srce Isusovo).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ovo si dobro napisao, s jedne strane ima super stvari, s druge je ne bi preporučio, totalno nešto čudno.

 

Ovo što si rekao za questove, ova igra jednostavno nema quest u razini nekih iz Witchera 3, npr. onaj quest sa vampirima u Novigradu, vjerojatno jedan od najboljih koje sam igrao uopće, onda kada sa Zoltanom ganjaš one stvarno zajebane tipove radi nekih gwent karata. Ma sad kad pričam odmah bi opet instalirao W3. Cyberpunk jednostavno to nema, i koliko god se natezali oko toga to je činjenica

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice