Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koliko je igra pristupačna za rpg noobove? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Cyberpunk 2077

Zao mi je svih vas koji cete to igrati na ps4. Igra izgleda ocajno,teskture se ucitavaju po par sekundi i ide u 25 fpsa vecinu vremena...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 Ček koliko godina ti imaš sa ovakvim razmišljanjem? Drago ti je da netko najebe i da novce za nedovršen i neigriv proizvod? Nisu konzole krive što developeri ne znaju portati neke igre. Niti je PC kriv što je CDPR nesposoban napraviti igru na konzoli.

 Mmmmmda ... jer cijelo vrijeme PC igrači najebu, damo novce za nedovršen i neigriv port s prokletih konzola (iako je igra trebala možda biti i PC ekskluziva (vidi fps zadnjih 5 godina)), a u međuvremenu PC igrači predmet sprdnje po online okupljalištima konzolaša.

Sad JEDNOM u par godina je obrnuta situacija, i cijela drama odmah. Eto, malo nek i konzolaši osjete kako je ostalima non stop.

 

CPDR je krenuo u C2077 kao s PC ekskluzivom, dioničari su kasnije napravili svoje ... jbg, ovakva igra je doslovce PC naslov, kakav gamepad i ostala sranja.

 

Da nema konzola, ovo bi izašlo 2016.g., jer se nebi jebali sa portanjem i optimizacijama, i naposljetku čekali PS5 i opet sve ispočetka da igru prebace na njega.

 

Krivi su jer su lakomo posegli za konzolaško tžište sa igrom koja je sve samo ne konzolaška.

 Baš čudno kako niti jedna druga kompanija nema problema sa verzijama igara za konzole. Da je star hardver, jest. Ali na tom hardveru sam igrao more igara koje izgledaju skoro fotorealistično, od linearnih do open world igara i RPG-eva. I umjesto da staneš na stranu igrača, ti tu braniš kompaniju koja je lagala igrače i skrivala stvari od njih. Kad sljedeći put naletiš na igru za koju si dao 50-60 eura i bude radila kao najveće sranje, onda se sjeti svojih postova u ovoj temi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
bloodborne kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 kad si žedan nisi svoj.

 

 znaći potvrđuješ mi da igra nije vrijedna mojih 550kn ?

 Ako si dovoljno blentav da je igraš na konzoli, neznam kaj da ti kažem.

Ako si odabrao PC da je igraš, onda vrijedi 550kn. Jer to je PC naslov.

 prijašnje šale na stranu, imam ps4 slim vidim da ljudi kažu ne vrijedi.

 a opet kako bi to moj PC vrtio nisam siguran, ali radije bih probao na PC-u

 nego konzoli ponajviše jer mi se 1st person igre nikada nisu ni dale igrati

 preko gamepada nemaju mi smisla tim putem.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

...

Da nema konzola, ovo bi izašlo 2016.g., jer se nebi jebali sa portanjem i optimizacijama, i naposljetku čekali PS5 i opet sve ispočetka da igru prebace na njega.

 

...

 Mislim da si ovde malo zabrijao: "Cyberpunk 2077 entered pre-production with approximately fifty staff members when developer CD Projekt Red had finished The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine (2016)." Wiki

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 Ček koliko godina ti imaš sa ovakvim razmišljanjem? Drago ti je da netko najebe i da novce za nedovršen i neigriv proizvod? Nisu konzole krive što developeri ne znaju portati neke igre. Niti je PC kriv što je CDPR nesposoban napraviti igru na konzoli.

 Mmmmmda ... jer cijelo vrijeme PC igrači najebu, damo novce za nedovršen i neigriv port s prokletih konzola (iako je igra trebala možda biti i PC ekskluziva (vidi fps zadnjih 5 godina)), a u međuvremenu PC igrači predmet sprdnje po online okupljalištima konzolaša.

Sad JEDNOM u par godina je obrnuta situacija, i cijela drama odmah. Eto, malo nek i konzolaši osjete kako je ostalima non stop.

 

CPDR je krenuo u C2077 kao s PC ekskluzivom, dioničari su kasnije napravili svoje ... jbg, ovakva igra je doslovce PC naslov, kakav gamepad i ostala sranja.

 

Da nema konzola, ovo bi izašlo 2016.g., jer se nebi jebali sa portanjem i optimizacijama, i naposljetku čekali PS5 i opet sve ispočetka da igru prebace na njega.

 

Krivi su jer su lakomo posegli za konzolaško tžište sa igrom koja je sve samo ne konzolaška.

 Baš čudno kako niti jedna druga kompanija nema problema sa verzijama igara za konzole. Da je star hardver, jest. Ali na tom hardveru sam igrao more igara koje izgledaju skoro fotorealistično, od linearnih do open world igara i RPG-eva. I umjesto da staneš na stranu igrača, ti tu braniš kompaniju koja je lagala igrače i skrivala stvari od njih. Kad sljedeći put naletiš na igru za koju si dao 50-60 eura i bude radila kao najveće sranje, onda se sjeti svojih postova u ovoj temi.

 

Svi su vidjeli kako izgleda na konzolama bez next gen upgrade ... vidio si, kupio si, i što očekuješ?

 

Ostale igre koje spominješ su površni benchmarci za grafiku a ne igre ... kratka SP iskustva sa 2 funkcije glavnog lika i par kozmetičkih dodataka.

C2077 ima više dijaloga i questova, nego 10 sony i xbox ekskluziva zajedno (koje "fotorealistično" izgledaju).

 

Igre nisu samo grafički prikaz, tu postoji gro drugog sadržaja koji mora šljakati.

 

Ja nisam nijednom vidio da nešto lažu i skrivaju, u svemu su bili transparentni i korektni, a to što mediji vole žutilo i seru to je njihov problem, svaka "afera" se na kraju pokazala neistinitom i išla u korist CDPR.

 

EDIT:

Ivan(4)  s igrom su krenuli 2012., dok je osnovna igra TW3 bila u produkciji još.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 15:07 (Jarvan).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 haha i ti se zoveš gamerom...umjesto da budemo svi sretni da uživamo svi u igri na svakoj platformi ti si sretan jernekom igra ne radi.

 

Što se tiče prozivanja dežurnih BUG CYBER POLICAJACA tipa bellicusa koji neće spavat večeras jer zašto je on dao novce za nešto što su drugi dobili džaba jer mu je to jedina briga u žvotu očito, dosta ljudi koje znam nisu sigurni kako će igra vriti, oće im se svdjeti, hoće li imati vremena, ili će sačekati pa uzeti na saleu, a ovako malo probati i zato su skinuli pirata i ne vidim u tome problem.

Nek radi tko šta hoće, ovi će ionako masnu lovu ubrati i ubrali su, igraj svoje i guštaj, ali eto, umjesto da igraš, ti pišeš po forumu. 

Pa ja da sam dao novce za igru, nebi tu pisao, već bi je igrao 

 

evo mala anketica da vidimo jel 90% ljudi uzelo igru i jesmo samo mi 10% smeća kako bellicus tvrdi koji u životu nije skinuo piratski naslov, ni igru, filmove sve gleda preko streama a muziku samo na yt.

 

 

37 Uzeo sam igru
5 Probat ću pirata pa možda kupi
13 Igrat ću pirata u inat belicus
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...
Jarvan kaže...

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 haha i ti se zoveš gamerom...umjesto da budemo svi sretni da uživamo svi u igri na svakoj platformi ti si sretan jernekom igra ne radi.

 

Što se tiče prozivanja dežurnih BUG CYBER POLICAJACA tipa bellicusa koji neće spavat večeras jer zašto je on dao novce za nešto što su drugi dobili džaba jer mu je to jedina briga u žvotu očito, dosta ljudi koje znam nisu sigurni kako će igra vriti, oće im se svdjeti, hoće li imati vremena, ili će sačekati pa uzeti na saleu, a ovako malo probati i zato su skinuli pirata i ne vidim u tome problem.

Nek radi tko šta hoće, ovi će ionako masnu lovu ubrati i ubrali su, igraj svoje i guštaj, ali eto, umjesto da igraš, ti pišeš po forumu. 

Pa ja da sam dao novce za igru, nebi tu pisao, već bi je igrao 

 

evo mala anketica da vidimo jel 90% ljudi uzelo igru i jesmo samo mi 10% smeća kako bellicus tvrdi koji u životu nije skinuo piratski naslov, ni igru, filmove sve gleda preko streama a muziku samo na yt.

 

 

 Tako je, tko ne igra PC nije gamer i pimpek mu se ne diže.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

 Tako je, tko ne igra PC nije gamer i pimpek mu se ne diže.

 Da, na konzoli čak ne možeš veličinu kurca stavljat, uvijek ti stavi najmanji.

Mi jarvani sa pc-a možemo i gigantski stav ako smo kupili igru, mi koji smo kupili jasno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovo za bugove (s teksturama ili  ogledalcem na primjer) mi nije baš jasno. U 4 sata igranja nisam primjetio niti jedan bug (pa tako ni grafički) i još sam slinio i divio se svakoj sceni po par minuta..  

Nadam se da će CDPR sve to ispeglati s vremenom za sve ali i da neće ići smanjivati 'fidelity' na Ultra/Psycho postavkama 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jebote pojedinci se ovdje ponašaju k'o da su oni pravili igru, a ne CDPR. 

 

Igra je odmah na početku najavljena za PS4 i PC, znači nije se dogodilo da su se u međuvremenu odlučili praviti za PS4 pa su brže bolje išli napraviti port. Developeri koji znaju svoj posao bi na PS4 donijeli igru koja izgleda ok, pa čak i vrlo dobro jer je to krajnja mogućnost konzole. Nitko tko ima PS4 nije očekivao da igra izgleda kao na high end pc-u, ali ovo što sam do sada vidio je doista neoprostivo. 

 

 

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Odigrano 2 sata gameplaya. Igrica je ispunila sva moja očekivanja. Vrtim na high postavkama sa 5600xt i grafika je odlična. Kolega i ja smo se složili da čak i na low izgleda jako dobro. Glazba u igrici je vrhunska. Kreativnosti na sve strane. Žao mi je ako netko ima loša iskustva ali to je većinom zbog nerealnih očekivanja. Pogurali su gaming svijet prema naprijed i ovo ulaganje mi je bilo jedno od boljih ove godine. Tu i tamo koji bug ne treba toliko oštro gledati, sve će se riješiti kao što se riješilo u Witcheru. Konzole neću komentirati jer to nije moje područje. Za mene je ovo uspjeh. Pozdrav 👍
 
10 0 hvala 5
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajmo neki generalni dojam sad svih vas koji pucate od jutra, jel igra opravdala hype kao takav?

 

i ne , ne trebaju mi brojke sa steama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 15:16 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima možda netko da igra na GTX 1080 grafi da javi kako mu se igra ponaša (fps?) i kakav je generalni vizualni dojam?


Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Ajmo neki generalni dojam sad svih vas koji pucate od jutra, jel igra opravdala hype kao takav?

 

i ne , ne trebaju mi brojke sa steama.

 

ja se satirem od igre. Oduševljen sam. A tek sam odigrao one početne questove koje smo vidjeli u najavama. Sad sam se bakčao sa Maelstrom bandom i uspio sam baš naći fini put da se iskobeljam, kroz priču i hakiranje. Ovo je baš prava singleplayer story driven RPG, priča je odlično uspostavljena, likovi se doimaju kao prave osobe, itekako su realni (nema dobrih i loših, svi su kriminalci), dijalog je odličan. Osjećam se kao mala ribica u ogromnom gradu, još ni ne kužim kako se stvari odvijaju. Imerzija i osjećaj svijtea i ljudi oko sebe su next level. Nije naravno igra za sve, nijedna nije, ko igra samo PUBG i LoL vjerojatno neće imat šta tražiti tu. 

 

Iskreno mi je žao ljudi koji imaju problema s igrom, jer ovo je baš mokri san za određen tip gamera. Mislim pokrpat će se to, ali CDPR je napravio ozbiljne greške, trebali su igru odgoditi više onaj prvi put (u siječnju 2020.), ili su ranije trebali otkantat stare konzole. Potpuno razumijem one koji se ljute, ali naravno iz legitimnih razloga.

 

 

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovaj SKILL UP link mi je svojim reviewom potpuno uništio želju za igranjem ove igre. Po njegovom ispada da je igra bugovito smeće koje nije niti dovoljno dubok RPG, niti je pretjerano duga, crafting je u banani itd itd...

 

Ostavljam onda CP77 da se pajsa na hardu i skuplja patcheve neko vrijeme. Možda i neki Enhanced edition iskrsne u budućnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Žao mi je samo AMD-aša koji igraju na rezolucijama iznad 1080p... jer igra bez DLSS radi tragikomično na max postavkama 

 

EDIT: Da, i onih sa starijim gen. nVidia 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 15:41 (mrsmith).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

Ovaj SKILL UP link mi je svojim reviewom potpuno uništio želju za igranjem ove igre. Po njegovom ispada da je igra bugovito smeće koje nije niti dovoljno dubok RPG, niti je pretjerano duga, crafting je u banani itd itd...

 

Ostavljam onda CP77 da se pajsa na hardu i skuplja patcheve neko vrijeme. Možda i neki Enhanced edition iskrsne u budućnosti.

 Meni je istinski zao ljudi koji odlucuju igrati ili ne igrati nesto na temelju recenzija. Sad vise nego ikad s obzirom na to kakva ekipa se naziva reviewerima.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

Ovaj SKILL UP link mi je svojim reviewom potpuno uništio želju za igranjem ove igre. Po njegovom ispada da je igra bugovito smeće koje nije niti dovoljno dubok RPG, niti je pretjerano duga, crafting je u banani itd itd...

 

Ostavljam onda CP77 da se pajsa na hardu i skuplja patcheve neko vrijeme. Možda i neki Enhanced edition iskrsne u budućnosti.

 A zašto zaboga tebi bitno što neko drugi misli o igri?  

 Probaj sam pa odluči jel ti dobra ili ne...  (ima na torrentima besplatno za probat na kraju krajeva )

Lijep pozdrav ;)
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

@GreenDevil

 

i mene isto zanima... na tpbt se skida demo da isprobam kako radi, ako bude zadovoljavajuće, uzimam ju. :D

Al u zadnjih 8h skinuto 6%, prosječna brzina 200kb/s, LE/SE ratio je u kukiju, 1300/35000 je XD

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 15:45 (zlaya987).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

tko igra na PCu, ugasite chromatic abberation, motion blur i film grain, ta sva sranja zamućuju sliku.

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je krivo što neću početi sad nego čekati još par mjeseci jer zbilja mislim da bi mi se igra svidjela. Ali ne želim ju igrati u ovakvom stanju i da mi ostane u sjećanju kao da je igra koja je izašla 2010. godine. Bolje se strpiti i igrati kako spada na PS5 za par mjeseci.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni igra od prve najave miriše na Deus Ex HR/MD i kao takva mislim da će mi savršeno leći. Takođe, odgovara mi i glavna kampanja koja se da odigrati za neko konačno vreme tokom koga neću zaboraviti šta je bilo na početku. Open world u kome se mogu kretati i sa kojim mogu interagovati do mile volje i rešavati side questove po želji za vreme ali i nakon glavne priče mi se takođe dopadaju (ovo "nakon" će biti moguće, zar ne? mislim da su obećali).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odgovor obojici.

 

Pa vidio sam bugove koje lik prikazuje tak da ne moram igrati sam da bi ih vidio.

 

Što se tiče TBP ja ne piratiziram jer to smatram sramotnim s obzirom na to da sam i sam napravio par jednostavnijih igara i znam koliko posla je oko toga. Ovakvo čudo napraviti je ravno gradnji piramida! I zato developere treba nagraditi za njihov trud. A to sam ja učinio preorderom na day1 i nije mi žao. Također ne želim si kvariti ugođaj igranja nečega što će biti fenomenalna igra samo treba još malo vremena. Ovako ću live pratiti razvoj! :D

 

A i ja sam strpljiv. Mene još Witcher 3 gleda s desktopa. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Žao mi je samo AMD-aša koji igraju na rezolucijama iznad 1080p... jer igra bez DLSS radi tragikomično na max postavkama 

 

EDIT: Da, i onih sa starijim gen. nVidia 

 Meni je iskreno žao kaj si ti pao na razine jednog zadrtog fanboya i prcaš ljude koji nemaju love za jak hardver..

(G)jokaCRO ingame
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.hcl.hr/vijest/cyberpunk-2077-ozbiljnih-problema-starim-konzolama-164597/?fbclid=IwAR3QCg3e5WlcIrq05Hwvj98hTmFkjoHBG3H71E5okMJNFSRp9ERHBJycgaU

 

a gledam po fcb slikaju ljudi box i konzolu...reko mili moji moje saučešće

 

...

Međutim, ostaje gorak okus u ustima da je CD Projekt RED, firma koja se hvali da su joj gameri na prvom mjestu, skrivala pravu sliku o Cyberpunku 2077 za stare konzole. Recenzentima su poslali jedino primjerke igre za PC, a kad su prikazivali verzije za konzole koristili su snažnije PS4 Pro i Xbox One X modele.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 16:09 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Najjača je faca od lika na ovom tvom linku za ps4 valjda hahaha i još daš 500kn za to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 16:15 (mislioc).
 
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

tko igra na PCu, ugasite chromatic abberation, motion blur i film grain, ta sva sranja zamućuju sliku.

 

Meni su ovo tvornicke postavke, koje je igra postavila sama, nisam nista do sada mijenjao:

 
 
 
 

 

 

Jarvan kaže...
EDIT:

Ivan(4)  s igrom su krenuli 2012., dok je osnovna igra TW3 bila u produkciji još.

 

Igra je krenula u realizaciju 2010., kad je CDPR stupio u kontakt sa Mike Pondsmithom,

2011. su imali prvu prezentaciju unutar firme, za ulagace i partnere,

2012. su krenuli sa pisanjem price i questova, i od tada su i sluzbeno dobili licencu za igru,

te su 2016. krenuli sa programiranjem, prvo sa 50ak ljudi, a kasnije su se pridruzili skoro svi,

usput su i prosirivali teamove itd itd itd.

 

Dakle, sluzbeno progamiraju od 2016., no na questovima i prici rade od 2012., a sam interes i pokretanje

projekta je pocelo 2010.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 16:15 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mislioc kaže...
Najjača je faca od lika na ovom tvom linku za ps4 valjda hahaha i još daš 500kn za to.

 A da, a oni ne mogu piratitizirati jadni pa da vide jel radi...ove kiflić boli, prodaja gori, bitno da se prodalo.

 

Jasno da se ne može svima ugoditi, ali onda fino daš igru samo za nove generacije konzola i pošteno jebga

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Trebali su napravit Demo/trial kao sto imas za Shadow Tactics i nekolicinu igara.

Najjace mi je kada se rade neke alpha/beta verzije dostupne samo onima koji su vec prednarucili.Dobro nije tragedija ispolirat ce se vecina bug-ova i glitcheva sa 2-3 patcha.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice