Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

e do takvog čega treba doći... A bojim se da je cdpr prokockao svoju šansu da da ikad dođe do te razine ili blizu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 23:05 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam se iskreno nadao da će cyberpunk biti riješenje za ubiti dosadne nedjelje dok ne izađe gta vi.

 

 

A po ovim komentarima na zadnjih bezbroj stranica, bolje da ne kupujem igru. Strah me šta je tek s piratskom verzijom ak je oriđiđi ovak zbuggan. Bogzna koliko će im trebat da to sve ispeglaju. Unazad par poruka je neko napisao da nemože faking quest predati, i da se drkao s reloadima, mene bi to izbacilo totalno iz takta da se tak neš desi. Baš neću se zamarat igrom dok se ne ispegla. Osim ak ju ne bace u gutter i zaborave na nju ili uvale šačici programera da to peglaju dve god.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
ramzocro-HCR kaže...

Ja sam se iskreno nadao da će cyberpunk biti riješenje za ubiti dosadne nedjelje dok ne izađe gta vi.

 

 

A po ovim komentarima na zadnjih bezbroj stranica, bolje da ne kupujem igru. Strah me šta je tek s piratskom verzijom ak je oriđiđi ovak zbuggan. Bogzna koliko će im trebat da to sve ispeglaju. Unazad par poruka je neko napisao da nemože faking quest predati, i da se drkao s reloadima, mene bi to izbacilo totalno iz takta da se tak neš desi. Baš neću se zamarat igrom dok se ne ispegla. Osim ak ju ne bace u gutter i zaborave na nju ili uvale šačici programera da to peglaju dve god.

 Igra nema zastitu tako da nema ni puno zahebancije oko toga :)

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Rockstar je bog open-world igara, i nazalost Cyberpunk ih nece ni zabrinuti, u smislu pozurivanja GTA VI, sto je super. 

 Rockstar je bog linearnih igara u open world okružju. I to je sasvim ok ali uspoređivati prave open world igre gdje sve možeš rješavati kako ti se sprdne s Rockstarovim koje ti daju možda dva načina da izvedeš nešto je blesavo i nerealno.

 

Obožavam Rockstarove igre ali nepobitna je činjenica da se radi o linearnim igrama koje te stalno vode i ne daju ti slobodu odlučivanja. Ako je u npr. GTA V level stealth onda ti je to jedina opcija, u pravim open world igrama možeš raditi što god želiš. Npr. ako te u Cyberpunku klijent traži stealth a ti pucaš ko manijak dobiješ drugačiji dijalog i manju isplatu jer je klijent ljut na tebe. U RDR2 dobiješ fail screen i moraš ponavljati checkpoint.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ramzocro-HCR kaže...

Ja sam se iskreno nadao da će cyberpunk biti riješenje za ubiti dosadne nedjelje dok ne izađe gta vi.

 

 

A po ovim komentarima na zadnjih bezbroj stranica, bolje da ne kupujem igru. Strah me šta je tek s piratskom verzijom ak je oriđiđi ovak zbuggan. Bogzna koliko će im trebat da to sve ispeglaju. Unazad par poruka je neko napisao da nemože faking quest predati, i da se drkao s reloadima, mene bi to izbacilo totalno iz takta da se tak neš desi. Baš neću se zamarat igrom dok se ne ispegla. Osim ak ju ne bace u gutter i zaborave na nju ili uvale šačici programera da to peglaju dve god.

Nemoj molim te sudit igru po ovom forumu,to je nest najgorje sto mozes napravit xd.
Skini pirata,isti je kao GOG verzija,probaj par sati pa prosudi.Ja imam preko 20sati i niti jednom
nisam imao bug u misiji.Jedino je AI civila i policije kako se pisalo tu,ali to ti nece smetati jer neutjece na pricu
i misije nimalo.

10 godina
online
Cyberpunk 2077

Sta se desava sa igracima ? Twitch vjuveri pali da boli glava, ovi neki sa frend liste nisu pokrenuli cyberpunk vec par dana, igra ju oko 500k igraca u doba kad su svi doma... kak je krenulo, za mjesec dana ce past na 100k 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Upoređivati GTA 5 i CP 2077, je isto kao i upoređivati Witcher 3 i RDR 2. Jedino što im je zajedničko jeste da se jašu konji (odnosno auti u prethodnom slučaju). Apsolutno besmislena usporedba..

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...

Sta se desava sa igracima ? Twitch vjuveri pali da boli glava, ovi neki sa frend liste nisu pokrenuli cyberpunk vec par dana, igra ju oko 500k igraca u doba kad su svi doma... kak je krenulo, za mjesec dana ce past na 100k 

 Kao i svaka single player igra ikad, par dana nakon izlaska..

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ne mogu vjerovati da se igram sa photo modom, al kad su stvarno scene odlične

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zavrsio pricu, dobio najbolji ending, bar po meni, fora je. 43h ukupno, na proljece kad izbace jos 2, 3 patcha bi mogao krenuti opet. Problem je sto ne postoji canon nacin da se vratis u grad i rijesis ostale misije nakon glavne price, jednostavno te igra vrati na zadnji checkpoint prije pokretanja final misije, nije mi fora tako rijesavat ostale gigove

-
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa zato što je igra veći trash, nešto što se čeka tolike godine naprave fail.Dobro je pa se može vratiti novac, što bi bilo da nemože vratit novac.Neka dobrih starih pirata bez njih nikad nebi znao, dali uzet igru ili ne prije su bile demo verzije, sad su alfa i beta testiranja a to u cyberu se nije dogodilo.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da se to jos nije dogodilo nit sa jednom AAA igrom. Da je u tolko losem stanju da je maknu sa store-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
8 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Zavrsio pricu, dobio najbolji ending, bar po meni, fora je. 43h ukupno, na proljece kad izbace jos 2, 3 patcha bi mogao krenuti opet. Problem je sto ne postoji canon nacin da se vratis u grad i rijesis ostale misije nakon glavne price, jednostavno te igra vrati na zadnji checkpoint prije pokretanja final misije, nije mi fora tako rijesavat ostale gigove

 Isto ali za 30h jer sam rekao poslije cu ostale sideove rješiti kad budem slobodan. 8/10 radi truda, grada i pucanja. Priča i nije nešto misije isto tako, heist je najbolja misija u zadnjih nekoliko godina što sam igrao. Sve u svemu veliko razočaranje jer očekivao sam kvaltietu na ostalim poljima i da će igra iznjeti toliki hype. Borderlands 2 samo nema veći i živopisniji svijet a gta 5 je bolja igra u svakom smislu. No opet zabavna igra rado ću rješiti sideove sjest u auto pustiti muziku vozat se

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

Mislim da se to jos nije dogodilo nit sa jednom AAA igrom. Da je u tolko losem stanju da je maknu sa store-a

Na steamu su bili makli nekog batmena jer je bio sranje, tako da ono... Ali da si si ga sami stavili (CDPR) bome jesu...

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

Upoređivati GTA 5 i CP 2077, je isto kao i upoređivati Witcher 3 i RDR 2. Jedino što im je zajedničko jeste da se jašu konji (odnosno auti u prethodnom slučaju). Apsolutno besmislena usporedba..

 Kažem, mene najviše vuče na Dishonored i Prey 2007 - baš zbog tog na koliko načina možeš pristupit nekom "problemu" i riješit gig. S tom stranom sam oduševljen.

Sve Vas Volim
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

U igri se može itekako uživati i pored bugova. Ima jako dobre misije i scene koje ostaju urezane u sjećanju. Sinoć sam igrao sa Nomad girl Panam i jako dobro okruženje, onaj hotel, piće i slično... Držim palčeve da igru pokrpe i podignu na zavidan nivo i u isti mah mi je žao što je sada igram.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 9:25 (frey85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Santana kaže...

Mislim da se to jos nije dogodilo nit sa jednom AAA igrom. Da je u tolko losem stanju da je maknu sa store-a

Na steamu su bili makli nekog batmena jer je bio sranje, tako da ono... Ali da si si ga sami stavili (CDPR) bome jesu...

Ako me pamćenje služi sam Warner Bros je povukao igru sa Steama zbog problema, nije ih Steam sam maknuo (mada nije ni bitno)...

Ovo će ih koštat pogotovo sad pred Božić pred salve gift cardova za klince itd,itd...

 

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
  1. Santana kaže...

Mislim da se to jos nije dogodilo nit sa jednom AAA igrom. Da je u tolko losem stanju da je maknu sa store-a

 Batman

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Batmana su maknuli sami developeri, ove je baš Sony odjebao, dost velika razlika

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Rapidno pada igra, postavila rekord i onda u 4 dana pao broj igrača za 50%

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Od najiščekivanije igre desetljeća, do najveće sprdnje desetljeća. 

 

https://www.hcl.hr/vijest/cyberpunk-2077-sony-ps-store-164896/

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Snazno sumnjam da je Sony maknuo igricu zato sto je "tako losa". Prije ima veze sa CDPR-ovim obecanjem da ce vratiti novce ljudima koji ce ih traziti i Sonyevim problemima u tom slucaju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

how could they

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...

Snazno sumnjam da je Sony maknuo igricu zato sto je "tako losa". Prije ima veze sa CDPR-ovim obecanjem da ce vratiti novce ljudima koji ce ih traziti i Sonyevim problemima u tom slucaju.

 Ljud traze lovu nazad jer je igra remek djelo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Malo je reć da je razočarenje gejmera ošlo predaleko a što će tek biti jednom kad igrica izađe i ljudi shvate da je to i dalje samo igrica sa svim svojim ograničenjima, nebuloznom logikom, rupama u logici i ostalim stvarima koje igricu čine upravo igricom. Sve u vezi ove igre je pretjerano od strane fanboysa... Vidim neki su je kupovali 2 puta, u slučaju da jedna ne radi valjda ili što ja znam... Drugi prijete otkazivanjem preordera i slično... U sekundi je CDPR od best thing evere došao do statusa Ubisofta, EA, TakeTwo i ostale gamadi. Nevjerojatno. Obožavam ovaj forum.

 Osim situacije sa ps4 ovo što sam napisao 06/2020 je itekako istinito... V

Sve Vas Volim
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Snazno sumnjam da je Sony maknuo igricu zato sto je "tako losa". Prije ima veze sa CDPR-ovim obecanjem da ce vratiti novce ljudima koji ce ih traziti i Sonyevim problemima u tom slucaju.

 Ljud traze lovu nazad jer je igra remek djelo. 

 Nema rasprave da su sa starim konzolama napravili generalni zajeb. Nitko to nece demantirati. Ali s obzirom da sam odigrao na PCu, dao bih igrici 7/10 sada i, samo da rijese bugove i dovedu AI u ne-retardirano stanje 8/10 bez problema.

8 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Nema piratske verzije,igra je drm free, istu igru igraju i oni s torrenta i oni koji su kupili.....

Tako da, nema straha
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Snazno sumnjam da je Sony maknuo igricu zato sto je "tako losa". Prije ima veze sa CDPR-ovim obecanjem da ce vratiti novce ljudima koji ce ih traziti i Sonyevim problemima u tom slucaju.

 Ljud traze lovu nazad jer je igra remek djelo. 

 Nema rasprave da su sa starim konzolama napravili generalni zajeb. Nitko to nece demantirati. Ali s obzirom da sam odigrao na PCu, dao bih igrici 7/10 sada i, samo da rijese bugove i dovedu AI u ne-retardirano stanje 8/10 bez problema.

 7/10 i nastavak recenice nejdu zajedno jedno s drugim. No dobro, svatko ima svoje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sve u svemu žalosno. 

Ekipa koja je masno platila tješi se da će igra za par mj bit odlična.

Dakle trebao bi kupit i onda čekat, ne igrat dok čekam patcheve? I to je ok, to treba prihvatiti da to tako danas ide.

 

Čitam par tu junaka koji su srali po temi svakom tko se drnzuo nešto reći, sad su veliki ratnici, kažu igra je flop.

Žalosno je to kad se tako razočaraš, ali dobro, prorderajte i dalje bacajte lovu na obećanja. 

 

Možda Cyberpuke 3077 bude bolji, možda već sad možete prorderat da imaju love dok ga rade.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:50 (fila2208).
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice