Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.526
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/

 

a nesposobnosti u pm... ne mogu vjerovat da je ovo problem koji netko može imati

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemam pojma kako oni dosegnu tih 8mb.Pun mi inventory,hordam
sve sta mogu,craftam,nijedan save mi nije preko 4.3mb.
Sad kad su ih vec toliko razapeli trazi se i dlaka u jajetu,oh well.

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dosao patch 1.05 za pc,bas me zanima dali ce nekad promjenit detekciju koalizije ili je to design odluka.

Malo sam pogledao Ps4 i Xbox verzije na YT i ne cudi me da traze refund,pa to ne lici uopce na ovu igru koju ja igram.

Last gen verzija je trebala odavno bit otkazana i trebali su se fokusirat na nextgen i pc,manje platformi brze poliranje.

Moram rec da me iznenadilo kako su motori i auti upravljivi,imaju tezinu i reakcija je brza,najvise mrzim floaty i klizanje da se tako izrazim.

Raytrace je uistinu gamechanger i u kombinaciji sa HDRom stvara nevidjene scene ali moram rec da nazalost nisu sve povrsine u igri jednako "pokrivene"...naprimjer otpadne mi hauba sa auta i ona reflektira prolaznike dok neki prozori na zgradama ne te ako sam negdje visoko vidim ljude po ulici i njihive refleksije po zgradama ali ako sam na ulici refleksije prolaznika se "spawnaju" poprilicno blizu...cudne odluke u dizaju okolisa.

Inace cesto ima scena u sumrak i slicno koje jaako vuku na Bladerunner film...realizmom i atmosferom.

Bit ce ova igra dragulj ali nakon dosta krpanja itd...kao i Witcher 3 i u njemu sam imao planine glicheva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Nemam pojma kako oni dosegnu tih 8mb.Pun mi inventory,hordam
sve sta mogu,craftam,nijedan save mi nije preko 4.3mb.
Sad kad su ih vec toliko razapeli trazi se i dlaka u jajetu,oh well.

meni je save na moj prvi walkthrough 6 mb, ali opet, zasto radit te limitacije? to mi nije jasno. nek stave 15 mb max limit i i eto ga, rijesen problem

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Nemam pojma kako oni dosegnu tih 8mb.Pun mi inventory,hordam
sve sta mogu,craftam,nijedan save mi nije preko 4.3mb.
Sad kad su ih vec toliko razapeli trazi se i dlaka u jajetu,oh well.

 Tebi je traženje dlake u jajetu da igra ima save limit od 8MB i ne smiješ slobodno lootati i craftati da slučajno ne prijeđeš preko toga? Ja ne znam što se mora dogoditi da priznate kako su ovi usrali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
dani20 kaže...

Nemam pojma kako oni dosegnu tih 8mb.Pun mi inventory,hordam
sve sta mogu,craftam,nijedan save mi nije preko 4.3mb.
Sad kad su ih vec toliko razapeli trazi se i dlaka u jajetu,oh well.

 Tebi je traženje dlake u jajetu da igra ima save limit od 8MB i ne smiješ slobodno lootati i craftati da slučajno ne prijeđeš preko toga? Ja ne znam što se mora dogoditi da priznate kako su ovi usrali.

 Sta pricas ti,tko je sta usro.Nemozete handlat next gen game 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mi može netko objasnit ovaj detalj:

 

2077 godina je i ljudi i dalje gledaju analogni tv sa katodnom cijevi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

Mi može netko objasnit ovaj detalj:

 

2077 godina je i ljudi i dalje gledaju analogni tv sa katodnom cijevi?

 Jbg, nema se.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

Mi može netko objasnit ovaj detalj:

 

2077 godina je i ljudi i dalje gledaju analogni tv sa katodnom cijevi?

 Bolji response time.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Instalirava mi se patch već pola sata, na optici 12MB/s piše a tko zna po koliko skida.... 35% tek

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Našao sam ps4 easter egg!

Sve Vas Volim
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

jel popravlja šta peč

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Našao sam ps4 easter egg!

 Zar nije to Fortnite easter egg?

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

jel popravlja šta peč

 

Poboljšava performance na Ryzenima sa 4 ili 6 jezgri, i razne neke bug-ove..

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...

 

Nakon 40 sati igre lik me i dalje prati, od tog questa koji sam obavio u početnih nekoliko sati. Jedini način da ga se privremeno riješim je fast travel, ali čim dođem u isti kvart gdje sam ga ostavio, on se opet pojavljuje. Neki dan mi je usred vožnje autom u punoj brzini otvorio vrata i ušao jer sam mu bio blizu. Hej kompa, šta ima.

 

Ne samo da me prati, nego mi uništava stealth. Brdo questova mi je uništio jer je počeo pucati dok sam ja pokušavao stealthom sve riješiti.

 

 Umro sam od smijeha čitajući ovo. Predobar bug. 

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

 Zar nije to Fortnite easter egg?

 Je, ali treba naložit ove bijesne konzolaše..  

Sve Vas Volim
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Našao sam ps4 easter egg!

 To je Cyberpunk inside the Cyberpunk 

9 godina
online
Cyberpunk 2077

ne mogu vjerovat da i dalje nakon nekoliko patcheva nisu sredili problem sa lootanjem, odnosno ciljanjem koji ću item pokupiti kad ih ima nekoliko a ne želim sve. Tipa na stolu neka glupa hrana i novci, ciljam na lovu a učitava mi hranu. Doslovno gledam meso jedem kupus jebeš mi sve

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koga zanima koje graficke postavke ubijaju fps.

Moj PC  
16 0 hvala 7
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Koga zanima koje graficke postavke ubijaju fps.

 Je l' to razlika između low i max?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/

 

a nesposobnosti u pm... ne mogu vjerovat da je ovo problem koji netko može imati

Zato sto su igru planirali izbaciti na PS2 konzoli, ako se sjecate one memorijske kartice su bile 8MB, tako da eto ti odgovra :D 

Darko
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ne mogu vjerovat da i dalje nakon nekoliko patcheva nisu sredili problem sa lootanjem, odnosno ciljanjem koji ću item pokupiti kad ih ima nekoliko a ne želim sve. Tipa na stolu neka glupa hrana i novci, ciljam na lovu a učitava mi hranu. Doslovno gledam meso jedem kupus jebeš mi sve

lootanje jos nije rijeseno, a da ne govorim pustih itema sto uopce niti ne mogu lootat, narocito sa robota. kod njih je prosjek lootanja svako drugi.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
goodie kaže...

Odluka je pala.

Čekaju se 2021 modeli tv-a.....uzima se jedan  65 incha 4k@120hz panel......xbox series x......kada bude dostupan.

Do tada će popeglat i CB 2077...i onda sa trosjeda i gamepadom u ruci odigrati igru u njenom punom sjaju na velikom ekranu.

KOliko sam shvatio ipak je igra eye candy, pa onda sve ostalo.

120hz panel da bi mogao igrat u quality modu na 30fps ili nestabilnih 60 u performance modu? 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa trenutno izgleda niti jedan ovogodišnji tv model nije bez neke greške što se tiče 120hz implementacije i tih novih blagodati za gaming na tv-u (vrr,lfc....itd). Tu se nadam da će budući modeli biti bolji.

Od ovogodišnjih modela najviše me vuče Sony xh 950 koji doduše nema hdmi 2.1 benifite, ali zato ima najbolju sliku i procesuiranje iste. Vidio sam ga uživo na djelu pa znam što govorim. Primjetno bolja slika u odnosu na model xh 900 koji ima hdmi 2.1 ali tu je sony us.o motku do kraja....čak su i sa specifikacije uređaja makli nativnu podršku 4k@120hz i stavili da će ista biti aplicirana u nadogradnji, premda ne vjerujem u to al to je duga priča....

Što se tiče konzola znam da će 120hz biti moguće na nekim igrama...kojima.... to će vrijeme pokazati.

A što se tiče CP 2077.....moj komp ga ne može vrtiti niti u low detaljima, pa mi kupnja xbox-a i nove telke nekako ispada kao bolja opcija jer mi je i tv već star. A tu je i klinjo koji navija za konzolu, pa su to dvije muhe jednim udarcem.

 

Znam da za sada igre tako rade na konzolama,ali koliko sam shvatio još će trebati neko vrijeme da se iskoriste njihove hardverske mogućnosti, pa ako bude sreće i dobrih programera možda se i CP zavrti u pravih 120hz.

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 23:00 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Silencer smanjuje dmg, o j*bemihretardirane.

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Silencer smanjuje dmg, o j*bemihretardirane.

meni je veći problem sto nema više nastavaka za oruzja, jedino silencer.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Igra li netko na Ps5? Kakvo je stanje tamo. Napokon mi dosla igra iz UK s mapom i dodatcima. Ako ju otvorim gubim refund. Pa sad gledam dali da vratim ili probam pa prodam nekome.
Bojim se da ju necu moci ni prodati ako ju otvorim kad toliko ljudi radi refund
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ne mogu vjerovat da i dalje nakon nekoliko patcheva nisu sredili problem sa lootanjem, odnosno ciljanjem koji ću item pokupiti kad ih ima nekoliko a ne želim sve. Tipa na stolu neka glupa hrana i novci, ciljam na lovu a učitava mi hranu. Doslovno gledam meso jedem kupus jebeš mi sve

 
Sjecas li se Witchera 3 i onih jebenih svijeca :) kad god zelim lootati upalim ili ugasim svijecu.

3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Dobio full refund na PSN sinoć, kupio AC Valhalla i uživam. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Igra li netko na Ps5? Kakvo je stanje tamo. Napokon mi dosla igra iz UK s mapom i dodatcima. Ako ju otvorim gubim refund. Pa sad gledam dali da vratim ili probam pa prodam nekome.
Bojim se da ju necu moci ni prodati ako ju otvorim kad toliko ljudi radi refund

 Neko sa PS5 će bolje znati, no, ukratko: bugova koliko i kod svih ostalih (juče su pokrpili manje ili veće probleme sa još 30-ak misija, tako da ih ima manje nego na početku), a grafika je kao na PS4, samo na višoj rezoluciji i 60-ak fps, što je uporedivo sa PC bez RT.

 

Ja bih igrao. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice